Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
McDaniel legalább nagy fogás, minden eddigi rossz dolgot elfelejtet. 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Colts válaszolt a "Manning idén nem játszik" pletykákra - és NEM tagadta őket...Készüljetek fel hogy Collins irányít idén Indyben

ESPN's Adam Schefter: "One Colts official texted me this: 'We are aware of the rumors, but can't confirm rumors. That is all they are.'"

The chose of words is interesting. They cannot confirm the report, but they are not denying it. If the report is false, an upfront 'That is completely untrue' statement from the Colts ends the rumor. By not doing that, and by, essentially, implying there is some truth to them, it looks like No. 18's 2011 season might be over before it ever begins.

AFC South kezdő QBk: Matt Schaub, Kerry Collins(Colts), Luke McCown, Matt Hasselback - Wow.

Más: DeAndre McDaniel érkezett a practice squadba.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, tudom. Carter annyira jó volt (vagy Brown annyira rossz?), hogy múlt szombat elött sokan azt gondolták, Brown ki lesz téve, és Carter lesz a 2. RB. EEz igaz. De a O-fal attól még mindig komoly kérdőjel és probléma marad.iktriad
Nem csak egyszerűen az oline. Ha Manning lelép, akkor szinte tuti, hogy Saturday is abbahagyja. Igaz, hogy blokkolásban már nem egy Suh, de ő a fal lelke. Egy remek, tekintéllyel bíró ember, a játékos szakszervezet elnöke (ha jól tudom), és Manning perfekt párja a falban. Nincs a helyére senkink. Szóval a post Manning érát egyelőre értelmetlen feszegetni, mert az teljesen más lesz, nem csak egyszerűen futásra való áttérést fog jelenteni, vagy akár oline needet.peterk2005
Én idénre gondoltam a futójátékkal kapcsolatban, ha Manning nincs. Kék18as meg csak visszajön jövőre, ha most IRre is kerül(ne), és akkor onnan folytatódhat a Manning show ahol tavaly abbamaradt.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, tudom. Carter annyira jó volt (vagy Brown annyira rossz?), hogy múlt szombat elött sokan azt gondolták, Brown ki lesz téve, és Carter lesz a 2. RB. EEz igaz. De a O-fal attól még mindig komoly kérdőjel és probléma marad.iktriad
Nem csak egyszerűen az oline. Ha Manning lelép, akkor szinte tuti, hogy Saturday is abbahagyja. Igaz, hogy blokkolásban már nem egy Suh, de ő a fal lelke. Egy remek, tekintéllyel bíró ember, a játékos szakszervezet elnöke (ha jól tudom), és Manning perfekt párja a falban. Nincs a helyére senkink. Szóval a post Manning érát egyelőre értelmetlen feszegetni, mert az teljesen más lesz, nem csak egyszerűen futásra való áttérést fog jelenteni, vagy akár oline needet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha ebbe komolyan és vehemensen belevetjük magunkat, akkor új topic-ot kéne nyitni. Mindkettő vezér (PM miért ne lenne az?) és hatalmas tudású (TB miért ne lenne az?).tomi-tomi
Valóban új topicot kéne nyitni, mert ebben a topicban nem kérdés, hogy ki a nagyobb QB. 😀

Komolyra fordítva, és a mostani helyzetből visszagondolva, tulajdonképpen Collins szerződtetése már jelezhette, hogy valami nincs rendben. A Colts nem az a fajta franchise ahol ukmukkfukk veszik a millió dolláros játékosokat. 1-2 meccsért szerintem inkább bevállaltuk volna Paintert, minthogy kifizessünk 4 millát Collinsnak 14 meccses padozásért.

