Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Coltmannal értek egyet. Számomra már az is nagy szó, hogy ennyi sérülttel, leginkább pont az elkapó sorban, egy felülről limitált irányítóval, rövid héten, idegenben végig meccsben voltunk egy közel MVP teljesítményt toló irányítóval rendelkező csapat ellen. Bele lehet kötni apróságokba, hogy szoptunk 4 mély passzt, hogy Hooker nagyon benézte az első TD-t, hogy T.Y. lehet, hogy jobb lett volna ha nem is játszik mert talán akkor Pascal felé megy az a két labda és az egyik megvan, stb., de felesleges. Meccsben voltunk, playoffért, idegenben, rövid héten, egy rakat sérülttel, és tisztességesen küzdöttünk, és a körülményekhez képest jól játszottunk. Nem tegnap ment el a div győzelem, hanem a Steelers, Dolphins, (Chargers) ellen. Azokat a meccseket "dobtuk" el, kihagyott FG, elejtett TD, nomeg Hoyer miatt. Reich-et szerintem abszolút nem illetheti kritika. Nagyon jó gameplan-t rakott össze, nagyon jól hívta a playeket, amik ültek is. Láttuk, hogy a tegnapi passzjátékunk mire volt elég. Hívtunk volna belőle még többet, hogy 2 perc alatt lejöjjön az offense és Watson újra támadhasson? Tegnap egy sanszunk volt: birtokolni a labdát, minél kevesebb drive-ot engedni a meccsen, hogy ne 12 vs 12 drive döntstön, mert akkor a Houston Watsonnal biztos nyer, hanem 7 vs 7 vagy 8 vs 8, mert kevesebb drive számnál jobbak az esélyek, hogy kiegyenlítsük az offense-beli különbségeket. Ahhoz képest, hogy Mack se volt, Reich tudta úgy váltogatni a döntően futás playeket, hogy majdnem 180 yardot mentünk a földön közel 5 yardos átlaggal. Nem azért álltak meg a drive-jaink, mert sorban futottunk a falnak és állandóan 3&longra kellett kényszer passzolni. Ha ilyen szitu volt, az többnyire holding miatt volt. Ezt a meccset így kellett lemeccselni, mert csak így nyerhettük volna meg. Nem sikerült, de kevésen múlott.
A wild card még összejöhet, de engem igazából idén ez különösképpen nem érdekel. Egyedül az bosszant, hogy Luckkal idén ebben a csapatban simán pihenő hetes playoff és SB esély lett volna. Bárkit képesek lettünk volna verni. Főleg ha otthon játszunk 1-2 meccset. Ezzel a támadófallal, futással és így játszó védelemmel még Bostonba, Kansasbe is simán eséllyel mentünk volna, ha úgy alakult volna. Tudom, hogy el kéne engedni ezt a "Luckkal" dolgot, de nem könnyű. Ha lett volna rá egy offseason, akkor más lett volna, de így az emberben ott dolgozik.... Mindegy, jövőre már könnyebb lesz, addigra megszokjuk. 😊
Jövő hétre remélem felépülnek még néhányan, visszajön nem csak T.Y. de Funches is. Fontos lenne látni, hogy utóbbi mire képes. Rodgers, Wilson elmuzsikálnak egy olyan elkapó gárdával, mint ez a Colts keret, Luck is top5 offense-t csinálna ebből a gárdából (ahogy csinált is korábban). De tudomásul kell venni, hogy valószínűleg ilyen irányítók nem lesznek itt egy ideig, akkor pedig kell az erős futás (ez megvan), és kell egy masszívabb elkapó sor is. Ez a jelenlegi Colts elkapó sor kb. a divízión belül is gyenge, Még Jags sor is jobb. Sőt, talán még a Titans sora is. Nem tudunk úgy versenyképesek lenni, hogy a jobb offense-ekben a Brissettnél jobb irányító mellé még Hopkins+Fuller+Cutie, vagy Tyrek Hill+Watkins+Kelce, vagy Julio Jones+Ridley+Hooper(+Sanu), meg Golladay+Marvin Jones+Amendola+Hockenson, és Thielen+Diggs+Kyle Rudolph(+Irv Smith), vagy éppen Robert Woods+Cooper Kupp+Brandin Cooks sorok vannak pályán, miközben nálunk T.Y. és ha éppen nem droppol, akkor Ebron. Doyle-nak ebben a rendszerben blokkolnia kell, ő kiegészítő elkapó, a többi meg UDFA meg hátsó körös "pizzásfiú", akiknél örülünk, ha kijön nekik egy-egy jobb meccs, de