NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ansah? akkor nemcsak én ...?? 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, John Oesher idei első mockdraftjában Ansaht jósolta hozzánk. Úgy tűnik Alfie Crow ragályos....
 www.jaguars.com/news/article-MockDraft/Jaguarscom-mock-draft-10/23d00b83-8849-469d-83db-e004e898ba56

És a combine és az Alex Smith trade jól megkeverte a kártyákat - íme a lista arról kiket mockolnak most hozzánk, és kinél mekkora a változás a múlt héthez képest.



Player Last Week This Week

Bjoern Werner 46% 34%
Sharrif Floyd 0% 13%
Barkevious Mingo 13% 11%
Geno Smith 2% 9%
Dee Milliner 4% 8%
Jarvis Jones 13% 6%
Damontre Moore 9% 6%
Star Lotulelei 7% 4%
Eric Fisher 0% 4%
Dion Jordan 2% 2%
Ezekiel Ansah 2% 2%
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
@Húsrágó

"Don't be surprised at anything we may or may not do," one high-ranking Jags source says. "There are no options off the table."
A Jaguars döntéshozóknál nincs tabu, amikor az offseason várható lépéseiről van szó. Bármi és annak az ellenkezője is elképzelhető. Semmin sem szabad meglepődni.DoM
Köszi!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
@Húsrágó

"Don't be surprised at anything we may or may not do," one high-ranking Jags source says. "There are no options off the table."
A Jaguars döntéshozóknál nincs tabu, amikor az offseason várható lépéseiről van szó. Bármi és annak az ellenkezője is elképzelhető. Semmin sem szabad meglepődni.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jags és offseason tervek
"Don't be surprised at anything we may or may not do," one high-ranking Jags source says. "There are no options off the table."
Mivel ez egy Mike Silver írás sanszos, hogy a "high ranking offical" = Tony Khan, Shao fia.
iktriad
Sorry, de én nem értem rendesen, hogy mit akar ezzel mondani. Segíts kérlek!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jags és offseason tervek
"Don't be surprised at anything we may or may not do," one high-ranking Jags source says. "There are no options off the table."
Mivel ez egy Mike Silver írás sanszos, hogy a "high ranking offical" = Tony Khan, Shao fia.

Érdekes ennek a cikknek a ránk és a QB helyzetünkre vonatkozó része
 sports.yahoo.com/news/nfl--six-teams-explore-alternatives-to--blame--gabbert--other-2012-nfl-starting-qbs-023017123.html
Mondjuk a "Blame Gabbert"-es rész az egykori asszisztenstől (Mike Sheppard? Olson?) azért érdekes, mert ha nem ment a játék, akkor emlékeim szerint szöszi mindig magára vállalta a felelősséget a nyilvánosság előtt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags a NFLPA meccs hetében beszélt a Villanova WRjével, Norman Whitetal
With your talent level did NFL teams pay a visit to watch you this past season?
"A lot of them came into practices. When I was at the all-star game (NFLPA) in Los Angeles I talked with Jacksonville (Jaguars) a little bit."
 college2pro.com/showPlayer.php?id=195
UDFAnak jó lesz.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem se Wernerrel, sem Jordannnel nem lenne bajom.
Jarvis Jones nem hiszem, hogy már szóba jön.
Moorenak meg ahogy hirtelen a semmiből lett hypeja, most úgy ül el.

Nem pass rusher, de itt van sötét lónak Sharrif Floyd, aki megörökölte(?) Lotulelei posztján, mint a draft Top DTje. Még is ő is simán lehet 1/2es (sőt akár 1/1es is, ha Albert marad a Chiefsben - hisz akkor a DT válik a legnagyobb hiányposztá). iktriad
Egyik pass rusherről sem érzem, hogy a LEO kritériumok figyelembevételével olyan nagy értéket jelentene 1/2-re vagy éppen határozottan jobb opciót, prospectet mint Branch. Elég mély a class, a második, de akár még a harmadik elején is jobb ár-érték arányt lehet majd szerintem találni.

