Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/
Wyatt
Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
coltman
Semmi poén nincs benne, már szeptemberben is ő volt a legjobb irányító a keretben, ez már múlt héten is látszott. Vasárnap pedig dicsőséges győzelmet arat egy felszállóban lévő gárda ellen

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/
Wyatt
Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
coltman
Még nem unja, én a héten is olvastam tőle már vagy 2-3-szor. 😀

A kopasszal vagy Kellyvel, nekem tök mindegy, csak nyerjünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/
Wyatt
Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
A Cain cut azért kemény, tuti elviszi valaki.
Igazság szerint nem láttam benne sok mindent, nem érztem veszteségnek.
Hajrá Chad Kelly, legyen a félidő 50-0 ,hogy megnézzük mit tud a srác. 😀
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Ugy tunik,hogy Hoyer kezebe kerul a karmesteri palca
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Desir nem edzett tegnap es ma sem,Reich semmit nem mondott rola,hogy jatszik-e,vagy sem. Hilton es Campbell out, Jacoby pedig game-time decision lesz.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 www.instagram.com/tv/B4ketlJFqQW/?igshid=1nz0vy7vxkqm5

The Maniac! 😀
malloy
Pure role model, gyakorlatilag no-brainer hogy Ballardék elhozták ott ahol 😊 Az a kerékcsere 😀
több mint 6 éve
malloy Indianapolis Colts 316 — malloy


The Maniac! 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan






több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Igazából csak Cain nem hozza magát eddig azok közül, akinek meg lenne a lehetősége és nem tudja. Funches első meccsen lesérült, az merő pech, Campbell is talán ha 3 meccsen volt eddig aktív. Abból kettőn mutatott szép dolgokat. Egy olyan rookie-tól akiről tudtuk, hogy kell idő az akklimalizálódáshoz nem lenne ez rossz, ha minden meccsen játszott volna.

Cain viszont ordas kérdőjel számomra. Lehet, hogy belefutottunk egy TC heroba vele kapcsolatban.
peterk2005
Cain csinál szép dolgokat, volt már 2-3 elég elég komoly elkapása idén, szóval nem egy DHB. Igazából belegondolva nem sok emlékem van idén, hogy egyáltalán felé megy a labda. Kérdés hogy miért. Eleve nincs sokat pályán, esetleg csak Jacoby nem látja, vagy tényleg nem tud szeparálódni, és ezért színtelen, szagtalan nagyrészt.
coltman
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Igazából csak Cain nem hozza magát eddig azok közül, akinek meg lenne a lehetősége és nem tudja. Funches első meccsen lesérült, az merő pech, Campbell is talán ha 3 meccsen volt eddig aktív. Abból kettőn mutatott szép dolgokat. Egy olyan rookie-tól akiről tudtuk, hogy kell idő az akklimalizálódáshoz nem lenne ez rossz, ha minden meccsen játszott volna.

Cain viszont ordas kérdőjel számomra. Lehet, hogy belefutottunk egy TC heroba vele kapcsolatban.
peterk2005
Cain csinál szép dolgokat, volt már 2-3 elég elég komoly elkapása idén, szóval nem egy DHB. Igazából belegondolva nem sok emlékem van idén, hogy egyáltalán felé megy a labda. Kérdés hogy miért. Eleve nincs sokat pályán, esetleg csak Jacoby nem látja, vagy tényleg nem tud szeparálódni, és ezért színtelen, szagtalan nagyrészt.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazából csak Cain nem hozza magát eddig azok közül, akinek meg lenne a lehetősége és nem tudja. Funches első meccsen lesérült, az merő pech, Campbell is talán ha 3 meccsen volt eddig aktív. Abból kettőn mutatott szép dolgokat. Egy olyan rookie-tól akiről tudtuk, hogy kell idő az akklimalizálódáshoz nem lenne ez rossz, ha minden meccsen játszott volna.

Cain viszont ordas kérdőjel számomra. Lehet, hogy belefutottunk egy TC heroba vele kapcsolatban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Mit szolnatok Dezhez?

 twitter.com/DezBryant/status/1192223368759652353?s=20
Bence94
Same old story, volt kb 2 routeja, amit tudott futni és abból jól megélt, nem látom én, hogy hol adna ő bármit is, főleg ha visszatér Funchess, TY, Campbell. Azt a pár hetet meg Pascallal meg Ebronnal valahogy ki kell brusztolni.

