Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
azért milyen szar lehet a többi szurkolónak a lockout
mi meg se érezzük és ha nem írnak róla észre se lehet venni hogy a mostani más offseason mint az előzőOrk
Ez nagyon jó 😀 De tényleg így van 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
azért milyen szar lehet a többi szurkolónak a lockout
mi meg se érezzük és ha nem írnak róla észre se lehet venni hogy a mostani más offseason mint az előző
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
kigyűjtöttem egy februári Castonzo interjú lényegétHöri
Köszi a fordítást! (Ezt most nagyrészt értettem is 😉

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Taj Smith és Freeney mellett tehát ő a 3. fideszes a csapatnál.
Höri
Ezen már röhögök egy ideje 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki nem beszélne külföldiül, vagy lusta, annak kigyűjtöttem egy februári Castonzo interjú lényegét.
Ő a tipikus jófiú.
http://www.draftcountdown.com/interviews/Anthony-Castonzo/Anthony-Castonzo.php

- Az volt a célja, hogy első körös legyen, mert maximalista. Ez sikerült.
- Többek közt ezekkel az arcokkal edzett a draft előtt: Mark Herzlich [Boston College], Lee Smith [Marshall] Brandon Fusco [Slippery Rock], Jalil Brown [Colorado], Niles Paul [Nebraska]
- Nincs iPod-ja 😊 kedvenc dala Luciano Pavarottitól a Mamma 😀 McAfee-vel ne menjen Operába, mert annak tuti késelés és sitt a vége.
- Ha véget ér majd a focikarrierje, biokémia diplomáját felhasználva akar rák ellenszert keresni és valami alapítványt létrehozni.
- Első NFL fizetéséből valami ruhát fog venni majd.
- Leginkább Julius Peppers ellen várja a megmérettetést, hát ez kicsit odébb van még.
- Az egyetem 2. évében realizálódott benne, hogy van jövője profi focistaként. Ekkor feküdt rá komolyabban a súlyok magára szedésére.
- Mivel illinois-i gyerek, így Bears szurkoló volt gyerekként. Kedvenc játékosa a nálunk is megorduló Richard Dent volt. Akkor még gyilkolni akarta a QB-kat, mint Dent, ma már épp a védésük a dolga.
- Korábbi csapatából Luke Kuechly-t emeli ki, mint leendő NFL sztár, nagy újdonságot nem mondott 😊
- A legjobb ellenfele Robert Quinn volt eddig (1/14, Rams). Játszott a Clemson ellen is, de Bowers a másik oldalon szerepelt, szóval szemtől-szembe nem álltak akkor.
- Legnagyobb sportélményét újoncként élte át. Tízzel szívtak idegenben a Virginia Tech ellen, de jött egy remek 2 minute drill, majd onside kick összeszedés, Matt Ryan bomba, és győzelem.
- Leginkább Jake Longot csodálja a jelenkor NFL OT-i közül. Önmagát inkább D'Brickashaw Fergusonhoz hasonlítja, mert ő is magas, mobilis és atletikus. Long viszont sokkal erősebb.
- Legjobban azt szereti a fociban, mikor a második félidőben ránéz az ellenfelére, és látszik rajta, hogy az már feladta, mert tudja, hogy jobb nála Castonzo.
- A pályán kívül egy nagyon laza, bőbeszédű, kedves figurának tartja magát, a gyepen viszont nem nagyon szeretik, mert nem ismer kegyelmet.
- Legnagyobb erőssége játékosként, hogy jó döntéshozó és gyorsan alkalmazkodik az új dolgokhoz, illetve kellően robbanékony. Ami fejlődnie kell az a lábmunka, és olykor túlságosan is bízik az erejében.
- Remek tanuló volt, bioszból és kémiából is hatalmas tudással bír, így jelölték a legmagasabb elismerésnek számító Rhodes ösztöndíjra. Elmondása szerint az iskolapadban könnyebben boldogult, mint a focipályán, ezért is élvezte jobban utóbbit, mert nagyobb kihívás.
- Rengeteg másik OT volt az idei drafton, akiket első körbe vártak. Abban tartja magát jobbnak náluk, hogy nem fogadja el a kudarcot. Ha hibázik, ki akarja javítani és akár órákig képes meccsfelvételekt nézni.
- A Boston College jópár O-falembert küldött már a ligába, többekkel beszélt is. Gosder Cherilus volt az LT mikor újonc volt, ő szintán első körös választott volt anno és most a Lions tagja. Tavaly pedig a Saints vitte a BC centerét, Matt Tennantot el. Cherilus volt, hogy felhívta egy meccs után, hogy miért nem elég aggresszív a pályán. Szóval kapott tanácsokat bőven.
- Újoncként 250 font volt össz-vissz (jelenleg 311), ezért rohadt sokat kellett ennie az elmúlt 4 évben. Gyakorlatilag minden étkezésnél annyit tömött magába, amennyi belé fért. Reggelente 8 tojás és pár pirítós volt a menü általában.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Polian nagy BigTen fan, szóval biztos többször látta, mint a déli játékosokat, végülis 6. körben egy lövést megér. Lehet Blair White járt közre az ügyében, 3 évig játszottak együtt.Höri
Nagy mázlitok lenne, ha ez alapján Cousins a következő Colts franchise irányító. :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit gondoltok, elengedjük Addait és nekimegyünk az évnek a Donald - Delone duóval ? (aka Defekt Duó)Höri
Szerintem ha nincs komoly sérülése Addai-nak és nem kér nagy fizut, akkor kizárt, hogy elengedjük. Ilyen szar fal mögött is viszonylag jól futott, remekül blokkol és passzokkal is lehet rá számítani.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Delone Carter erősségei, hogy jó elkapó ( 😊 ), és ritkán csinál fumble-t.
NFL hasonmásnak Pierre Thomas-t írják. Volt egy verekedéses ügye tavaly nyáron, de ennyi karakterprobléma belefér, nem is a pályán történt. Senior éve pazar volt, az tény. (Én nem vagyok az Orange nagy híve, így is jogtalanul felülreprezentáltak itthon, mert Fucu és JJ is szurkol nekik 😛 )
Taj Smith és Freeney mellett tehát ő a 3. fideszes a csapatnál.

