NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Kezdek elveszni az információkban 😕 akkor jó GM lesz vagy tré?m-bryo
Nézd, ezt így előre nyilván senki sem tudja, de a mértékadónak tartott források egybehangzóan állítják, hogy jól jártunk. A Falcons szurkolók dettó.
A Frisco-i Gamble állítólag nem volt meggyőző a Jets-nél, mivel nem ért annyira a cap space-helyzet kezeléséhez. Márpedig ott nagyon is kellett volna. Caldwell viszont nagyot domborított náluk az interjún, ezért ő lépett elő a favorittá, pedig előzetesen nem őt akarták. Most megy is egyes Jets szurkolók körében, hogy csúnya Jaguars, elhappolták Caldwell-t, aki meg szemét, mert csak arra használta őket, hogy több pénzt sajtoljon ki Khan-ból. Nettó hülyeség. Van okunk bizakodni. Caldwell nagyon jó a tehetségek megtalálásában, úgyhogy az "inkább jó karakterű, de kevésbé tehetséges játékost draftoljunk a balhésabb, de tehetséges helyett" Gene Smith-féle filozófiát végre elfelejthetjük. Rosszabb nem hinném, hogy lehet.

Más:

Én nem hiszem Stez, hogy a nyuszi fogja vinni a vadászpuskát. Az kérdéses, hogy kicsi Chris-nek mennyi lesz a ráhatása a dolgokra, de így előre nem aggódom feleslegesen. Caldwell sem hülye, csak azért mert fiatal. Ennél a csapatnál könnyebb lesz látványos dolgokat csinálnia, a mostani káosz helyett. Viszont szvsz, ha a bőrére megy majd a kis Polian esetleges f*szkodása, vagy lerontja a munkáját, kivágja, mint a macskát. Legrosszabb esetben olyan pozícióba teszi, ahol nem sok vizet fog zavarni. Chris Polian ballaszt, de hogy mekkora az majd kiderül. Fölösleges úgy tenni előre, mintha Chris Polian lenne az új GM, és ő diktálná a "táncrendet".
A tehetségével/eddigi tevékenységével kapcsolatos meglátásaidat egyébként teljes mértékig osztom. Nagyon nem örülök az érkezésének, de ezt dobta a gép...

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Már eleve akkor rossz GM ha magával hozta azt a srácot, és ha még hagyja hogy bele kotnyeleskedjen a munkájába akkor a rosszakarók megint röhöghetnek rajtunk...Nincs jó érzésem megint
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ja, csak pont azzal volt a gond, hogy a Polian banda elkényelmesedett néhány év után, és lefosták a csapatépítést, mondván, Manning csodát tesz, bajnokságot nyerhet bármikor, a PO meg garantált a csoportban. Sok-sok évig ebben a hitben élve csak draftoltunk, de azt is elég gyakran nagyon szarul, FA-n meg szinte sosem jött normális játékos, csak leginkább kukáztunk mindig.
Na meg alapból Bill fater szart mindenre és mindenkire, nem beszélt, rühellte a médiát, beszólogatott, majd mint aki jól végezte dolgát, mindig elégedetten hátradőlt, hisz PM minden évben bevitte a PO-ba az Indyt. Csak itt ezek már sok-sok éve PM-en múltak, mint sem Polianon, vagy Polianékon. Chris Polian meg egy ugyanolyan fasz, csak fiatalabb kiadásban. De egyébként meg mit rakott le az asztalra? Lófaszt sem. Az apja is a Manning drafttal jelentkezett, meg a 2000-es évek elején, max közepéig.
Chrisnek ahhoz viszont nincs köze.
Bill meg... Mint ha kiégett volna, valahogy elfogyott...
Chris a szarból nem várat fog építeni, hanem max tartja a szintet, de hát örüljetek neki, hisz nem ti vagytok a legalja, van még lejjebb, hisz nem a tiétek az 1/1. 😊
Mondjuk az lesz kérdés, hogy neki mennyi beleszólása lesz a dolgokba, és mikbe okoskodhat bele. Ha Caldwell nem hagyja magát, akkor nagy baj nem lesz szerintem. Ellenkező esetben ő viheti el Chris baromságai után a balhét.