Floydnál azt érzem, hogy a hype annak szól, hogy milyen játékos lehet majd egyszer belőle, nem pedig annak, hogy mit tud jelenleg. Nagyon nem egyszerű ez a helyzet, mert gyakorlatilag teljesen hiányzik a draftról az elit tehetség.DoM
Ha nem lenne annyi needünk, és nem lenne egy guard 1/2n Gene Smith féle WTF húzás, szívesen látnám akár Warmackot is. De így vagy LEO lesz ebből, vagy Floyd, vagy Geno.

Mivel közeledik a március 12, az FTU számba vette, mi lehet az összes (UFA, RFA, exkluzív FA) szabad ügynökünk sorsa.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-03-01/story/jaguars-must-make-choices-about-keeping-free-agents
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nekem se Wernerrel, sem Jordannnel nem lenne bajom.
Jarvis Jones nem hiszem, hogy már szóba jön.
Moorenak meg ahogy hirtelen a semmiből lett hypeja, most úgy ül el.

Nem pass rusher, de itt van sötét lónak Sharrif Floyd, aki megörökölte(?) Lotulelei posztján, mint a draft Top DTje. Még is ő is simán lehet 1/2es (sőt akár 1/1es is, ha Albert marad a Chiefsben - hisz akkor a DT válik a legnagyobb hiányposztá). iktriad
Egyik pass rusherről sem érzem, hogy a LEO kritériumok figyelembevételével olyan nagy értéket jelentene 1/2-re vagy éppen határozottan jobb opciót, prospectet mint Branch. Elég mély a class, a második, de akár még a harmadik elején is jobb ár-érték arányt lehet majd szerintem találni.

Floydnál azt érzem, hogy a hype annak szól, hogy milyen játékos lehet majd egyszer belőle, nem pedig annak, hogy mit tud jelenleg. Nagyon nem egyszerű ez a helyzet, mert gyakorlatilag teljesen hiányzik a draftról az elit tehetség.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Free agencyből is jön/jöhet majd ember ha erre gondolsz. Plusz talán Babinre ráaggathatjuk ezt a jelzőt. iktriad
Akár, bár most hirtelen UFA játékosok közül senki sem jut eszembe, aki ideális lenne...

Pont azért vagytok nehéz helyzetben, mert a draft class erőssége alapján igazából két poszt jöhet szóba, ha Geno Smith-t nem számoljuk, ahova érdemes lehet ellőni az 1/2-t: pass rusher end ill. a DT.

Pass rushereknél elég nehéz sorrendet állítani.

Legtöbb potenciál pass rusherként: Mingo
Komplett játékos már most passz és futás ellen is: Moore, és Montgomery, de nincs különösebb upside a pass rusherként (nem no.1-ra opciók)
Potenciál alapján a legkomplettebb: Ansah
"Biztos" pick: Werner
Bust gyanús: Jarvis Jones-ban elég biztos vagyok; én Dion Jordanben nehezen látom, mitől válna be.DoM
A mostani bowl.hu podcastban Höri pl sem Ansaht, se Mingot nem dicsérte, sőt.
Nekem se Wernerrel, sem Jordannnel nem lenne bajom.
Jarvis Jones nem hiszem, hogy már szóba jön.
Moorenak meg ahogy hirtelen a semmiből lett hypeja, most úgy ül el.

Nem pass rusher, de itt van sötét lónak Sharrif Floyd, aki megörökölte(?) Lotulelei posztján, mint a draft Top DTje. Még is ő is simán lehet 1/2es (sőt akár 1/1es is, ha Albert marad a Chiefsben - hisz akkor a DT válik a legnagyobb hiányposztá).
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Free agencyből is jön/jöhet majd ember ha erre gondolsz. Plusz talán Babinre ráaggathatjuk ezt a jelzőt. iktriad
Akár, bár most hirtelen UFA játékosok közül senki sem jut eszembe, aki ideális lenne...