Mit gondoltok, elengedjük Addait és nekimegyünk az évnek a Donald - Delone duóval ? (aka Defekt Duó)

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Panaszkodtam a CB depth-re, és teljesen elfelejtettem Thomast. Nyilván nem lehet semmit alapozni, viszont Hayden-Powers-Tryon-Thomas-Lacey ötössel nincs sok baj, örülnék ha a kockázatos Rucker valami módon beválna. Idén sem sikerült -az évek óta tartó impotens TO mutató ellenére- egy impact védőt szerezni, bár ha Hughes beérik (ööö), Session marad és a másik oldalra valaki robbant (Angerer, Conner) még lehet ebből a csapatrészből is valami...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jövőre folytatás


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsit aggasztó a cornerek helyzete (főleg figyelembe véve a "tartósságukat"), a safety poszt Bethean kívül, LB sorról nem is beszélve... Nyilván nehéz 5 pickkel megváltani a világot, legalább nem kapkodós lyuktömködés ment, hanem láthatóan kitűztek egy komoly problémát (PM védelme, rövid yardos szituk), és arra felépítették a draftot.

A kedvenc draftos közhelyemmel élve, az idő majd eldönti.Escalade
meg az undrafted osztag 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kicsit aggasztó a cornerek helyzete (főleg figyelembe véve a "tartósságukat"), a safety poszt Bethean kívül, LB sorról nem is beszélve... Nyilván nehéz 5 pickkel megváltani a világot, legalább nem kapkodós lyuktömködés ment, hanem láthatóan kitűztek egy komoly problémát (PM védelme, rövid yardos szituk), és arra felépítették a draftot.

A kedvenc draftos közhelyemmel élve, az idő majd eldönti.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SmAsH

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
ezt a képet
http://i55.tinypic.com/104ouxd.gif
úgy szerettem régen! (melyikőtök is használta? már nem emlékszem)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aha, köszi.
Nekem akkor továbbra is az a fő kérdés, hogy ki lesz Bethea mellett... A piacon szerezhetünk valakit?wmitty
a Colts sose igazol szabadügynököt kezdőnek 😛 utoljára Vinatieri jött 5 éve.

gondolom Bullitt marad

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Aha, köszi.
Nekem akkor továbbra is az a fő kérdés, hogy ki lesz Bethea mellett... A piacon szerezhetünk valakit?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Rucker safety lesz.Höri
Na, akkor erről még bővebben, lécci! 😉
Komolyan. Tudod, én nem vagyok otthon a college fociban, a most előkerült nevek tök ismeretlenek. Viszont jó lenne tudni, csapatunk kire mennyire számíthat a belátható jövőben. Jó lenne örülni/bizakodni.
Szóval az említett fickó lehet Sanders-pótlás? Vagy ez továbbra is megoldatlannak tűnik?wmitty
biztos, hogy nem, mert eddig corner volt. Fizikálisan (6'2, 200lbs) inkább safety, és ez jól hangzik

meglepő a draftolása, mert mi ritkán húzunk be bűnözőket. a draft előtt kapták el, betörés, lopás kombóval, pár hátre rá volt ittas vezetése. utóbbi mondjuk előfordul elég gyakran.

Polian nagy BigTen fan, szóval biztos többször látta, mint a déli játékosokat, végülis 6. körben egy lövést megér. Lehet Blair White járt közre az ügyében, 3 évig játszottak együtt.

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
ha Rucker safety lesz.Höri
Na, akkor erről még bővebben, lécci! 😉
Komolyan. Tudod, én nem vagyok otthon a college fociban, a most előkerült nevek tök ismeretlenek. Viszont jó lenne tudni, csapatunk kire mennyire számíthat a belátható jövőben. Jó lenne örülni/bizakodni.
Szóval az említett fickó lehet Sanders-pótlás? Vagy ez továbbra is megoldatlannak tűnik?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt kell mondanom, hogy abból a káoszból, ami itt a 3. nap uralkodott, remekül jöttünk ki azzal, hogy csak 5 pickünk van összesen. Főleg ha Rucker safety lesz.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ijalana lesz az új Ugoh? 😊
Mondjuk én bízom benne, bár Austint nem hagytam volna bent 2. körben, de utólag így Nevissel simán korrekt.

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Kicsit bőbeszédűbben, kérlek, egy szót se értek. Két mondatban sok okosság, gondolom - csak fejtsd ki, mert félszavakból (még) nem értjük egymást.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chris L. Rucker egy sittes. Meglepő, hogy behúztuk, dehát Bigten.
Burney kellett volna. Rotációba befér sajnos.

Delone Carter meg Cuse, szóval Harrison vagy Freeney szintű karriert kellene alkotnia. Mi lesz RB poszton?!

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
búúú
se Stanzi se Sash pedig tök jó lett volna most az utolsó pickre
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ijalana meg hozza ide Szczurt!Höri
Tegnap jó meccse volt, 2/4, 2 run. Nincs vele gond a Cubs farm systemében sem.... 😊Escalade
kéne egy MLB lockout 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ijalana meg hozza ide Szczurt!Höri
Tegnap jó meccse volt, 2/4, 2 run. Nincs vele gond a Cubs farm systemében sem.... 😊