Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 990 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lucknak biztos ott kezdet elege lenni, mikor azon a bizonyos meccsen leengedték a labdát!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Egy dologra reagálnék ami itt elhangzott. Talán Stez említette, hogy Megatron szinte járni sem tudott a visszavonulása után.
 youtu.be/u9XIViq2CP8

Itt nem telt el fél év és egész jól mozgott. (Meg lehet nézni az adás többi részét is, nem úgy néz ki mint aki csak fájdalomcsillapítókkal tudta csinálni...)
Ő megkereste a maga pénzét, nem mellesleg beleunt a Lions balfaszságaiba. Biztos volt egészségügyi oka is, de ő inkább megunta a focit.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.
Stez
Fizikailag szerintem sincs szétütve egyáltalán. Már úgy értem annyira, hogy amiatt abba kellene hagynia. Gronkowski szét volt, Favre szét volt, Manning szét volt, Luck nem. Idén januárban képes volt elmenni a pro-bowlra, mert azt mondta soha nem élvezte még ennyire a futball, és soha nem érezte még ilyen jól magát fizikailag, és hiányzik neki a közeg. Még a pro-bowl közege is, amit mindenki inkább megúszni akar. Luck viszont borzasztóan élvezte. Nem én mondom, ő mondta. Idén januárban. Azóta egy szaros vádlihúzódást vagy bokahúzódást - legyen bármelyik - szedett össze, nem kamion ment át rajta, lol. 😊 Szóval szó nincs arról, mint néhány említett volt járékosnál, hogy a járókerettől fél, vagy nem tudná bekötni a cipőfűzőjét sem. Luck mondta ezt, mindössze néhány hónapja, bőven a vállsérülése után.

Viszont azt sem hiszem, hogy tényleg nekiült volna tudatosan mérlegelni, család, nősülés, jön a gyerek, megváltoztak a prioritások, már nem éri meg, satöbbi. Egy fenét. Ha ez lett volna, el se kezdi a training campet, nem az idény előtt 1 héttel vonul vissza, miután sz*rrá dolgozta magát, hogy visszajöjjön. Ő ugyanolyan hirtelen döntött, ahogy pl. Mewhort is. Megpróbállta, nem ment, és feladta. Csak az a különbség, hogy Mewhortnak tényleg nem bírta a teste, Lucké viszont bírta volna. Irsay mondta 2 éve a váll rehabja idején, hogy Luck bajainak egy része a két füle között van. Igen. Fejben, mentálisan lett elege a sérülésekkel küszködésből, és abból a konstanssá váló tudatállapottól, amit ő maga rakott össze saját magának: hogy kikészül attól, hogy nem tud ott lenni a pályán és vezetni a csapatot. Elmondta többször is, hogy a 2017-es idényben szó szerint szégyellte magát, hogy cserben hagyta a csapatot, és irigyelte Brissettet, hogy a pályán lehet. Ezeket a köveket ő rakta saját magára .... és nem bírta tovább cipelni. ... szerintem.

És éppen ezért a jövőt sem akarom megjósolgatni, mert nem lehet tudni. Az is lehet, hogy hazamegy, és két hetet együtt töltve az asszonnyal jön rá, hogy mi hiányzott az életéből, és tényleg soha többet pálya közelébe sem megy. De ugyanúgy az sem zárható ki, hogy megszületik a gyereke, apa lesz, ami teljesen átrendezi a prioritásait. Mert egy gyerek aztán alaposan átrendezi. Időnként úgy, hogy az ember otthagyja a sportot, de sokszor pont az ellenkezője történik. Hány sportoló "virágzott" ki azok után, hogy gyereke született? Rengetegen. A futballban is. Azért, mert a család, gyerek léte pont azt a követ, elvárásokat, stb. veszi, veheti le a vállról, amit addig, amíg csak a sport van a játékos életében, képtelen letenni, állandó stresszt okozva neki. De a prioritások megváltozásával hirtelen eltűnik a kő, mert rájon, hogy nem olyan fontos az, ami eddig az volt. De továbbra is imádja a sportot. Mert imádja. Ott fog ülni a TV előtt, nézi majd Brissettet meg a többieket hétről hétre. És lesz 30, 31 éves, és fizikailag teljesen alkalmas arra, hogy akár még 6-8 évet játsszon. Nem lehet tudni, hogy ez nem viszi-e abba az irányba, hogy azt mondja, ad még egy esélyt. Ezúttal elvárások, teher nélkül, élvezve az egészet. Számtalanszor megörtént már. Luck elég fiatal ahhoz, hogy vele is előfordulhasson.

