Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Indy radio host @jakequery reporting that Manning had another procedure on Sunday. Out for season. We'll see.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hihetetlen hogy szezonkezdetre sérül meg. Ráadásul szerintem 2-3-4 meccs kinéz úgy hogy nem játszik.
Nem tudom hogy mit várhatunk Collinstól... ??? Szeretném hinni hogy talán segít, de...Fredo
Nem sérült meg (a szezonkezdetre). Nehezen gyógyul a nyakműtétje után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hihetetlen hogy szezonkezdetre sérül meg. Ráadásul szerintem 2-3-4 meccs kinéz úgy hogy nem játszik.
Nem tudom hogy mit várhatunk Collinstól... ??? Szeretném hinni hogy talán segít, de...Fredo
Én viszont kezdek egyre jobban tartani attól, hogy nem 2-3-4 hét lesz ebből. Főleg, ha újra meg kell műteni PM-et.
Nem 20 éves már, lassabban regenerálódik a sérülése sokkal.

több mint 13 éve
Fredo 205
Hihetetlen hogy szezonkezdetre sérül meg. Ráadásul szerintem 2-3-4 meccs kinéz úgy hogy nem játszik.
Nem tudom hogy mit várhatunk Collinstól... ??? Szeretném hinni hogy talán segít, de...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Várható volt.
Kapunk egy nagy verést. Csak legalább ne sérüljön senki se a hétvége folyamán.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy most lett hivatalos, hogy PM out a Texans ellen.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Breaking News: Indianapolis Colts Coach Jim Caldwell says Peyton Manning has been ruled out against the Texans. Kerry Collins to start.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem mondjuk a Saints Brees nélkül sem lenne kilátástalan helyzetben annyira, mint mi PM nélkül. Ott például van falnak és védelemnek nevezhető valami, nálunk nem kifejezetten. A fal is azért olyan amilyen, mert PM az irányító.Stez
Persze, csak a helyzet érzékeltetésére írtam. No, és ugye azt se tudjuk, hogy mi mire lennénk képesek egy normális NFL szintű csereirányítóval, mert ezt még nem láttuk. 😊

Más. Tudja valaki miért dobtuk ki Harrist? Mert a teljesítménye alapján nem hinném...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Tök érdekes, hogy mennyire csapatjátéknak tartják az amerikai futballt, ezzel szemben a Colts egyre inkább egy one man show jellegét ölti. Pl. nehezen tudnám elképzelni, hogy Manning nélkül a Colts tudna 11-5-ös szezont csinálni, mint amit a Pats csinált Brady nélkül, Cassellel (akit akkor kb. Painter szintű játékosnak tartottak).somoskovig
Ennek több oka is van. Először is PM nem egyszerűen egy jól dobó irányító, hanem egy a pályán játszó offensive coordinator is egyben. Igazán ez az amivel szerintem több, mint bármelyik jelenlegi vagy korábbi QB a ligában. Ezzel a képességével önmagában bármelyik csapat eredményéhez hozzáadna néhány győzelmet. És ugye az NFL-ben 2-3 meccs is sokat jelent, hiszen egy 8-8-ból tud 11:5-öt csinálni, ami "szakadéknyi" különbség adott esetben. 😉

Emellé társul, hogy a Colts egy passz-orientált csapat, közepes defense-el. Az ilyen csapatoknál a QB poszt még inkább kulcskérdés, mint másoknál. A Saints se jutna sokra, ha Brees hirtelen kidőlne és valami nem is igazán NFL szintű helyettesnek kellene megoldani a dolgokat. Plusz ugye ott van még, hogy a Colts sérülésbajnok is, így több más poszton is rezeg a léc...peterk2005
Szerintem mondjuk a Saints Brees nélkül sem lenne kilátástalan helyzetben annyira, mint mi PM nélkül. Ott például van falnak és védelemnek nevezhető valami, nálunk nem kifejezetten. A fal is azért olyan amilyen, mert PM az irányító.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tök érdekes, hogy mennyire csapatjátéknak tartják az amerikai futballt, ezzel szemben a Colts egyre inkább egy one man show jellegét ölti. Pl. nehezen tudnám elképzelni, hogy Manning nélkül a Colts tudna 11-5-ös szezont csinálni, mint amit a Pats csinált Brady nélkül, Cassellel (akit akkor kb. Painter szintű játékosnak tartottak).somoskovig
Ennek több oka is van. Először is PM nem egyszerűen egy jól dobó irányító, hanem egy a pályán játszó offensive coordinator is egyben. Igazán ez az amivel szerintem több, mint bármelyik jelenlegi vagy korábbi QB a ligában. Ezzel a képességével önmagában bármelyik csapat eredményéhez hozzáadna néhány győzelmet. És ugye az NFL-ben 2-3 meccs is sokat jelent, hiszen egy 8-8-ból tud 11:5-öt csinálni, ami "szakadéknyi" különbség adott esetben. 😉

