Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Kenny Moore-nak eltort a huvelykujja, de allitolag rendben lesz az elso fordulora --> IR, career ending.

Luck ma nem edzett. Holnap sem fog.
Stez
Le merem fogadni, hogy nem fog játszani az első héten...
dugo93
Dehogynem. Csak julius elejen felhivta Favre-ot, mit kell tenni, hogy megussza az edzotaborokat meg a munkat. Hamarosan bejelenti a visszatereset.
Stez
Kenny Moore-nak eltort a huvelykujja, de allitolag rendben lesz az elso fordulora --> IR, career ending.

Luck ma nem edzett. Holnap sem fog.
Stez
Le merem fogadni, hogy nem fog játszani az első héten...
dugo93
Dehogynem. Csak julius elejen felhivta Favre-ot, mit kell tenni, hogy megussza az edzotaborokat meg a munkat. Hamarosan bejelenti a visszatereset.
Stez
De meg az is megeshet,hogy BB es Kraft keze van a dologban. Brady meg jatszik 2-3 evig,addigra Luck is osszeszedi magat. Brady bejelenti visszavonulasat —> masnap Luck alair a Patshez.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Kenny Moore-nak eltort a huvelykujja, de allitolag rendben lesz az elso fordulora --> IR, career ending.

Luck ma nem edzett. Holnap sem fog.
Stez
Le merem fogadni, hogy nem fog játszani az első héten...
dugo93
Dehogynem. Csak julius elejen felhivta Favre-ot, mit kell tenni, hogy megussza az edzotaborokat meg a munkat. Hamarosan bejelenti a visszatereset.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Luck tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
iktriad
Nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Kenny Moore-nak eltort a huvelykujja, de allitolag rendben lesz az elso fordulora --> IR, career ending.

Luck ma nem edzett. Holnap sem fog.
Stez
Le merem fogadni, hogy nem fog játszani az első héten...

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Kenny Moore-nak eltort a huvelykujja, de allitolag rendben lesz az elso fordulora --> IR, career ending.

Luck ma nem edzett. Holnap sem fog.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/621441573_18197992786330189_231839053007810742_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=105&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=RennkwkN7oEQ7kNvwHTkQ63&_nc_oc=Adq0dr8zL2uaLHhxPwNHHzx1-w0T_DKuLwVo2_dwPQdm_Fw51FlgmbW0lCsKw9WsU5k&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=26zhPeDLZtL-fsOSIOyQWw&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af8geME5Wk6YqgJs6m-hItqGhkodULTICaFCN-HI5kKq0A&oe=6A41F985
Matt Sharpe on Instagram: "see ya, 12. three cheers not just to the person you are and memories you left behind, but to having the strength to step away in the face of immense pressure not to. ✌️ #daringsharpe - 16x20" poster print. for more players + work, check out my website (link in profile) - dig this page? i would *so* appreciate it if you told your friends to follow along 🙏😉 - - - - - #andrewluck #sportsedit #sportsedits #sportsposters #sports #designer #graphicdesign #creative #graphic #instaart #instadesign #designing #instasport #sportsnews #athlete #digitalart #digitalartist #touchdown #fitness #nfl #football #stadium #jersey #colts #indy #indianapolis"
2,662 likes, 35 comments - thatmattsharpe on August 26, 2019: "see ya, 12. three cheers not just to the person you are and memories you left behind, but to having the strength to step away in the face of immense pressure not to. ✌️ #daringsharpe - 16x20" poster print. for more players + work, check out my website (link in profile) - dig this page? i would *so* appreciate it if you told your friends to follow along 🙏😉 - - - - - #andrewluck #sportsedit #sportsedits #sportsposters #sports #designer #graphicdesign #creative #graphic #instaart #instadesign #designing #instasport #sportsnews #athlete #digitalart #digitalartist #touchdown #fitness #nfl #football #stadium #jersey #colts #indy #indianapolis".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
gedam 6 508
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Luck tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
iktriad
Ez most komoly kérdés ?
Sixo
erről beszéltem. elképesztő.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Luck tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
iktriad
Ez most komoly kérdés ?
Sixo
Igen.
iktriad
Az egy főcsoportdöntővel, a 171-83 TD/INT ratioval vagy a 89,5 career ratingel? Volt egy Év vissztérője címe, ezen kívül 4 Pro Bowl selection. Hol van itt a HoF career?