Pont azért vagytok nehéz helyzetben, mert a draft class erőssége alapján igazából két poszt jöhet szóba, ha Geno Smith-t nem számoljuk, ahova érdemes lehet ellőni az 1/2-t: pass rusher end ill. a DT.

Pass rushereknél elég nehéz sorrendet állítani.

Legtöbb potenciál pass rusherként: Mingo
Komplett játékos már most passz és futás ellen is: Moore, és Montgomery, de nincs különösebb upside a pass rusherként (nem no.1-ra opciók)
Potenciál alapján a legkomplettebb: Ansah
"Biztos" pick: Werner
Bust gyanús: Jarvis Jones-ban elég biztos vagyok; én Dion Jordanben nehezen látom, mitől válna be.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt még bemásolom, már a PM része (bár én nem láttam hol szólítottak fel minket távozásra, és nem is éreztem a beszélgetésünket OFF topiknak), ami még érdeklődésre tarthat számon, ha már pass rusher opciókról van szó 1/2-re:

Bárkit draftolnak 1/2-re, nem tudnak olyan játékost választani, akinek jelentős tapasztalata lenne olyan szerepkörben, mint ami a Jaguarsnál vár rá (Damontre Moore jelenti talán az egyetlen kivételt). A tanulási folyamat megkerülhetetlen. Esetleg szituációs pass rusherek között lehet túrkálni más csapat már leharcolt cuccai között, ahogy PC is tette 2010-ben.DoM
DoM
Free agencyből is jön/jöhet majd ember ha erre gondolsz. Plusz talán Babinre ráaggathatjuk ezt a jelzőt.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ezt még bemásolom, már a PM része (bár én nem láttam hol szólítottak fel minket távozásra, és nem is éreztem a beszélgetésünket OFF topiknak), ami még érdeklődésre tarthat számon, ha már pass rusher opciókról van szó 1/2-re:

Bárkit draftolnak 1/2-re, nem tudnak olyan játékost választani, akinek jelentős tapasztalata lenne olyan szerepkörben, mint ami a Jaguarsnál vár rá (Damontre Moore jelenti talán az egyetlen kivételt). A tanulási folyamat megkerülhetetlen. Esetleg szituációs pass rusherek között lehet túrkálni más csapat már leharcolt cuccai között, ahogy PC is tette 2010-ben.DoM
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Érdekes megjegyezés twitteren Pete Priscotól "Geno Smith -1/2" ügyben.

I don't think they will do it from what I've been told.
Hm...iktriad
nem mintha sok értelme lenne 1/2re kivinni. Amadeus91
Sajnos szinte nincs olyan prospect aki megérdemelné az 1/2t (vagy az 1/1t ha már itt tartunk).... iktriad
talán Werner és Joeckel (kimegy 1/1re szerintem). Ha kihúzzátok Genot, akkor nyomni fogom a "same old Jags"-t. Joeckel hatalmas pick lenne 1/2re. Amadeus91
Mert Te már tudod előre, hogy milyen lesz a karrierje?
Nem vagyok Geno Smith fan, de ne próbáljunk már úgy tenni, mintha halvány lila gőzünk is lenne hogy fog a profik közt teljesíteni.
Kétségkívűl ő az idei év legjobb irányító prospectje, és ez alapján neki van a legtöbb esélye arra, hogy franchise QB legyen, ami pedig, mint tudjuk, többet ér mindennél ebben a sportban
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes megjegyezés twitteren Pete Priscotól "Geno Smith -1/2" ügyben.