Mindezt nem azért írtam le, hogy elkezdjünk reménykedni a visszatérésében. Egyszerűen csak így látom a visszavonulását. Szerintem a fentiek miatt döntött a szögre akasztás mellett, és ebben ezek a jövőbeli lehetőségek vannak. Manningnél nem voltak, Mewhortnál nem voltak. Lucknál viszont megvannak. MIndkettő lehetőség megvan.

A Coltsnak - nekünk - ettől függetlenül le kell zárni kva gyorsan ezt az aktát, és a jövőre koncentrálni. Jelenleg arra vagyok a legkíváncsibb, hogy Reich mit hoz ki Brissettből? Brissett nem hosszú távú megoldás, de nem sokkal rosszabb, mint Foles. Folesból már egyszer egész sok kijött úgy, hogy Reich is ott volt a környéken. Lássuk, hogy mennyire volt benne Reich keze. Vagy ha nem volt benne, ha Pedersoné volt a kéz egyedül, akkor mennyit tudott ellesni attól a kéztől. A tavalyiak alapján bizakodó vagyok, hogy sokkal többet, mint amennyit a tipikus tanár-segéd viszonyban a segédektől látni szoktunk. Bízom benne, hogy Reich a kisebbségbe tartozik. Őszintén szólva, ez Luckkal nem nagyon derülhetett ki eddig. Brissettel viszont feketén-fehéren ki fog. Akkor is, ha annyira nem lesz sikeres, mint Foles, de Brissett annyira nem is jó.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Szerintem meg nem tudhatjuk mit él át mi a küszöbe.Sztereotípiákat gyártotok de ez mind csak a Ti gondolatotok és nem tudhatjuk mi zajlik benne.Lehet kicsi az ingerküszöb lehet az asszony és lehet az is hogy amin átment mi már rég feladtuk volna.Tippmixbe ment át...
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 990 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.
Stez
Hát ha megnézzük, hogy hány sportoló él még pályafutása után is fájdalomcsillapítókon, akkor ez gyakorlatilag a no-brainer, hogy itt nyomott egy exitet. És no offense, de elég csak Big Benre ránézni, és fel lehet tenni a kérdést, hogy megéri-e. Én se vállalnám, de ettől nem gondolom, hogy hülye aki csinálja, csak mások a prioritások.
coltman
Big Ben szereti ha hàtulról kapja!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.
Stez
Sztem meg nem, ha alkalmas lenne nem vonulna vissza. Azt, hogy ezt felismerte hatalmas dolog. Minden luckra vagy penningtonra jut 20 matt ryan vagy rivers kb.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.
empty taxi
Ember, úgy látom át neked tényleg nem jött át a poén része, elvesztetted útközben a humorérzéked?
Még be is linkeltem, hogy mire utaltam ezzel, kb. csak egy vicces sztereotípiára, hogy melyik szurkoló milyen.
Ráadásul kacsintós smileyt is odatettem, ezzel is jelezve, hogy ez csak viccelődés, szívózás semmi több...

