Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Hát ez nem is volt olyan rossz, kevesebbel kaptunk ki, mint a Steelers. 😀 Amúgy állítólag Collins nem volt rossz, de az oline kritikán alul teljesített. Talán ráveszem magam, hogy a héten megnézzem a meccset. 😉

Ha 1/1 lesz a vége akkor az lesz, de hajtani szvsz nem kéne rá, mert Luck nem fog olyan csapatba menni, ahol 2-3 évet kispadoznia kell.peterk2005
Collins amikor volt ideje adott jó passzokat és csak egy két pontatlan passza volt mondjuk amikor az üres Garcont túldobta pedig nagyon rákészült
csak az a gond hogy elég sok idő kell neki felkészülni a fal meg nem elégséges hozzá pláne, amikor a mágus azt találja ki, hogy majd Clark megfogja Mariot
meg mondjuk az is érthetetlen, hogy miért nem képes bedobni a pirosat, ami TD-t érhet, biztos fontos volt tartalékolni a TOkat és nem lehetett megkockáztatni, hogy elbukjuk
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Luck ahhoz megy, aki draftolja.adam8
mint Elway meg Eli

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Luck ahhoz megy, aki draftolja.adam8
hát olyan szempontból nem, hogy ő dönt, hogy jön-e a draftra hiszen még +1 évig van lehetősége collegeban maradni
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy állítólag Collins nem volt rossz, de az oline kritikán alul teljesített. Talán ráveszem magam, hogy a héten megnézzem a meccset. 😉peterk2005
hát jó se volt.

Joe Reitz volt az LG, ennyire lehet bennünket komolyan venni. Diem meg az RG.

3 WR öltözött be a meccsre, állítólag Donnie Avery iránt érdeklődünk, aki 2008. első kiválasztott elkapója volt a drafton, így illeszkedik offszezon tervünkbe (Desean who)

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Luck ahhoz megy, aki draftolja.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez nem is volt olyan rossz, kevesebbel kaptunk ki, mint a Steelers. 😀 Amúgy állítólag Collins nem volt rossz, de az oline kritikán alul teljesített. Talán ráveszem magam, hogy a héten megnézzem a meccset. 😉

Ha 1/1 lesz a vége akkor az lesz, de hajtani szvsz nem kéne rá, mert Luck nem fog olyan csapatba menni, ahol 2-3 évet kispadoznia kell.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Höri
Nem adsz Manningnek még 2-3 évet az NFL-ben? :/
A kép nagyon tuti 😀 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valami öröm az ürömben:

Weirdest Stat of Day By Far Dept.: Kerry Collins passed Joe Montana on the all-time passing-yards list. Collins is now 10th.
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
ROAD KILL ....


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nem is kicsit :S

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
hát

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Hát ez hosszú és fájdalmas szezon lesz...Beher
Az.
több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
Hát ez hosszú és fájdalmas szezon lesz...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lesz gond... 😊

szf61
Ha abból indulunk ki, hol tart a tanítványa, Painter a fejlődésben, Manning igen pocsék Sith nagyúr/tanitómester...iktriad
nem a tanítványa, csak a személyi titkára 😀Farky
Tényleg - ő az papír/irattartó.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
o erre nem gondoltam igazan kedves vagy. hat sztem kb semmit. ha szarok leszunk akkor tate is bohocot csinal belolunk
ha meg mindenki agya teljesen elszall most h a fovezer nincs akkor sztem fostert is kontroll alatt tudnank tartani annyira amennyire kell.Fake
Nem lesz gond... 😊

szf61
Ha abból indulunk ki, hol tart a tanítványa, Painter a fejlődésben, Manning igen pocsék Sith nagyúr/tanitómester...iktriad
nem a tanítványa, csak a személyi titkára 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
o erre nem gondoltam igazan kedves vagy. hat sztem kb semmit. ha szarok leszunk akkor tate is bohocot csinal belolunk
ha meg mindenki agya teljesen elszall most h a fovezer nincs akkor sztem fostert is kontroll alatt tudnank tartani annyira amennyire kell.Fake
Nem lesz gond... 😊

szf61
Ha abból indulunk ki, hol tart a tanítványa, Painter a fejlődésben, Manning igen pocsék Sith nagyúr/tanitómester...
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
o erre nem gondoltam igazan kedves vagy. hat sztem kb semmit. ha szarok leszunk akkor tate is bohocot csinal belolunk
ha meg mindenki agya teljesen elszall most h a fovezer nincs akkor sztem fostert is kontroll alatt tudnank tartani annyira amennyire kell.Fake
Nem lesz gond... 😊


