Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tényleg hol voltatok az elmúlt 1x évben?

Vina egyszerűen clutch, előtte faszkodik néha, néha elmegy egy-két rúgása, de hogy ne rúgjon be egy GW-t? Na ne :d

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szar játékkal behúztunk egy olyan meccset amit el könnyen elveszthettünk volna. Tavaly volt vagy 3 ilyen meccsünk, azokat a Miami meccs kivételével elvesztettük, idén 1:1, ez behúztuk, de nem értemeltük meg. Igaz, a Broncos sem. A szerencsésebb lúzer nyert.

Sok hiba volt, de ha kikaptunk volna, ez a meccs egyértelműen Vina és Ya-Sin nyakába lett volna varrható. Vina hála a jó égnek felállt ismét, remélem a meccs győztes FG lelkileg is pozitív moodban hozta ki a meccsből. Ya-Sin-nak meg még van tanulni valója. Rookie, előfordulnak az ilyen meccsek. Sutton egyébként kva jó kis játékos, belőle elit elkapó lesz, ha már most nem az. 1-1-ben megszenvedett vele. Egyébként a sok flag közül egyet mondanék durva hibának - amikor Suttont hátulról meghúzta egy egyébként elkaphatatlan labdánál -, a többi so-so, hol bedobják, hol nem, ma legalább 5-6 hasonlót elengedtek, ugyanannyit meg befújtak. Ma pont Ya-Sin-ra mentek azok is. Nagyon emiatt nem aggódom, mert egyrészt ha lesz Desir, nem Ya-Sin-nak kell a #1-et végig fognia, és le is hozható lesz, hogy lehűljön a feje ha hibázik. Ma Desir és Wilson hiányában muszáj volt a hibák után is pályán tartani, ez felhívás az új hibára általában. Főleg fiatal játékosnál. Reich-ék kiemelt figyelmet fordítanak arra, hogy az ilyen hibákat kiküszöböljék, Ya-Sin a héten szerintem csak ezt fogja gyakorolni. 😊 Szóval hosszabb távon nem aggaszt.

Brissett megszenvedett, de egyetértek Stez-el, nem csak Brissett nem volt jó (rossznak se mondanám viszont), hanem a playhívás is lapos volt ma. Szerintem meglepte a Denver a sok zónával, sokkal több emberezésre számítottak, a Denver általában azt csinálja, és olyan nagyon nem is változtat meccsről meccsre. Ma igen.

Mindegy, a W a lényeg. Fogjuk fel úgy, hogy ha minden meccset megnyerünk amikor sz*rul játszunk, sokáig jutunk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy oraja ramtort egy negativ erzes, amikor ilyen van, akkor a PL fantasyben bukok, mellette mindig kikap a Colts is olyan meccsen, ahol eselyesebb.

Eddig sajnos mindig bejott.
Stez
Nyert a Chelsea, nyert a Kispest, nyerek a fantasy ligaimban is, ilyenkor mindig nyerunk. Nem is izgulok 😀
Borbinho
Nyert a Kispest. Nyert a Suns. Nyert a Jags. És nyerésre állok NBA fantasyban is. Majdnem hasonló a hétvégénk. 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ez pont olyan fos volt mint a Chargers és a Raiders ellen, de ha megtanuljuk behúzni az ilyen szar meccseket, akkor szintet léphetünk.
uatu
Szerintem a ne játsszunk ilyen kalap fos meccset egyszerűbb megoldás a szintlépésre.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
EGyebkent kivancsi leszek most kifejezetten a PFF-ertekelesere Jacobynak, mert a Miller elleni nagy szabadulasnal oriasi passzt ossztott ki az oldalvonal melle, ami utan az ora is megallhatott, illetve Doyle-nak is volt egy remek labdaja nem sokkal korabban. Szar volt, de igazabol ezuttal clutch, nagyon is.

Csak kicsit arnyalja a kepet (es a megitelesem), hogy amugy meg ket nagy megmozdulason es egy drive-on kivul megint jo par olyan pontatlan passza volt, amibol elkapas lett, de benne maradt akar meg TD is, mert a tamadonak meg kellett allnia es utemet vesztett.

Ugyhogy nagyon szigoru vagyok, Brissett villant, amikor kellett, de ennek ellenere sem vagyok elegedett vele. Viszont a PFF-nel pont azokat a kulcspasszokat nezik kiemelten, amiket o a vegen kiosztott, ugyhogy elvileg nem kaphatna olyan fos erteket.