C'mon man.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck mar most a GOAT.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Egy kis sportvezetői tevékenység még biztos rá tudna segíteni a rekordjára.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Kizártnak tartom a HOF-et, sőt, még a mezszám visszavunultatást is.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Luck tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
iktriad
Ez most komoly kérdés ?
Sixo
Igen.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Luck tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
iktriad
Ez most komoly kérdés ?

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Luck tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan


Ha Luck lesz az elnök, Reich lesz a szóvivője, ebben zseniális a faszi.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/zkeefer/status/1165980928214257664
Tony Adams
Van vevő ezekre a jegyekre egykori long snaperetek (és jelenleg a Jags LS-e) Matt Overton személyében.

Szerintem komolyan gondolja.

 twitter.com/Colts/status/1166025681660239872

 twitter.com/JoelAErickson/status/1166023751269519360

Fuhh, ez azért kemény vélemény 😀
Tony Adams
Annyira nem. Jó, mint Jags szurker szar QB playhez vagyok szokva, de nekem Brisett kifejezetten pozitív csalódás volt, mikor Luckot helyzetesítette egy szezonon át. Van benne potenciál, jó edzői stábja, fala van, a fegyverei se rosszak, és a divízió teljesen nyitott. Nem is értem mi ez a világvége hangulat itt. Bár az is igaz, hogy Jags szurkerként nem tudom milyen érzés, 1. ha van ligaelit QB-d. 2. ha a ligaelit QB elmegy a csapattól. Nekünk egyikről sincs még tapasztalatunk a csapat fennállásának immár 25 éve alatt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fairley lehet hogy jó locker room figura volt, de a játéka nem nyűgözött le. viszont a S poszt nekem elég vékony lett, most hoztunk 2 embert, hogy ki legyen a létszám, de oda nekem még beférne egy Berry, vagy más veterán....
Tony Adams
Nekünk boxba (is) küldhető safety-re van szükségünk - ha tényleg egy csomó cover1, cover3 lesz akkor pláne - Hooker mellé. Berry azt már nem bírná.

Eddig is az volt az elképzelés, hogy elsősorban draftról építkezünk, és onnan építkezve nincs mese, időt kell adni a fiataloknak. Luck visszavonulásával pláne ilyen idők jönnek. Semmi értelme kiköltekezni, ha azzal max 1-2 győzelemmel többet tudunk összekaparni, ami nem elég semmire a playoffban. Nem beszélve arról, hogy még a playoffra sem. Most aztán van idő bevárni, hogy kiből mi lesz. Nem csak safety poszton állunk úgy, hogy egy elit játékos elférne, hanem szinte minden poszton. De esélyt kell adni Cainnak, Ya-Sin-nak, Okerekenek, Willisnek, a tavalyi draftoltaknak, stb. Szerintem 1 év múlva dupla annyi mai fiatalra fogjuk azt mondani, hogy oké, vele megoldott a poszt, mint amennyire ebben a pillanatban mondjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Azért Ballard akit szeret, azt szereti. Farley kap egy külön farewell levelet, mint John Simon is kapott tavaly. És direkt kirakja 1 héttel korábban, hogy több esélye legyen csapatot találni.

