Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Csalódtam Ballardban. Nem akar nagy GM lenni,csak olyan aki "sikeres". Wentzzel és ezzel a keret-menedzseléssel mindig pozitív szezonunk lesz, de ettől még évekre a pocsolyába ragadunk.
Reichben nem csalódtam, ő egy kisstílű alak.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
csipkelli 4 010
Na akkor házat rá, h Wentz a snapek max 69%át játssza a szezonban 😀
Borbinho
Nem akarom én beírni, hogy mi történik 69%nàl 😀
dande
Beáll Foles.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem racionális döntésnek tűnik.
Idén nem kerül sokba, lehet mellette erősíteni a csapatot.
Ha beválik, akkor senki nem fogja sajnálni érte a '22-es első kört.
Ha nem, akkor tesznek róla, hogy a megadott snapszám alatt maradjon, s végeredményben a 3.+2. kör nem lesz túl nagy ár a kísérletezésért. (ennyi kockázatot bármilyen más draftolt QB is hordoz)

De én valamiért úgy érzem, hogy Wentz gatyába lesz rázva s pozitív meglepetést okozhat.
esz-ki-mo
Bevalik? Ahhoz van kotve az elso kor, hogy a faszi legyen 75 szazalekot a palyan, vagy vigye poba a csapatot. Magyarul lehoz egy ugyanolyan kozepes jatekot, mint Rivers, es beviszi a csapatot a POba, akkor adtunk 1+3mat valakiert, akivel a Colts nem lett jobb, mint Riversszel volt, es talan PO-csapatunk lesz, de ugyanugy kozunk nem lesz a Chiefshez es tarsaihoz. Ez az opcio szar.

Ez akkor lett volna elfogadhato, ha mondjuk Pro Bowlhoz kotik a kondiciot - ha oda bevalasztjak, akkor az azt jelentene, hogy biztosan magasan jobban jatszott, mint Rivers tavaly.

De igy?

Ha a gyerek nem serul le, ugy is o lesz a kezdo. Ha a snapek 75 szazalekaban palyan lesz, meg egy Trubisky szintu idenyt ha lehoz, akkor is elso kort kell majd adni. Mert a Colts marpedig nem fogja a gyereket leultetni a 12.heten, akkor sem, ha nem jo. Ugyhogy a Colts kb csak es kizarolag akkor nem 3+1et adott, ha Wentz megserul.
Stez
Lehet.
Lehet, hogy így lesz.
De biztosra nem tudhatjuk.
Tannehill a tökéletes példa, akiért senki nem adott volna még egy kondicionális 7. kört sem.
Nyilván kiegyeznénk egy hasonló teljesítménnyel Wentztől.

Én csak azt mondom, nem tudok most olyan tuti megoldást QB ügyben a Coltsnak, amelyik ár/kockázat viszonylatban egyértelműen jobb.
esz-ki-mo
Nem azert, de ar/kockazat aranyban fenyevekkel Wentz elott volt meg Darnold is, aki messze nem lett volna ennyi. Mert Wentz 3+1 lesz.

Tomcsik: ott van a kondicio alul. Siman elsore fog modosulni a jovo evi masodik.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor házat rá, h Wentz a snapek max 69%át játssza a szezonban 😀
Borbinho
Nem akarom én beírni, hogy mi történik 69%nàl 😀
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Hála istennek, reméltem nem hozzánk jön Wentz. Az ára mondjuk nem volt vészes hacsak nem kell majd kiperkálni a kondocionális első kört. Jó lenne tudni mik a feltételek. Aztán persze ha vissza talál a 2017-es formájára akkor lehet nagyon jól jártatok

több mint 5 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Nekem racionális döntésnek tűnik.
Idén nem kerül sokba, lehet mellette erősíteni a csapatot.
Ha beválik, akkor senki nem fogja sajnálni érte a '22-es első kört.
Ha nem, akkor tesznek róla, hogy a megadott snapszám alatt maradjon, s végeredményben a 3.+2. kör nem lesz túl nagy ár a kísérletezésért. (ennyi kockázatot bármilyen más draftolt QB is hordoz)

De én valamiért úgy érzem, hogy Wentz gatyába lesz rázva s pozitív meglepetést okozhat.
esz-ki-mo
Bevalik? Ahhoz van kotve az elso kor, hogy a faszi legyen 75 szazalekot a palyan, vagy vigye poba a csapatot. Magyarul lehoz egy ugyanolyan kozepes jatekot, mint Rivers, es beviszi a csapatot a POba, akkor adtunk 1+3mat valakiert, akivel a Colts nem lett jobb, mint Riversszel volt, es talan PO-csapatunk lesz, de ugyanugy kozunk nem lesz a Chiefshez es tarsaihoz. Ez az opcio szar.