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
Ez pont olyan fos volt mint a Chargers és a Raiders ellen, de ha megtanuljuk behúzni az ilyen szar meccseket, akkor szintet léphetünk.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Kurvára kell egy No 1 corner.
Nekem meg friss levegő és sör.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez higfos volt. Lehet, hogy nyertunk, de azert nem artana ismet elgondolkodni, az oaklandi utan ez...

1. Reich oriasit betlizett ma.
2. Iranyito nelkul nehez.
3. Yasin oriasit betlizett ma.
4. Fegyelmezetlen hulye tarsasag, tele nevetseges es konnyelmu flagekkel.
5. Az elit tamadofalat masodik hete zabaljak szet ugy, ahogy csak akarjak.
6. Willis megserult, nyugodtan szamithatunk IR-re.
7. Szegyellheti magat a csapat.
8. Utalom Vinat, de igazabol imadom is. Igaza van Patnek, itt mutatkozik meg a zseni. A legvegen bebassza.
9. Iranyito nelkul nehez.
10. Kerem vissza Luckot! 8(

több mint 6 éve
deleted account 1 758
A meccs MVP-t megosztva adnám Vinatierinek és Ya-Sin-nek, ketten kb nettó hátrányt jelentettek ma. Nem mintha a csapat többi része sokkal jobb lett volna, de amit Ya-Sin is művelt - vagy 30 yard büntivel szerintem legalább - lehet hogy Geathers is sokszor szar, de ő legalább ennyire nem bassza el. Rookie, de azért ez a mai meccs komolyan fájt.

AV - kezdek ott tartani, hogy lehet inkább vonuljon vissza szezon közben, és hozzunk valakit helyére, PAT-ot kihagyni. NEMÁ!

Reich meg nekem kezd komoly rejtély lenni, kb 1,5 drive erejéig megtalálta a playbook rejtett részét is, előtte/utána volt a folyamatos érthetetlen playhívás, középső futásosból legalább volt 10, ami negatív yarddal végződött.

Brisett meg eszement, az a mentése Millerrel szemben. Na az play of the game.

Behúztuk! Faszom, az idegrendszerem asszem ma teljesen lepusztult...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1188478359057190913

Wilsonnak lefőtt a kávé, gondolom elboltoljuk valahoha egy komp pickért.

Josh Norman egy marék szotyiért?
Tony Adams
 twitter.com/cmccollo/status/1188494836724326400?s=19

😂

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy oraja ramtort egy negativ erzes, amikor ilyen van, akkor a PL fantasyben bukok, mellette mindig kikap a Colts is olyan meccsen, ahol eselyesebb.

Eddig sajnos mindig bejott.
Stez
Nyert a Chelsea, nyert a Kispest, nyerek a fantasy ligaimban is, ilyenkor mindig nyerunk. Nem is izgulok 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy oraja ramtort egy negativ erzes, amikor ilyen van, akkor a PL fantasyben bukok, mellette mindig kikap a Colts is olyan meccsen, ahol eselyesebb.

Eddig sajnos mindig bejott.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1188478359057190913

Wilsonnak lefőtt a kávé, gondolom elboltoljuk valahoha egy komp pickért.

Josh Norman egy marék szotyiért?
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Picit alulméretezett speedrusherunk már van kettő is, nem kell oda Ngakue. Sőt, igazából 3 (Turay, Muhammad és Banogu).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ennek most mi az üzenete, azon kívül, hogy kedves játékosunk egy retardált falepke IQ-jával van megáldva?
coltman
Ezt megkérdezhetnéd az instagramra felrakott képek 80%-ával kapcsolatban. 😊
peterk2005
Én ősember vagyok, se insta, twitter, snapchat, myspace, se semmilyen más accountom nincs egy már szinte rozsdás FB accounton kívül. És ez egyre inkább úgy tűnik, hogy a legjobb döntés 😀
coltman
Te ősember vagy, se insta, twitter, snapchat, myspace, se semmilyen más accountod nincs egy már szinte rozsdás FB accounton kívül.

