Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Hát a derék cserénk eddig amikor pályára került, pick-sixet dobott 😀Végre van irányítótok, erre egyből ki akarjátok venni a kezdőből? Szívtelenek vagytokMi megadjuk a lehetoseget a fiataloknak,ellenben Veletek,ahol egy 23 eves QB koptatja a padot😛😛
Wyatt
Bence94
| (ne legyen igazam, de eddig eléggé anti-Jimmynek tűnik, ő villog az előszezonban, de amikor számít, akkor nem jó) |

több mint 6 éve
több mint 6 éve
Röhögtem, mikor írták Hoyernél hogy carrier high a 3 passzolt TD. 😂
több mint 6 éve
Végre van irányítótok, erre egyből ki akarjátok venni a kezdőből? Szívtelenek vagytokMi megadjuk a lehetoseget a fiataloknak,ellenben Veletek,ahol egy 23 eves QB koptatja a padot😛😛
Wyatt
több mint 6 éve
És még fehér is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Végre van irányítótok, erre egyből ki akarjátok venni a kezdőből? Szívtelenek vagytok

több mint 6 éve
Vagy megkezdte a mar sokat emlegetett “Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is” turnet.🤣Ilyent még viccből se. 😉 Inkább túlitta magát halloween örömére és még másnapos (harmadnapos) 😊NO, NO, NO, NOOOOOOOOOOOO!!!! Csak a holttestemen át! 😀Ilyesmit inkább ne is. 😊Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap.Szerintem Brissett is pihenhetne,ha nem 100%-os. Ezt a meccset Hoyerrel is hozni kene (de inkabb nem mondok semmit).
Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...
peterk2005
Bence94
peterk2005
Ja ha már...Stez szívrohamot kapott a meccs alatt, vagy mi történt? 😀
coltman
peterk2005
több mint 6 éve
Ilyent még viccből se. 😉 Inkább túlitta magát halloween örömére és még másnapos (harmadnapos) 😊NO, NO, NO, NOOOOOOOOOOOO!!!! Csak a holttestemen át! 😀Ilyesmit inkább ne is. 😊Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap.Szerintem Brissett is pihenhetne,ha nem 100%-os. Ezt a meccset Hoyerrel is hozni kene (de inkabb nem mondok semmit).
Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...
peterk2005
Bence94
peterk2005
Ja ha már...Stez szívrohamot kapott a meccs alatt, vagy mi történt? 😀
coltman


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
NO, NO, NO, NOOOOOOOOOOOO!!!! Csak a holttestemen át! 😀Ilyesmit inkább ne is. 😊Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap.Szerintem Brissett is pihenhetne,ha nem 100%-os. Ezt a meccset Hoyerrel is hozni kene (de inkabb nem mondok semmit).
Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...
peterk2005
Bence94
peterk2005
Ja ha már...Stez szívrohamot kapott a meccs alatt, vagy mi történt? 😀
több mint 6 éve
Kellyről van valami?Kellyrol csend van. Vina meg tovabbra is elvezi a “bizalmat”.
uatu
több mint 6 éve
Kellyről van valami?
több mint 6 éve
Ilyesmit inkább ne is. 😊Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap.Szerintem Brissett is pihenhetne,ha nem 100%-os. Ezt a meccset Hoyerrel is hozni kene (de inkabb nem mondok semmit).
Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...
peterk2005
Bence94