Következőleg mi legyen? Tegyek ki egy figyelmeztetést, hogy az alábbi szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas vagy mi?
Solymi
A van ami viccnek is rossz megjegyzéssel pont a cikkre céloztam... 😉
empty taxi
Idéznék a Függetlenség napjából:
"Hoppá!
Fejlesztenünk kellene a közös szókincsünket.."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.
Stez
Hát ha megnézzük, hogy hány sportoló él még pályafutása után is fájdalomcsillapítókon, akkor ez gyakorlatilag a no-brainer, hogy itt nyomott egy exitet. És no offense, de elég csak Big Benre ránézni, és fel lehet tenni a kérdést, hogy megéri-e. Én se vállalnám, de ettől nem gondolom, hogy hülye aki csinálja, csak mások a prioritások.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.

több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 290 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Stílszerűen amúgy Romo vagy PM lesz aki leigazolunk. 😜
Tony Adams
QB-k mankókkal! Ki üt nagyobbat?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Luck nyilván nem Grigson miatt fejezte be hamarabb, nem Grigson utasította, hogy ütközze le a Broncos LB-t hogy szakadjon le a veséje. Luck ilyen volt, így járt, eddig bírta. Ettől függetlenül persze rohadtul frusztráló, hogy most már van egy jó GM-ünk, van egy jó edzőnk, és mégis minden évben van valami abszolút fejreállós, nem normális történet. Tavaly a McDaniels visszamondás kálvária, most ez a Luck sztori így 2 héttel az idény előtt. Talán pont az a baj, azért frusztráló, mert nem tudunk kit szidni miatta? 😊
peterk2005
Ezt így végig gondoltam, és egy dologban ezzel nem tudok egyet érteni, és itt hibázott Irsay is. 2016 előtt volt, hogy Grigson meg Pagano kapott egy újabb esélyt. Simán mind a kettő feláldozta Luck-ot azért, hátha sikerül megmenteniük az állásukat, Luck nélkül ugye borítékolható volt, hogy mindkettő repül.

Persze, Luck mondhatta volna, hogy kapjátok be, és inkább műtét, de ugye tudjuk a srác mentalitását, mindig a csapat érdek alá rendelte magát. Irsay, ahogy akkor is sikítottuk, nem volt normális, hogy bármelyiket is a helyén hagyta. Persze ebből nem következik egyenesen a visszavonulás, de ahogy ki lehetett hallani, az volt az első komoly szög a koporsóban.

Ettől persze még lehet hogy akkor is itt tartanánk, de attól még az ordas nagy baromság volt az akkor Irsaytől, most már +1 szempontból is.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Stílszerűen amúgy Romo vagy PM lesz aki leigazolunk. 😜
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.
empty taxi
Ember, úgy látom át neked tényleg nem jött át a poén része, elvesztetted útközben a humorérzéked?
Még be is linkeltem, hogy mire utaltam ezzel, kb. csak egy vicces sztereotípiára, hogy melyik szurkoló milyen.
Ráadásul kacsintós smileyt is odatettem, ezzel is jelezve, hogy ez csak viccelődés, szívózás semmi több...

Következőleg mi legyen? Tegyek ki egy figyelmeztetést, hogy az alábbi szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas vagy mi?
Solymi
Vagy gondold át amit írsz.
Vagy ne törődj emptyvel, hisz csak azért ilyen, mert Chargers szurkoló.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.
empty taxi
Ember, úgy látom át neked tényleg nem jött át a poén része, elvesztetted útközben a humorérzéked?
Még be is linkeltem, hogy mire utaltam ezzel, kb. csak egy vicces sztereotípiára, hogy melyik szurkoló milyen.
Ráadásul kacsintós smileyt is odatettem, ezzel is jelezve, hogy ez csak viccelődés, szívózás semmi több...

Következőleg mi legyen? Tegyek ki egy figyelmeztetést, hogy az alábbi szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas vagy mi?
Solymi
A van ami viccnek is rossz megjegyzéssel pont a cikkre céloztam... 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.
empty taxi
Ember, úgy látom át neked tényleg nem jött át a poén része, elvesztetted útközben a humorérzéked?
Még be is linkeltem, hogy mire utaltam ezzel, kb. csak egy vicces sztereotípiára, hogy melyik szurkoló milyen.
Ráadásul kacsintós smileyt is odatettem, ezzel is jelezve, hogy ez csak viccelődés, szívózás semmi több...