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Amit leírtál az igaz, de pont a lényeg maradt ki. Polian volt a GM amikor a Colts draftolta Manninget ez igaz, de szerintem olyan pick volt, amit bárki meglépett volna, ha új franchise QB-ra van szüksége, mert a maga idejében is kiemelkedő volt. Viszont a Colts nem nyert Super bowlt 2006-ig. Ebben a szezonban hívta oda Caldwellt, Polian, hogy segítsen nekik, azaz kb. Caldwell dolgozott az öreg Polian helyett. Aztán az öreg polian 2 évig semmit sem tudott felmutatni, majd odajött a fia, de őt inkább hagyjuk. Nem véletlenül lett mind a két Polian lapátra téve tavaly😊FearTomi
A Colts ügyeiben nem vagyok járatos, úgyhogy Indy szurkolóként ezt biztosan jobban átlátod. Franchise QB-ügyben eléggé biztosra mentek, ez tény. A csoport másik 3 csapata/szurkolótábora meg fenemód örül ennek 😀
Azt viszont azért kétlem, hogy az új GM-ünk miatt nyert volna a Colts 2006-ban bajnokságot. Lehetett benne jelentős szerepe, de azért az alapok bőven megvoltak. Másrészt, ha úgy vesszük egy jó GM, jó emberekkel dolgoztat, tehát akkor remek döntést hoztak Polian-ék Caldwell alkalmazásával. Az is tény, hogy utána meg elengedték a Falcons-hoz...
Annyiban nem vitatkozom Veled, hogy Peyton-nal simán benne lehetett volna akár 3 bajnoki cím egy helyett, ha jobb csapatot építettek volna köré. Azért legalább még egy SB-t játszott a Colts, más kérdés, hogy ott kikapott a csapat. De azért a standard csoportgyőzelem/PO részvétel szinte mindig összejött Polian regnálása alatt, mióta 32 csapatos a bajnokság és létrejött az AFC South. Az sem kevés, sokan kiegyeztek volna vele, csak Ti megszoktátok a jót! 😉

