Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Semmi poén nincs benne, már szeptemberben is ő volt a legjobb irányító a keretben, ez már múlt héten is látszott. Vasárnap pedig dicsőséges győzelmet arat egy felszállóban lévő gárda ellenVégre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
Wyatt
coltman

több mint 6 éve
Még nem unja, én a héten is olvastam tőle már vagy 2-3-szor. 😀Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
Wyatt
coltman
A kopasszal vagy Kellyvel, nekem tök mindegy, csak nyerjünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
Wyatt
több mint 6 éve
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/

több mint 6 éve
A Cain cut azért kemény, tuti elviszi valaki.Igazság szerint nem láttam benne sok mindent, nem érztem veszteségnek.
Hajrá Chad Kelly, legyen a félidő 50-0 ,hogy megnézzük mit tud a srác. 😀
több mint 6 éve
Desir nem edzett tegnap es ma sem,Reich semmit nem mondott rola,hogy jatszik-e,vagy sem. Hilton es Campbell out, Jacoby pedig game-time decision lesz.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
www.instagram.com/tv/B4ketlJFqQW/?igshid=1nz0vy7vxkqm5Pure role model, gyakorlatilag no-brainer hogy Ballardék elhozták ott ahol 😊 Az a kerékcsere 😀
The Maniac! 😀
malloy
több mint 6 éve
Igazából csak Cain nem hozza magát eddig azok közül, akinek meg lenne a lehetősége és nem tudja. Funches első meccsen lesérült, az merő pech, Campbell is talán ha 3 meccsen volt eddig aktív. Abból kettőn mutatott szép dolgokat. Egy olyan rookie-tól akiről tudtuk, hogy kell idő az akklimalizálódáshoz nem lenne ez rossz, ha minden meccsen játszott volna.Cain csinál szép dolgokat, volt már 2-3 elég elég komoly elkapása idén, szóval nem egy DHB. Igazából belegondolva nem sok emlékem van idén, hogy egyáltalán felé megy a labda. Kérdés hogy miért. Eleve nincs sokat pályán, esetleg csak Jacoby nem látja, vagy tényleg nem tud szeparálódni, és ezért színtelen, szagtalan nagyrészt.
Cain viszont ordas kérdőjel számomra. Lehet, hogy belefutottunk egy TC heroba vele kapcsolatban.
peterk2005
coltman
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Igazából csak Cain nem hozza magát eddig azok közül, akinek meg lenne a lehetősége és nem tudja. Funches első meccsen lesérült, az merő pech, Campbell is talán ha 3 meccsen volt eddig aktív. Abból kettőn mutatott szép dolgokat. Egy olyan rookie-tól akiről tudtuk, hogy kell idő az akklimalizálódáshoz nem lenne ez rossz, ha minden meccsen játszott volna.Cain csinál szép dolgokat, volt már 2-3 elég elég komoly elkapása idén, szóval nem egy DHB. Igazából belegondolva nem sok emlékem van idén, hogy egyáltalán felé megy a labda. Kérdés hogy miért. Eleve nincs sokat pályán, esetleg csak Jacoby nem látja, vagy tényleg nem tud szeparálódni, és ezért színtelen, szagtalan nagyrészt.
Cain viszont ordas kérdőjel számomra. Lehet, hogy belefutottunk egy TC heroba vele kapcsolatban.
peterk2005
több mint 6 éve
Igazából csak Cain nem hozza magát eddig azok közül, akinek meg lenne a lehetősége és nem tudja. Funches első meccsen lesérült, az merő pech, Campbell is talán ha 3 meccsen volt eddig aktív. Abból kettőn mutatott szép dolgokat. Egy olyan rookie-tól akiről tudtuk, hogy kell idő az akklimalizálódáshoz nem lenne ez rossz, ha minden meccsen játszott volna.Cain viszont ordas kérdőjel számomra. Lehet, hogy belefutottunk egy TC heroba vele kapcsolatban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amúgy Pascal nekem kifejezetten tetszik. Ha megkapja a snapszámot akkor elég bíztató képet mutat.Mit szolnatok Dezhez?Same old story, volt kb 2 routeja, amit tudott futni és abból jól megélt, nem látom én, hogy hol adna ő bármit is, főleg ha visszatér Funchess, TY, Campbell. Azt a pár hetet meg Pascallal meg Ebronnal valahogy ki kell brusztolni.