ahhoz nagyon kevesek, hogy Brissett játékát megemeljék. Nem Pascallal vagy Chester Rogers-el van a baj. Ők hozzák amit tudnak, de nekik - úgy, ahogy idény elején kinézett - a roster spotért kellene küzdeniük, úgy, hogy van előttük 4 stabil, jó elkapó. Azt is hittük, hogy van, de aztán Funchess első meccsen kiszállt, Campbell is többet sérült mint játszik és csak villanásokra futotta eddig neki, Cain meg sajnos bust lett. Szóval ki kell deríteni, hogy ebből a gárdából ki az akire lehet számítani (Funches, Campbell, Fountain mellett vannak a kérdőjelek első sorban), és aki csak "so-so", oké, azt le kell cserélni egy jobb játékosra. Brissettnek szüksége van rá. Pascal maradhat 5./6. opció, annak teljesen megfelelő. És úgy még eredményesebb is lehet, mert akkor nem készülnek rá, mint így, hogy neki kéne vinni a gárdát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Azt nem mondtam, hogy Brisett hibátlan, és ugyanúgy vagyok vele, mint mindenki, hogy kell offseasonben egy QB a draftról, vagy ha valaki nagyon olcsón eldob egy jót, akkor az is jöhet, pl Mahomes egy első körért 😀Úgy értettem hogy akkor dobja meg. amikor épp ürés, és mire odaér a labda, már ott lógnak a nyakán. Szerintem erről peterk írt korábban, de még a Jags elleni meccsen is említette a kommentátor, hogy Brissett nem igazán anticipál.Nem tudom hogy Reich vagy Brissett volt nagyobb csalódás. Mielőtt ráfogjuk arra hogy nem voltak elkapók: az első Texans elleni meccsen egy egészséges TY-al voltunk többen, Pascal és Funchess akkor sem volt. A houstoni védelem azóta erősebb nem lett, pass rushuk egyáltalán nincsen. Én azt nem értem hogy amikor nem megy a futás miért kell erőltetni. Miért nem lehet mondjuk elsőre dink and dunk passz, és utána futni, hogy a harmadik kísérlet már rövid legyen?Azért az költői túlzás, hogy csak tisztára játszott embereket dob meg, TY és Ebron is többször kapta úgy a labdát, hogy lógtak hátukon.
Ilyen konzervatív, jellegtelen játékhívást kb Schottenheimertől meg Hamiltontól láttam, és ez elég nagy sértés.
Brissettnek meg kb fél órája volt minden második dobáshoz de a csávó nem tud dönteni- Ő csak olyan embert tud/mer megjátszani aki már tisztára játszotta magát, így viszont nagyon limitált a támadóegység.
Az hogy a védelem bekakapott 20 pontot, hát istenem, a Texans ellen ez simán jó. Bőven tettek eleget ahhoz hogy a támadók megnyerjék a meccset, de elbalf*szkodták. Ez egy nagy fekete pont Reichnek, és Brissettnek is, akinek most kellett volna bizonyítania hogy a vállára veszi a csapatot szorult helyzetben. Ehelyett inkább még rátett egy lapáttal.
Baba Yaga
Azt meg szerintem ne várjuk el egy fiatal, de szerintem semilyen csapattól sem, hogy ha az első 3 WR és a #1 futó hiányzik, akkor komoly teljesítményt hoznak. TY produkciója tegnap gyakorlatilag egyenlő a hiányzással, de ez nem kritika, sérült, amennyire lehetett megpróbálták összedrótozni, de ilyenkor ez 50-50. Plusz Ya-Sin se játszott. Az hogy az első Texans meccsen mi volt az meg igazából nem releváns, ez nem matek egyenlet, hogy +2 v -3. Akkor pont összejött a dolog, most nem.
A játékhívás nekem is konzervatívnak tűnt, de nagyon sokáig ment a futás, és akkor minek kéne más tervvel menni - csak a régi Unix guru mondását tudnám idézni, hogy "használd a KISS módszert : Keep It Simple Stupid". Ameddig ment a futás, addig én nem gondolom azt, hogy Reich hibázott, vagy azért voltak azok a hívások, mert beragadt volna, és azért volt egyoldalú. Ha jól emlékszem, akkor nagyrészt 3 & 4v5 volt, ami bőven managelhető, csak meccs végére elfogyott a kraft. Ez a sérülések miatt nekem nem meglepő, én rosszabbra számítottam meccs előtt.
