Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 5 éve
Valahol olvastam, hogy mivel az idei évben sokkal kevesebb lehetőség volt/van a szokásos scoutingra, több csapat többre értékeli a következő éves draftcetliket mint normál esetben, arra számítva, h addigra visszatérünk a normálisabb üzembe, és jobban fel tudják térképezni a prospecteket. Hacsak Ballardék nem gondolják úgy, h a Colts scouting mindenkinél sokkal jobb, és így limitált forrásból is kiszúrja a tutit, lehet hogy érdemesebb lenne inkább idei pick(ek)et betolni, és következő évre max kondícionálisat.
Persze, ha a másik oldal ugyanígy gondolkozik, akkor jól el lehet ezen tárgyalgatni.
több mint 5 éve
Persze ha eleg alacsony az ar, valtozhat.Nekem ez a 2db 2. kör azért nem tetszik, mert két évre eléggé lerontja az esélyeinket arra, hogy ha Wentz kuka lenne, akkor a drafton próbáljunk meg valamit. Egy Wentz kuka esetben nem jönne össze a playoff, ami a 14 playoff csapat miatt legrosszabb esetben is 1/18-at jelentene, de valószínűbb, hogy top15-ös picket. Persze bedobhatunk egy feltrade-nél 2. körök helyett jövő évi első köröket is, de az meg azt jelentené, hogy Rams-be megyünk át, a 2. körök mellett az első köröket is kilőjük pár évig a QB projektre.
Engem tovabbra is az edzoi kapcsolatok miatt aggaszt az esely, h megadjuk amit az Eagles ker.
A 2db 2.kor meg azt mondom belefer az upside miatt, es akk szinte biztosan hatra is cserelnenk majd iden, kb hasonloan mint 2019ben (ahol 2 masodik kort kaptunk a Washingtontol az 1/26ert).Borbinho
Szóval én inkább preferálnék egy idei első kört (meg esetleg mellé mondjuk egy idei 4.-et v. 5-et), hogy a jövőre nézve ne maradjon kötelezettség. Steep price lenne, egy rizikós döntésért, de az irányító dolog rizikós. Wentz simán végezheti Bortlesként is. De belőle lehet a legnagyobb eséllyel a következő Tannehill. Vagy, hogy egy jelentősebbet mondjak: Steve Young. Ő öt évig szenvedett, mire megfelelő rendszerbe kerülve az lett, aki. (Halkan jegyzem meg, hogy még Manning is tudott egy k***a rossz évet produkálni. Azt hiszem neki is a 4. éve volt a "playoffs? playoffs?" éve, amikor nem csak az edző, a csapat, de ő is nagyot szenvedett.) Szóval, ha van értelme valakinél berizikózni ezt, akkor az nem Goff, nem is Darnold, és nem is Mariota, hanem bizony leginkább Wentz. Ebből a szempontból minden logika megvan abban, hogy érdekel minket a lehetőség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
En is fosok, hogy Wentz nalunk kot ki Reich miatt. Nagyon remelem ezert is, hogy jon egy csapat, legyen az a Bears vagy barki, de ajanl valami olyat, amit Ballard nem hajlando elfogadni. Aztan lepjunk tovabb a Wentz-teman vegre. Bar ott tartanank mar...
több mint 5 éve
So many times too pic.twitter.com/nFO9Ek79hN
— Benjamin Allbright (@AllbrightNFL) February 13, 2021
Allbright habar egy mereres pocs tud lenni a stilusaval, de az egyik legjobb es megmegbizhatobb insider az egesz NFL-ben, igy ha o azt mondja nincs semmi erdeklodes egyelore, akkor neki elhiszem.
De persze ez valtozhat. De o azt irta szezon 2.feleben is mar, meg a szezon vege ota is, h a legvaloszinubb h Lock kap meg egy eselyt es o lesz a kezdo.
Persze ha eleg alacsony az ar, valtozhat.
Engem tovabbra is az edzoi kapcsolatok miatt aggaszt az esely, h megadjuk amit az Eagles ker.
A 2db 2.kor meg azt mondom belefer az upside miatt, es akk szinte biztosan hatra is cserelnenk majd iden, kb hasonloan mint 2019ben (ahol 2 masodik kort kaptunk a Washingtontol az 1/26ert).
