Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Most olyan utalasok vannak, hogy Colts vezetosege allitolag mar egy hete tudta, hogy Luck visszavonul. Nem csak hogy tervezi, hanem hogy befejezi.
több mint 6 éve
Van, ami még viccnek is rossz.Nyugodtság van, csak poénkodtam...Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉Ravens szurkoló 😉azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedamÉs az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?
Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
Solymi
empty taxi
Különben is, innen jött a komment alapja:
fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/
Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
Solymi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Irsay szimplán gentleman, és kicsinyes húzás lenne itt pénzen szarakodni. Nem ez kell neki a megélhetéshez, még a triplája se éreztetné hatását.twitter.com/AdamSchefter/status/1165650268987502598Nem hiszem, hogy ezert csinalta. Irsay imadja Luckot, ennyi. Es tudja, hogy gyuru nelkul is mennyit tett a Coltsert Andrew.
Ennyit megér Irsaynek, hátha 2-3 év után vissza akar térni.
Tony Adams
Es nem fog visszaterni, ebben kar remenykedni. Sokan hozzak Jordan peldajat, de neki a teste teljesen rendben volt, o edesapja halala miatt kattant meg picit. Luck viszont a serulesek es a fajdalom miatt. Jordan imadta a jatekot, elvezte, a teste is birta, Luck imadja, de mar nem elvezi es a teste sem birja.
Stez
Plusz a kosárlabda nem kontakt sport, és ott lehet epizód szereplőként is játszani, nem kezdőként, ergo limitált terheléssel. Meg bármi más poszton ez lehetséges is lenne, de pont a QB, ami nem ilyen.
És ha megszületik gyerkőc, berendezik az életüket, én se látok esélyt arra, hogy azt felrúgja egy bizonytalan valamiért, arról nem is beszélve, hogy ha kihagy 3 évet, akkor egy TC kevés lenne, hogy visszaszedje formáját.
Ennek sajna tényleg ez a vége.
több mint 6 éve
Nyugodtság van, csak poénkodtam...Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉Ravens szurkoló 😉azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedamÉs az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?
Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
Solymi
empty taxi
Különben is, innen jött a komment alapja:
fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/
Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
több mint 6 éve
Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉Ravens szurkoló 😉azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedamÉs az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?
Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
Solymi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Ez sose fog bekövetkezni. És nem járok eleget ide így is? 😊Legyen Bortles had járjon ide többet Iktriad. 😀Látens divat Colts fan lenne 😁😁😁
Tony Adams
ThundersNFL
több mint 6 éve
Akkor ha már mindenki formában van nyomjunk egy retrospektívet!Ez nekem is, meg szerintem másnak is eszébe jutott, de nem gondolom, hogy JMD-nél ez volt a döntő faktor.
Josh McDaniels valyh mit tudott és mibe húzták bele Reichet?
sutianap
Gyakorlatilag az utolsó pillanatban mondta vissza az egészet, mert BB olyan ajánlatot tett neki amit nem tudott visszautasítani.
Ha Luck állapota lett volna a döntő faktor, akkor nem hiszem hogy ilyen sokáig gondolkodott volna rajta.
több mint 6 éve
Akkor ha már mindenki formában van nyomjunk egy retrospektívet!Josh McDaniels valyh mit tudott és mibe húzták bele Reichet?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
twitter.com/AdamSchefter/status/1165650268987502598Nem hiszem, hogy ezert csinalta. Irsay imadja Luckot, ennyi. Es tudja, hogy gyuru nelkul is mennyit tett a Coltsert Andrew.
Ennyit megér Irsaynek, hátha 2-3 év után vissza akar térni.
Tony Adams
Es nem fog visszaterni, ebben kar remenykedni. Sokan hozzak Jordan peldajat, de neki a teste teljesen rendben volt, o edesapja halala miatt kattant meg picit. Luck viszont a serulesek es a fajdalom miatt. Jordan imadta a jatekot, elvezte, a teste is birta, Luck imadja, de mar nem elvezi es a teste sem birja.
több mint 6 éve
Legyen Bortles had járjon ide többet Iktriad. 😀Látens divat Colts fan lenne 😁😁😁
Tony Adams
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Ennyit megér Irsaynek, hátha 2-3 év után vissza akar térni.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Most akkor nem èrtem Kelly-vel mi a baj ?? Miért nem jó második számú irányítónak ?Plusz akkor ezekszerint ha hoznak egy QB2 akkor rosteren se lesz ? (Számomra ez tényleg rejtély mert szerintem óriási potenciál van a srácban)
több mint 6 éve
Veterán QB témához: 1,:Adná magát RG3 😀
2,: Adná magát Bortles 😀
3,:A Miami nagyon tankol: Rosen
4,:Bridgewater-Sudfeld-Mullens-McCoy-Keenum
Egyik sem egy felvidító poció, én megnézném Kelly-t hogy muzsikál, de kétlem hogy nekimegyünk úgy az első 2 hétnek, hogy Philip Walker lesz a backupunk.😕
Sudfeldet már írják hozzánk, de ő pont sérült, nem tudna beöltözni szerintem.