Örültem volna, ha összejön a dolog, és mi kezünkben lett volna a PO, de még így is összejöhet, ha valaki nagyot bakizik, ami idén megint trend, hogy szinte minden hétre jut egy erősen meglepő eredmény.
De ha már PO, kb így néz ki a menetrend az AFC-ben:
BUF: vs DEN, @DAL, vs BAL, @PIT, @NE, vs NYJ
KC: vs OAK, @NE, vs DEN, @CHI, vs LAC
OAK: @NYJ, @KC, vs TEN, vs JAX, @LAC, @DEN
IND: vs TEN, @TB, @NO, vs CAR, @JAX
PIT: @CIN, vs CLE, @ARI, vs BUF, @NYJ, @BAL
TEN: vs JAX, @IND, @OAK, vs HOU, vs NO, @HOU
Ha a kihúzott meccseket veszem bukóra, akkor KC és OAK 11-5, de abból egyik kiesik, mivel csoport győztes lesz, IND és BUF 10-6, PIT és TEN 9-7. A bibi, hogy a Bills-nek így is 8-4 lesz a confja, nekünk meg 7-5, szóval bukó, ha egyenlő a dolog. Tehát innentől, tényleg az van, hogy 10-6 az necces a PO-hoz, 11-5 az meg a csoda kategória lenne.
coltman
És így meg eléggé meg van lőve a támadóoldal mert gyakorlatilag arra hagyatkozik hogy az edzői milyen gameplan-el áll elő. Ha működik, akkor nagyon szépen haladnak, de ha nem akkor nem tudnak váltani.
Azért azt nehezen hiszem el hogy 5 másodperc alatt egy elkapó se tud elszakadni egy egész meccsen. Sajnos a tévéközvetítésből nem látszik a teljes pálya, remélem a stampedeblue-n csinálnak majd egy elemzést arról hogy mi mént félre.
Nem vagyok benne biztos hogy a sérültek játszatása jó ötlet volt, mert hozzátenni nem sokat tudtak (bár Desir pl nem volt vészes, még ha róla is jött TD) és lehet többre mentünk volna egy kevésbé jó, de egészséges játékossal.
Ugyanakkor én nem gondolom hogy különösebben kirívó lenne a sérültlistánk. Nyilván nem ideális, de ennyi sérültje minden csapatnak van, ezekkel együtt élni.
Nyilván senki nem vár Julio Jones teljesítményt Marcus Johnsontól vagy Pascaltól, de pl a Jags, vagy Steelers ellen egyáltalán nem voltak rosszak (Pascal legalábbis, Johnsont csak utána aktiváltuk). Ehhez képest Pascal felé talán egy labda ment, abból is majdnem int lett. Még egyszer, nem tudom hogy ki hibázott, de tartok tőle hogy voltak olyan célpontok, akiket Brissett nem mert megcélozni.
Engem elsősorban nem a PO érdekel, hanem a hosszútáv, és egyrészt ez nagyon szenvedős, másrészt azt se látom hogy egy 26 éves játékos mitől javulna drasztikusan? Ő ennél sokkal jobb nem lesz, és ez a szint csak akkor elég ha kb mindenki egészséges, olyan meg sose lesz. Na mindegy, cáfoljon rám, és akkor nem kell QB-t húzni 😊.
Baba Yaga
Ettől még pontosan megvannak azok a meccsek a Manning éra alatt is, amikor kihalt a komplett RB szakasz, vagy amikor már asszem 2 ember is PS-ből lett felhozva, mert annyi volt a sérült, és ő sem brillírozott azokon a meccseken. Lehet nehezen megnyerte, de az meg azért, mert ő Manning.
A sérült listával meg nálunk az szokott a baj lenni, hogy mindig egy komplett egység hal ki, szóval számra nem extrém ami nálunk van, de úgy azért szerintem igen, hogy nagy része egy egységben, pl most felső 3 WR mínusz. Ez szimpla szerencsétlenség, ezt vagy túléli egy csapat, vagy nem. Ha Luck lenne, akkor vsz még ezt is túlélnénk, de ilyen QB-ból van 5-6 az NFL-ben, szóval ez megint a szerencse kérdése.
Az örök téma, hogy most egy sérült játékos mennyire egészséges, és mennyire érdemes játszatni. Lévén, hogy ez a meccs kulcs volt ahhoz, hogy PO legyen, TY pedig nagyot szokott hozni az NRG-ben, így várható volt, hogy ha nem is 100%, akkor játszatni fogják. Ezt innen igazából esélytelenek vagyunk megítélni, ezért ezt el szoktam engedni, ha nem valami kirívó hülyeség történik.