Vicces lenne ha meg 2.5 honapig ez menne, a vegen meg marad Wentz az Eaglesben mi meg draftolunk vkit kozepso korokben Eason melle 😀
Ballard csak akkor fog cserelni, ha tetszik neki az ar.
Ez a hirek szerint 2+2 + kesobbi 3v4 korul van.
De amugy ez milyen mar, ki mond el ilyen pontos infot ugy, h nem tortent meg a csere? Staffordnal is utolag lettek "publikusak" az offerek. Tuti h Rosemanek probaljak felverni az arat, h a Colts megadna ezt. Aztan lehet Ballardek azt mondtak h ez a max, es ezt is csak akkor ha Wentzel mellett jon meg pick v playa.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Ez mar tobbnapos hir, Jaworskinak adta ki direkt az Eagles allitolag, hogy a Bears megtudja, es raemeljen.Kamu sajnos, a Broncosnal Lockkal mennek neki a szezonnak.Szivárogtatott infók szerint, azaz az biztos, hogy minden bizonytalan: a Colts kettő darab 2. kört ajánlott, s ez a legjobb ajánlat eddig.
Csak a Bears menthet meg minket Wentztol 😀
Borbinho
tüsi91
A trefas amugy ez a tweet.
Mindenki rohog a csavon, hogy betolt egy ilyet, miszerint a Broncos sunyiban Wentz utan fut, es Jeudyt, meg masodik koroket ajanl Wentzert es Reagorert.
Szoval mokas gondolatnak veli mindenki, de most szedtek elo masik oldalon ettol a csavotol egy bejegyzest, hogy konkretan egy nappal az NBA-guru Woj elott benyogte, hogy Davis megy a Lakersbe, raadasul odabokte az osszes jatekost, akiket a Lakers adott. Emellett egy nappal Woj elott kiirta, hogy Pault a Lakersbe csereli az OKC. Szoval a palin rohognek, de valahonnan tenyleg valos infokat szerez, nem egy esetben gyorsabban, mint az insiderek. Neznek egyet, ha a Broncos tenyleg bejonne a kepbe. Imadnam.
több mint 5 éve
Kamu sajnos, a Broncosnal Lockkal mennek neki a szezonnak.Szivárogtatott infók szerint, azaz az biztos, hogy minden bizonytalan: a Colts kettő darab 2. kört ajánlott, s ez a legjobb ajánlat eddig.
Csak a Bears menthet meg minket Wentztol 😀
Borbinho
több mint 5 éve
Kamu sajnos, a Broncosnal Lockkal mennek neki a szezonnak.Csak a Bears menthet meg minket Wentztol 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Mentalitás, tudás, off field behaviour - pipa, pipa, pipa. Mivel Houstont vsz nem hozzuk vissza, így helyette nagyon ülne Watt - ZS megvan, és hátha Banogu/Lewis/Turay tanulnak tőle, és legalább egyikükből kibukik jövőre valami komolyabb teljesítmény. DeFo-val, Autry-val (ha visszahozzuk), plusz Kenny rendszeres blitz-eivel azért nagyon kéz a bilibe lógós dolog lenne 😀Attól függ, ha mondjuk ebben még Ertz is benne van, mint ellentételezés (ugye ezek unofficial infók), akkor végül is jó lehet a deal. Ugye lehetett hallani pletykákat, hogy Ballard akart még játékost is, kérdés, hogy akkor első körről volt szó, vagy az továbbra is ez a 2+2+3 ajánlat, amiben ezt akarta.coltmanÉn úgy értelmeztem, hogy Ballard nem a mi ajánlatunkra kérte a plusz játékost, hanem azt mondta, hogy a Roseman által kért értéket csak akkor adja meg, ha jön mellé még valaki. (A Roseman ár sem biztos, hogy az volt amit aztán a médiába is kikerült. Lehet, hogy a kettő között valahol.)
Más. Ha nem jártunk volna úgy pórul Andre Johnsonnal, amondó lennék hozzuk el J.J.-t. Nyilván nem kerülne annyiba, mint a houstoni fizetése, sőt jóval kevesebbe. Tény, hogy már eljárt felette az idő, sérülékeny is lett. De amikor a pályán van és egészséges, még ez a 80%-os Watt is egy beast. És nálunk nem kellene a snapek 100%-ban pályán lennie, hasznos lenne a Houston féle 550-600 snappel is.