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kezdek elveszni az információkban 😕 akkor jó GM lesz vagy tré?
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Amit leírtál az igaz, de pont a lényeg maradt ki. Polian volt a GM amikor a Colts draftolta Manninget ez igaz, de szerintem olyan pick volt, amit bárki meglépett volna, ha új franchise QB-ra van szüksége, mert a maga idejében is kiemelkedő volt. Viszont a Colts nem nyert Super bowlt 2006-ig. Ebben a szezonban hívta oda Caldwellt, Polian, hogy segítsen nekik, azaz kb. Caldwell dolgozott az öreg Polian helyett. Aztán az öreg polian 2 évig semmit sem tudott felmutatni, majd odajött a fia, de őt inkább hagyjuk. Nem véletlenül lett mind a két Polian lapátra téve tavaly😊FearTomi
Pont nem. Irgalmatlan sokáig kérdés volt h Manning v Ryan Leaf lesz az 1/1, ebben Poliannek volt igaza, az ezredforduló környékének egyik legjobb GM-je ezt kár volna tőle elvitatni, csak a csapatépítési filozófiája felett eljárt az idő.empty taxi
Szerintem nem volt nehéz a választás, mert Leaf ugyan olyan tulajdonságokkal rendelkezett mint Manning, de valahogy Manning még is jobb volt a meccseket nézve. De ez egy szubjektív vélemény😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Amit leírtál az igaz, de pont a lényeg maradt ki. Polian volt a GM amikor a Colts draftolta Manninget ez igaz, de szerintem olyan pick volt, amit bárki meglépett volna, ha új franchise QB-ra van szüksége, mert a maga idejében is kiemelkedő volt. Viszont a Colts nem nyert Super bowlt 2006-ig. Ebben a szezonban hívta oda Caldwellt, Polian, hogy segítsen nekik, azaz kb. Caldwell dolgozott az öreg Polian helyett. Aztán az öreg polian 2 évig semmit sem tudott felmutatni, majd odajött a fia, de őt inkább hagyjuk. Nem véletlenül lett mind a két Polian lapátra téve tavaly😊FearTomi
Pont nem. Irgalmatlan sokáig kérdés volt h Manning v Ryan Leaf lesz az 1/1, ebben Poliannek volt igaza, az ezredforduló környékének egyik legjobb GM-je ezt kár volna tőle elvitatni, csak a csapatépítési filozófiája felett eljárt az idő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Érdekes, hogy míg Mularkeyt menesztik, Tucker maradhat a posztján. És úgy néz ki nem ússzuk meg Lil' Poliant. Ha ő lesz esetleg a director of player personnel vagy valami hasonló poszton köt ki, az nagyon gáz...iktriad
Lehet (sőt biztos), hogy le vagyok maradva, de Polian miért ennyire rémisztő, ha nem Ő draftol?
GM-nek Caldwell, aki felügyeli a saját emberét/embereit, Poliant is. Egyáltalán mit csinál a director of player personnel? Coltsban annyira hasznavehetetlen volt, de mégis eljutott a GM szintig? Lehet, hogy csak túl magasra emelkedett, de amúgy a saját szintjén elfogadható szakember lenne?
Húsrágó
Lehet két malomban őrölünk, de ketten vannak, pedig lehet egy is sok 😉 Szerintem Te az öreg Polian-re gondolsz, nem az ifjabbra, Chris-re. Ő érkezhet hozzánk, nem a fater, aki valóban a Colts GM-je volt, neki (is) köszönhetik az ikont, Peyton-t. Utána még vitt néhány remek játékost Indy-be, de a mélyrepülése pont akkor kezdődött, amikor a fiacskáját odavitte. Na, mivel a kölyke akár ugyanazon posztra érkezhet hozzánk, mint ott volt, ezért lehet némi gebasz. Plusz az öreg felé érzett ellenszenvünk Iktriad-dal legalábbis biztosan közös, tekintve, hogy ott savazta a Jax-et, amikor Indy-ben futott a szekér, ahol érte. Tök mind1, hogy sokszor volt alapja, qrvára nem volt elegáns. Mondjuk Bill Polian alapból érdekesen viselkedett mindenkivel, főként a sajtóval, beleértve az Indianapolis-it is. Most viszont, ha jön hozzánk a fia, akkor akár még "külsős-belsősként" bele is pofázhat némileg a csapat ügyeibe kicsi Chris-en keresztül, ez meg a múlt ismeretében, ahogy Ik korábban írta, kb. blaszfémia... tehát a "pénzünk" azért megfelel, ha családban marad.

Szerk*

Na, ezt randán benéztem. Az öreg Polian csak 1998-2008 között volt GM, utána ő lett az Indy elnöke. A fia Chris váltotta 2009-2011 között a GM poszton és ezzel egyidejűleg a Colts alelnöke is volt.