Viszont amit szeretnék mindenképp, az Funchess-t látni hamarosan, egyrészt mert kell a sok sérült miatt, kettő meg hogy meg tudjuk nézni élesben mit tud, ne az legyen, hogy megint hosszabbítunk egy évet vele, azt jövőre derül ki, hogy mégsem annyira király.
Ez meg no kommentEzt mondjuk Reich is nehezményezte, hogy ezt így szemmel megállapították, hogy nem Leaonard-nal van a labda video nélkül, de a zebrák sajnos nagyon nívótlanok idén, ezt sajna bele kell kalkulálni :/
www.instagram.com/p/B5J61C6FEpK/?igshid=4ff263s186a
Bence94
több mint 6 éve
Úgy értettem hogy akkor dobja meg. amikor épp ürés, és mire odaér a labda, már ott lógnak a nyakán. Szerintem erről peterk írt korábban, de még a Jags elleni meccsen is említette a kommentátor, hogy Brissett nem igazán anticipál.Nem tudom hogy Reich vagy Brissett volt nagyobb csalódás. Mielőtt ráfogjuk arra hogy nem voltak elkapók: az első Texans elleni meccsen egy egészséges TY-al voltunk többen, Pascal és Funchess akkor sem volt. A houstoni védelem azóta erősebb nem lett, pass rushuk egyáltalán nincsen. Én azt nem értem hogy amikor nem megy a futás miért kell erőltetni. Miért nem lehet mondjuk elsőre dink and dunk passz, és utána futni, hogy a harmadik kísérlet már rövid legyen?Azért az költői túlzás, hogy csak tisztára játszott embereket dob meg, TY és Ebron is többször kapta úgy a labdát, hogy lógtak hátukon.
Ilyen konzervatív, jellegtelen játékhívást kb Schottenheimertől meg Hamiltontól láttam, és ez elég nagy sértés.
Brissettnek meg kb fél órája volt minden második dobáshoz de a csávó nem tud dönteni- Ő csak olyan embert tud/mer megjátszani aki már tisztára játszotta magát, így viszont nagyon limitált a támadóegység.
Az hogy a védelem bekakapott 20 pontot, hát istenem, a Texans ellen ez simán jó. Bőven tettek eleget ahhoz hogy a támadók megnyerjék a meccset, de elbalf*szkodták. Ez egy nagy fekete pont Reichnek, és Brissettnek is, akinek most kellett volna bizonyítania hogy a vállára veszi a csapatot szorult helyzetben. Ehelyett inkább még rátett egy lapáttal.
Baba Yaga
Azt meg szerintem ne várjuk el egy fiatal, de szerintem semilyen csapattól sem, hogy ha az első 3 WR és a #1 futó hiányzik, akkor komoly teljesítményt hoznak. TY produkciója tegnap gyakorlatilag egyenlő a hiányzással, de ez nem kritika, sérült, amennyire lehetett megpróbálták összedrótozni, de ilyenkor ez 50-50. Plusz Ya-Sin se játszott. Az hogy az első Texans meccsen mi volt az meg igazából nem releváns, ez nem matek egyenlet, hogy +2 v -3. Akkor pont összejött a dolog, most nem.
A játékhívás nekem is konzervatívnak tűnt, de nagyon sokáig ment a futás, és akkor minek kéne más tervvel menni - csak a régi Unix guru mondását tudnám idézni, hogy "használd a KISS módszert : Keep It Simple Stupid". Ameddig ment a futás, addig én nem gondolom azt, hogy Reich hibázott, vagy azért voltak azok a hívások, mert beragadt volna, és azért volt egyoldalú. Ha jól emlékszem, akkor nagyrészt 3 & 4v5 volt, ami bőven managelhető, csak meccs végére elfogyott a kraft. Ez a sérülések miatt nekem nem meglepő, én rosszabbra számítottam meccs előtt.
Örültem volna, ha összejön a dolog, és mi kezünkben lett volna a PO, de még így is összejöhet, ha valaki nagyot bakizik, ami idén megint trend, hogy szinte minden hétre jut egy erősen meglepő eredmény.