Ez akkor lett volna elfogadhato, ha mondjuk Pro Bowlhoz kotik a kondiciot - ha oda bevalasztjak, akkor az azt jelentene, hogy biztosan magasan jobban jatszott, mint Rivers tavaly.

De igy?

Ha a gyerek nem serul le, ugy is o lesz a kezdo. Ha a snapek 75 szazalekaban palyan lesz, meg egy Trubisky szintu idenyt ha lehoz, akkor is elso kort kell majd adni. Mert a Colts marpedig nem fogja a gyereket leultetni a 12.heten, akkor sem, ha nem jo. Ugyhogy a Colts kb csak es kizarolag akkor nem 3+1et adott, ha Wentz megserul.
Stez
Lehet.
Lehet, hogy így lesz.
De biztosra nem tudhatjuk.
Tannehill a tökéletes példa, akiért senki nem adott volna még egy kondicionális 7. kört sem.
Nyilván kiegyeznénk egy hasonló teljesítménnyel Wentztől.

Én csak azt mondom, nem tudok most olyan tuti megoldást QB ügyben a Coltsnak, amelyik ár/kockázat viszonylatban egyértelműen jobb.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem racionális döntésnek tűnik.
Idén nem kerül sokba, lehet mellette erősíteni a csapatot.
Ha beválik, akkor senki nem fogja sajnálni érte a '22-es első kört.
Ha nem, akkor tesznek róla, hogy a megadott snapszám alatt maradjon, s végeredményben a 3.+2. kör nem lesz túl nagy ár a kísérletezésért. (ennyi kockázatot bármilyen más draftolt QB is hordoz)

De én valamiért úgy érzem, hogy Wentz gatyába lesz rázva s pozitív meglepetést okozhat.
esz-ki-mo
Bevalik? Ahhoz van kotve az elso kor, hogy a faszi legyen 75 szazalekot a palyan, vagy vigye poba a csapatot. Magyarul lehoz egy ugyanolyan kozepes jatekot, mint Rivers, es beviszi a csapatot a POba, akkor adtunk 1+3mat valakiert, akivel a Colts nem lett jobb, mint Riversszel volt, es talan PO-csapatunk lesz, de ugyanugy kozunk nem lesz a Chiefshez es tarsaihoz. Ez az opcio szar.

Ez akkor lett volna elfogadhato, ha mondjuk Pro Bowlhoz kotik a kondiciot - ha oda bevalasztjak, akkor az azt jelentene, hogy biztosan magasan jobban jatszott, mint Rivers tavaly.

De igy?

Ha a gyerek nem serul le, ugy is o lesz a kezdo. Ha a snapek 75 szazalekaban palyan lesz, meg egy Trubisky szintu idenyt ha lehoz, akkor is elso kort kell majd adni. Mert a Colts marpedig nem fogja a gyereket leultetni a 12.heten, akkor sem, ha nem jo. Ugyhogy a Colts kb csak es kizarolag akkor nem 3+1et adott, ha Wentz megserul.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Tudom, PFF, nem szentírás. Meg oké, a tavalyi szezonban tényleg sok volt a sérültjük, de azért jó pár évében a liga élmezőnyébe tartozott a támadófala.
Mégis sokat vár a zsebben, és sok sacket és turnovert okoz ezzel...

Ha annyit kérünk tőle, mint Riverstől, akkor abban jobb is lehet, mint az öreg volt. Meccsenként 3-4 hosszú passz, azt leszámítva kb game manager szerep. Megvan a karereje, ami Rivernsek már érezheőten megkopott.