Kezdem rábeszélni magam. 😊 Megtehetem nyugodtan, mert Ballard nem Grigson, nem fogja úgy elhozni, hogy üres a tank. 😀 Akkor meg egy napig legalább eljátszom a gondolattal. 😊
peterk2005
több mint 5 éve
Attól függ, ha mondjuk ebben még Ertz is benne van, mint ellentételezés (ugye ezek unofficial infók), akkor végül is jó lehet a deal. Ugye lehetett hallani pletykákat, hogy Ballard akart még játékost is, kérdés, hogy akkor első körről volt szó, vagy az továbbra is ez a 2+2+3 ajánlat, amiben ezt akarta.coltmanÉn úgy értelmeztem, hogy Ballard nem a mi ajánlatunkra kérte a plusz játékost, hanem azt mondta, hogy a Roseman által kért értéket csak akkor adja meg, ha jön mellé még valaki. (A Roseman ár sem biztos, hogy az volt amit aztán a médiába is kikerült. Lehet, hogy a kettő között valahol.)
Más. Ha nem jártunk volna úgy pórul Andre Johnsonnal, amondó lennék hozzuk el J.J.-t. Nyilván nem kerülne annyiba, mint a houstoni fizetése, sőt jóval kevesebbe. Tény, hogy már eljárt felette az idő, sérülékeny is lett. De amikor a pályán van és egészséges, még ez a 80%-os Watt is egy beast. És nálunk nem kellene a snapek 100%-ban pályán lennie, hasznos lenne a Houston féle 550-600 snappel is.
Kezdem rábeszélni magam. 😊 Megtehetem nyugodtan, mert Ballard nem Grigson, nem fogja úgy elhozni, hogy üres a tank. 😀 Akkor meg egy napig legalább eljátszom a gondolattal. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Dehonnem, csak nem holmi nemzeti ligában hanem az elitben. 😊Látod, ezért nem vagy te GM sehol, nem bíznak benned 😀Én se. De Tanyahillben se láttam. De a 3. kör is jó lesz. Úgyis az a reálisabb. En minden kúbét általában egy kicsit följebb becsülök, mint kéne. Ballard viszont nem. 😊Jöjjön Darnold egy 2. körért.Sok. 3. kor, es deal. Annak orulnek is. Mas kerdes, hogy nem latom Darnoldban a franchise kubet.
Ha másért nem, csak azért megérné, hogy Ballard elmondhassa, hogy az egyetlen 1/3-ból kihúzta Quenton Nelsont, Sam Darnoldot, Darius Leonrardot v Braden Smith-t és Rock Ya-Sin-t. Lewist meg levonjuk azért a visszaadott második körért. 😊
peterk2005
Stez
peterk2005
coltman


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gedam
6 508
nem értem miért vennétek át ezt a szerződést és adnátok érte még első kört? én azt hittem, hogy az eagelsnek kell adni vmit wentz mellé, ha el akarják passzolni.Mi ra, az Eagles nem er ra. Mivel szerintem Wentz szerzodeseben vannak bonuszok, amik az uj ideny elso napjan aktivalodnak, ha meg cserelni akarjak, tuti, hogy elotte elpasszoljak, ne kelljen neki milliokat kicsengetni meg.Attól függ, ha mondjuk ebben még Ertz is benne van, mint ellentételezés (ugye ezek unofficial infók), akkor végül is jó lehet a deal. Ugye lehetett hallani pletykákat, hogy Ballard akart még játékost is, kérdés, hogy akkor első körről volt szó, vagy az továbbra is ez a 2+2+3 ajánlat, amiben ezt akarta.Van egyebkent egy olyan erzesem, hogy Roseman sakkjatszmaja arra megy ki, azert szivarogtatta ki a Colts ajanlatat, hogy lassa a Bears es emeljen ra. Viszont attol tartok, hogy nem fog, igy Wentz vegul a ket masodik korert plusz a kesobbi pickert mindenkepp nalunk kot majd ki, es az nem opcio, hogy Roseman ne bolintson ra a bizniszre, ha nem kapja meg azt, amit akar. Szerintem mindenkepp tulad Wentzen.Azért Ballard helyében, ha a Bears nem emel rá csak tolnék egy sima 2. kört, mondván h elsőre nem kellett akkor már csak ennyit adunk
Es kezdek aggodni, hogy mi hozzuk el, mert a Bears erre nen fog emelni. Nem tudom, valamiert nem szeretnem ot. Korabban kibekultem voltam vele, de mostansag nagyon oda huzok, hogy veletlenul se o kosson ki nalunk.