I don't think they will do it from what I've been told.
Hm...iktriad
nem mintha sok értelme lenne 1/2re kivinni. Amadeus91
Sajnos szinte nincs olyan prospect aki megérdemelné az 1/2t (vagy az 1/1t ha már itt tartunk).... iktriad
talán Werner és Joeckel (kimegy 1/1re szerintem). Ha kihúzzátok Genot, akkor nyomni fogom a "same old Jags"-t. Joeckel hatalmas pick lenne 1/2re. Amadeus91
Joeckel minek? Rohadt sok hiányposztunk van, de az LT nem az(sőt). MJD és Shorts mellett a legjobb játékosunk van ott az offenseben. Plusz Monroe contract yearben van ráadásul. És őt nem érdemes áttenni RTbe, 1/2re meg nem draftolsz RTt.

Wernerrel nincs bajom, de kezdek Dion Jordan felé tendálni. Esetleg jöhet Floyd.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Érdekes megjegyezés twitteren Pete Priscotól "Geno Smith -1/2" ügyben.

I don't think they will do it from what I've been told.
Hm...iktriad
nem mintha sok értelme lenne 1/2re kivinni. Amadeus91
Sajnos szinte nincs olyan prospect aki megérdemelné az 1/2t (vagy az 1/1t ha már itt tartunk).... iktriad
talán Werner és Joeckel (kimegy 1/1re szerintem). Ha kihúzzátok Genot, akkor nyomni fogom a "same old Jags"-t. Joeckel hatalmas pick lenne 1/2re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes megjegyezés twitteren Pete Priscotól "Geno Smith -1/2" ügyben.

I don't think they will do it from what I've been told.
Hm...iktriad
nem mintha sok értelme lenne 1/2re kivinni. Amadeus91
Sajnos szinte nincs olyan prospect aki megérdemelné az 1/2t (vagy az 1/1t ha már itt tartunk)....
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerk: Branch statjai nevezetesen:

Magasság: 6'4" pipa
Kezek: 34" pipa
40 yard: 4.7 szörnyen lassú!
Tömeg: 265- 15 fonttal felette az elvártnak!
Fekvenyomás: 19 rep nem egy nagy szám ( Irvin pl 23 )
undisputedly
Chris Clemons a 2003-as combine-on 236 fonttal mérlegelt, és az alábbi statokat hozta össze (zárójelben Andre Branch számai tavalyról ugyanolyan, ha nem jobbak, annak ellenére, hogy 259 fonttal mérlegelt és 2.8 cm-rel magasabb nála):

40 yard: 4.65 (4.67)
20 --- : 2.75 (2.66)
10 --- : 1.72 (1.58)

Fekvenyomás: 18 (19)
Vertical: 35 (32 1/2)
Broad jump: 9'08 (10'00)
3cone: 7.48 (7.19)
20ss: n/a (4.25)

A számokkal csak óvatosan kell bánni. Clemons UDFA jellegét szintén nem szabad túlbecsülni. Minden posztra lehet példát mondani az NFL-ben, hogy egy csapat csiszolatlan gyémántot talál, mert az ő scoutjaik, edzőik, sémájuk, csapatépítésük a legokosabb a ligában.

Minden játékrendszer, feltételezem minden csapat használ egy ideális testsúly, magasság, karhosszúság, felmérő adatok halmazt, amivel szűrnek a jelölteken, de ettől még előfordulhat, hogy lesz olyan játékos (sőt, akár van is az NFL-ben) aki ezeknek nem felel meg néhány kategóriában, de ugyanolyan jól, vagy éppen jobban képes ellátni a feladatát azon a poszton. Branch egyike volt tavaly a jobb pass rushereknek a drafton és én mindig úgy éreztem/tartottam, hogy inkább illik a 34 OLB szerepbe, ami több hasonlóságot mutat a LEO pozícióval, mint a 43 DE. Babin többek között ezért is bizonyulhat poor fitnek (a wide9 ellenére, aminek már a felemlegetésére is kiráz a hideg...), de majd a TC-ben kiderül, hogy a valóság mit takar. Az előző hozzászólásban még véletlenül se azt akartam sugallni, hogy Babin és Branch clemonsi magasságokban fogja megoldani a posztot és az idol mögött megkaparintják holtversenyben az év második legjobb védője címet, csak annyit, hogy oda legalább van opciójuk, amivel lehet valamit kezdeni. Mincey várhatóan a 2point stance miatt kiesik ebből a szórásból, bár a Seattle is használta 3point stance-ből is gyenge oldali pass rusherét, nem is beszélve a túloldali sub felállások endjéről, amikor már a 300 fontnyi base end, elhagyja a pályát.

