Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, ugye nem szoktál pókerezni? 😀Bálesz
nem de ha játszanék, nyilvén nyernék mindig.

Azt kell mondanom, hogy a többi csapathoz képest Polian egy zseninek tűnik a mai nap után.
Ha Nevis nem lesz király a mi rendszerünkben, akkor tényleg soha senki.

Ijalana meg hozza ide Szczurt!

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Höri, ugye nem szoktál pókerezni? 😀

Nevis jó picknek tűnik és az OL-re is ráfért a ráncfelvarrás. Eddig nem rossz a draft (bár ez majd élesben derül ki), remélem az utolsó körökben sem cáfolnak rám 😊

több mint 13 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Ez a Nevis gyerek nagy pusztítónak tűnik! 😀
Freeney, Moala, Nevis, Mathis jól hangzik!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Höri Nevis pickes reakciója mindent megért 😀 Meglehetősen tetszik eddig a draft, legalábbis amiket olvasok/húzott posztokat illeti.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Polian-ék tényleg rendbe akarják rakni az OL-t. Első két kör két falember. Itt volt már az ideje.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
az meg h kivel lennenk beljebb azt meg kitudja ... castonzo sherrod es carimi hozzavetolegesen egykutya bar sztem a valasztottunk inkabb rt materia a masik ketto meg jobban ellenne ltben.Fake
En itt kicsit maskepp gondolom.. Carimi, akirol legkevesbe tudom elkepzelni hogy NFL szintu LT lenne, o sztem tiszta RT a profik kozt. Es ott pedig akar elit RT is lehet..
Castonzo, Sherrod mindket oldalon eljatszogatna.. az, hogy ki lesz jobb, ez nagyon fejvakaros. Castonzo a klasszikus iparos, technikas falember... sztem soha nem lesz Pro Bowler, de lehet tiz evig el tesz-vesz atlagos modon LT-kent.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Castonzo szolid pick. Rendes gyerek, korrekt játékos.
Ugyanolyan mint Hughes meg Donald volt. Biztos, hogy el lesz baszva a karrierje neki is. Na mindegy, legalább nem safetyHöri
Hajnalban nagyon látszott rajtad, hogy csalódott vagy a választás miatt. Azt mondtad korábban, hogy Soldert szeretted volna hozzánk. De igazából mennyi esély volt előzetesen arra, hogy a mi választásunknál még benn lesz? Szerintem nem sok, és be is következett, hogy hamarabb kivették. Ha ezt nézed, meg azt, hogy kik voltak 1/22-re elérhetők tudtál volna jobbat húzni? Vagy tényleg "mindegy", és nem csak az esetlegesen elbaszott karrier miatt, hanem mert esetlegesen a más választottal se lettünk volna előrébb?Zolika
yup, nekem Solder lett volna a tökéletes pick, utálom is most Belichicket 😛
Ha pedig kimegy és Diem helyett kell RT akkor Carimit tudtam volna értékelni.
Simán benne volt, hogy Solder bent marad. Több, friss mock a 2. körig csúsztatja.
Mindegy, Castonzo is logikus húzás, csak akkor legyen meg Nevis vagy egy faszipántos WR ma. Torrey, Titus vagy Cobb.

Majd ma jön Stanzi Peyton-utódnak a festő helyére, akkor lesz nagy öröm 😀Gabor K
legkésőbb 2/35nél kimegy.Amadeus91
te csak hiszed.
Dalton, Kaepernick és Mallett is hamarabb ki fog menni, én bizonygassam? 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Castonzo szolid pick. Rendes gyerek, korrekt játékos.

Ugyanolyan mint Hughes meg Donald volt. Biztos, hogy el lesz baszva a karrierje neki is. Na mindegy, legalább nem safetyHöri
Hajnalban nagyon látszott rajtad, hogy csalódott vagy a választás miatt. Azt mondtad korábban, hogy Soldert szeretted volna hozzánk. De igazából mennyi esély volt előzetesen arra, hogy a mi választásunknál még benn lesz? Szerintem nem sok, és be is következett, hogy hamarabb kivették. Ha ezt nézed, meg azt, hogy kik voltak 1/22-re elérhetők tudtál volna jobbat húzni? Vagy tényleg "mindegy", és nem csak az esetlegesen elbaszott karrier miatt, hanem mert esetlegesen a más választottal se lettünk volna előrébb?Zolika
hat castonzot en sem szeretem tulzottan. akkor mar inkabb lett vna sherrod v carimi.
volt amugy esely arra ha nem is annyira sok h bent lesz solder de hat felmozogni meg nyilvan nem fogunk senkiert korai korben az nem szokasunk h ember utan menjunk ilyenkor.
az meg h kivel lennenk beljebb azt meg kitudja ... castonzo sherrod es carimi hozzavetolegesen egykutya bar sztem a valasztottunk inkabb rt materia a masik ketto meg jobban ellenne ltben.
mondjuk diem szarabb mint charlie marha utobbi eppen jatszik szoval abszolut vedheto pick ez is.
igazabol az lenne fontos h futni tudjunk mert peyton presnap readjeivel es pocket presence kepessegevel
igazabol majd hullamindegy h kikbol all a fal amig saturday osztja az eszt a jatekostarsaknak.
na de olyan szempontbol is jo a pcikunk h hagyhatjuk is ezt a temat mert csak felbaszom magam rajta.
howard mudd ... te szarhazi arulo es akkor meg finom voltam azt illetoen h leirjam h mit gondolok errol
😕
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Castonzo szolid pick. Rendes gyerek, korrekt játékos.