Stez
Farky
Tényleg vicces kis sakkjátszma ez 😛 Bár mondjuk azért belegondolhatnának az Eaglesnél, hogy Ballardék elég jól ismerik Siriannit, és hogy a Hurts/Wentz kettős melyikével akarhat tovább menni komolyabban. Onnantól Roseman akarhat bármit eladni, kb nem sok esélye lesz, főleg, mert mi ráérünk. Ha csak április elején lesz QB, akkor akkor lesz, addig meg folyamatosan fog egyre lejjebb menni az ára, ahogy meglesznek a combine-substitute online interjúk (performansz mérésre kb úgyse adott sokat).
De továbbra is, fingers crossed, hogy nem nálunk köt ki.
coltman
Stez
több mint 5 éve
Mi ra, az Eagles nem er ra. Mivel szerintem Wentz szerzodeseben vannak bonuszok, amik az uj ideny elso napjan aktivalodnak, ha meg cserelni akarjak, tuti, hogy elotte elpasszoljak, ne kelljen neki milliokat kicsengetni meg.Attól függ, ha mondjuk ebben még Ertz is benne van, mint ellentételezés (ugye ezek unofficial infók), akkor végül is jó lehet a deal. Ugye lehetett hallani pletykákat, hogy Ballard akart még játékost is, kérdés, hogy akkor első körről volt szó, vagy az továbbra is ez a 2+2+3 ajánlat, amiben ezt akarta.Van egyebkent egy olyan erzesem, hogy Roseman sakkjatszmaja arra megy ki, azert szivarogtatta ki a Colts ajanlatat, hogy lassa a Bears es emeljen ra. Viszont attol tartok, hogy nem fog, igy Wentz vegul a ket masodik korert plusz a kesobbi pickert mindenkepp nalunk kot majd ki, es az nem opcio, hogy Roseman ne bolintson ra a bizniszre, ha nem kapja meg azt, amit akar. Szerintem mindenkepp tulad Wentzen.Azért Ballard helyében, ha a Bears nem emel rá csak tolnék egy sima 2. kört, mondván h elsőre nem kellett akkor már csak ennyit adunk
Es kezdek aggodni, hogy mi hozzuk el, mert a Bears erre nen fog emelni. Nem tudom, valamiert nem szeretnem ot. Korabban kibekultem voltam vele, de mostansag nagyon oda huzok, hogy veletlenul se o kosson ki nalunk.
Stez
Farky
Tényleg vicces kis sakkjátszma ez 😛 Bár mondjuk azért belegondolhatnának az Eaglesnél, hogy Ballardék elég jól ismerik Siriannit, és hogy a Hurts/Wentz kettős melyikével akarhat tovább menni komolyabban. Onnantól Roseman akarhat bármit eladni, kb nem sok esélye lesz, főleg, mert mi ráérünk. Ha csak április elején lesz QB, akkor akkor lesz, addig meg folyamatosan fog egyre lejjebb menni az ára, ahogy meglesznek a combine-substitute online interjúk (performansz mérésre kb úgyse adott sokat).
De továbbra is, fingers crossed, hogy nem nálunk köt ki.
coltman
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Attól függ, ha mondjuk ebben még Ertz is benne van, mint ellentételezés (ugye ezek unofficial infók), akkor végül is jó lehet a deal. Ugye lehetett hallani pletykákat, hogy Ballard akart még játékost is, kérdés, hogy akkor első körről volt szó, vagy az továbbra is ez a 2+2+3 ajánlat, amiben ezt akarta.Van egyebkent egy olyan erzesem, hogy Roseman sakkjatszmaja arra megy ki, azert szivarogtatta ki a Colts ajanlatat, hogy lassa a Bears es emeljen ra. Viszont attol tartok, hogy nem fog, igy Wentz vegul a ket masodik korert plusz a kesobbi pickert mindenkepp nalunk kot majd ki, es az nem opcio, hogy Roseman ne bolintson ra a bizniszre, ha nem kapja meg azt, amit akar. Szerintem mindenkepp tulad Wentzen.Azért Ballard helyében, ha a Bears nem emel rá csak tolnék egy sima 2. kört, mondván h elsőre nem kellett akkor már csak ennyit adunk
Es kezdek aggodni, hogy mi hozzuk el, mert a Bears erre nen fog emelni. Nem tudom, valamiert nem szeretnem ot. Korabban kibekultem voltam vele, de mostansag nagyon oda huzok, hogy veletlenul se o kosson ki nalunk.