Igen, minden edző szereti saját embereivel feltölteni a keretet, főleg ha tudnak olyanokat szerezni, akárcsak offseason rostere camp bodynak, akik már ismerik a rendszerét, hogy segítsék a többiek tanulását, de mielőtt ez megtörténik, nem árt értékelni a már meglévő tehetséget, mielőtt szétkergetik őket.DoM
Clem nem draftról jött hozzánk, így azok az adatok számítanának amiket Philly-ben hozott mielőtt elhoztuk a 2010-es szezonra. A draftja és a megszerzése közötti jó pár év azért minden téren számított. Súly,tapasztalat stb.
Nem ismerem Branchet, pusztán a számaira reflektáltam, és arra a tényre,hogy kiváltképpen ragaszkodnak a Hawks háza táján-és most már talán a Jags-nél is- a Leo számszerűsítéséhez, abba viszont Branch nem illik. Ettől még lehet,hogy marad,ha a már megtörtént valuation folyamat során meggyőzte Gust.

Most viszont már elmondtunk mindent ami érdekelhet egy Jaguár fant, és már iktriad is finoman jelezte,hogy a többit privát üzenetben folytassuk 😊
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Most specifikus esettel állunk szemben, mert adott a roster. A Jags rostere. Van egy Qb, aki nem teljesen életképtelen, ráadásul fiatal is.Ráadásul Gus olyan rendszerben volt,ahol a run-run-boom séma működik a támadóknál. Nézd meg, a Hawks nem költött nagy értéket irányítóra amíg a össze nem rakta a csapatot. Lett húzva O-fal, meg lett szerezve rögtön egyből egy beast RB. Lett talent rakva a védelembe is. A FS kiemelt figyelmet kapott, lettek hozva speciális kritériumnak megfelelő Cb-k, stbstb.
Nem akarok elkalandozni tényleg, mert az nagyon hosszú lenne( pl az a vita is parttalan,hogy mi kell egy SB győztes csapathoz), és hajlamos vagyok a Hawks témákban a kicsapongásra.

Summasummarum, Gus szívügyének érzi,hogy a Leo poszt tökéletes kompetítorral legyen betöltve, míg Qb ügy terént a GB-SEA utat sikeresnek vélve nem fog nagy nevet húzni a drafton. Legalábbis magától biztosan nem. Ez a csapat 3 évig szinte biztosan nem fog gyűrűért játszani. Gus feladata,hogy addigra, amikor a talent szint olyxan lesz a csapaton belül,hogy gyűrűért mehetnek, addigra találjon egy Qb-t, aki lehetségessé teszi a deep runt!
Ez bekövetkezhet előbb is, pl Gabbert megtáltosodik, vagy draftolnak hátul egy bigarmed runrunboom Qbt. Sőt az is bekövetkezhet,hogy csak évek múltán találja meg a működő Leot. Ez viszont nem változtat az alap koncepción. A year-one offseason koncepcióján.
undisputedly
Pár megjegyzés:
- Az eddigiek alapján az ellenkezőjét mondanám Gabbertről. Semmi jelét nem mutatta, hogy ő egy NFL franchise QB. Lehet csodára várni, de a realitás mást mutat. Szerintem jobban tenné a Jags, ha ezt elfogadná és továbblépne.
- Ez a stratégia jól hangzik, csak épp rengeteg veszélyt rejt magában. Mi van, ha a csapat jó lesz a középmezönyhöz, de emiatt sose tudja az elit QB prospectet elhozni a draftól az 1. körben? Rengeteg csapat vergődik így már évek óta (Bills, Cardinals stb.). Az nagyon jól hangzik, hogy majd draftolunk egy franchise QB-t a 2.-3. körben, de ez iszonyat ritkán jön össze. Hawksnak is baromi nagy mázlija volt Russel Wilsonnal, ha sejtették volna, hogy csak fele ilyen jó már rég kivitték volna az elsőben.
- Köszönhetően a KC tradejének, a Jagsnek most esélye van draftolni az idei év legjobb QB tehetségét. Az a minimum, hogy jó alaposan szemügyre veszik, mert ha "Dzsínó" mégis franchise irányítóvá válik, ők meg most kihagyják, akkor az könnyen az állásukba kerülhet később
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Érdekes megjegyezés twitteren Pete Priscotól "Geno Smith -1/2" ügyben.