Ami az új GM-et Caldwell-t illeti, sok szerencsét/jó döntést neki! Érdekes/izgalmas időszak lesz így az offseason is számunkra. Azt hittem a "szakértők" többsége Gamble-t tartotta a legjobb lehetséges jelöltnek Keim és Caldwell előtt bármely csapat viszonylatában. Kicsit meglepett, hogy valakiknél nem volt a legjobb kettőben. Eddig általánosságban róla olvastam messze a legjobbakat. Mindegy, akkor ő tán most már valóban megy a Jets-hez, náluk is elfér egy normális GM, lesz dolga elég.N-Drew
Amit leírtál az igaz, de pont a lényeg maradt ki. Polian volt a GM amikor a Colts draftolta Manninget ez igaz, de szerintem olyan pick volt, amit bárki meglépett volna, ha új franchise QB-ra van szüksége, mert a maga idejében is kiemelkedő volt. Viszont a Colts nem nyert Super bowlt 2006-ig. Ebben a szezonban hívta oda Caldwellt, Polian, hogy segítsen nekik, azaz kb. Caldwell dolgozott az öreg Polian helyett. Aztán az öreg polian 2 évig semmit sem tudott felmutatni, majd odajött a fia, de őt inkább hagyjuk. Nem véletlenül lett mind a két Polian lapátra téve tavaly😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mi igényes szurkolók vagyunk és a csapat összes tagját ismerni akarjuk a sok csalódás után, már kételkedünk mindenkiben :-p(én biztos), még a stadion wc-és nénijét is nyomonkövetjük!m-bryo
😀
Könnyen megy egy inszomniás főszurkolóval! 😀tomi-tomi
Alszik havonta egyszer, de szigorúan keleti-parti idő szerint, ha már a webkamerán látja, hogy üres a Jaguars iroda és a parkoló 😉Húsrágó
S a wc tisztasági menedzser asszony is nyugovóra tért!tomi-tomi
Külön ember ellenőrzi azt h a wild cardon ne legyen bunda? 😮 😛empty taxi
Ez nem meglepő, de hogy nőre bízzák!?tomi-tomi
A kulcsszó: bunda


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi igényes szurkolók vagyunk és a csapat összes tagját ismerni akarjuk a sok csalódás után, már kételkedünk mindenkiben :-p(én biztos), még a stadion wc-és nénijét is nyomonkövetjük!m-bryo
😀
Könnyen megy egy inszomniás főszurkolóval! 😀tomi-tomi
Alszik havonta egyszer, de szigorúan keleti-parti idő szerint, ha már a webkamerán látja, hogy üres a Jaguars iroda és a parkoló 😉Húsrágó
S a wc tisztasági menedzser asszony is nyugovóra tért!tomi-tomi
Külön ember ellenőrzi azt h a wild cardon ne legyen bunda? 😮 😛empty taxi
Ez nem meglepő, de hogy nőre bízzák!?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mi igényes szurkolók vagyunk és a csapat összes tagját ismerni akarjuk a sok csalódás után, már kételkedünk mindenkiben :-p(én biztos), még a stadion wc-és nénijét is nyomonkövetjük!m-bryo
😀
Könnyen megy egy inszomniás főszurkolóval! 😀tomi-tomi
Alszik havonta egyszer, de szigorúan keleti-parti idő szerint, ha már a webkamerán látja, hogy üres a Jaguars iroda és a parkoló 😉Húsrágó
S a wc tisztasági menedzser asszony is nyugovóra tért!tomi-tomi
Külön ember ellenőrzi azt h a wild cardon ne legyen bunda? 😮 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi igényes szurkolók vagyunk és a csapat összes tagját ismerni akarjuk a sok csalódás után, már kételkedünk mindenkiben :-p(én biztos), még a stadion wc-és nénijét is nyomonkövetjük!m-bryo
😀
Könnyen megy egy inszomniás főszurkolóval! 😀tomi-tomi
Alszik havonta egyszer, de szigorúan keleti-parti idő szerint, ha már a webkamerán látja, hogy üres a Jaguars iroda és a parkoló 😉Húsrágó
S a wc tisztasági menedzser asszony is nyugovóra tért!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mi igényes szurkolók vagyunk és a csapat összes tagját ismerni akarjuk a sok csalódás után, már kételkedünk mindenkiben :-p(én biztos), még a stadion wc-és nénijét is nyomonkövetjük!m-bryo
😀
Könnyen megy egy inszomniás főszurkolóval! 😀tomi-tomi
Alszik havonta egyszer, de szigorúan keleti-parti idő szerint, ha már a webkamerán látja, hogy üres a Jaguars iroda és a parkoló 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi igényes szurkolók vagyunk és a csapat összes tagját ismerni akarjuk a sok csalódás után, már kételkedünk mindenkiben :-p(én biztos), még a stadion wc-és nénijét is nyomonkövetjük!m-bryo
😀
Könnyen megy egy inszomniás főszurkolóval! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mi igényes szurkolók vagyunk és a csapat összes tagját ismerni akarjuk a sok csalódás után, már kételkedünk mindenkiben :-p(én biztos), még a stadion wc-és nénijét is nyomonkövetjük!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Igen, írtam is, azért nem tudom mert nem érdekel.
Ahogy az se ki mennyit keres, mivel a foci teljesen más aspektusai szórakoztatnak.
A Brady, vagy a Tebow, vagy a BigBen, vagy a MJD, vagy a Wilson, vagy a szerencsétlen RGIII, amíg volt lába. Meg még egy csomó másik.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriots drukkerként azt se tudom ki nálunk a GM, nem is beszélve a többi vezetői posztról (nem is érdekel), Sobri Jóska
Ha érdekel, ha nem, most megtudod! A Pats-nél nincs GM.

