Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Na, srácok. Engedjük el. Elmúlt, nézzük mi jön most. Kéne ki hogy merre mint van éppen a csapaton belül, aki nem Luck-ról tweet-el jelenleg, hanem mondjuk, hogy hogyan basszuk meg a Titanst idén is. | kétszer |
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
En vegtelenul szomoru vagyok, hogy a kedvencem befejezte, sajnos ido elott.
Stez
Egy pozitív megközelítés, hogy így is tovább tolta puszta akaraterőből, mint azt sokan tették volna. Ha pár éve vonul vissza se lehetett volna egy szava se senkinek.
Sobri Jóska
Ha a vállsérülésére gondolsz, akkor igaz. Úgy is felfogható, hogy kaptunk Lucktól plusz egy évet.

Én egyébként nem gyásznak mondanám az érzést, hanem sokknak. Van különbség, mert előbbi esetén szükség van vígaszra, utóbbi esetén nincs. Vasárnap reggel le voltam sokkolva, de nem érzem úgy, hogy járna nekem a vígasztalás. Miért? Az utóbbi években ugyan gyakran nevetett a liga a Coltsnál történteken - a tulaján meg 30 éve nevet 😊 -, de azért ez a kinevetett csapat még így is a 8. legtöbb győzelmet kapirgálta össze a ligában 2012, Luck érkezése óta. Luck másfél évnyi kihagyásával együtt is. Csak a Pats, a Manning évekkel megtolt Denver, a Wilsonos/LOB-os Hawks, a Big Benes/Brownos/Belles Steelers, a Rodgerses Packers, a Reed-es Chiefs és a Newtonos Panthers áll jobban. Utóbbi három csak 1 ill. 2 meccsel, az azelőtti kettő meg 6 meccsel. És emellé még ki se esegetett a playoffok első fordulójában a csapat. Nyeregetett playoff meccseket, eljutott konf döntőig is. Oké, hogy a Pats elmút éveihez képest ez semmi, de úgy 25 csapatéhoz képest bőven valami. Szóval nem szorulunk sajnálatra, igazából, ahogy Stez írta, szerencsések vagyunk. Nem annyira mint a Pats vagy Hawks, vagy (2015-ig) a Denver fanok, de szerencsések. Ezért nem is tudom gyászként megélni. Lehet, hogy ha mondjuk Browns fan lennék, és meg kéne élnem, hogy a Mayfield projekt egy óra alatt összeomlik, az gyász lenne, de nem Browns fan vagyok.

Persze, most nehéz a helyzet, mert várhatóan az a világ, hogy ha szar a csapat, ha jó a csapat, egálról indulunk, ha az irányító fel tud menni a pályára véget ér. Lehet, hogy évtizedekre. De közben meg ott van bennem az a kettősség is, hogy ez az elmúlt négy év, a minden év hajtépésével, hogy lesz Luck?, nem lesz Luck?, ha lesz milyen lesz?, ez már picit sok volt. Nem mondom, hogy nem vállalnám be még akár 10 évig, mert bevállalnám persze. 😊 De akkor is, ezt így évről évre egy diliház megélni. Van összehasonlítási alapom, mert én a 2012-es "kettéhasadás" után megmaradtam a Broncos mellett is. Denverben évek óta megy a QB keringő, a QB keresés, és állítom, hogy persze az szuper volt, hogy a Coltsnak volt sansza Luckkal, az meg még szuperebb lett volna, hogy idén akár már esetleg a gyűrűre is. De összevetve a kettőt, sokkal inkább minden évben a megváltó QB-t várom, mint azt a frusztráló diliházat átéljem, hogy itt van a QB a rosteren de mégsincs. És minden évben az utolsó utáni pillanatban se tudja még az ember, hogy melyik. Mondom, Luckért továbbra is bevállalnám persze, de nem könnyebb, mint a megváltó QB-ra várni..