I don't think they will do it from what I've been told.
Hm...iktriad
nem mintha sok értelme lenne 1/2re kivinni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes megjegyezés twitteren Pete Priscotól "Geno Smith -1/2" ügyben.

I don't think they will do it from what I've been told.
Hm...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Szerk: Branch statjai nevezetesen:

Magasság: 6'4" pipa
Kezek: 34" pipa
40 yard: 4.7 szörnyen lassú!
Tömeg: 265- 15 fonttal felette az elvártnak!
Fekvenyomás: 19 rep nem egy nagy szám ( Irvin pl 23 )
undisputedly
Chris Clemons a 2003-as combine-on 236 fonttal mérlegelt, és az alábbi statokat hozta össze (zárójelben Andre Branch számai tavalyról ugyanolyan, ha nem jobbak, annak ellenére, hogy 259 fonttal mérlegelt és 2.8 cm-rel magasabb nála):

40 yard: 4.65 (4.67)
20 --- : 2.75 (2.66)
10 --- : 1.72 (1.58)

Fekvenyomás: 18 (19)
Vertical: 35 (32 1/2)
Broad jump: 9'08 (10'00)
3cone: 7.48 (7.19)
20ss: n/a (4.25)

A számokkal csak óvatosan kell bánni. Clemons UDFA jellegét szintén nem szabad túlbecsülni. Minden posztra lehet példát mondani az NFL-ben, hogy egy csapat csiszolatlan gyémántot talál, mert az ő scoutjaik, edzőik, sémájuk, csapatépítésük a legokosabb a ligában.

Minden játékrendszer, feltételezem minden csapat használ egy ideális testsúly, magasság, karhosszúság, felmérő adatok halmazt, amivel szűrnek a jelölteken, de ettől még előfordulhat, hogy lesz olyan játékos (sőt, akár van is az NFL-ben) aki ezeknek nem felel meg néhány kategóriában, de ugyanolyan jól, vagy éppen jobban képes ellátni a feladatát azon a poszton. Branch egyike volt tavaly a jobb pass rushereknek a drafton és én mindig úgy éreztem/tartottam, hogy inkább illik a 34 OLB szerepbe, ami több hasonlóságot mutat a LEO pozícióval, mint a 43 DE. Babin többek között ezért is bizonyulhat poor fitnek (a wide9 ellenére, aminek már a felemlegetésére is kiráz a hideg...), de majd a TC-ben kiderül, hogy a valóság mit takar. Az előző hozzászólásban még véletlenül se azt akartam sugallni, hogy Babin és Branch clemonsi magasságokban fogja megoldani a posztot és az idol mögött megkaparintják holtversenyben az év második legjobb védője címet, csak annyit, hogy oda legalább van opciójuk, amivel lehet valamit kezdeni. Mincey várhatóan a 2point stance miatt kiesik ebből a szórásból, bár a Seattle is használta 3point stance-ből is gyenge oldali pass rusherét, nem is beszélve a túloldali sub felállások endjéről, amikor már a 300 fontnyi base end, elhagyja a pályát.