De ha már PO, kb így néz ki a menetrend az AFC-ben:
BUF: vs DEN, @DAL, vs BAL, @PIT, @NE, vs NYJ
KC: vs OAK, @NE, vs DEN, @CHI, vs LAC
OAK: @NYJ, @KC, vs TEN, vs JAX, @LAC, @DEN
IND: vs TEN, @TB, @NO, vs CAR, @JAX
PIT: @CIN, vs CLE, @ARI, vs BUF, @NYJ, @BAL
TEN: vs JAX, @IND, @OAK, vs HOU, vs NO, @HOU
Ha a kihúzott meccseket veszem bukóra, akkor KC és OAK 11-5, de abból egyik kiesik, mivel csoport győztes lesz, IND és BUF 10-6, PIT és TEN 9-7. A bibi, hogy a Bills-nek így is 8-4 lesz a confja, nekünk meg 7-5, szóval bukó, ha egyenlő a dolog. Tehát innentől, tényleg az van, hogy 10-6 az necces a PO-hoz, 11-5 az meg a csoda kategória lenne.
coltman
És így meg eléggé meg van lőve a támadóoldal mert gyakorlatilag arra hagyatkozik hogy az edzői milyen gameplan-el áll elő. Ha működik, akkor nagyon szépen haladnak, de ha nem akkor nem tudnak váltani.
Azért azt nehezen hiszem el hogy 5 másodperc alatt egy elkapó se tud elszakadni egy egész meccsen. Sajnos a tévéközvetítésből nem látszik a teljes pálya, remélem a stampedeblue-n csinálnak majd egy elemzést arról hogy mi mént félre.
Nem vagyok benne biztos hogy a sérültek játszatása jó ötlet volt, mert hozzátenni nem sokat tudtak (bár Desir pl nem volt vészes, még ha róla is jött TD) és lehet többre mentünk volna egy kevésbé jó, de egészséges játékossal.
Ugyanakkor én nem gondolom hogy különösebben kirívó lenne a sérültlistánk. Nyilván nem ideális, de ennyi sérültje minden csapatnak van, ezekkel együtt élni.
Nyilván senki nem vár Julio Jones teljesítményt Marcus Johnsontól vagy Pascaltól, de pl a Jags, vagy Steelers ellen egyáltalán nem voltak rosszak (Pascal legalábbis, Johnsont csak utána aktiváltuk). Ehhez képest Pascal felé talán egy labda ment, abból is majdnem int lett. Még egyszer, nem tudom hogy ki hibázott, de tartok tőle hogy voltak olyan célpontok, akiket Brissett nem mert megcélozni.
Engem elsősorban nem a PO érdekel, hanem a hosszútáv, és egyrészt ez nagyon szenvedős, másrészt azt se látom hogy egy 26 éves játékos mitől javulna drasztikusan? Ő ennél sokkal jobb nem lesz, és ez a szint csak akkor elég ha kb mindenki egészséges, olyan meg sose lesz. Na mindegy, cáfoljon rám, és akkor nem kell QB-t húzni 😊.
több mint 6 éve
Szerintem a Raiders nem lesz 11-5, 2 vereseg meg tuti becsuszik nekik. A Bills mas teszta, hiaba nehez a sorsolasuk, ok minden bizonnyal be fognak jutni. Itt majd a Raiders/Steelers parossal lesz versenyfutas a 2. WC helyert. 11-5-tel meg a csoportot is siman vihetnenk, a Texans a Pats ellen jatszik jovo heten, ami remeljuk buko lesz nekik, de ugye egy bukas sajnos nem eleg.Nem tudom hogy Reich vagy Brissett volt nagyobb csalódás. Mielőtt ráfogjuk arra hogy nem voltak elkapók: az első Texans elleni meccsen egy egészséges TY-al voltunk többen, Pascal és Funchess akkor sem volt. A houstoni védelem azóta erősebb nem lett, pass rushuk egyáltalán nincsen. Én azt nem értem hogy amikor nem megy a futás miért kell erőltetni. Miért nem lehet mondjuk elsőre dink and dunk passz, és utána futni, hogy a harmadik kísérlet már rövid legyen?Azért az költői túlzás, hogy csak tisztára játszott embereket dob meg, TY és Ebron is többször kapta úgy a labdát, hogy lógtak hátukon.
Ilyen konzervatív, jellegtelen játékhívást kb Schottenheimertől meg Hamiltontól láttam, és ez elég nagy sértés.
Brissettnek meg kb fél órája volt minden második dobáshoz de a csávó nem tud dönteni- Ő csak olyan embert tud/mer megjátszani aki már tisztára játszotta magát, így viszont nagyon limitált a támadóegység.