Ne kapkodj, empty, ne kapkodj! 😀
Btw nem azért nem tudja, mert nincs, ha lenne, se tudná. Nem érdekli. Csak a Brady! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Patriots drukkerként azt se tudom ki nálunk a GM, nem is beszélve a többi vezetői posztról (nem is érdekel), itt viszont minden apró rezdülését követem az eseményeknek izgalmasan, hogy végre kialakuljon az a szcenárió, hogy Tebow kezdhessen szeptemberben. 😊
Én JMD HC-ságához vízionálom Tebow-t kezdőnek, ezek szerint ez kilőve, de azért bízom Greg Roman-ben, bár gondolom így az Alex Smith vonal se lefutott még.Sobri Jóska
Azért nem tudod mert nincs is 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Patriots drukkerként azt se tudom ki nálunk a GM, nem is beszélve a többi vezetői posztról (nem is érdekel), itt viszont minden apró rezdülését követem az eseményeknek izgalmasan, hogy végre kialakuljon az a szcenárió, hogy Tebow kezdhessen szeptemberben. 😊
Én JMD HC-ságához vízionálom Tebow-t kezdőnek, ezek szerint ez kilőve, de azért bízom Greg Roman-ben, bár gondolom így az Alex Smith vonal se lefutott még.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Dave Caldwell will be the Jaguars next GM!(Mike Silver)

To clarify: that was a strong prediction, not a report, on caldwell. Stay tuned...
Silver, te troll!


For you Jags fans: go listen to bob marley's 3 little birds... And wait for good (official) news re Caldwell.
Azt írta biztosra vehető a dolog. iktriad
Caldwell elment a Jetshez interjúzni, hogy megkapja a várt pénzt a Jagstől. Jó trükk. De Khan öreg motoros, hogy nem látott át a szitán?
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Már a hivatalos oldal is megerősítette a Caldwell - új Jaguars GM dolgot. Khan csütörtökön mutatja be az új górét a helyi médiának.
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Caldwell-named-Jaguars-General-Manager/9d080586-d3af-4f72-86dd-9acd09fada22

Caldwell:
“I am thrilled to accept the offer to become the next general manager of the Jacksonville Jaguars,” Caldwell said. “There are no bad GM opportunities in the NFL, but to work on behalf of a dynamic owner in a rabid football city like Jacksonville is truly special.