Igen, minden edző szereti saját embereivel feltölteni a keretet, főleg ha tudnak olyanokat szerezni, akárcsak offseason rostere camp bodynak, akik már ismerik a rendszerét, hogy segítsék a többiek tanulását, de mielőtt ez megtörténik, nem árt értékelni a már meglévő tehetséget, mielőtt szétkergetik őket.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Nem értem,hogy egy békés eszmecserében hogyan szaladhat el valakivel a ló 😊
Minden amit írtam köztudomás, s Gus , és csekély részben PC nyilatkozatai támasztják alá.

2. Irvin éppen ezért nem 3down RDE -írtam is,hogy még mindig vadászunk Leo-ra. Irvin még mindig project, fejletlen technikával. 😊 Viszont a mellett,hogy ugyanúgy gyenge runblockban mint Branch, a mutatói sokkal jobbak 😊

3. A 250 font ugyanúgy elvárás, és Gus szájából hangzott el a combine alatt. A 270 font már sok. Persze születhet egy millióból egy aki 270 fontot is olyan sebességgel mozgat mint valaki a 250 fontot, de Branch pont nem ilyen.
A túlzott magasság sem pozitívum,ahogyan Margus Huntnál sem az pl.

4. A 40 yard dash szintén egy kiemelt stat, ezt is Gus mondta el. Leo legfontosabb skilljeinek egyike, a gyors első lépés, lévén a nála sokkal méretesebb blindside tackle-t gyorsasággal és érkezési szöggel kell megvernie.

5. Nem vagyok tisztában a 15 évvel ezelőtti Patriots rosterével, PC akkori lehetőségeivel -de szerintem túlzás lenne azt állítani,hogy innen bárki az, akár te, akár más- , így érdemben ezt nem lehet tárgyalni.




undisputedly, egy picit elszaladt veled a ló érzésem szerint. Irvin-nal szemben is a legnagyobb fenntartás az (volt), hogy gyenge runblock-ban. (Erőssége: "His athletic ability is what allows him to be a read-and-react player in the run game, yet still be effective." Gyengesége: "Although he was effective as a run defender in his senior year, for the better part of Irvin's career he struggled to stay on the field on non-passing downs.")
A 250 font nem elvárás, csak Irvin ennek megfelel. 😀 Sőt, sokkal inkább a 6'5" magasság és a 265-270 font súly az optimális elefánt pozícióra - a nagyobb súly éppen a runblocking elvárásból ered. A 4,7 Irvin-hoz képest lassú, de például az az Ansah, akire tökéletesen illik a leírásod ("Míg a többi pozíciónál azt hallod,hogy "nem NFL kész", ezért csúszik a drafton, addig a Leo-ra esélyes játékosoknál ez nem feltétlenül szempont. Annyira dominálnak a méretek, a tapasztalat szülte méretbeli adatok,hogy kiforratlan talentumot is be kell húzni."), 4,63-at futott. (Nem mellesleg ő is a 6'5"-270 méretekhez illeszkedik.) Végül Carrol első NFL elefántja, Willie McGinest méretei: 6'5" és 270 font.
Szóval, fogalmam sincs, hogy Branch milyen elefánt/LEO lesz (lesz-e egyáltalán) Gus alatt. De hogy nem a méretein és a sebességén fog eldőlni, abban szinte biztos vagyok. (Szerintem éppen Irvin az, aki éppen befér az elefánttal szemben támasztott fizikai paraméterekbe.)tomi-tomi
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
undisputedly, egy picit elszaladt veled a ló érzésem szerint. Irvin-nal szemben is a legnagyobb fenntartás az (volt), hogy gyenge runblock-ban. (Erőssége: "His athletic ability is what allows him to be a read-and-react player in the run game, yet still be effective." Gyengesége: "Although he was effective as a run defender in his senior year, for the better part of Irvin's career he struggled to stay on the field on non-passing downs.")
A 250 font nem elvárás, csak Irvin ennek megfelel. 😀 Sőt, sokkal inkább a 6'5" magasság és a 265-270 font súly az optimális elefánt pozícióra - a nagyobb súly éppen a runblocking elvárásból ered. A 4,7 Irvin-hoz képest lassú, de például az az Ansah, akire tökéletesen illik a leírásod ("Míg a többi pozíciónál azt hallod,hogy "nem NFL kész", ezért csúszik a drafton, addig a Leo-ra esélyes játékosoknál ez nem feltétlenül szempont. Annyira dominálnak a méretek, a tapasztalat szülte méretbeli adatok,hogy kiforratlan talentumot is be kell húzni."), 4,63-at futott. (Nem mellesleg ő is a 6'5"-270 méretekhez illeszkedik.) Végül Carrol első NFL elefántja, Willie McGinest méretei: 6'5" és 270 font.
Szóval, fogalmam sincs, hogy Branch milyen elefánt/LEO lesz (lesz-e egyáltalán) Gus alatt. De hogy nem a méretein és a sebességén fog eldőlni, abban szinte biztos vagyok. (Szerintem éppen Irvin az, aki éppen befér az elefánttal szemben támasztott fizikai paraméterekbe.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly
Legyünk Jaguars specifikusak (zárójelben lévő játékos UFA):