A teljes szezonos kiesés azért remélem csak rémhír...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem egyszerű azt latolgatni, ami alapvetően nincs.
Futójáték márpedig nincs, úgyhogy ezt becumiztuk.
Kíváncsian várom, hogy Collins mihez tud kezdeni emögött a fal mögött, valamint úgy alapból. Mert arra nem lehet panasza, hogy nincs elég célpontja mondjuk, de ettől függetlenül most már a 4 győzelmet tartom reálisnak idénre, talán még annyit sem.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sok szerencsét kiépíteni ezt Donald Brownnal mint backup RB, és azzal az O-linenal ami a Coltsnak van...iktriad
Ne feledkezz el Delone Carterről, aki sokkal inkább át tudja venni a kezdő RB szerepkört, mint Brown. Carter szerintem sokkal jobb "biztosíték", mint mondjuk Jones-Drew kiesése esetén Deji Karim.gsn
Igen, tudom. Carter annyira jó volt (vagy Brown annyira rossz?), hogy múlt szombat elött sokan azt gondolták, Brown ki lesz téve, és Carter lesz a 2. RB. EEz igaz. De a O-fal attól még mindig komoly kérdőjel és probléma marad.iktriad
Nem szeretnék a benyalós empátia bűnébe esni, de szerintetek melyik Colts-fan szellemi és lelki épülését szolgálja, hogy a Colts futójátékának perspektíváját latolgatjátok? Szerintem térjünk vissza erre néhány hét múlva.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Sok szerencsét kiépíteni ezt Donald Brownnal mint backup RB, és azzal az O-linenal ami a Coltsnak van...iktriad
Ne feledkezz el Delone Carterről, aki sokkal inkább át tudja venni a kezdő RB szerepkört, mint Brown. Carter szerintem sokkal jobb "biztosíték", mint mondjuk Jones-Drew kiesése esetén Deji Karim.gsn
Igen, tudom. Carter annyira jó volt (vagy Brown annyira rossz?), hogy múlt szombat elött sokan azt gondolták, Brown ki lesz téve, és Carter lesz a 2. RB. EEz igaz. De a O-fal attól még mindig komoly kérdőjel és probléma marad.iktriad
Igen, a futásblokkolás az egy másik kérdés. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát ha nem lesz PM hosszabb távon, akkor nagyon elő kéne húznotok egy kiadós futójátékot.
Amadeus91
Sok szerencsét kiépíteni ezt Donald Brownnal mint backup RB, és azzal az O-linenal ami a Coltsnak van...iktriad
Ne feledkezz el Delone Carterről, aki sokkal inkább át tudja venni a kezdő RB szerepkört, mint Brown. Carter szerintem sokkal jobb "biztosíték", mint mondjuk Jones-Drew kiesése esetén Deji Karim.gsn
Igen, tudom. Carter annyira jó volt (vagy Brown annyira rossz?), hogy múlt szombat elött sokan azt gondolták, Brown ki lesz téve, és Carter lesz a 2. RB. EEz igaz. De a O-fal attól még mindig komoly kérdőjel és probléma marad.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
egyébként, kissé eltérve a tárgytól, én sosem tudtam dönteni a PM vs TB vitában. Bár Brady-t jobban "elismerem". Egyszerűen jó nézni ahogy játszik, igazi vezér, viszont PM meg hatalmas tudású irányító.Amadeus91
Ha ebbe komolyan és vehemensen belevetjük magunkat, akkor új topic-ot kéne nyitni. Mindkettő vezér (PM miért ne lenne az?) és hatalmas tudású (TB miért ne lenne az?). Jó érzéssel nézed a játékát ... na, innen indulna az ereszd el a hajam.
S az időpont most a legkevésbé se alkalmas.tomi-tomi
tomi-tomi +1