Az első olyan alkalommal meg, amikor áthív egy playt, mert nem tetszik neki amit Reich hívott, mehet le a padra (nyilván nem olyankor, amikor indokolt a play áthívása).

Úgy érzem kurva nagyot kockáztatott ezzel Ballard, és egyértelműen Reichék miatt. Nagyon bízik az öltözőben, hogy elfogadják majd Wentzet, és Wentz is változtat a hozzáállásán.
De ha nem, akkor nagyon szarul is elsülhet...Ha elmenne rajta pár meccs, és utána Reichék kiállnának megvédeni, az elég nagy feszkót kelthetne az öltözőben. Főleg ha hozunk neki (és miatta) 1-2 régi társat, pl Ertz-et, akik "bomlaszthatják" az öltözőt.

Ha bevállaltuk h elhozzuk, úgy h akár 1.kör is lehet belőle, akk tuti, h rövid pórázon lesz. Remélem Reich is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Nekem racionális döntésnek tűnik.
Idén nem kerül sokba, lehet mellette erősíteni a csapatot.
Ha beválik, akkor senki nem fogja sajnálni érte a '22-es első kört.
Ha nem, akkor tesznek róla, hogy a megadott snapszám alatt maradjon, s végeredményben a 3.+2. kör nem lesz túl nagy ár a kísérletezésért. (ennyi kockázatot bármilyen más draftolt QB is hordoz)

De én valamiért úgy érzem, hogy Wentz gatyába lesz rázva s pozitív meglepetést okozhat.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na akkor házat rá, h Wentz a snapek max 69%át játssza a szezonban 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
2
Bakker azért nem panaszkodhattok igazi rablás 😛

Ja és Höri az igazi Ik padawan forevör 😀
dande
Rablás?
Szerintem sok is, főleg ha még tényleg első körös lesz a végén
kapitnono

Negritis
Bakke ennél anno Kolb(âsz) ért tõbbet kaptuk Kolbászért! 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
és mi a kondició a 2.-ra?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol. Ballard menj haza, reszegebb vagy meg nalam is.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Bakker azért nem panaszkodhattok igazi rablás 😛

Ja és Höri az igazi Ik padawan forevör 😀
dande
Rablás?
Szerintem sok is, főleg ha még tényleg első körös lesz a végén
kapitnono

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Solymaron 17.46 ota az alabbi sorok ismetlodnek:

 m.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ
Stez
valahogy így érzem magam.

 www.youtube.com/watch?v=uxCLsFaK4GA
Bence94
 www.youtube.com/watch?v=zpODgtnboK8
jó lenne ha azt mondanám jobb a helyzetetek mint a miénk? 😀
de nem mondom, mert nem mind2 szar 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 353 — WHO DAT!!!!
Bakker azért nem panaszkodhattok igazi rablás 😛

Ja és Höri az igazi Ik padawan forevör 😀
dande
Rablás?
Szerintem sok is, főleg ha még tényleg első körös lesz a végén


több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Solymaron 17.46 ota az alabbi sorok ismetlodnek:

 m.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ
Stez
valahogy így érzem magam.

 www.youtube.com/watch?v=uxCLsFaK4GA
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker azért nem panaszkodhattok igazi rablás 😛

Ja és Höri az igazi Ik padawan forevör 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Solymaron 17.46 ota az alabbi sorok ismetlodnek:

 m.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ

több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 547


rip Höri
Wester
Stez tényleg megmondta! 😮
Ő az igazi insider! 😀
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!


rip Höri

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát én most nem tartok annyira Wentztől, mint Riverstől tartottam, vagy a feltrade-től. Tavaly nem jött be a várakozásom, Rivers jobb lett.

Idén - feltéve ha tényleg ide jön - remélem bejön amit érzek, nem akarom eljinxelni. 😊 Nem mintha Rivers MVP lett volna, de jobb volt, mint amivel számoltam. Igaz, nagyon nem is erőltettük az idényben, hogy ő nyerjen meccseket, úgyhogy kilőttük a fő gyengéjét 😀