Hát most majd utóbbit csináljuk. Várjuk a meváltó új irányítót. 😊 És őszintén megmondom, nem vagyok besz*rva. Lehet, hogy ez a Patses szurkolói "vakság", hogy már elképzelni se tudom, hogy milyen lehet nélküle, mert Indyben emberemlékezet óta volt irányító. Lehet. De ez van, tényleg így vagyok vele. nem érzem úgy, hogy nekünk aztán most bezárult. Főleg nem ebben a mostani NFL-ben, ahol csak az utóbbi 2-3 évben vagy 10 csapat tankolt fel olyan irányítóval, akikkel bizony lehet nyerni. Azokkal is, akikkel a csapatuk nem nyer. De nem az irányító miatt. Ha Goffal, Trubiskivel, Prescottal lehet nyerni, akkor Allennel, Rosennel vagy Watsonnal is. És úgy érzem, hogy ha van GM, aki a következő években képes lehet nekünk húzni egy olyant - nem is 1/1-en -, akivel versenyképes lehet a csapat, az Ballard. Hát úgy látszik, tényleg meg lettem fertőzve a Pats fan féle "in XY we trust" fatalizmussal. 😊 Ballard ugyan lóf*szt nem ért még el a vén Jedivel összevetve, de az eddigi munkája is elég volt nekem ehhez.

Szóval sokk van, csalódottság az idei év várakozásainak elillanása miatt van, hála a Luck évekért van, bizonytalanság a jövő miatt is van, de ugyanakkor egy rakat bizakodás is mellé fér még. Sajnálni meg egész biztosan nem kell bennünket.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Valaki plíz pimelje ki a full retard mémet, hogy ne kelljen állandóan keresgélnünk a kedves vendégeknek. előre is köszönöm.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
OBJ sem volt kisebb sokk.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
csak van aki a haragnál tart (2. lépcsőfok)
ozibozi
Kire es mire kellene haragudni? Grigsonra? Ugyan mar. Luckra? Ugyan mar. En nem haragszom, es sosem fogok, sok kis aprosag vezetett idaig.

En vegtelenul szomoru vagyok, hogy a kedvencem befejezte, sajnos ido elott. De halas vagyok az elmult evekert es minden egyes pillanatert, amikor ot lathattam kifutni a csapattal a gyepre. Csak het idenyt huzott le Luck, de ez ido alatt annyi es annyi felejthetetlen elmenyt szerzett nekem, hogy megszamolni sem tudom.

Ezeket csak megkonnyezni tudom, es halas lenni, hogy Colts-szurkolokent atelhettem mindezt.
Stez
üdv a klubban
egy tag az Antonio Ramiro Romo Fan Clubból
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan


több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
En vegtelenul szomoru vagyok, hogy a kedvencem befejezte, sajnos ido elott.
Stez
Egy pozitív megközelítés, hogy így is tovább tolta puszta akaraterőből, mint azt sokan tették volna. Ha pár éve vonul vissza se lehetett volna egy szava se senkinek.

több mint 6 éve
gedam 6 508
csak van aki a haragnál tart (2. lépcsőfok)
ozibozi
na én ennél a résznél próbáltam a mértéktartó elemzésemmel vígaszt nyújtani.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 990 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Asszem ez a topic is a lejtő végére ért. Szerintem ideáls a pillanat, hogy még vegyünk elő olyan témákat, amelyekkel kicsit jobban bele tudnánk szarni a nyílt sebbe. Nem is értem miért nem csinálunk összehasonlítást az alábbi témakörökben Luck-Wilson/ Luck -Manning/ Luck-Isten/ Luck -Oli Khan. Külön javaslom, hogy itt és most vitassuk meg a "hány gyűrűje lenne Russell Wilsonnak, ha lett volna fala" témát. Nagyon időszerű lenne.

Ha valaki esetleg nem érti, amit egy-két Colts fan megél, azt az érzést úgy hívják, hogy "gyász"!
Helmut Zimmer
Luck-Wilson vs Owen-Wilson?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
csak van aki a haragnál tart (2. lépcsőfok)
ozibozi
Kire es mire kellene haragudni? Grigsonra? Ugyan mar. Luckra? Ugyan mar. En nem haragszom, es sosem fogok, sok kis aprosag vezetett idaig.

En vegtelenul szomoru vagyok, hogy a kedvencem befejezte, sajnos ido elott. De halas vagyok az elmult evekert es minden egyes pillanatert, amikor ot lathattam kifutni a csapattal a gyepre. Csak het idenyt huzott le Luck, de ez ido alatt annyi es annyi felejthetetlen elmenyt szerzett nekem, hogy megszamolni sem tudom.