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mivan iktriad felcsaptal colts szurkolonak most h vagyunk olyan szarok mint a jaguars altalaban ?Fake
Nem csak nincs eredménykövető, aztán gondoltam tájékoztatlak titeket. Amúgy Foster nem játszik a Texansnál. Nem tudom ez mennyire fog számítani a mai meccsen.iktriad
o erre nem gondoltam igazan kedves vagy. hat sztem kb semmit. ha szarok leszunk akkor tate is bohocot csinal belolunk
ha meg mindenki agya teljesen elszall most h a fovezer nincs akkor sztem fostert is kontroll alatt tudnank tartani annyira amennyire kell.Fake
Még egy ok. A 4 AFC South csapat egymás ellen mérkőzik. Kit érdekel a Steelers-Ravens, én csak erre a 2 meccsre fókuszálok ma. Na jó, éjjel a Jets-Cowboysra is, scoutolok egy kicsit, mert jövő héten megyünk a Meadowlandbe(hogy kiporolják a bundánkat- alaposan..).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mivan iktriad felcsaptal colts szurkolonak most h vagyunk olyan szarok mint a jaguars altalaban ?Fake
Nem csak nincs eredménykövető, aztán gondoltam tájékoztatlak titeket. Amúgy Foster nem játszik a Texansnál. Nem tudom ez mennyire fog számítani a mai meccsen.iktriad
o erre nem gondoltam igazan kedves vagy. hat sztem kb semmit. ha szarok leszunk akkor tate is bohocot csinal belolunk
ha meg mindenki agya teljesen elszall most h a fovezer nincs akkor sztem fostert is kontroll alatt tudnank tartani annyira amennyire kell.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mivan iktriad felcsaptal colts szurkolonak most h vagyunk olyan szarok mint a jaguars altalaban ?Fake
Nem csak nincs eredménykövető, aztán gondoltam tájékoztatlak titeket. Amúgy Foster nem játszik a Texansnál. Nem tudom ez mennyire fog számítani a mai meccsen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mivan iktriad felcsaptal colts szurkolonak most h vagyunk olyan szarok mint a jaguars altalaban ?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne vedd magadra, csak bántja őket, hogy volt ellenük GW-drive-ja 😊Wyatt
Inkább Scobee szokta kinyírni őket általában. 😊

Colts inactives: QB Peyton Manning(Favre most biztos örül), WR Anthony Gonzalez, WR Blair White, RB Darren Evans, G Jamie Richard, DE Jerry Hughes(no comment...), CB Kevin Thomas
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne vedd magadra, csak bántja őket, hogy volt ellenük GW-drive-ja 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem. Nekünk rövidpasszokban jó, a timingot jól érző pocket QB kell, mert nincs oline-unk a bámuldozáshoz, és a receiverek is ezt szokták meg. Garrard nem ez a típus. Persze a helyzetünket nézve most tulajdonképpen arról beszélünk, hogy a kutyaszar-e a büdösebb vagy a tehénlepény. 😉peterk2005
Ha valamiben Garrard jó az a rövid passzok. Nagyon óvatos, plusz olyasvalaki, aki úgy tud futni, mint egy lassabb power runner RB. És már hozzászokott ahhoz, hogy állandóan odaérnek rá, tehát a Colts O-line nem lenne számára akkora probléma. 😊
Mondjuk még csütörötökön a bölcs Polian kijelentette, hogy David neki márpedig nem kell....iktriad
van egy Festőnk, nem kell mellé még egy fos 😛Stez
Az a "fos" van annyira jó, mint a mai kezdő QBtok(ha formába hozzák egy kicsit)...És nem fog olyan könnyen kettétörni mint nagypapi fog 3-4 meccsen belül.