Stez
Farky
Tényleg vicces kis sakkjátszma ez 😛 Bár mondjuk azért belegondolhatnának az Eaglesnél, hogy Ballardék elég jól ismerik Siriannit, és hogy a Hurts/Wentz kettős melyikével akarhat tovább menni komolyabban. Onnantól Roseman akarhat bármit eladni, kb nem sok esélye lesz, főleg, mert mi ráérünk. Ha csak április elején lesz QB, akkor akkor lesz, addig meg folyamatosan fog egyre lejjebb menni az ára, ahogy meglesznek a combine-substitute online interjúk (performansz mérésre kb úgyse adott sokat).
De továbbra is, fingers crossed, hogy nem nálunk köt ki.
több mint 5 éve
Van egyebkent egy olyan erzesem, hogy Roseman sakkjatszmaja arra megy ki, azert szivarogtatta ki a Colts ajanlatat, hogy lassa a Bears es emeljen ra. Viszont attol tartok, hogy nem fog, igy Wentz vegul a ket masodik korert plusz a kesobbi pickert mindenkepp nalunk kot majd ki, es az nem opcio, hogy Roseman ne bolintson ra a bizniszre, ha nem kapja meg azt, amit akar. Szerintem mindenkepp tulad Wentzen.Azért Ballard helyében, ha a Bears nem emel rá csak tolnék egy sima 2. kört, mondván h elsőre nem kellett akkor már csak ennyit adunk
Es kezdek aggodni, hogy mi hozzuk el, mert a Bears erre nen fog emelni. Nem tudom, valamiert nem szeretnem ot. Korabban kibekultem voltam vele, de mostansag nagyon oda huzok, hogy veletlenul se o kosson ki nalunk.
Stez
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
Van egyebkent egy olyan erzesem, hogy Roseman sakkjatszmaja arra megy ki, azert szivarogtatta ki a Colts ajanlatat, hogy lassa a Bears es emeljen ra. Viszont attol tartok, hogy nem fog, igy Wentz vegul a ket masodik korert plusz a kesobbi pickert mindenkepp nalunk kot majd ki, es az nem opcio, hogy Roseman ne bolintson ra a bizniszre, ha nem kapja meg azt, amit akar. Szerintem mindenkepp tulad Wentzen. Es kezdek aggodni, hogy mi hozzuk el, mert a Bears erre nen fog emelni. Nem tudom, valamiert nem szeretnem ot. Korabban kibekultem voltam vele, de mostansag nagyon oda huzok, hogy veletlenul se o kosson ki nalunk.
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Látod, ezért nem vagy te GM sehol, nem bíznak benned 😀Én se. De Tanyahillben se láttam. De a 3. kör is jó lesz. Úgyis az a reálisabb. En minden kúbét általában egy kicsit följebb becsülök, mint kéne. Ballard viszont nem. 😊Jöjjön Darnold egy 2. körért.Sok. 3. kor, es deal. Annak orulnek is. Mas kerdes, hogy nem latom Darnoldban a franchise kubet.
Ha másért nem, csak azért megérné, hogy Ballard elmondhassa, hogy az egyetlen 1/3-ból kihúzta Quenton Nelsont, Sam Darnoldot, Darius Leonrardot v Braden Smith-t és Rock Ya-Sin-t. Lewist meg levonjuk azért a visszaadott második körért. 😊
peterk2005
Stez
peterk2005
több mint 5 éve
Én se. De Tanyahillben se láttam. De a 3. kör is jó lesz. Úgyis az a reálisabb. En minden kúbét általában egy kicsit följebb becsülök, mint kéne. Ballard viszont nem. 😊Jöjjön Darnold egy 2. körért.Sok. 3. kor, es deal. Annak orulnek is. Mas kerdes, hogy nem latom Darnoldban a franchise kubet.