twitter.com/DezBryant/status/1192223368759652353?s=20
Bence94
Amúgy team stat halomban találtam ezt:
Fourth in the NFL in 3rd-and-short [less than four yards] conversion percentage (75.0)
First in the NFL in fourth down conversion percentage (81.82)
Tied for first in the NFL in fourth downs converted (9)
Nem gondoltam, hogy Reich ennyire hatékony. Mármint láttam a meccseket, de hogy 4. kísérletben eddig csak kettőt rontottunk, az meglepett.
coltman
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Mit szolnatok Dezhez?Same old story, volt kb 2 routeja, amit tudott futni és abból jól megélt, nem látom én, hogy hol adna ő bármit is, főleg ha visszatér Funchess, TY, Campbell. Azt a pár hetet meg Pascallal meg Ebronnal valahogy ki kell brusztolni.
twitter.com/DezBryant/status/1192223368759652353?s=20
Bence94
Amúgy team stat halomban találtam ezt:
Fourth in the NFL in 3rd-and-short [less than four yards] conversion percentage (75.0)
First in the NFL in fourth down conversion percentage (81.82)
Tied for first in the NFL in fourth downs converted (9)
Nem gondoltam, hogy Reich ennyire hatékony. Mármint láttam a meccseket, de hogy 4. kísérletben eddig csak kettőt rontottunk, az meglepett.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Jövőre (de az se baj ha még idén) kéne egy Niners féle jump a defense részéről, és nagyjából rendben is lennénk. 😊Ezek után kurvára nem tudnánk levakarni magunkról, hogy tervezetten bundázzuk le azokat a szezonokat, ami után ledraftolunk egy elit QB várományost 😀 De már csak a poén miatt is poén lenne 😛
twitter.com/bburkeESPN/status/1192090546677977089
Addig legalábbis, amíg meg nem érkezik az új QB-nk. 😊
twitter.com/zkeefer/status/1192088147284369414
peterk2005
több mint 6 éve
Desir edzesbe all ma.Hilton nem,Reich nem mondta ki,hogy nem jatszik hetvegen, de nagy valoszinuseggel meg nem lesz bevetheto.Bence94
twitter.com/KBowen1070/status/1192132569510354946?s=20
Bence94
több mint 6 éve
Jövőre (de az se baj ha még idén) kéne egy Niners féle jump a defense részéről, és nagyjából rendben is lennénk. 😊Addig legalábbis, amíg meg nem érkezik az új QB-nk. 😊
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
twitter.com/KBowen1070/status/1191789709078540288?s=20Egy fokkal nyugodtabb vagyok, de lehet, hogy Brisett helyett inkább Kelly-t pihentetném Dolphins ellen.
Bence94
több mint 6 éve
A végén még megleszünk elkapó kivételével a többi poszton. Vicces amúgy hogy nálunk a sérülések olyanok, mint az influenza járvány. Megtámad egy egységet és akkor az egészet ledönti. 😊 Pár hete a secondary volt dögrováson, most meg a top3 elkapó rehabol.Apropó, Funches-ről nem látok híreket. Már elvileg edzhetne ha jól tudom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Miért, Brady miket dob?!?! Azok is hat pontot érnek, mi ez a finnyáskodás 😀Hát a derék cserénk eddig amikor pályára került, pick-sixet dobott 😀Végre van irányítótok, erre egyből ki akarjátok venni a kezdőből? Szívtelenek vagytokMi megadjuk a lehetoseget a fiataloknak,ellenben Veletek,ahol egy 23 eves QB koptatja a padot😛😛
Wyatt
Bence94
| (ne legyen igazam, de eddig eléggé anti-Jimmynek tűnik, ő villog az előszezonban, de amikor számít, akkor nem jó) |
Wyatt