Az hogy a védelem bekakapott 20 pontot, hát istenem, a Texans ellen ez simán jó. Bőven tettek eleget ahhoz hogy a támadók megnyerjék a meccset, de elbalf*szkodták. Ez egy nagy fekete pont Reichnek, és Brissettnek is, akinek most kellett volna bizonyítania hogy a vállára veszi a csapatot szorult helyzetben. Ehelyett inkább még rátett egy lapáttal.
Baba Yaga
Azt meg szerintem ne várjuk el egy fiatal, de szerintem semilyen csapattól sem, hogy ha az első 3 WR és a #1 futó hiányzik, akkor komoly teljesítményt hoznak. TY produkciója tegnap gyakorlatilag egyenlő a hiányzással, de ez nem kritika, sérült, amennyire lehetett megpróbálták összedrótozni, de ilyenkor ez 50-50. Plusz Ya-Sin se játszott. Az hogy az első Texans meccsen mi volt az meg igazából nem releváns, ez nem matek egyenlet, hogy +2 v -3. Akkor pont összejött a dolog, most nem.
A játékhívás nekem is konzervatívnak tűnt, de nagyon sokáig ment a futás, és akkor minek kéne más tervvel menni - csak a régi Unix guru mondását tudnám idézni, hogy "használd a KISS módszert : Keep It Simple Stupid". Ameddig ment a futás, addig én nem gondolom azt, hogy Reich hibázott, vagy azért voltak azok a hívások, mert beragadt volna, és azért volt egyoldalú. Ha jól emlékszem, akkor nagyrészt 3 & 4v5 volt, ami bőven managelhető, csak meccs végére elfogyott a kraft. Ez a sérülések miatt nekem nem meglepő, én rosszabbra számítottam meccs előtt.
Örültem volna, ha összejön a dolog, és mi kezünkben lett volna a PO, de még így is összejöhet, ha valaki nagyot bakizik, ami idén megint trend, hogy szinte minden hétre jut egy erősen meglepő eredmény.
De ha már PO, kb így néz ki a menetrend az AFC-ben:
BUF: vs DEN, @DAL, vs BAL, @PIT, @NE, vs NYJ
KC: vs OAK, @NE, vs DEN, @CHI, vs LAC
OAK: @NYJ, @KC, vs TEN, vs JAX, @LAC, @DEN
IND: vs TEN, @TB, @NO, vs CAR, @JAX
PIT: @CIN, vs CLE, @ARI, vs BUF, @NYJ, @BAL
TEN: vs JAX, @IND, @OAK, vs HOU, vs NO, @HOU
Ha a kihúzott meccseket veszem bukóra, akkor KC és OAK 11-5, de abból egyik kiesik, mivel csoport győztes lesz, IND és BUF 10-6, PIT és TEN 9-7. A bibi, hogy a Bills-nek így is 8-4 lesz a confja, nekünk meg 7-5, szóval bukó, ha egyenlő a dolog. Tehát innentől, tényleg az van, hogy 10-6 az necces a PO-hoz, 11-5 az meg a csoda kategória lenne.
coltman
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Nem tudom hogy Reich vagy Brissett volt nagyobb csalódás. Mielőtt ráfogjuk arra hogy nem voltak elkapók: az első Texans elleni meccsen egy egészséges TY-al voltunk többen, Pascal és Funchess akkor sem volt. A houstoni védelem azóta erősebb nem lett, pass rushuk egyáltalán nincsen. Én azt nem értem hogy amikor nem megy a futás miért kell erőltetni. Miért nem lehet mondjuk elsőre dink and dunk passz, és utána futni, hogy a harmadik kísérlet már rövid legyen?Azért az költői túlzás, hogy csak tisztára játszott embereket dob meg, TY és Ebron is többször kapta úgy a labdát, hogy lógtak hátukon.
Ilyen konzervatív, jellegtelen játékhívást kb Schottenheimertől meg Hamiltontól láttam, és ez elég nagy sértés.
Brissettnek meg kb fél órája volt minden második dobáshoz de a csávó nem tud dönteni- Ő csak olyan embert tud/mer megjátszani aki már tisztára játszotta magát, így viszont nagyon limitált a támadóegység.
Az hogy a védelem bekakapott 20 pontot, hát istenem, a Texans ellen ez simán jó. Bőven tettek eleget ahhoz hogy a támadók megnyerjék a meccset, de elbalf*szkodták. Ez egy nagy fekete pont Reichnek, és Brissettnek is, akinek most kellett volna bizonyítania hogy a vállára veszi a csapatot szorult helyzetben. Ehelyett inkább még rátett egy lapáttal.