Ha másért nem, csak azért megérné, hogy Ballard elmondhassa, hogy az egyetlen 1/3-ból kihúzta Quenton Nelsont, Sam Darnoldot, Darius Leonrardot v Braden Smith-t és Rock Ya-Sin-t. Lewist meg levonjuk azért a visszaadott második körért. 😊
peterk2005
Stez


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Hát Darnoldban előbb látom, mint Wentzben. Darnold tényleg a nulla supporting casttal tolta végig eddig a dolgokat, nála tényleg látok esélyt (még ha nem is nagyot), hogy ha jó OL/WR gárdát kap, akkor feljavulhat. Wentznél szerintem már csak lefele van, néha-néha tol egy peaket, ha épp nem sérül le, de ennyi. Én szerintem még a 2+2+3 is sok érte, 2+2v3, és akkor esetleg.Jöjjön Darnold egy 2. körért.Sok. 3. kor, es deal. Annak orulnek is. Mas kerdes, hogy nem latom Darnoldban a franchise kubet.
Ha másért nem, csak azért megérné, hogy Ballard elmondhassa, hogy az egyetlen 1/3-ból kihúzta Quenton Nelsont, Sam Darnoldot, Darius Leonrardot v Braden Smith-t és Rock Ya-Sin-t. Lewist meg levonjuk azért a visszaadott második körért. 😊
peterk2005
Stez
több mint 5 éve
Jöjjön Darnold egy 2. körért.Sok. 3. kor, es deal. Annak orulnek is. Mas kerdes, hogy nem latom Darnoldban a franchise kubet.
Ha másért nem, csak azért megérné, hogy Ballard elmondhassa, hogy az egyetlen 1/3-ból kihúzta Quenton Nelsont, Sam Darnoldot, Darius Leonrardot v Braden Smith-t és Rock Ya-Sin-t. Lewist meg levonjuk azért a visszaadott második körért. 😊
peterk2005
több mint 5 éve
Jöjjön Darnold egy 2. körért. Ha másért nem, csak azért megérné, hogy Ballard elmondhassa, hogy az egyetlen 1/3-ból kihúzta Quenton Nelsont, Sam Darnoldot, Darius Leonrardot v Braden Smith-t és Rock Ya-Sin-t. Lewist meg levonjuk azért a visszaadott második körért. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Illetve sokan azt pedzegetik, hogy konkretan sakkjatszmat tol Ballard es Roseman.Elobbi azert fut kort a Jetsnel, hogy Roseman beijedjen es befejezze a pumpolasat, a masik oldalon pedig allitolag a Colts 2+2+3-as ajanlatat az Eagles szelloztette meg direkt a medianak, hogy ezaltal gyakoroljon nyomast Ballardra.
Jo ez, en elvezem a sok osszeeskuvest. 😊
Mindenesetre azok utan, hogy igy felgyorsultak az esemenyek, szerintem 1-2 napon belul tenyleg valaszt kapunk a kerdesunkre, hogy ki lesz a Colts elso szamu kubeja a TC-ben.
több mint 5 éve
Kozben Schefter arrol beszelt a podcastjeben, hogy 3-4 csapat mellet a Colts is hivta a Jetset Darnold miatt. Illetve allitolag Ryanre is rakerdezett Ballard a Falconsnal. Konkretan mindenkinel fut egy kort, biztosan aszerint fog donteni majd, melyik uzletben latja a legjobb ar-ertek aranyt.
több mint 5 éve
Sőt állítólag már összeboronálták a csapatot Darnolddal (is)
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Huhhh, jovan, nem jon Wentz, ha ez igaz 😉👀 Talked to Ron Jaworski about the Carson Wentz - Eagles Trade Drama
— Jeff Skversky 6abc (@JeffSkversky) February 11, 2021
“My understanding is that the Colts have offered 2 - 2nd round draft choices, maybe a 3rd or 4th down the road. That appears to be the best offer I have heard”#Eagles holding out for 1st!@6abc@JawsCEOQB pic.twitter.com/kYVbhwnL3h
Bence94
Respest to Ballard, meg mindig igazolja, hogy tudja mi mennyit er, es nem fizet tul idiotan.