Emellé társul, hogy a Colts egy passz-orientált csapat, közepes defense-el. Az ilyen csapatoknál a QB poszt még inkább kulcskérdés, mint másoknál. A Saints se jutna sokra, ha Brees hirtelen kidőlne és valami nem is igazán NFL szintű helyettesnek kellene megoldani a dolgokat. Plusz ugye ott van még, hogy a Colts sérülésbajnok is, így több más poszton is rezeg a léc...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nem a fantasym miatt izgat a sérüléseStez
Persze, persze, az a legkevesebb.
Nagyon keményen fogalmaz például a bowl.hu Power Rankingja velünk kapcsolatban, de lehet, hogy az NSO (szintén bowl.hu-s) elemzése volt, szóval valahogy úgy mondja, hogy PM-mel rájátszás - bármikor, ha baj van vele, 8-8 a projektálható mérleg, ha kiesik, akkor "1/1". Ha utóbbi tán nem is igaz, azért a valóság tényleg majdnem ilyen nyers.wmitty
Ja, a PR-t én fogom írni NSO-ra, de én sem tudok nagyon mást írni, mivel én is így gondolom. PM nélkül 2-4 a győzelmünk meglehet, és simán top5-s pickünk lesz, de az 1/1-en sem lepődnék meg. Abból aztán húzunk DE-t vagy DT-t, aki természetesen orbitálisan nagy bust lesz. 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
nem a fantasym miatt izgat a sérüléseStez
Persze, persze, az a legkevesebb.
Nagyon keményen fogalmaz például a bowl.hu Power Rankingja velünk kapcsolatban, de lehet, hogy az NSO (szintén bowl.hu-s) elemzése volt, szóval valahogy úgy mondja, hogy PM-mel rájátszás - bármikor, ha baj van vele, 8-8 a projektálható mérleg, ha kiesik, akkor "1/1". Ha utóbbi tán nem is igaz, azért a valóság tényleg majdnem ilyen nyers.wmitty
Tök érdekes, hogy mennyire csapatjátéknak tartják az amerikai futballt, ezzel szemben a Colts egyre inkább egy one man show jellegét ölti. Pl. nehezen tudnám elképzelni, hogy Manning nélkül a Colts tudna 11-5-ös szezont csinálni, mint amit a Pats csinált Brady nélkül, Cassellel (akit akkor kb. Painter szintű játékosnak tartottak). Valahogy az az érzésem, hogy sokkal kevesebb a rendszer szerepe itt, és sokkal több Manning egyéni képességeié, amnek hiányát nyilván pont emiatt nagyon erősen megérzi a csapat.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez Hörié, NSO-n majd csütörtökön lesz Stezé 😊

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
nem a fantasym miatt izgat a sérüléseStez
Persze, persze, az a legkevesebb.
Nagyon keményen fogalmaz például a bowl.hu Power Rankingja velünk kapcsolatban, de lehet, hogy az NSO (szintén bowl.hu-s) elemzése volt, szóval valahogy úgy mondja, hogy PM-mel rájátszás - bármikor, ha baj van vele, 8-8 a projektálható mérleg, ha kiesik, akkor "1/1". Ha utóbbi tán nem is igaz, azért a valóság tényleg majdnem ilyen nyers.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem is irányítóm fantasyben, de pont nem a fantasym miatt izgat a sérülése