Szimpatikus, és maradjon is így. .... Na nem a farewell levélre gondolok - az is maradhat, de az mellékes -, hanem arra, hogy ha szereti, ha nem, azért kirakja aki fölösleges. 😀 Emlékszünk még, hogy nem is oly rég voltak idők amikor ilyesmi garantált roster spotot jelentett. Sőt, játszania is kellett a játékosnak.
peterk2005
Fairley lehet hogy jó locker room figura volt, de a játéka nem nyűgözött le. viszont a S poszt nekem elég vékony lett, most hoztunk 2 embert, hogy ki legyen a létszám, de oda nekem még beférne egy Berry, vagy más veterán....
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan


 twitter.com/JoelAErickson/status/1166023751269519360

Fuhh, ez azért kemény vélemény 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért Ballard akit szeret, azt szereti. Farley kap egy külön farewell levelet, mint John Simon is kapott tavaly. És direkt kirakja 1 héttel korábban, hogy több esélye legyen csapatot találni.

Szimpatikus, és maradjon is így. .... Na nem a farewell levélre gondolok - az is maradhat, de az mellékes -, hanem arra, hogy ha szereti, ha nem, azért kirakja aki fölösleges. 😀 Emlékszünk még, hogy nem is oly rég voltak idők amikor ilyesmi garantált roster spotot jelentett. Sőt, játszania is kellett a játékosnak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461


Colts waived Farley
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Asszem ez a topic is a lejtő végére ért. Szerintem ideáls a pillanat, hogy még vegyünk elő olyan témákat, amelyekkel kicsit jobban bele tudnánk szarni a nyílt sebbe. Nem is értem miért nem csinálunk összehasonlítást az alábbi témakörökben Luck-Wilson/ Luck -Manning/ Luck-Isten/ Luck -Oli Khan. Külön javaslom, hogy itt és most vitassuk meg a "hány gyűrűje lenne Russell Wilsonnak, ha lett volna fala" témát. Nagyon időszerű lenne.

Ha valaki esetleg nem érti, amit egy-két Colts fan megél, azt az érzést úgy hívják, hogy "gyász"!
Helmut Zimmer
Thank you!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy kérdés: ok, hogy Irsay nem kéri vissza a pénzt, de így számít-e vmi még a capbe? Mert az sem mindegy.
dande
Szamit.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy kérdés: ok, hogy Irsay nem kéri vissza a pénzt, de így számít-e vmi még a capbe? Mert az sem mindegy.
dande
Számít persze. Azt a huszonpár milliót (az aláírási pénz hátralevő, nem letöltött évere számoltat) visszakérhetné a csapat, és jóváírnák utólag. Viszont igazából hacsak nem akarjuk felvásárolni a fél ligát jövőre, nem oszt, nem szoroz.

Luck után így is nőtt kb. 10 millióval az idei cap (mert az idei fizetését már nem kapja meg), ami eddig is vagy 45-50 körül állt. Most lesz belőle 55-60, és jövő évtől nem kell fizetni Luck 28 millióját. És az összes fiatal játékossal akivel hosszabbítani kellett, hosszabbítottunk már. Csak Kelly van hátra, de ő az 5. évével már idén is 10 milliót keres, az új contract se lesz több. Ha akarunk akkor Ebronnal hosszabbíthatunk, ő mondjuk felmegy 6 milláról 10-re. Feltéve, hogy Brissettel is hoz olyan idényt, mint tavaly Luckkal. Castonzo szerződése jár le még, de ő is 13-at keres már, lehet, hogy a 2. contractja olcsóbb is lesz ennél. Sheard dettó. Szóval ezek már nem növelik az eddigi capet érdemben. (Majd 2021-ben jöhet Hooker először, aki sokba kerülhet. Meg esetleg Wilson, ha addigra összekapja magát. Mack nem lesz tétel, ha megtartjuk egyáltalán.)

Eddig irányítóban (is) tobzódtunk, mostantól (csak) pénzben tobzódunk. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 326 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kérdés: ok, hogy Irsay nem kéri vissza a pénzt, de így számít-e vmi még a capbe? Mert az sem mindegy.