Ezzel együtt Wentzben is sok a rizikó. Nekem sem tetszenek a pletykák, hogy nem bírjaa hard coachingot, meg összecsinálta magát attól, hogy kapott egy 2. körös riválist maga mögé. Csak azt nem tudom, hogy mennyi ebből a pletyka és mennyi a tény. Amiért én nem bánnám, az egyszerűen az, hogy így most már nem lenne drága, és ahhoz viszont fiatal, hogy megérjen ennyit. Ha beválik, 10 évre pipa a QB kérdés, nem 1-2-re. Egy top10 feltrade pedig ennél jóval többe kerülne, és ennél is nagyobb rizikót hordozna. Mondjatok olyan évet, amikor 4 első körös, top10-es prospectből 4 bejött. Még három is ritka. És mi nem válogathatunk majd a 4-ből, hanem azt tudjuk elcsípni valószínűleg, aki kimarad. Ennél én abban is jobban bízom, amit a Ravens csinált, hogy elhozzuk inkább pl. Mac Jonest a kör végén, esetleg a 2. körrel felmegyük érte a kör elejére, ha addig bent marad. Sokkal-sokkal olcsóbb ez a verzió annál, amennyi különbséget jelenleg látok Jones és mondjuk Lance között. (De monthatnám Wilsont is, mert nekem csak Fields tetszik, és Lawrence, de Lawrence-nél is tartok attól, hogy madárcsontú.)

Persze nem az számít, hogy én mit látok egy college QB-ban, mert kb. semmit 😀 Tíz éve lemondtam arról, hogy irányítót nagyon akarjak. Én irányítóról preseason meccs előtt nem mondok véleményt. 😊 (Akkor viszont határozottat.)
peterk2005
 m.youtube.com/watch?v=-nA54LxibLI#menu

😳

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én most nem tartok annyira Wentztől, mint Riverstől tartottam, vagy a feltrade-től. Tavaly nem jött be a várakozásom, Rivers jobb lett.

Idén - feltéve ha tényleg ide jön - remélem bejön amit érzek, nem akarom eljinxelni. 😊 Nem mintha Rivers MVP lett volna, de jobb volt, mint amivel számoltam. Igaz, nagyon nem is erőltettük az idényben, hogy ő nyerjen meccseket, úgyhogy kilőttük a fő gyengéjét 😀

Ezzel együtt Wentzben is sok a rizikó. Nekem sem tetszenek a pletykák, hogy nem bírjaa hard coachingot, meg összecsinálta magát attól, hogy kapott egy 2. körös riválist maga mögé. Csak azt nem tudom, hogy mennyi ebből a pletyka és mennyi a tény. Amiért én nem bánnám, az egyszerűen az, hogy így most már nem lenne drága, és ahhoz viszont fiatal, hogy megérjen ennyit. Ha beválik, 10 évre pipa a QB kérdés, nem 1-2-re. Egy top10 feltrade pedig ennél jóval többe kerülne, és ennél is nagyobb rizikót hordozna. Mondjatok olyan évet, amikor 4 első körös, top10-es prospectből 4 bejött. Még három is ritka. És mi nem válogathatunk majd a 4-ből, hanem azt tudjuk elcsípni valószínűleg, aki kimarad. Ennél én abban is jobban bízom, amit a Ravens csinált, hogy elhozzuk inkább pl. Mac Jonest a kör végén, esetleg a 2. körrel felmegyük érte a kör elejére, ha addig bent marad. Sokkal-sokkal olcsóbb ez a verzió annál, amennyi különbséget jelenleg látok Jones és mondjuk Lance között. (De monthatnám Wilsont is, mert nekem csak Fields tetszik, és Lawrence, de Lawrence-nél is tartok attól, hogy madárcsontú.)

Persze nem az számít, hogy én mit látok egy college QB-ban, mert kb. semmit 😀 Tíz éve lemondtam arról, hogy irányítót nagyon akarjak. Én irányítóról preseason meccs előtt nem mondok véleményt. 😊 (Akkor viszont határozottat.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.golongtd.com/p/the-truth-on-allen-robinson

Menjen a 2.korunk az Eagleshoz, de csak egy harmas csere reszekent, ahol elhozzuk a tagelt ARobot a Bearstol 2. korert, amit a Bears tovabb ad az Eaglesnek (a sajat 2.korosuk mellett).

Es mindenki boldog (kiveve Wentzet, aki ha lehet egy meg szarabb szituba kerul, de igy jart).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."