Amúgy team stat halomban találtam ezt:
Fourth in the NFL in 3rd-and-short [less than four yards] conversion percentage (75.0)

First in the NFL in fourth down conversion percentage (81.82)

Tied for first in the NFL in fourth downs converted (9)

Nem gondoltam, hogy Reich ennyire hatékony. Mármint láttam a meccseket, de hogy 4. kísérletben eddig csak kettőt rontottunk, az meglepett.
coltman
Amúgy Pascal nekem kifejezetten tetszik. Ha megkapja a snapszámot akkor elég bíztató képet mutat.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Mit szolnatok Dezhez?

 twitter.com/DezBryant/status/1192223368759652353?s=20
Bence94
Same old story, volt kb 2 routeja, amit tudott futni és abból jól megélt, nem látom én, hogy hol adna ő bármit is, főleg ha visszatér Funchess, TY, Campbell. Azt a pár hetet meg Pascallal meg Ebronnal valahogy ki kell brusztolni.

Amúgy team stat halomban találtam ezt:
Fourth in the NFL in 3rd-and-short [less than four yards] conversion percentage (75.0)

First in the NFL in fourth down conversion percentage (81.82)

Tied for first in the NFL in fourth downs converted (9)

Nem gondoltam, hogy Reich ennyire hatékony. Mármint láttam a meccseket, de hogy 4. kísérletben eddig csak kettőt rontottunk, az meglepett.
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Mit szolnatok Dezhez?

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Jövőre (de az se baj ha még idén) kéne egy Niners féle jump a defense részéről, és nagyjából rendben is lennénk. 😊

 twitter.com/bburkeESPN/status/1192090546677977089

Addig legalábbis, amíg meg nem érkezik az új QB-nk. 😊

 twitter.com/zkeefer/status/1192088147284369414
peterk2005
Ezek után kurvára nem tudnánk levakarni magunkról, hogy tervezetten bundázzuk le azokat a szezonokat, ami után ledraftolunk egy elit QB várományost 😀 De már csak a poén miatt is poén lenne 😛
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Desir edzesbe all ma.Hilton nem,Reich nem mondta ki,hogy nem jatszik hetvegen, de nagy valoszinuseggel meg nem lesz bevetheto.


 twitter.com/KBowen1070/status/1192132569510354946?s=20
Bence94
Bence94
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jövőre (de az se baj ha még idén) kéne egy Niners féle jump a defense részéről, és nagyjából rendben is lennénk. 😊



Addig legalábbis, amíg meg nem érkezik az új QB-nk. 😊



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
 twitter.com/KBowen1070/status/1191789709078540288?s=20
Bence94
IR

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
 twitter.com/KBowen1070/status/1191789709078540288?s=20
Bence94
Egy fokkal nyugodtabb vagyok, de lehet, hogy Brisett helyett inkább Kelly-t pihentetném Dolphins ellen.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A végén még megleszünk elkapó kivételével a többi poszton. Vicces amúgy hogy nálunk a sérülések olyanok, mint az influenza járvány. Megtámad egy egységet és akkor az egészet ledönti. 😊 Pár hete a secondary volt dögrováson, most meg a top3 elkapó rehabol.

Apropó, Funches-ről nem látok híreket. Már elvileg edzhetne ha jól tudom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Végre van irányítótok, erre egyből ki akarjátok venni a kezdőből? Szívtelenek vagytok
Wyatt
Mi megadjuk a lehetoseget a fiataloknak,ellenben Veletek,ahol egy 23 eves QB koptatja a padot😛😛
Bence94
Hát a derék cserénk eddig amikor pályára került, pick-sixet dobott 😀
| (ne legyen igazam, de eddig eléggé anti-Jimmynek tűnik, ő villog az előszezonban, de amikor számít, akkor nem jó) |
Wyatt
Miért, Brady miket dob?!?! Azok is hat pontot érnek, mi ez a finnyáskodás 😀