Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
há'mer az olinemanek rosszakHöri
Akkor ne reménykedjek,hogy nálunk a tőletek kivágott Jacques McClendon lesz a faszacsávó ugye? 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Manning nekem is az irányítóm fantasyban. Emelett van még egy Alex Smith-em, nincs több mondanivalóm 😊JayB
Akkor nem értem, miért aggódsz. 😛

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Manning nekem is az irányítóm fantasyban. Emelett van még egy Alex Smith-em, nincs több mondanivalóm 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ő nem a Dallas FB-je volt? Sokan vannak, a franc se tudja megjegyezni a keresztnevük alapján, hogy melyik hol játszik.tomi-tomi
de.

lehet Tamme trade blokkra kerül (ki a fasznak kéne?), és akkor Gronko nem a 6. hanem az 5. TE lesz a keretben 😀Höri
Valamiért nagyon fontosnak érzitek, hogy szerezzetek egy blokkoló TE-t. Állítólag leadtátok az igényeteket Yeatman-ra is, csak a Miami előttetek volt.tomi-tomi
igazából nem csak blokkoló TE-et kerestek, hanem egy Patriótát, ugyanis Thomas Austin (OL) is szerepelt a Colts listáján Yeatman mellett 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Escalade

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pazar lenne, ha PM az első 4 meccset kihagyná :/
akkor csak 12-4 lesz 😊Stez
Lehet ezzel itt viccelődni kérem, de nekem őt húzta az autodraft a fantasy csapatomba kezdő irányítónak. Tessék kérem engem megnyugtatni, hogy harcképes lesz az első héten... egyébként is valakik azt mondták korábban, h csak akkor nem lép pályára, ha.... értitek. Egyébként minden tiszteletem PM-é, no de elég nagy szívás nekem így is (Pats drukkerként), h drukkolnom kell neki, most még pluszban kitol velem?! :o

...és a pánik gomb nem segített a lelkemnek, csak jelzem 😕 ...legalább az első 4 hétben játszanánk a Kóccal, de még az se.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Valamiért nagyon fontosnak érzitek, hogy szerezzetek egy blokkoló TE-t.tomi-tomi
há'mer az olinemanek rosszakHöri
Sejtettem, de ennyire?! Akkor lehet, hogy Manning nem akar visszajönni? 😛 Egyébként nagyon hiányozna, s aggódom, mert már azt pedzegetik, hogy újabb műtét, meg az idegek regenerációjának idejét nem lehet pontosan bejósolni. :/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valamiért nagyon fontosnak érzitek, hogy szerezzetek egy blokkoló TE-t.tomi-tomi
há'mer az olinemanek rosszak

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Chris Gronkowski jött TE depthnek (?)JSanyo
Ő nem a Dallas FB-je volt? Sokan vannak, a franc se tudja megjegyezni a keresztnevük alapján, hogy melyik hol játszik.tomi-tomi
de.

lehet Tamme trade blokkra kerül (ki a fasznak kéne?), és akkor Gronko nem a 6. hanem az 5. TE lesz a keretben 😀Höri
Valamiért nagyon fontosnak érzitek, hogy szerezzetek egy blokkoló TE-t. Állítólag leadtátok az igényeteket Yeatman-ra is, csak a Miami előttetek volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
pazar lenne, ha PM az első 4 meccset kihagyná :/
akkor csak 12-4 lesz 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
PS: WR David Gilreath, DT Ricardo Mathews, DT Ollie Ogbu, OT Mike Tepper and WR Marshall Williams
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chris Gronkowski jött TE depthnek (?)JSanyo
Ő nem a Dallas FB-je volt? Sokan vannak, a franc se tudja megjegyezni a keresztnevük alapján, hogy melyik hol játszik.tomi-tomi
de.

lehet Tamme trade blokkra kerül (ki a fasznak kéne?), és akkor Gronko nem a 6. hanem az 5. TE lesz a keretben 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Vödör szerencsére nem ide jött.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Chris Gronkowski jött TE depthnek (?)JSanyo
Ő nem a Dallas FB-je volt? Sokan vannak, a franc se tudja megjegyezni a keresztnevük alapján, hogy melyik hol játszik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Chris Gronkowski jött TE depthnek (?)

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Meriweather már elő is jött a pleytkák közt.

Francisco után megváltás lenne.Höri
Ő kéne még... Kevés embert utálok jobban.

Needek: OL, WR, S, CB. Kíváncsi vagyok, mit alkot a csapat.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meriweather már elő is jött a pleytkák közt.

Francisco után megváltás lenne.Höri
Szerintem a Jets is rá megy, azok után, hogy 1 órája némi "aprópénzért" lepasszolták nekünk a szintén S Loweryt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meriweather már elő is jött a pleytkák közt.

Francisco után megváltás lenne.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
DeVan, McClendon < Pollak, Richards?! Érthetetlen kategória.

Harrisre remélem van valami normális magyarázat, mert a játéka biztosan nem.

4 TE, 3 QB, 5 RB? Biztos lesz még 1-2 ügyeskedés, sok jó játékost kivágtak, de nem is értem...

A többi nagyjából várható volt.

Edit: örülök Gonzonak. Ha valami csoda folytán egészséges lenne, sehol máshol nem találunk ilyen WRt szabadon. White megtartása szintén érdekes. Mit tud ő, amit bármilyen más újonc nem? Ismeri a csapatot, cserébe semmit nem edzett és még mindig sérült.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tampában már nincsenek papírok, áttértek a modern teknikára. Ha ideér az ipari forradalom, Painternek is meleg lesz a pite.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
és Painter?Farky
Ő marad. Nála jobban senki sem tartja Peytonnak (és most már Collinsnak) a papírokat 😊iktriad
Pedig már kezdtem reménykedni 😀, bár amíg csak a papírokat tartja nagy baj nem lehet.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és Painter?Farky
Ő marad. Nála jobban senki sem tartja Peytonnak (és most már Collinsnak) a papírokat 😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
és Painter?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Orlovsky cut.

Taj Smith waive/injured lista. Tehát ha nem kel el waiveren akkor IR-re rakjuk. Mi a faszom baja van? 😮