Egyebkent meg ha lenne szived, akkor tudnad, hogy poen. De nincs szived, se lelked. 8(
Stez
Ja, bocs, akkor hahahahaha.
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Állítólag Ngakogue trade blockon van. Hejj basszus, kár, hogy egy divízióban vagyunk. 😊 (Küldjünk neki ki egy betiltott és újrafestett sisakot, hátha kirúgják. 😀 😀 )
iktriad
Nem, nincs ott.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1188142122882551809
 twitter.com/AlfieBCC/status/1188145318971543552
Stez
Ramsey cserét kért. Yannick estében ilyenről nincs szó. Nagy különbség.

De egy első körösért és a Leonard/Nelson duó valamelyikéért Ballard talán elviheti..
iktriad
De akkor a Jags adja az első kört 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Ngakogue trade blockon van. Hejj basszus, kár, hogy egy divízióban vagyunk. 😊 (Küldjünk neki ki egy betiltott és újrafestett sisakot, hátha kirúgják. 😀 😀 )
iktriad
Nem, nincs ott.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1188142122882551809
 twitter.com/AlfieBCC/status/1188145318971543552
Stez
Ramsey cserét kért. Yannick estében ilyenről nincs szó. Nagy különbség.

De egy első körösért és a Leonard/Nelson duó valamelyikéért Ballard talán elviheti..

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Ngakogue trade blockon van. Hejj basszus, kár, hogy egy divízióban vagyunk. 😊 (Küldjünk neki ki egy betiltott és újrafestett sisakot, hátha kirúgják. 😀 😀 )
peterk2005
Nem, nincs ott.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1188142122882551809
 twitter.com/AlfieBCC/status/1188145318971543552
iktriad
Allitolag Ramsey sem volt ott, csak mondom. Meg masik tizcsilliard jatekos, aki aztan nehany hettel kesobb mar uj csapatban jatszott, ugyhogy azert ne vedd biztosra.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Ngakogue trade blockon van. Hejj basszus, kár, hogy egy divízióban vagyunk. 😊 (Küldjünk neki ki egy betiltott és újrafestett sisakot, hátha kirúgják. 😀 😀 )
peterk2005
Nem, nincs ott.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1188142122882551809
 twitter.com/AlfieBCC/status/1188145318971543552
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ennek most mi az üzenete, azon kívül, hogy kedves játékosunk egy retardált falepke IQ-jával van megáldva?
coltman
Ezt megkérdezhetnéd az instagramra felrakott képek 80%-ával kapcsolatban. 😊
peterk2005
Én ősember vagyok, se insta, twitter, snapchat, myspace, se semmilyen más accountom nincs egy már szinte rozsdás FB accounton kívül. És ez egyre inkább úgy tűnik, hogy a legjobb döntés 😀
coltman
Nyugi, nem vagy egyedül. Remélem nem fogjuk egymást agyon verni ha egyszerre találunk rá egy bölény tetemre 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennek most mi az üzenete, azon kívül, hogy kedves játékosunk egy retardált falepke IQ-jával van megáldva?
coltman
Ezt megkérdezhetnéd az instagramra felrakott képek 80%-ával kapcsolatban. 😊
peterk2005
Én ősember vagyok, se insta, twitter, snapchat, myspace, se semmilyen más accountom nincs egy már szinte rozsdás FB accounton kívül. És ez egyre inkább úgy tűnik, hogy a legjobb döntés 😀
coltman
Te ősember vagy, se insta, twitter, snapchat, myspace, se semmilyen más accountod nincs egy már szinte rozsdás FB accounton kívül.

Egyebkent meg ha lenne szived, akkor tudnad, hogy poen. De nincs szived, se lelked. 8(

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag Ngakogue trade blockon van. Hejj basszus, kár, hogy egy divízióban vagyunk. 😊 (Küldjünk neki ki egy betiltott és újrafestett sisakot, hátha kirúgják. 😀 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennek most mi az üzenete, azon kívül, hogy kedves játékosunk egy retardált falepke IQ-jával van megáldva?
coltman
Ezt megkérdezhetnéd az instagramra felrakott képek 80%-ával kapcsolatban. 😊
peterk2005
Én ősember vagyok, se insta, twitter, snapchat, myspace, se semmilyen más accountom nincs egy már szinte rozsdás FB accounton kívül. És ez egyre inkább úgy tűnik, hogy a legjobb döntés 😀
coltman
Én is a piros pirulánál maradtam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)