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Manning nekem is az irányítóm fantasybanJayB
+1 (csak én nem is draftoltam mögé senkit cserének, mondván, minek, meg kit)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
xrace77
😂 Nagyon ottvan.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon fasza, nélküle sanszunk sincs.
akkor idén 5 meccsből áll a preseasonunk, Colliékat is fölösleges játszatni, mert csak lesérülnek 😊Stez
Collie és Gonzo a héten nem edzenek 😊 mindketten OUT státuszt kaptak

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Én azt olvastam, hogy 4 vagy 5 hét (akár több) is lehet Peyton igazolt távolmaradása. Nem azért, mert akkor van Chiefs meccs, csak ezt írták CBS Sport.comon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amennyiben Manning nem kezd vasárnap, szerintem egy 3-4 meccset minimum kihagy. Ha 1 hétre rá NFL kész, az első héten is játszik.Escalade
Jobbulást Peytonnak, de nem lennék szomorú, ha ellenünk sem játszhatna.vassadi
bent vagytok a playoffban, mit izgulsz 😛

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amennyiben Manning nem kezd vasárnap, szerintem egy 3-4 meccset minimum kihagy. Ha 1 hétre rá NFL kész, az első héten is játszik.Escalade
Jobbulást Peytonnak, de nem lennék szomorú, ha ellenünk sem játszhatna.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Akkor ne reménykedjek,hogy nálunk a tőletek kivágott Jacques McClendon lesz a faszacsávó ugye? 😀Bazzani
vissza lehet keresni: a 2010-es draft 4. körében konkrétan fingom nem volt ki ez a csávó.
1 év múlva ki is rakták a keretből - mekkora meglepetés.

pedig én mindíííg mondom előre, hogy kit kéne draftolni, igazolni, waivelni, claimelni, de Polian ritkán hallgat az okos szóra 😊

más: Manning elvileg Doubtful státuszt kap vasárnapra, gyanúsan nem játszik. Ha így lesz, akkor szerintem ki se álljunk, írják be a 3-0-t.Höri
nagyon fasza, nélküle sanszunk sincs.
akkor idén 5 meccsből áll a preseasonunk, Colliékat is fölösleges játszatni, mert csak lesérülnek 😊Stez
Amennyiben Manning nem kezd vasárnap, szerintem egy 3-4 meccset minimum kihagy. Ha 1 hétre rá NFL kész, az első héten is játszik.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
há'mer az olinemanek rosszakHöri
Akkor ne reménykedjek,hogy nálunk a tőletek kivágott Jacques McClendon lesz a faszacsávó ugye? 😀Bazzani
vissza lehet keresni: a 2010-es draft 4. körében konkrétan fingom nem volt ki ez a csávó.
1 év múlva ki is rakták a keretből - mekkora meglepetés.

pedig én mindíííg mondom előre, hogy kit kéne draftolni, igazolni, waivelni, claimelni, de Polian ritkán hallgat az okos szóra 😊

más: Manning elvileg Doubtful státuszt kap vasárnapra, gyanúsan nem játszik. Ha így lesz, akkor szerintem ki se álljunk, írják be a 3-0-t.Höri
nagyon fasza, nélküle sanszunk sincs.
akkor idén 5 meccsből áll a preseasonunk, Colliékat is fölösleges játszatni, mert csak lesérülnek 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
há'mer az olinemanek rosszakHöri
Akkor ne reménykedjek,hogy nálunk a tőletek kivágott Jacques McClendon lesz a faszacsávó ugye? 😀Bazzani
vissza lehet keresni: a 2010-es draft 4. körében konkrétan fingom nem volt ki ez a csávó.
1 év múlva ki is rakták a keretből - mekkora meglepetés.

pedig én mindíííg mondom előre, hogy kit kéne draftolni, igazolni, waivelni, claimelni, de Polian ritkán hallgat az okos szóra 😊

más: Manning elvileg Doubtful státuszt kap vasárnapra, gyanúsan nem játszik. Ha így lesz, akkor szerintem ki se álljunk, írják be a 3-0-t.