NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem bejon az uj logo, tuti nem fogom semmivel sem kevesbe szeretni a csapatot.

Jon valaki innen a Wembley meccsre ?Delonso_
Maka igen.

Logó: Rosszabbra számítottam. Kicsit szokatlan, de összességében nem rossz.



És van alternatív logónk is - ez ha lehet még jobban tetszik.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jó a logótok! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem bejon az uj logo, tuti nem fogom semmivel sem kevesbe szeretni a csapatot.

Jon valaki innen a Wembley meccsre ?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
volt egy másik bejelentés is



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem tetszik, keményebbnek tűnik 😊
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Megvan az új logo.http://www.bigcatcountry.com/2013/2/5/3955200/jaguars-new-logo-2013-release
Elsore olyan Looney Toons -os ha osszehasonlítsuk a régivel - hát jobban hasonlítt jaguárra...ido kérdése csak és jó lesz
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nekem lennének eladó Jags-es cuccaim ha érdekel valakit:

- Mathis Teal mez
- Zöld Baseball sapka
- Jaguár fejes nagyméretű zászlóarmando83
Még mindig eladnám őket,ill. cserélném ha érdekel valakitarmando83
És ezzel le is köszönök innen...Mindenkinek örömteli szurkolást,és sok sikert a magánéletben is!!!

A Browns topikban megtalálható leszek!armando83
Viszont...sok sikert....Asta luego Armando.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nekem lennének eladó Jags-es cuccaim ha érdekel valakit:

- Mathis Teal mez
- Zöld Baseball sapka
- Jaguár fejes nagyméretű zászlóarmando83
Még mindig eladnám őket,ill. cserélném ha érdekel valakitarmando83
És ezzel le is köszönök innen...Mindenkinek örömteli szurkolást,és sok sikert a magánéletben is!!!

A Browns topikban megtalálható leszek!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nekem lennének eladó Jags-es cuccaim ha érdekel valakit:

- Mathis Teal mez
- Zöld Baseball sapka
- Jaguár fejes nagyméretű zászlóarmando83
Még mindig eladnám őket,ill. cserélném ha érdekel valakit

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem egy kicsi facelift lesz a logón lásd Detroit Lions.m-bryo
Meg kellett néznem, hogy miről beszélsz, nekem az a "váltás" fel sem tűnt...
Most kicsit lelomboztál...Húsrágó
Szerintem így a Lions logó modernabb lett és szebb, de lehet hogy olyan stílusba fog menni mint a Panthers vagy a Rams - rajta lesz a macskánk nyaka része is.....tobb ilyesmi logó van
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Szerintem egy kicsi facelift lesz a logón lásd Detroit Lions.m-bryo
Meg kellett néznem, hogy miről beszélsz, nekem az a "váltás" fel sem tűnt...
Most kicsit lelomboztál...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nekem lennének eladó Jags-es cuccaim ha érdekel valakit:

- Mathis Teal mez
- Zöld Baseball sapka
- Jaguár fejes nagyméretű zászló

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem egy kicsi facelift lesz a logón lásd Detroit Lions.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ma magyar idő szerint este 10 órára sajtótájékoztatót hívott össze a Jags. Sanszos, hogy ma bemutatják a vadonatúj logónkat. Remélem nem cseszik el (azt is).iktriad
Gondolkozz pozitívan! 😉
Ik-től úgy hangzik a mondat: Még a mostaninál is látványosabb lesz? Hurrá!

Én abban reménykedem, hogy egy új mezt is villantanak, mert már nagyon vennem kéne egyet 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma magyar idő szerint este 10 órára sajtótájékoztatót hívott össze a Jags. Sanszos, hogy ma bemutatják a vadonatúj logónkat. Remélem nem cseszik el (azt is).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell egy helyi rádionak adott interjújában elmondta, szerinte Gabbertnek és Andre Branchnek is van jövője nálunk.