Ugyanolyan mint Hughes meg Donald volt. Biztos, hogy el lesz baszva a karrierje neki is. Na mindegy, legalább nem safetyHöri
Hajnalban nagyon látszott rajtad, hogy csalódott vagy a választás miatt. Azt mondtad korábban, hogy Soldert szeretted volna hozzánk. De igazából mennyi esély volt előzetesen arra, hogy a mi választásunknál még benn lesz? Szerintem nem sok, és be is következett, hogy hamarabb kivették. Ha ezt nézed, meg azt, hogy kik voltak 1/22-re elérhetők tudtál volna jobbat húzni? Vagy tényleg "mindegy", és nem csak az esetlegesen elbaszott karrier miatt, hanem mert esetlegesen a más választottal se lettünk volna előrébb?Zolika
hát höri hozzáállását mutatja, hogy szerinte ha ingramet húzzuk akkor ő is 2,1-es átlagot hoz majd aztán 4 meccs megsérül

Höri arra számított, hogy félünk a Saintstől és kivisszük Mallettet 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Colts pickjét Höri és Ork kommentálta,ha jól emlékszem 😊

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Megnéztem most az éjjeli közvetítésből a ránk vonatkozó részt.
Mellett látom, hogy a klub hivatalos oldalán milyenek az olvasói kommentek. Ellentmondásosnak tűnik.
Megmondaná valaki, hogy ki az a két bowl.hu-s kolléga, akik kommentáltak azokban a percekben? (Melyik melyik? Arcról nem tudom.)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Majd ma jön Stanzi Peyton-utódnak a festő helyére, akkor lesz nagy öröm 😀Gabor K
legkésőbb 2/35nél kimegy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Gabor K 15
Majd ma jön Stanzi Peyton-utódnak a festő helyére, akkor lesz nagy öröm 😀


több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Castonzo szolid pick. Rendes gyerek, korrekt játékos.

Ugyanolyan mint Hughes meg Donald volt. Biztos, hogy el lesz baszva a karrierje neki is. Na mindegy, legalább nem safetyHöri
Hajnalban nagyon látszott rajtad, hogy csalódott vagy a választás miatt. Azt mondtad korábban, hogy Soldert szeretted volna hozzánk. De igazából mennyi esély volt előzetesen arra, hogy a mi választásunknál még benn lesz? Szerintem nem sok, és be is következett, hogy hamarabb kivették. Ha ezt nézed, meg azt, hogy kik voltak 1/22-re elérhetők tudtál volna jobbat húzni? Vagy tényleg "mindegy", és nem csak az esetlegesen elbaszott karrier miatt, hanem mert esetlegesen a más választottal se lettünk volna előrébb?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Castonzo szolid pick. Rendes gyerek, korrekt játékos.

Ugyanolyan mint Hughes meg Donald volt. Biztos, hogy el lesz baszva a karrierje neki is. Na mindegy, legalább nem safety

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Höri nagyon gyakran röhög teli szájjal de az főleg csak a káröröm miatt szokott lenni.
A Colts pickeknél a kezdeti Polian biztos jobban tudja és majd neki lesz igazából az évek alatt átalakult a tök mindegy kijön úgyis fos/bust ami elő is jött a lehetséges ingram pick taglalásánál
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Én elmondtam a véleményem hogy örülök neki meg mivel kellett Höri volt az aki nagyon rühelte,Ork
Rajta ez tisztán látszott. Bár ő eleve nem az a kirobbanóan lelkendezős típus.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Én elmondtam a véleményem hogy örülök neki meg mivel kellett Höri volt az aki nagyon rühelte,
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
szégyelljétek magatokat semlo egy hsz sem a draftról így csak a Jetsnél nem vagytok passzívabbak 😛Ork
Mondjál te valamit.
Castonzo. Volt bent OT más is. Miért ő?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szégyelljétek magatokat semlo egy hsz sem a draftról így csak a Jetsnél nem vagytok passzívabbak 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ezt igazából én se tudom komolyan venni, annyira sansztalan 😛 😀
De ha már DT, nálam továbbra is Austin, ha első kör. Muir meg úgy szar, ahogy van Moalával együtt
De amúgy OL pick tetszene a legjobban mindenképpen első körben

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a felfelé tradek közül ki ne hagyd az istent aki mindig képes fumbleözni és intet is dobni bármily kis időt is kap rá
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
menjünk fel Julioért vagy Greenért, 2. körben meg OL. 😀
kell a fasznak megint egy korai DT pick, Moala future HOF, Antonio Johnson mondjuk nem olyan szar 😀Stez
1. felfelé sohasem mozgunk (kivétel McAfee, Ugoh)
2. ha mégis, akkor nem marad 2. körünk
3. Muir a másik kezdő, nem Antonio
4. téged nem lehet komolyan venni 😛
5. 1.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
menjünk fel Julioért vagy Greenért, 2. körben meg OL. 😀
kell a fasznak megint egy korai DT pick, Moala future HOF, Antonio Johnson mondjuk nem olyan szar 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hétvégén börze, nyilatkozzatok, ki mit szeretne!

remélem safety-t nem húzunk a 3. kör előttHöri
Édes mindegy, ezt a tendenciát folytatva úgyis bust lesz bárkit is draftolunk. Húzzunk vagy 3 OL embert aztán hátha egy jó lesz valamire.Mev
nyilván bust lesz, de nem mindegy hogy

- mi basszuk el a karrierjét
- alapból teljesen reménytelen eset