Baba Yaga
Azt meg szerintem ne várjuk el egy fiatal, de szerintem semilyen csapattól sem, hogy ha az első 3 WR és a #1 futó hiányzik, akkor komoly teljesítményt hoznak. TY produkciója tegnap gyakorlatilag egyenlő a hiányzással, de ez nem kritika, sérült, amennyire lehetett megpróbálták összedrótozni, de ilyenkor ez 50-50. Plusz Ya-Sin se játszott. Az hogy az első Texans meccsen mi volt az meg igazából nem releváns, ez nem matek egyenlet, hogy +2 v -3. Akkor pont összejött a dolog, most nem.
A játékhívás nekem is konzervatívnak tűnt, de nagyon sokáig ment a futás, és akkor minek kéne más tervvel menni - csak a régi Unix guru mondását tudnám idézni, hogy "használd a KISS módszert : Keep It Simple Stupid". Ameddig ment a futás, addig én nem gondolom azt, hogy Reich hibázott, vagy azért voltak azok a hívások, mert beragadt volna, és azért volt egyoldalú. Ha jól emlékszem, akkor nagyrészt 3 & 4v5 volt, ami bőven managelhető, csak meccs végére elfogyott a kraft. Ez a sérülések miatt nekem nem meglepő, én rosszabbra számítottam meccs előtt.
Örültem volna, ha összejön a dolog, és mi kezünkben lett volna a PO, de még így is összejöhet, ha valaki nagyot bakizik, ami idén megint trend, hogy szinte minden hétre jut egy erősen meglepő eredmény.
De ha már PO, kb így néz ki a menetrend az AFC-ben:
BUF: vs DEN, @DAL, vs BAL, @PIT, @NE, vs NYJ
KC: vs OAK, @NE, vs DEN, @CHI, vs LAC
OAK: @NYJ, @KC, vs TEN, vs JAX, @LAC, @DEN
IND: vs TEN, @TB, @NO, vs CAR, @JAX
PIT: @CIN, vs CLE, @ARI, vs BUF, @NYJ, @BAL
TEN: vs JAX, @IND, @OAK, vs HOU, vs NO, @HOU
Ha a kihúzott meccseket veszem bukóra, akkor KC és OAK 11-5, de abból egyik kiesik, mivel csoport győztes lesz, IND és BUF 10-6, PIT és TEN 9-7. A bibi, hogy a Bills-nek így is 8-4 lesz a confja, nekünk meg 7-5, szóval bukó, ha egyenlő a dolog. Tehát innentől, tényleg az van, hogy 10-6 az necces a PO-hoz, 11-5 az meg a csoda kategória lenne.
több mint 6 éve
Nem tudom hogy Reich vagy Brissett volt nagyobb csalódás. Mielőtt ráfogjuk arra hogy nem voltak elkapók: az első Texans elleni meccsen egy egészséges TY-al voltunk többen, Pascal és Funchess akkor sem volt. A houstoni védelem azóta erősebb nem lett, pass rushuk egyáltalán nincsen. Én azt nem értem hogy amikor nem megy a futás miért kell erőltetni. Miért nem lehet mondjuk elsőre dink and dunk passz, és utána futni, hogy a harmadik kísérlet már rövid legyen?Ilyen konzervatív, jellegtelen játékhívást kb Schottenheimertől meg Hamiltontól láttam, és ez elég nagy sértés.
Brissettnek meg kb fél órája volt minden második dobáshoz de a csávó nem tud dönteni- Ő csak olyan embert tud/mer megjátszani aki már tisztára játszotta magát, így viszont nagyon limitált a támadóegység.
Az hogy a védelem bekakapott 20 pontot, hát istenem, a Texans ellen ez simán jó. Bőven tettek eleget ahhoz hogy a támadók megnyerjék a meccset, de elbalf*szkodták. Ez egy nagy fekete pont Reichnek, és Brissettnek is, akinek most kellett volna bizonyítania hogy a vállára veszi a csapatot szorult helyzetben. Ehelyett inkább még rátett egy lapáttal.
több mint 6 éve
Nem megy nekünk ez a short weekes sztori.valahogy nem állt össze az egész ,mindenhol a centik hiányoztak.
De az az első TD az nagyon csúnya volt.