Ez szösziről:
“I’m not completely discouraged with the quarterback on this team.” Caldwell noted that Gabbert remains the second-youngest quarterback in the NFL and if he had stayed at Missouri, he likely would be the first quarterback taken in the 2013 NFL Draft. “Hopefully, we can have a little foundation here were have the same system, and we’ll see where it takes us,” Caldwell said.
Ez Branchről:
Caldwell said he liked Branch coming out of Clemson last season and he believes Branch can develop under new defensive line coach Todd Wash.
Azért mégis az az érzésem Branch iránt több reményt táplál, mint a QB helyzetünkkel kapcsolatban...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai Superbowl(asszem) egyedüli ex-Jaguárja, Sean Considine beszél a Jagsnél eltöltött évekről és az azóta eltelt időről.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-02-02/story/ex-jaguar-sean-considine-finds-right-fit-baltimore
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco szerint alapos változás elé nézünk kinézetileg idén. Új dizájnt kap még a logónk is.

Hear Jacksonville Jaguars new uniforms will have a Nike edge with a lot more gold and a new Jaguars logo on the helmet. For those who care
Remélem nem lesz túl drámai a váltás. Én szeretem a mostani logónkat.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes elszólás Khantól - idén teljesen új mez és talán sisak(logó) is várható?

He said “stay tuned,” when asked if the Jaguars will be unveiling a new logo or uniform designs. “It will be rolled out [on] the NFL’s schedule. It’s going to be great.”
The league generally handles uniform unveilings around the draft in April but the Jaguars can reveal a new logo on their own time.
Továbbá Shao azt is mondta a Jags nem valószínű, hogy nagyon aktív lesz free agencyben legalábbis az első napokon (mikor a top FAk elkelnek...).
He doesn’t anticipate the Jaguars spending big in the opening days of unrestricted free agency next month. “We have to focus on really putting a team together through the draft and then filling a hole or two with free agents,” he said. “That is the winning model.”
Nem tudom. Minden évben mostanság befürdünk egy zsíros szerződést kapó FAvel sérülés miatt (Kampman, Session, és úgy tűnik Robinson), szóval ezért megértem. Viszont sajnos az is tény, hogy a keretünk jelenleg nagy valószínűség szerint a leggyengébb az egész NFLben. Én mindenképpen megpróbálnék például egy minőségi RTt igazolni.


Egy nagyon realisztikus elvárás az idei szezonra (mind várható offseason keretváltozások, mind idei mérleg tekintetében).- sajnos azt kell mondjam erre kell idén felkészülni.
 www.bigcatcountry.com/2013/2/1/3941270/why-the-draft-will-be-all-about-defense

max 1, hogy képes legyen értelmes életet élni. Nagyon sajnálom Őt, de nem neki való ez a játék. Az aláírási pénzből el lehet karistolni egy darabig. Mindent jót nekik!Húsrágó
Én sem erőltetném tovább, ha beszed még egyet. A 2 is inkább annak szólt, hogy tudja, elég sok pénzt kapott tőlünk tavaly, és szeretne bizonyítani.
Babin nem egy mai gyerek...
iktriad
Ez igaz, és biztos hogy draftolunk valakit erre a LEO posztra idén. De egy veterán mint babin erre az átmeneti időszakra megfelelő lehet.
Chris Harris ✔ @ChrisHarrisNFL
After 8 awesome yrs in the NFL I'm deciding to retire. This was one heck of a ride and I've been extremely blessed to have played this gameHúsrágó
Már nem érintett minket a távozása, hisz a 3 vagy 4 héttel a szezon vége előtt kiarktuk.Húsrágó
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Chris Harris ✔ @ChrisHarrisNFL

After 8 awesome yrs in the NFL I'm deciding to retire. This was one heck of a ride and I've been extremely blessed to have played this game
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az új defensive séma kulcsposztjára (LEO - a player who will play “open side end” non-tight end side -, ennek a betöltése az ami a kinti fanbaset most leginkább izgatja a QB kérdésen kívül persze) Bradley szerint Babin lesz az egyik jelölt. iktriad
Babin nem egy mai gyerek...
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Robinson's wife explained that he's still sensitive to light, he can't watch television and they have to keep the house as dark as possible to help ease the issues.

De a feleségével már azon egyezkednek, még hány agyrázkódásig fog játszani (a felesége még 1 után szeretné, ha abbahagyná, Laurent 2t kért).

iktriad
max 1, hogy képes legyen értelmes életet élni. Nagyon sajnálom Őt, de nem neki való ez a játék. Az aláírási pénzből el lehet karistolni egy darabig. Mindent jót nekik!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Khan, Caldwell és Bradley ott van a SuperBowlon. Mindhárman mondtak érdekes dolgokat.