Ezeket csak megkonnyezni tudom, es halas lenni, hogy Colts-szurkolokent atelhettem mindezt.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
csak van aki a haragnál tart (2. lépcsőfok)
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Ha valaki esetleg nem érti, amit egy-két Colts fan megél, azt az érzést úgy hívják, hogy "gyász"!
Helmut Zimmer
Ahogy mondod baratom,ahogy mondod.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Asszem ez a topic is a lejtő végére ért. Szerintem ideáls a pillanat, hogy még vegyünk elő olyan témákat, amelyekkel kicsit jobban bele tudnánk szarni a nyílt sebbe. Nem is értem miért nem csinálunk összehasonlítást az alábbi témakörökben Luck-Wilson/ Luck -Manning/ Luck-Isten/ Luck -Oli Khan. Külön javaslom, hogy itt és most vitassuk meg a "hány gyűrűje lenne Russell Wilsonnak, ha lett volna fala" témát. Nagyon időszerű lenne.

Ha valaki esetleg nem érti, amit egy-két Colts fan megél, azt az érzést úgy hívják, hogy "gyász"!
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀
Chargers LT
Stafford évek óta fal nélkül játszik.
Szerintem jóval többször vitték földre mint Luck-ot.
Bazzani
2012-2016 között messze Luck volt az első, sack, hit, és egyéb statban, a hiányzott meccsek ellenére is. Ami egy része a szívásnak. A másik, hogy kellett volna egy HC/OC, aki a szar fal ellenére megpróbálja lenevelni arról, hogy megcsinálja a playeket - ez a túl lelkesedés, vezér szellem, hívjuk aminek akarjuk volt a másik része a problémának - amiért pl Broncos ellen is kidőlt, amikor Travethan csinált rajta egy tacklet. Mindig nyerni akart, de ez nem mindig hasznos hosszú távon, mint ahogy látjuk is most. Ezért tud(ott) Manning, Brady, Brees pl sokáig játszani, mert nem mentek bele a fizikális adok-kapokba.

Ezért tartom mindig, hogy az öregeknek, akik 20-30-40 éve vannak a ligában sokkal nagyobb a felelősségük, mint azt sokan gondolják. Egy huszonpár éves gyerektől nem lehet elvárni, hogy magától ne az adrenalin vigye, erre kell az olyan edző, aki ilyenkor visszafogja a játékost, vagy módosítja a gameplant, playhívást. RG III ugyanezt szívta meg, idióta edző sérülten is hagyta fent - és ott elég nagy valószínűséggel ki is lehet jelenteni, hogy azzal tönkretették RG III karrierjét. Lucknál ez sokkal szürkébb zóna, de azért az edzők itt is benne vannak.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Illetve SupaCamnel tobb gusztustalan, serulesre meno late hitet nem kapott meg emberfia. Jo, mondjuk tropa is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀
Chargers LT
Pont ezért hoztam riverst példának, ill. ryannek is kb fele-feke arányban volt épkézláb fala a karrierje során. De tényleg ott van stafford és wilson is példának. Szóval valakinek bírja a teste a több évnyi püfölést, valakinek kevésbé. És erre jönnek az ezzel járó mentális megterhelések.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀
Chargers LT
Haló, Wilson többet szaladt az életéért mint egy maraton futó. Rengeteg helyen rossz a fal, rengeteg játékost ütnek vágnak éveken keresztül.
Ez semmi más csak szerencse kérdése, hogy ki az aki belerokkan és ki az aki nem.
Van ismerősöm aki motorral egy szál pólóban szállt be kb 90-el az árokba és kutya baja nem lett. A másik eldőlt álló helyzetben biciklivel és szilánkosra törte a karját.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀
Chargers LT
Stafford évek óta fal nélkül játszik.
Szerintem jóval többször vitték földre mint Luck-ot.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Lucknak biztos ott kezdet elege lenni, mikor azon a bizonyos meccsen leengedték a labdát!
steelwolf
Vagy ez a mesterterv. Megvarjak mig Brady visszavonul...es akkor Luck visszater.
Solymi
Jah, a Pastbe 😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi leszek, milyen hatással lesz ez a 53-as keret kialakítására.
Luck nélkül nem biztos hogy 5nél több WR-t beraknék, hogy max 4 TE-et vinnék.
A védelembe (főleg a D-lineba) pedig a lehető legtöbb pllaymakert szuszakolnám bele. Az is valószínű, hogy 3 QB kerül 53-ba.
Tony Adams
Az 53 egy dolog, de igazabol Ballard es Reich teljes A-terve a kukaban landolt. Elobbinek a keretepiteset ez alaposan felforgatja, es ha ez az egesz marciusban jon, akkor en el tudom kepzelni peldaul, hogy a piacrol, netan csereben hozunk egy jobb futot, es inkabb a futojatekra epitjuk az egesz tamadosort. Ahogy Luck kihasznalna a WR-TE sort, ugy Brissett harmadannyira sem fogja.