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
egyébként, kissé eltérve a tárgytól, én sosem tudtam dönteni a PM vs TB vitában. Bár Brady-t jobban "elismerem". Egyszerűen jó nézni ahogy játszik, igazi vezér, viszont PM meg hatalmas tudású irányító.Amadeus91
Ha ebbe komolyan és vehemensen belevetjük magunkat, akkor új topic-ot kéne nyitni. Mindkettő vezér (PM miért ne lenne az?) és hatalmas tudású (TB miért ne lenne az?). Jó érzéssel nézed a játékát ... na, innen indulna az ereszd el a hajam.
S az időpont most a legkevésbé se alkalmas.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
gsn 3 548
hát ha nem lesz PM hosszabb távon, akkor nagyon elő kéne húznotok egy kiadós futójátékot.
Amadeus91
Sok szerencsét kiépíteni ezt Donald Brownnal mint backup RB, és azzal az O-linenal ami a Coltsnak van...iktriad
Ne feledkezz el Delone Carterről, aki sokkal inkább át tudja venni a kezdő RB szerepkört, mint Brown. Carter szerintem sokkal jobb "biztosíték", mint mondjuk Jones-Drew kiesése esetén Deji Karim.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
hát ha nem lesz PM hosszabb távon, akkor nagyon elő kéne húznotok egy kiadós futójátékot.
Amadeus91
Sok szerencsét kiépíteni ezt Donald Brownnal mint backup RB, és azzal az O-linenal ami a Coltsnak van...iktriad
Csodák még vannak, de kérdés az NFL-ben vannak-e

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Én is Pats fanként mondom PM nélkül nem buli a buli.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát ha nem lesz PM hosszabb távon, akkor nagyon elő kéne húznotok egy kiadós futójátékot.
Amadeus91
Sok szerencsét kiépíteni ezt Donald Brownnal mint backup RB, és azzal az O-linenal ami a Coltsnak van...
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én már eddig is csodálkoztam, hogy egy NYAKsérüléssel eddig is sokan úgy kalkuláltak, mintha egy horzsolás lenne, ami idővel begyógyul... mert ez bizony nem olyan, ha krónikus a fájdalom, azon még a műtét se igen segít

Collins kezdetésén viszont nem tudok nem mosolyogni tátott szájjal, soha nem felejtem hogy évekkel ezelőtt egy sport1 által közvetített Tennessee meccsen beolvasták azt az sms-emet, amiben őt "követeltem" a pályára VY helyett, a fórumon pedig jól leoltott Rajna vezetésével majdnem mindenki, hogy az alkoholistának lejárt az ideje az NFL-ben 😂JJ
Az hagyján, hogy krónikus a fájdalom, de játékra alkalmatlanná tette, ezért műtötték meg. Ami ezek szerint sikertelen volt. Remélem, nemcsak sima műtétismétlés vár(t) rá, hanem van a talonban egy másik műtéti módszer, aminek ugyanolyan jó a gyógyulási esélye, csak a felépülési idő hosszabb, s emiatt nem ezt választották elsőre.
A nagyság jóleső érzése! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
hát ha nem lesz PM hosszabb távon, akkor nagyon elő kéne húznotok egy kiadós futójátékot.

egyébként, kissé eltérve a tárgytól, én sosem tudtam dönteni a PM vs TB vitában. Bár Brady-t jobban "elismerem". Egyszerűen jó nézni ahogy játszik, igazi vezér, viszont PM meg hatalmas tudású irányító.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre több indianapolisi oldal beszél arról, hogy PMnek megvolt/meglesz a 2, nyakmütétje, és ez azt is jelenti, hogy idén ő tévén nézi a szezont:
http://www.stampedeblue.com/2011/9/7/2410947/report-peyton-manning-out-for-entire-2011-season
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
én már eddig is csodálkoztam, hogy egy NYAKsérüléssel eddig is sokan úgy kalkuláltak, mintha egy horzsolás lenne, ami idővel begyógyul... mert ez bizony nem olyan, ha krónikus a fájdalom, azon még a műtét se igen segít