Khan pl azt, hogy a londoni meccs már most sold outos státuszban van (sokat segít, hogy SuperBowlos csapat az ellenfél). Azt hogy már ilyen hamar elkeltek a jegyek, Khan kellemes meglepetésnek nevezte.

Caldwell túl van a 16 tavalyi meccs megtekintésén.
Íme a véleménye:
“I’m actually encouraged by what I’ve seen so far,” Caldwell said. “I kind of went in without any preconceived ideas of the team and just graded each player individually and how they’re going to fit into our schemes. … On defense, they played hard, aggressive and physical. On offense, there is some talent there. Obviously, not having Maurice Jones-Drew hurt the team but Marcedes Lewis is a very good tight end and the offensive line has a chance to be solid.
O-line poszton csak 3 kérdéses poszt van jelenleg (C, RT, LG) igazán irigylem Caldwell optimizmusát. Kíváncsi vagyok mi volt a reakciója mikor Hennet és szöszit nézte....

Bradley azt mondta a 2 még hiányzó poziciós edző (RB, TE) jövő héten csatlakozik a csapathoz, valószínűleg mindkét ember collegeból jön, szerda (a National Signing Day ) után.

Sajnos jelenleg úgy tűnik tényleg Babiché lesz a defensive playcalling (ami oooooolyan jól ment Chicagóban, hogy 2 év után Lovie Smith visszavette tőle)...

Az új defensive séma kulcsposztjára (LEO - a player who will play “open side end” non-tight end side -, ennek a betöltése az ami a kinti fanbaset most leginkább izgatja a QB kérdésen kívül persze) Bradley szerint Babin lesz az egyik jelölt. Ez a poszt a Bradley féle védelem kulcsjátékosa, iszonyú fontos lesz a következő pár évben. Nem kizárt hogy az 1/2 pickünk is erre a speciális posztra jön.

Íme a pontos idézet:
A key player in the Jaguars improving from the league’s worst pass rush is the ‘Leo’ position — a player who will play “open side end” (non-tight end side). Bradley said Jason Babin is one in-house candidate to play the position, which is for a quicker, not-as-big defensive end.

“It’s unique and we’ll and implement a lot of those principles here,” Bradley said.
Értem én, csak szerintem a legjobb D-line emberek kidolnek már az 1.korben 😕 Szerintetek ki az a kimagasló passrusher aki még bent lesz a 2.korben?m-bryo
Lehetelen megjósolni. Sok van még áprilisig. Da ' Quan Bowers esete jut eszembe akit 2 éve kb ilyenkor még Top 3 picknek vártak, aztán 2. körös pick lett a drafton...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Alex Smith Kansasbe tart, gyere Geno bébi.Maka
Nemtudom ez most jó vagy rossz hír? Én annyira nagyra nemértékelem Geno Smith-et....m-bryo
Mert ő a draft toronymagasan legjobb QB prospectje.iktriad
Az lehet de szerintem jobb prospect is van mint QB 1.korbe....m-bryo
Egyáltalán nem biztos. Nincs kiemelkedő prospect ezen a drafton. Sajnos a 2. helyen kb ugyanolyan képességűt lehet majd draftolni, mint mondjuk a 10. pick körül... Jó D-lineman(akit választanánbk, ha nem Geno lenne a pick) meg annyi van, hogy a 2. sőt a 3. kör elején is be tudnánk/tudunk húzni egy minőségit. iktriad
Értem én, csak szerintem a legjobb D-line emberek kidolnek már az 1.korben 😕 Szerintetek ki az a kimagasló passrusher aki még bent lesz a 2.korben?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alex Smith Kansasbe tart, gyere Geno bébi.Maka
Nemtudom ez most jó vagy rossz hír? Én annyira nagyra nemértékelem Geno Smith-et....m-bryo
Mert ő a draft toronymagasan legjobb QB prospectje.iktriad
Az lehet de szerintem jobb prospect is van mint QB 1.korbe....m-bryo
Egyáltalán nem biztos. Nincs kiemelkedő prospect ezen a drafton. Sajnos a 2. helyen kb ugyanolyan képességűt lehet majd draftolni, mint mondjuk a 10. pick körül... Jó D-lineman(akit választanánbk, ha nem Geno lenne a pick) meg annyi van, hogy a 2. sőt a 3. kör elején is be tudnánk/tudunk húzni egy minőségit.