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap.Szerintem Brissett is pihenhetne,ha nem 100%-os. Ezt a meccset Hoyerrel is hozni kene (de inkabb nem mondok semmit).
Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...
peterk2005
több mint 6 éve
Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap. Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A labda mindkét oldalán voltak jó megmozdulásaink, és mindkét oldalán voltak hibáink, én nem szedném szét egységekre. Hiába tartott jól a védelem, ha közben a félidő végén Leonard buta hibájából kaptunk 3 pontot. Ha csak az nincs, nyerünk. És nem csak ez az egy buta hiba jött a védelem oldaláról. Az offense esetén is hiába működik a futás, és hiába vannak jó drive-ok, ha időnként lábon lőjük magunkat egy olyan holdinggal, aminek köze nincs a játékhoz egyébként. Vagy elejtjük a labdát. Vagy beszed a QB egy olyan sacket ami az övé. Én még úgy se bontanám le, hogy mondjuk Leonard, Ya-Sin és Glowinksi ill. Rogers voltak sz*rok, mert szerintem tegnap Mack-en és Pascalon kívül mindenkinek up&down napja volt. Voltak mindenkinek jó megmozdulásai is - még Glowinskinek és Rogersnek is - de mellé voltak sokaknak elkerülhető buta hibái is. Az időnként törvényszerű hibák (pl. Pascal punt return fumblija ilyen volt, vagy a Steelers futó fumblija) benne vannak a meccsben, de az elkerülhető hibák csökkenthetők. Ha sikerül leszorítani őket, akkor az ilyen meccsek megvannak. Egy 16 meccses idényben persze benne van, hogy 1-1 meccsen sorozatban belehibázunk, másrészt általában a fiatal csapatokra jellemző ez, és mi azok vagyunk, de ez a cél. Le kell szorítani, ahogy a sárgákat is le tudtuk idénre (tavaly ugye a legtöbb sárgát szedtük be, idénre élvonalba kerültünk, szóval megcsinálható).Engem a playoff akkor érdekelne komolyan, ha látnám az esélyt a SB-ra. Nem várom, hogy favoritok legyünk, de valami esélyt igen. Ez a csapat "jól utazik", sokkal jobban, mint az előző évekbeli bármelyik csapat. Úgyhogy igazából akár egy wild card is jöhetne, főleg ebben az idei AFC-ben. Viszont azt nem látom egyelőre, hogy 3 jó meccset össze tudnánk rakni egymás után. A védelem javulgat, az offense hullámokkal de nagyjából hozza magát. A három jó meccshez viszont az kellene, hogy valamelyik plafonja magasabban legyen a mostaninál. A védelem mondjuk képes legyen futni egy nagyot. Ezt most még nem látom. Talán a hátralevő meccseken összeáll. De valószínűbbnek érzem, hogy ha - valamikor egyáltalán - akkor inkább jövőre, mert azért még playmaker deficitben vagyunk. Nem kéne sok, mondjuk az elkapó sorban és a secondaryban (vagy passrushban) egy virtigli elit playmaker és máris más szintről indulhatnánk. És persze az az abszolút minimum, hogy az eddig Brissett szintnél ne legyen gyengébb a QB játék. De ha lehet inkább jobb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de en meg mindig kurva merges vagyok a tegnapi vereseg miatt...Ha ez lett volna az első ilyen idén, azt mondom ok. Sőt, akár örülhetnénk neki hogy a sérülések ellenére is meccsben maradt a csapat. De ez már legalább a harmadik olyan meccs, ahol az egész csapat, de leginkább a támadók alulteljesítenek. A védelem megadta a lehetőséget tegnap is és a Raiders ellen , de a támadók egyszerűen nem tudnak élni a lehetőségekkel és folyamatosan lábon lövik magukat. A tavalyi év második felére ez teljesen eltűnt, ehhez képest rengeteg amatőr hibát követnek el hétről hétre. Emellett a támadófal teljesítménye is rendkívül aggasztó, hetek óta nem tudják megvédeni az irányítót, akárki is legyen a center mögött.
Bence94
Ebben a bukdácsoló AFC-ben ez a Coltsminimum egy wild card helyre jó lenne, de a következő nyolc meccsen összeszedetten kell játszani, mert a neheze csak most jön. Ha itt lenne Luck, valószínű hogy ezeket a meccseket is behúzzuk, de nincs itt és nem lehet arra várni hogy majd a QB megoldja. Ez a csapat csak úgy tud nyerni, ha okosan, wtf nélkül játszik folyamatosan.
És tegnap még az edzői stáb is bénázott, lásd az időkérések pazarlásátl az utolsó drive-ot, ahol a bírók vitték el csapatot, és a végén nem tudták megcsinálni a harmadik és 1-et, A Falcons ellen simán nekimentek negyedikre, itt is egy hasonló tökös hívás lett volna, amivel legalább az órát is lepörgetik. Remélem ez a pofon már tényleg észhez téríti a bagázst, de a Raiders és Broncos ellen nem tanultak, hát nem tudom hogy miért most térnének magukhoz.
több mint 6 éve
Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de en meg mindig kurva merges vagyok a tegnapi vereseg miatt...Szerintem tudod, hogy vagyunk vele. Pontosan úgy, ahogy Te. 😊
Bence94


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de en meg mindig kurva merges vagyok a tegnapi vereseg miatt...
több mint 6 éve
Az tény, hogy túl sok megy el Vinán, de amit megcsinált a múlt héten, az most is összejöhetett volna.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Plusz ez tavaly utolsó 3 meccsen kezdődött, mint sorozat, de akkor mindenki azt mondta, hogy ott az offseason helyrejön. Nem úgy néz ki. Most ha Ballard nem akar szájból segget csinálónak tűnni, akkor beza HoF ide HoF oda, a teljesítményt kell nézni, és az alapján nem nagyon van maradása. Vsz hogy nem fogják kicsapni respect miatt, de ez necces határ a szememben, mert akkor ott lesz a kiskapu feeling már, hogy lehetsz szar a csapatban, ha már elég nagy a respekted - ami nagyon ellentétes azzal amit Ballard mantrázik idejövetele óta.Vina miatt direktben butunk egy pontot, majd még egyet mert neki kellett menni a két pontos kísérletnek, már ez a két pont is elég lehetett volna, főleg hogy így a Steelersnek TD kellett volna hogy átvegyék a vezetést. Emellett nem mertek nekimenni az 50+os field goalnak mert nem bíznak benne. Gyakorlatilag egy TD-nyi pontot hagytunka meccsben csak azért mert Vina nem megbízható, ez sok.Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
Tony Adams
uatu
Baba Yaga
több mint 6 éve
deleted account
1 758
peterk is mondta, hogy földbe rúgott, látványosan, szóval ha jó a hold se vsz hogy bemegy. De könyörgöm, 5 PAT 8 meccs alatt?!?!?! Ezért rookiektól szoktak megválni a szezon ezen szakaszában, mert ott nem fér el ez a teljesítmény, most akkor egy future HoF-nál ez mi?Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
Tony Adams
uatu
Azt nem tudom, hogy most sérült, fejben esett szét, vagy mi a szar van, ezt nekik kell tudniuk, de az nagyon látványos, hogy idén Vina sajnos nettó hátrány - neki van idén a legtöbb kihagyott PAT-je. 20+ évvel ez kb olyan, mintha Brees minden 3. 10+ yardos passza INT lenne. Nem az lenne a közvélemény, hogy király.
több mint 6 éve
Vina miatt direktben butunk egy pontot, majd még egyet mert neki kellett menni a két pontos kísérletnek, már ez a két pont is elég lehetett volna, főleg hogy így a Steelersnek TD kellett volna hogy átvegyék a vezetést. Emellett nem mertek nekimenni az 50+os field goalnak mert nem bíznak benne. Gyakorlatilag egy TD-nyi pontot hagytunka meccsben csak azért mert Vina nem megbízható, ez sok.Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
Tony Adams
uatu
több mint 6 éve
Vinán és SanchezenVinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
Tony Adams
uatu