Collins kezdetésén viszont nem tudok nem mosolyogni tátott szájjal, soha nem felejtem hogy évekkel ezelőtt egy sport1 által közvetített Tennessee meccsen beolvasták azt az sms-emet, amiben őt "követeltem" a pályára VY helyett, a fórumon pedig jól leoltott Rajna vezetésével majdnem mindenki, hogy az alkoholistának lejárt az ideje az NFL-ben 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
PM nélkül én a 4 győzelemnek is örülnék idén, ami pedig simán top5-ös picket hoz. De ha tényleg out for season, akkor az 1/1-ért is simán versenyben leszünk, emögött a fal mögött mindenki meg fog halni. Jó, ezen meg fölösleges filózni még, de ha teszem azt 1/1, akkor kit rántanál be? 10-ből 9-en erre egyértelműen egy nevet mondanának rögtön, én is köztük vagyok. És néhány évig tanul PM mögött Luck, utána viszont nem megint Painterekben kell gondolkodnunk, hanem egy felkészült franchise QB-nk lenne. De ez nem változtat azon, hogy 2-3 évig még PM dobáljon, de azért a jövőre sem árt figyelni, mert nem Painter és Collins lesz az, aki majd a franchiset szinten tartja, ha PM visszavonul. Lehet leszólni, de ez a kőkemény igazság, mert bizony pontosan ennyit jelent nekünk PM. Vele PO, nélküle top5-ös pick, azon belül akármelyik elképzelhető.
Mondjuk legfőképpen azt remélem, hogy a hír nem igaz és 2-3-4 hét után PM már egészségesen újra játszani tud, de sajnos baromira aggasztóak a hírek. :/Stez
Egyértelműbbnek kellett volna lennem. Én sajnos abban vagyok pesszimista, hogy Luck (egyértelmű húzás lenne Nektek) nem Manning mögött tanulna egy-két évig.
Nagyon aggasztóak a hírek, ha tényleg kell az újabb műtét, szerintem akkor már sajnos bekerült a pakliba a career ending injury a sérülés jellege (ideg) és a műtétismétlés miatt.
Inkább elvesztem még néhány fogamról a zománcot, amikor a Colts ellen játszik a Pats, csak térjen vissza játszani!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
PM nélkül én a 4 győzelemnek is örülnék idén, ami pedig simán top5-ös picket hoz. De ha tényleg out for season, akkor az 1/1-ért is simán versenyben leszünk, emögött a fal mögött mindenki meg fog halni. Jó, ezen meg fölösleges filózni még, de ha teszem azt 1/1, akkor kit rántanál be? 10-ből 9-en erre egyértelműen egy nevet mondanának rögtön, én is köztük vagyok. És néhány évig tanul PM mögött Luck, utána viszont nem megint Painterekben kell gondolkodnunk, hanem egy felkészült franchise QB-nk lenne. De ez nem változtat azon, hogy 2-3 évig még PM dobáljon, de azért a jövőre sem árt figyelni, mert nem Painter és Collins lesz az, aki majd a franchiset szinten tartja, ha PM visszavonul. Lehet leszólni, de ez a kőkemény igazság, mert bizony pontosan ennyit jelent nekünk PM. Vele PO, nélküle top5-ös pick, azon belül akármelyik elképzelhető.
Mondjuk legfőképpen azt remélem, hogy a hír nem igaz és 2-3-4 hét után PM már egészségesen újra játszani tud, de sajnos baromira aggasztóak a hírek. :/

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
fasza
akkor irány az 1/1, jöhet Luck és tanul PM mögött még 1-2 évigStez
Minden együttérzésem mellett és bármiféle gúny nélkül a mondatod első fele túlzottan pesszimista,a második fele viszont igen optimista. Ha igaz a hír. Persze lehet fordítva, én vagyok optimista a PM nélküli szezonotokkal kapcsolatosan és PM-nek jövőre csodás szezonja lesz. Legyen így!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
fasza
akkor irány az 1/1, jöhet Luck és tanul PM mögött még 1-2 évig

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Indy radio host @jakequery reporting that Manning had another procedure on Sunday. Out for season. We'll see.gsn
Érdekes lenne, irány az 1/1... 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
remek. hat erre roppant kivancsi leszek. kb a szezon viszonylagos sikeressege a tamadofalon mulik ha ez igy van.