Innentől underdogok vagyunk a Wildcard-ért, az meg jól szokott állni egy fiatal csapatnak, ha nincs rajtuk a nyomás.
több mint 6 éve
Nehez mit mondani a meccsre.. kibaszott csalodott vagyok. Hilton ket nagyon fontos helyzetben is droppolt.. az utolso driveban is eroltetni azt a kurva futast..Brissett megint nem villogott.. a vedelem sorra szopta a hosszu jatekokat.. ebbol igy mar nem lesz PO..Brisett kb Alex smith szintjén van, nem olyan rossz tud meccseket nyerni, de nagyot nem lehet vele alkotni, elkapói se nagyon vannak most, TY ma nagyon rossz napot fogott ki, bár 3&4 nél talán Doyle paszt kellett volna megpróbálni azok szoktak jönni.
Bence94
Kóra Tibor
több mint 6 éve
Nehez mit mondani a meccsre.. kibaszott csalodott vagyok. Hilton ket nagyon fontos helyzetben is droppolt.. az utolso driveban is eroltetni azt a kurva futast..Brissett megint nem villogott.. a vedelem sorra szopta a hosszu jatekokat.. ebbol igy mar nem lesz PO..
több mint 6 éve
Mack kapott egy fájdalomdíjat a sérülésére.

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
En tobb helyen azt olvastam,hogy good to go, aztan hogy mennyire valid az info,az hamarosan kiderul. Desir viszont tuti,hogy jatszik.Ahhoz képest, hogy jelenleg valami 54%-nál állunk, az esetleges vereség utáni 43% sokkal jobb, mint amire gondoltam volna.Szerintem a meccs előtti bevezetőben fogod látni, hogy váccáp, még szerintem most is vadul dolgozzák a lábát, hogy minél esélyesebb legyen a pályára lépése.
T.Y.-ról van már valami hír?
peterk2005
coltman
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Ahhoz képest, hogy jelenleg valami 54%-nál állunk, az esetleges vereség utáni 43% sokkal jobb, mint amire gondoltam volna.Szerintem a meccs előtti bevezetőben fogod látni, hogy váccáp, még szerintem most is vadul dolgozzák a lábát, hogy minél esélyesebb legyen a pályára lépése.
T.Y.-ról van már valami hír?
peterk2005
több mint 6 éve
Ahhoz képest, hogy jelenleg valami 54%-nál állunk, az esetleges vereség utáni 43% sokkal jobb, mint amire gondoltam volna. T.Y.-ról van már valami hír?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ha jól láttam akkor TY és Desir is utazott.Igen. TY Fecsego tipegok hatizsakja eleg vagany.🤣
malloy
több mint 6 éve
Ha jól láttam akkor TY és Desir is utazott.
több mint 6 éve
Mit szolnatok ha vmi csoda folytan lecsuszna hozzank Tua? 😀Lecsúszna hova? A második kör eleji (Redkins) pickkel megkockáztatnám. 😀
Borbinho
(Egyébként nekem egyelőre 4-5 irányító is hasonló kalibernek tűnik, nem látok közöttük annyi különbséget, hogy legyen kedvencem. Talán Burrow és Herbert. Igaz, 2012-ben ilyen tájon engem még jobban lenyűgözött RGIII, mint Luck. 😊 Aztán áprilisra nem volt kérdés, hogy Luckot akarom. Alakulni fog még sokat a véleményem most is valószínűleg.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ez azért egy krva nagy kulcsmeccs, itt tuti a sánták is életre kelnek. TYtól meg kb rettegnek, ha pályára lép Ebronnal, az marha nagy segítség lehet az egész támadósornak.
Desir is nagyon kell Hopkins ellen.
Sakál Taylor is Out, nem lepődnék meg, ha Chad Kelly helyett hoznánk egy DBt.
Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Nem tudom, hogy valós-e vagy csak ködösítünk, de:

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ez azert eleg kemeny
www.instagram.com/p/B5F-fyElErM/?igshid=17fr8g1hffzvt
Bence94
Igazabol Nelson iden mar olyan szinten dominal, mint egyetemen tette. Tavaly is voltak jo meccsei es futasblokkban mar rookiekent is kiraly volt, de passzblokkban neha meggyult a baja. A mentalitasa meg... Tokeletes Ballard player. Sot. Brissett meg TY mellett az egyik legfontosabb karakter a oltozoben.
Leonard kb ugyan ez a defnel (meg Walker). Masodevesek baszki.
Nem akarok nagyon elore szaladni, de a Redskins pick egyelore eleg jol nez ki. Lesz boven municionk.
Mit szolnatok ha vmi csoda folytan lecsuszna hozzank Tua? 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Ez azert eleg kemenyVan Baldy-s alákommenttel is? 😀
www.instagram.com/p/B5F-fyElErM/?igshid=17fr8g1hffzvt
Bence94