Legyen Bortles had járjon ide többet Iktriad. 😀
több mint 6 éve
Simán kinézem Billből, hogy már a visszavonulás pillanatában beajánlotta Hoyert egy 3rd roundért...Szerintem Ballard jelenleg akkor se tradelne a Patriotssal, ha Brady lenne az ajánlat tárgya. 😀twitter.com/HolderStephen/status/1165630087619862528?s=19Hoyer?
Ha tudna jarni akkor adna magat Alex Smith. Igy hirtelen belegondolva nem tudom kit hozhatnank. Ugy latszik Kellyt nem tartjak eleg jonak no2nek
Borbinho
Solymi
peterk2005
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Akkor farewellként még utoljára:

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Szerintem Ballard jelenleg akkor se tradelne a Patriotssal, ha Brady lenne az ajánlat tárgya. 😀twitter.com/HolderStephen/status/1165630087619862528?s=19Hoyer?
Ha tudna jarni akkor adna magat Alex Smith. Igy hirtelen belegondolva nem tudom kit hozhatnank. Ugy latszik Kellyt nem tartjak eleg jonak no2nek
Borbinho
Solymi
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
twitter.com/HolderStephen/status/1165630087619862528?s=19Hoyer?
Ha tudna jarni akkor adna magat Alex Smith. Igy hirtelen belegondolva nem tudom kit hozhatnank. Ugy latszik Kellyt nem tartjak eleg jonak no2nek
Borbinho
több mint 6 éve
twitter.com/HolderStephen/status/1165630087619862528?s=19Dobbs mehet egy 2. körért! 😂
Ha tudna jarni akkor adna magat Alex Smith. Igy hirtelen belegondolva nem tudom kit hozhatnank. Ugy latszik Kellyt nem tartjak eleg jonak no2nek
Borbinho
több mint 6 éve
Ha tudna jarni akkor adna magat Alex Smith. Igy hirtelen belegondolva nem tudom kit hozhatnank. Ugy latszik Kellyt nem tartjak eleg jonak no2nek
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Ravens szurkoló 😉azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedamÉs az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?
Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
több mint 6 éve
azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedamÉs az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?
Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Én már azóta várom, hogy Kellyből hátha lesz vki mióta ő lett Mr Irrelevant. Végre vki onnan küzdhetné fel magát, nagy story lenne. Mondjuk nem ilyen áron....
több mint 6 éve
Gedam valóban nehéz megérteni, hogy nem erről van szó, és nem veszed észre, hogy mennyire fals amit írsz. Flacconak volt egy PO runja. Amihez a védelem s a mák faktor rendesen segített. Se előtte pláne nem utána semmi. Még Foles is többet tett a történethez evör (akit rendesen ekéztél egyébként érdekes módon mikor az volt a téma) mert neki volt előtte egy 27-2 TD Int szezonja. Egyénileg, tehetségben, szakmailag Lucko s Flaccot egy polcra helyezni háát.... Inkább ne minősítsük. Egyfelől értelek, mert én Foles elismerésért harcolok mindenütt 😉 de ennek most semmi helye nincs.azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. például már most el van könyvelve, hogy baker mayfield a szuper qb, lemar a lámaqb, mert nem illik bele a prototype dobálózós irányító eszményébe. egyiknek csak a seggét nyalják, úgy hogy volt négy jó meccse, a másik bármit csinál szar. mémek által eltorzult, szakmaiságot nélkülöző látásmód és kurvára zavar. na mindegy már nem rontom tovább az egyébként is gyászos hangulatot, bocsánatot kérek a colts drukkerektől, az off-ért is meg a luck véleményemért, ha bántó volt.Szerintem teljesen érthető a két játékos különböző megítélése és ezen nem tudom miért háborodsz fel.teljesít, mikor hogy, de max. közeli. azért hoztam fel csak flaccot, mert a két játékos megítélésében óriási a különbség, egyik csak pozitívot kap, míg a másik csak negatívot. egyik sem teljesen indokolt és mindkettő eltúlzott.Most akkor Flacco túlteljesített vagy alulteljesített?én ezt flacconál úgy éltem meg, hogy mivel mindig a def. kapott priorítást, sosem kapta meg az off. oldalon azt a támogatást, amit mondjuk luck igen és ennek ellenére tudott villantani.Luck sajtója természetesen mindig is jobb volt, de ez érthető is. Egyrészt ő a tipikus jó tanuló - jó sportoló, végtelenül szimpatikus csapatember, az a fajta, akihez minden apa szívesen adná a lányát. Ideális Manning utód volt egy olyan csapatban, ahol a jó irányítóknak nagy hagyománya van. Az indianapolisi közegbe (ahogy a Gyűlölt ellenségeink blog fogalmazott: Az USA Jászberénye) pont tökéletes volt. Azonnal hozta az eredményeket, nem siránkozott annak ellenére sem, hogy a tulajdonos-GM-HC háromszög borzalmasan gyengén kezelte őt, meg úgy egyáltalán a csapatát. Én nem is annyira a visszavonulását láttam előre, inkább arra számítottam többször is az utóbbi pár év vezetési balfaszságai után, hogy előbb-utóbb trade-et fog kérni, mert nem bírja tovább.Nem nagyon tudok mit mondani csak azt,hogy Pats szurkolóként is hiányozni fog,szegényebb lett a liga nélküle,de a döntése abszolút akceptálható.
