NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...
Ezt én sem értem. Akárhányszor olvasok kinti Jax fórumot, hihetetlen mennyi ökörséget összehordanak. Olyan mintha csak a váltás kedvéért akarnának sokszor váltani. Azt vettem észre, hogy abszolút nem toleránsak. Fontosabb a cirkusz, meg a hype, mint a megfontolt döntések, ami nem szenzációhajhász ugyan, de hatékony.
Ugyanez vonatkozik Gabbert-re amiért nem lett ProBowler 1,5 év alatt, MJD-re, mert szerintük meglovagolta a sérülését, hogy ne is kelljen játszania...

Nekem nincs bajom a 4-3-mal, azt is lehet okosan használni, például emlékszem, hogy az első Titans elleni meccsen hoztak egzotikus CB, SS blitzeket.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco:
Caldwell is a 4-3 guy, bet his coach will be too.
Igaz: Indyben és Atlantában is 4-3as D volt, ahhoz keresett embereket, szerintem ezen nálunk sem fog változtatni.

Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...iktriad
Az még kimaradt a találgatásból, hogy Ravens féle hibrid rendszer legyen?Húsrágó
Nincs hozzá megfelelő emberanyagunk. És a Poz - Babin duó miatt nincs is értelme. Poz alig volt a pálya szélén az elmúlt 2 évben, ('11ben pl. csak azért mert megsérült az utolsó meccsen).
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Prisco:
Caldwell is a 4-3 guy, bet his coach will be too.
Igaz: Indyben és Atlantában is 4-3as D volt, ahhoz keresett embereket, szerintem ezen nálunk sem fog változtatni.

Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...iktriad
Az még kimaradt a találgatásból, hogy Ravens féle hibrid rendszer legyen?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco:
Caldwell is a 4-3 guy, bet his coach will be too.
Igaz: Indyben és Atlantában is 4-3as D volt, ahhoz keresett embereket, szerintem ezen nálunk sem fog változtatni.

Nem értem, miért akarnak annyira kinti Jags fan társaink annyira átállni most, főleg, hogy 2 jobb kezdőjátékosunk(Babin, Poz) is a front 7ből 4-3oz illik jobban...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy olvasom a cikket, ez spekuláció, az új Defense Coord.-tól függ, hogy mi lesz. Az meg lehet, hogy 4-3-nál marad.senkise
Pontosan.
The new GM of the Jaguars says that a transition to a 3-4 can be quick for the team.
Ez a lényeg. Lehetséges, ha az új HC/DC akarja. Ha pl. Tucker marad DC, maradunk így. Nem csak Poz miatt nem lenne jó, hanem Babin miatt sem, aki ki kéne tenni ha átállnánk. Olyan jól meg nem állunk pass rusherekből (plusz akkor majdenm 2 milliót kidobott Khan az ablakon 5 meccsért?...).


Ha már HC - új (meglepő) jelölt van. A Falconstól nem Nolan, hanem az ST coach(!) Keith Armstrongból is lehet akár vezetőedző. Bár szerintem ő csak a Rooney rule miatt jön (ha jön) interjúra.
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Ahogy olvasom a cikket, ez spekuláció, az új Defense Coord.-tól függ, hogy mi lesz. Az meg lehet, hogy 4-3-nál marad.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szerencsétlen Poz, a 3-4 miatt lépett le Buffaloból erre itt is az lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Úgy nez ki hogy a csapat áttál 3/4 védelemre...GM szerint minnél hamarabb...
The new GM of the Jaguars says that a transition to a 3-4 can be quick for the team.
 www.bigcatcountry.com/2013/1/11/3864722/dave-caldwell-jaguars-defensive-scheme-34-43
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.senkise
szertefoszlanak a playoff-remények, az újságírók fele elindul hazafelé.Höri
Jacksonville-ben véget is ért a 13/14-s szezon.Amadeus91
Még el se kezdődött de neked már átxaszik?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.senkise
szertefoszlanak a playoff-remények, az újságírók fele elindul hazafelé.Höri
Jacksonville-ben véget is ért a 13/14-s szezon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-jacksonville-jaguars/