Következőleg mi legyen? Tegyek ki egy figyelmeztetést, hogy az alábbi szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas vagy mi?
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
batyu
Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉
[/quote]Nyugodtság van, csak poénkodtam...

Különben is, innen jött a komment alapja:
 fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/

Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
[/quote]Van, ami még viccnek is rossz.
[/quote]nyehehe, azért annak meg van a diszkrét bája, hogy ezt egy Patriots szurkolónak vagy képes oda böfögni! elóel

TB jövőre szabad ügynök, és ez vajon csak véletlen lenne?
[/quote]Ezt az "Ezek vagytok ti" cikket eddig nem olvastam. De zseniális. Különösen a Denver Colts leírás, számos fórumtársra ismerek rá.

Most megkeresem a Patses részt, bízom benne, hogy az is kellően epés. 😊
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
[/quote]Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉
[/quote]Nyugodtság van, csak poénkodtam...

Különben is, innen jött a komment alapja:
 fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/

Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
[/quote]Van, ami még viccnek is rossz.
[/quote]nyehehe, azért annak meg van a diszkrét bája, hogy ezt egy Patriots szurkolónak vagy képes oda böfögni! elóel

TB jövőre szabad ügynök, és ez vajon csak véletlen lenne?

Szerkesztette: batyu

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Most olyan utalasok vannak, hogy Colts vezetosege allitolag mar egy hete tudta, hogy Luck visszavonul. Nem csak hogy tervezi, hanem hogy befejezi.
Stez
Ezt nem vágom, a sajttájon is mondták Irsayék, hogy már hétfőn tárgyaltak a dologról.
Tony Adams
Ilyenkor vannak emberek, akik okosabbak akarnak lenni a többinél, és ezt a sztorit a sajtó meg imádja. Semantics. A hétfői beszélgetés lehet Ballardéknak azt jelentette, hogy megnézik, mi lesz később, míg Luck meg már úgy értette, hogy végleges. Ebben még az érintettek se biztos, hogy valaha konszenzusra jutnának.

De nincs is értelme, semmit nem változtat a dolgokon, viszont egy halom mocskot lehet elkezdeni dobálni, aminek pozitív hatása biztos nem lesz. Move on.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Most olyan utalasok vannak, hogy Colts vezetosege allitolag mar egy hete tudta, hogy Luck visszavonul. Nem csak hogy tervezi, hanem hogy befejezi.
Stez
Ezt nem vágom, a sajttájon is mondták Irsayék, hogy már hétfőn tárgyaltak a dologról.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most olyan utalasok vannak, hogy Colts vezetosege allitolag mar egy hete tudta, hogy Luck visszavonul. Nem csak hogy tervezi, hanem hogy befejezi.
Stez
Persze ilyenkor jönnek a konteó csodák, melyeknek kb semmi érteme. 😊
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Veterán QB témához:
1,:Adná magát RG3 😀
2,: Adná magát Bortles 😀
3,:A Miami nagyon tankol: Rosen
4,:Bridgewater-Sudfeld-Mullens-McCoy-Keenum

Egyik sem egy felvidító poció, én megnézném Kelly-t hogy muzsikál, de kétlem hogy nekimegyünk úgy az első 2 hétnek, hogy Philip Walker lesz a backupunk.😕
Sudfeldet már írják hozzánk, de ő pont sérült, nem tudna beöltözni szerintem.
Legyen Bortles had járjon ide többet Iktriad. 😀
Tony Adams
Bridgewater abszolút jó lenne.
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedam
És az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?

Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
Ravens szurkoló 😉
Solymi
Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉
empty taxi
Nyugodtság van, csak poénkodtam...

Különben is, innen jött a komment alapja:
 fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/

Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
Solymi
Van, ami még viccnek is rossz.
empty taxi
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...