kolok1972Nem nagyon tudok mit mondani csak azt,hogy Pats szurkolóként is hiányozni fog,szegényebb lett a liga nélküle,de a döntése abszolút akceptálható.érdekes nézni mennyire befolyásolja az emberek véleményét az internet és hogy kinek-milyen a “sajtója”. luck a szimpatikus, óriástehetség, minden idők reménysége mindenki szereti. flacco fluko luzer szar, lehet nyomni rá az elit vicceket, megjelenik egy hírben, első komment, elit!!! haha
kolok1972
a néger lamar csak fut, jó futó haha, meg különben sem pocket qb, addig szaladgál még össze nem törik (persze luck szerencsétlen a sok sérülés miatt, bad luck, hiszen ő zsebibaba mégis)
de csak maradjunk flacconál. hol van luck flaccohoz képest mondjuk? hova helyeznénk? úgy, hogy mindig próbáltak luckra építeni, joe-ra meg soha. na mind1 flacco szar luck me szuper.
az igazság az, hogy a luck projekt egy évtizedes óriásbukta.
az emberi részét sem értem. én biztos ideggörcsöt kapnék, ha a szezon előtt egy perccel bemondaná az unalmast. ha nem egy újabb sérülés miatt teszi, akkor ez kurvanagykibaszásacsapatával és geciség.
persze hát luck egy szimpatikus, művelt, tanult fehér srác, aki tökéletesen beleillik a jófiú karakterbe.
kár, hogy nem az.
gedam
Flacco ehhez képest egy defense-orientáltságú csapatba került be, ahol az irányítóknak leginkább az volt a feladata mindig is, hogy menedzseljék a támadásokat, lehetőleg ne nagyon veszítsenek labdát és mindig érjenek el FG távig. Talán McNair volt az egyetlen QB, akiben ennél több volt, de a Ravens sosem erről szólt és valószínűleg most sem erről fog Lamarral. Ehhez képest persze ironikus, hogy végül Flacco produkált egy olyan playoffot, amilyet Luck sosem tudott, de abba is bele kell gondolni, hogy a Ravensnél ezerszer profibb a vezetőség, mint a Coltsnál, Flacco olyan támogatást élvezhetett, ami Lucknak szerintem sosem volt meg.
Kampman
hogy a képességeiből ki mennyit hoz ki az egy karrier igazi értékmérője. hogy ez most a vezetőség miatt történt vagy luck fizikuma alkalmatlan az nfl-re azt nem tudom. de ha én azt írom, hogy a luck projekt egy óriás bust, akkor troll vagyok, de ha írok egy flacco elites poént, akkor jófejsrác leszek, aki reálisan értékel.
azért köszi, hogy komolyan vetted a hozzászólásom.
gedam
Solymi
a colts rajongók nyilván úgy érzik most, hogy vesztettek vmit, de összességében sztem egy zsákutcának értek most a végére, szóval én inkább örülnék az újrakezdésnek.
gedam
Lucknál sosem volt kérdés a tehetsége, Flacconál meg az SB runja ellenére még most is azon lamentál mindenki, hogy valójában mennyire jó.
A statisztikákat lehet csűrni-csavarni, lehet hivatkozni a csapatfilozófiára meg mindenre, de előbb-utóbb lett volna egy egységes konszenzus arról, hogy hova lehet helyezni.
Illetve lett is.
De ez már a Colts topikban eléggé off.
Solymi
gedam
több mint 6 éve
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
undisputedly
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