LEO: ???, Branch, Babin
3tech: Alualu, D'A. Smith
1tech: Mosley, (Knighton)
5tech: ???
SOLB: (Smith)

Will: ???
Mike: Poz

A secondary fő problémája az lehet, hogy eddigi alapvető zónavédekezést felváltja egy agresszívabb, press/man coverage. Kell egy nagyon jó range-dzsel megáldott free safety (Lowery elég lesz?), aki a legutolsó emberként takarít és lehetővé teszi, hogy a strong safety minél közelebb tudjon játszani a boxhoz.

Lehet keresni a darabkákat.DoM
Babin már öreg(idősebb mint Clem, és neki is be lett már húzva az utódja), és habár Branch fiatal,de fizikailag nem esnek a kívánt adatok alá. A Leo egy nagyon fizikális poszt. Irvin nálunk első körben lett húzva,pusztán azért mert egy genetikei freak ilyen téren. Míg a többi pozíciónál azt hallod,hogy "nem NFL kész", ezért csúszik a drafton, addig a Leo-ra esélyes játékosoknál ez nem feltétlenül szempont. Annyira dominálnak a méretek, a tapasztalat szülte méretbeli adatok,hogy kiforratlan talentumot is be kell húzni. Arról nem is beszélve,hogy minden edző a saját emberét akarja a bizalmi pozíciókba. Olyan embert akarsz Qb-nak is pl akiben megbízol teljes mértékben, akire nyugodt szívvel hívod a 0:22-nél, 3&7-nél a passzt, mert megtestesül benne minden amit értékesnek tartasz egy játékosnál. Egy ilyen rendszert futtató defenzív guru főedzőnél ez a pozíció a Leo.

Szerk: Branch statjai nevezetesen:

Magasság: 6'4" pipa
Kezek: 34" pipa
40 yard: 4.7 szörnyen lassú!
Tömeg: 265- 15 fonttal felette az elvártnak!
Fekvenyomás: 19 rep nem egy nagy szám ( Irvin pl 23 )

Combine statjai alatt megjegyezve,hogy gyenge a runblockban:

" Branch is less effective defending the run than he is against the pass. He will play high at times and can get overpowered by two blockers, all the more reason why there are growing discussions of moving him to linebacker at the next level. "

Forrás:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/i21ppzdcbxr7iu1n2scy
Andre Branch Stats, News and Video - DE | NFL.com
Latest on DE Andre Branch including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com