Reichnek meg teljesen masfele felfogasban kell nyomatnia a hivasokat, mivel Brissett kepessegei es kvalitasai teljesen masok, mint Lucke, o nem tud megdobni olyan labdakat, mint Luck. Raadasul van egy tippem, hogy a tamadofal is visszaesik, mert Luck ligaszinten elit volt a zsebben valo mozgasban, az onnan valo kimozgasban, Brissett ebben igencsak gyengebb, raadasul o mobilisabb, tippem szerint tobbszor fog megindulni futkoraszni, az ilyen mozgasok pedig a tamadofal dolgat nagyon megnehezitik.

En most azt varom, hogy a tortentek utan tobb futo lesz a keretben, szarra fogjuk futni magunkat, tenylegesen csunya jatekot nyomunk majd, kevesebb, konnyu passzal.

Az iranyitoknal az elso ket fordulo nonsense, a harmadik heten Kelly visszaterhet az eltiltasbol, onnantol azert erdekes lesz nezni, mert mint mondtam, meg csapaton belulrol is hallani olyan hangokat, hogy Kellyt jobb iranyitonak velik Brissettnel. Ugyhogy gondolom minden masodik rossz passz utan jon majd a temazas es az agyalas, hogy mikor lesz Kelly-time. Nem hiszem, hogy Brissett a teljes idenyt vegigjatssza kezdokent, illetve ez akkor tortenik csak meg szvsz, ha jol jatszik. De en ugye ebben annyira nem bizom. Bar kivanom neki.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy dologra reagálnék ami itt elhangzott. Talán Stez említette, hogy Megatron szinte járni sem tudott a visszavonulása után.
 youtu.be/u9XIViq2CP8

Itt nem telt el fél év és egész jól mozgott. (Meg lehet nézni az adás többi részét is, nem úgy néz ki mint aki csak fájdalomcsillapítókkal tudta csinálni...)
Ő megkereste a maga pénzét, nem mellesleg beleunt a Lions balfaszságaiba. Biztos volt egészségügyi oka is, de ő inkább megunta a focit.
Bazzani
Orulok neki, de en azert elhiszem, amit a sajat szajaval mondott. 8) Es nem azt azt mondtam, hogy szinte jarni sem tudott, hanem hogy nem tudott rendesen, es jaras kozben is vannak fajdalmai. Ennek kapcsan meg Megatron maga mondta, hogy allandoan megkeresik, hogy terjen vissza, es nem tagadja, volt, amikor elgondolkodott, de akkor tapasztalta meg, hogy nem tudja rendesen behajlitani a labat a visszavonulasa ota, es ezert sem tert vissza, miutan elment edzeni, probalkozott, es keptelen volt elesen fordulni, meg a labmunkaja nem letezett, mivel mar nem kepes azokra az eles mozdulatokra, amikre anno a palyan az volt. Gyogyszerekkel persze valoszinuleg menne, de az meg csak kinszenvedes.

De abban igazad van, hogy jocskan bele is unt a fociba, nem kis reszben azert is hagyta abba, de azert az elozo sztori ramutat, hogy egeszsegugyi okok miatt nem is tudott visszaterni, pedig gondolkozott rajta. Ez mellekes, de ez talan valami egy eve lehetett, es valoszinuleg a Pats kereste meg, mivel epp akkor nagyon pletykaltak is, hogy BB fuzogeti.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Kíváncsi leszek, milyen hatással lesz ez a 53-as keret kialakítására.
Luck nélkül nem biztos hogy 5nél több WR-t beraknék, hogy max 4 TE-et vinnék.
A védelembe (főleg a D-lineba) pedig a lehető legtöbb pllaymakert szuszakolnám bele. Az is valószínű, hogy 3 QB kerül 53-ba.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Nem en sirok, te sirsz... 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Lucknak biztos ott kezdet elege lenni, mikor azon a bizonyos meccsen leengedték a labdát!
steelwolf
Vagy ez a mesterterv. Megvarjak mig Brady visszavonul...es akkor Luck visszater.