Jaguars UFA-k pff rating alapján rangsorolva. Britton...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na mi sul ki ebbol? Majd jovore ilyenkor okosabbak leszunk......m-bryo
Látom M-Bryo, lekerült a zsák a fejedről. 😀 Én is nyugdíjazom Garrardot, Let the fun begin!senkise
Hát igen az új szelek lefújták a zacskót a fejemről, remélem nemlesz okom már rá hogy felvegyem. Let's go to upgrade!
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Na mi sul ki ebbol? Majd jovore ilyenkor okosabbak leszunk......m-bryo
Látom M-Bryo, lekerült a zsák a fejedről. 😀 Én is nyugdíjazom Garrardot, Let the fun begin!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/David-Caldwell-press-conference/75cde5d4-c66f-466a-bc37-18ff484abb9f A lényeg 13:55nél - #EVENIFHESRELEASED
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kis Schotty hivatalosan is HC jelölt lett.
The Jaguars search has begun. Sources tell me they've requested permission to speak with Rams OC Brian Schottenheimer.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kuharsky összefoglalója - nem csak Timmyről:
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/46282/cease-all-tebow-to-jaguars-talk-right-now
Érdekes, hogy Khan mondta Caldwellnek, hogy menjen el a 2. Jets interjúra is és az új GM azt mondta, utána volt biztos, hogy idejön.


Végre egy jó cikk az nfl.com-on. 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bkka8cefff0y9t6gvw6l
Tim Tebow won't be on Jacksonville Jaguars, GM says
You can dismiss those rumors involving Tim Tebow playing for the Jacksonville Jaguars. New general manager David Caldwell made it very clear Thursday he isn't interested in the quarterback.


Caldwell egyébként 5 éves szerződést kapott ma Khantól.

QB kérdés:
"Well Blaine [Gabbert] is the second youngest quarterback in the NFL," Caldwell said. "We plan to address the quarterback position. We'll be an open competition and we'll bring in more people to compete, whether that's through the draft or free agency.
Helyes.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.senkise
szertefoszlanak a playoff-remények, az újságírók fele elindul hazafelé.Höri
"All these Tebow fans cancelling season tickets that they've never owned."

Na mi sul ki ebbol? Majd jovore ilyenkor okosabbak leszunk......m-bryo
Nem tudom, de twitteren minden jaguár fantárs azt írja nem tudják, mikor volt utoljára ilyen jó napjuk a Jags miatt. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.senkise
szertefoszlanak a playoff-remények, az újságírók fele elindul hazafelé.

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na mi sul ki ebbol? Majd jovore ilyenkor okosabbak leszunk......
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Hallgatom a videót, és a következőt mondta DC:
I can't imagine a situation where Tim Tebow would be a Jaguar, even if he is released.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BREAKING TIM TEBOW NEM LESZ JAGUÁR!!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki nézni akarja Caldwell intróját:
 www.jaguars.com/live/
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HC jeloltek(rumors)
-Brian Schottenheimer 😕
-Jay Gruden 😕
-Greg Roman ? m-bryo
Roman lesz az, nyugi.

10kor sajtótájékoztató.iktriad
Nekünk az jó?armando83
Majd meglátjuk. Mostantól mindenkinek ki kell érdemelnie nálam, hogy bízzak bennük. iktriad
Valahogy nem vagyok derűlátó a sikeres csapatok kordinátoraival szemben...armando83
Van hogy bejön, van hogy nem. Esetleg elhozhatnánk Indyből Arianst.
De úgy is Roman lesz, akivell Caldwell kéz a kézben tud dolgozni.
Egy bökkenő van, amíg a 49ers playoffos, addig nem is beszélhetünk vele. Az edzői stáb kialakításánál ez hátrány lehet, bár csak MMt rúgták ki, a stábját nem(bár alapos tisztogatás kéne ott is...).
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
HC jeloltek(rumors)
-Brian Schottenheimer 😕
-Jay Gruden 😕
-Greg Roman ? m-bryo
Roman lesz az, nyugi.

10kor sajtótájékoztató.iktriad
Nekünk az jó?armando83
Majd meglátjuk. Mostantól mindenkinek ki kell érdemelnie nálam, hogy bízzak bennük. iktriad
Valahogy nem vagyok derűlátó a sikeres csapatok kordinátoraival szemben...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"