“This is where I wanted to be and I could not be happier. I can't wait to get to Jacksonville and get started.”
És 38 éves GMünk van. Basszus, csak pár évvel idősebb nálam. Fiatalabb, mint M-Bryo. 😀 És nem csak egy egyetemre járt Greg Romannel, de szobatársak is voltak a John Carrollon.iktriad
Basszus akkor magázhat 😀 Elég lenne a fizijéből csak a negyede...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már a hivatalos oldal is megerősítette a Caldwell - új Jaguars GM dolgot. Khan csütörtökön mutatja be az új górét a helyi médiának.
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Caldwell-named-Jaguars-General-Manager/9d080586-d3af-4f72-86dd-9acd09fada22

Caldwell:
“I am thrilled to accept the offer to become the next general manager of the Jacksonville Jaguars,” Caldwell said. “There are no bad GM opportunities in the NFL, but to work on behalf of a dynamic owner in a rabid football city like Jacksonville is truly special.

“This is where I wanted to be and I could not be happier. I can't wait to get to Jacksonville and get started.”
És 38 éves GMünk van. Basszus, csak pár évvel idősebb nálam. Fiatalabb, mint M-Bryo. 😀 És nem csak egy egyetemre járt Greg Romannel, de szobatársak is voltak a John Carrollon.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
B+. Jön Lil' Polian.
League source says look for Caldwell to hire Chris Polian as his pro personnel director. (Halloren)
iktriad
Remek. Akkor viszont, ha DoM előző oldali igen hasznos szösszenetéből indulunk ki, a FO-ban betöltendő posztja alapján itt is lesz esélye elb*szni a dolgokat. Remélem Caldwell hálája nem lesz határtalan...N-Drew
Vagy tud hallgatni a józan eszére és nemet mondani ha kell. Mondjuk Gene alatt ezt a posztot Louis Clark töltötte be, nem emlékszem arra, hogy egyszer is előkerült volna itt a fórumon a neve.
Érdekes lesz, hogy Terry McDonough megtarthatja-e a posztját, mint director of player personnel.

Még egy kis Caldwell bio:
Caldwell became the Falcons director of player personnel in 2012, overseeing both the pro and college pro scouting staffs. He was involved in day-to-day role in the analysis and evaluation of the Falcons current roster while aiding in the research on how to acquire future free agents.

For four years before that he was the director of college scouting during a stretch when the team brought in quarterback Matt Ryan, left tackle Sam Baker, running back Jacquizz Rodgers, linebackers Sean Weatherspoon and Akeem Dent, safety William Moore and defensive tackle Peria Jerry as well as trading up to select receiver Julio Jones.

He was a scout for the Indianapolis Colts for 10 years before joing the Falcons.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
B+. Jön Lil' Polian.
League source says look for Caldwell to hire Chris Polian as his pro personnel director. (Halloren)
iktriad
Remek. Akkor viszont, ha DoM előző oldali igen hasznos szösszenetéből indulunk ki, a FO-ban betöltendő posztja alapján itt is lesz esélye elb*szni a dolgokat. Remélem Caldwell hálája nem lesz határtalan...

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Érdekes, hogy míg Mularkeyt menesztik, Tucker maradhat a posztján. És úgy néz ki nem ússzuk meg Lil' Poliant. Ha ő lesz esetleg a director of player personnel vagy valami hasonló poszton köt ki, az nagyon gáz...iktriad
Lehet (sőt biztos), hogy le vagyok maradva, de Polian miért ennyire rémisztő, ha nem Ő draftol?
GM-nek Caldwell, aki felügyeli a saját emberét/embereit, Poliant is. Egyáltalán mit csinál a director of player personnel? Coltsban annyira hasznavehetetlen volt, de mégis eljutott a GM szintig? Lehet, hogy csak túl magasra emelkedett, de amúgy a saját szintjén elfogadható szakember lenne?
Húsrágó
Lehet két malomban őrölünk, de ketten vannak, pedig lehet egy is sok 😉 Szerintem Te az öreg Polian-re gondolsz, nem az ifjabbra, Chris-re. Ő érkezhet hozzánk, nem a fater, aki valóban a Colts GM-je volt, neki (is) köszönhetik az ikont, Peyton-t. Utána még vitt néhány remek játékost Indy-be, de a mélyrepülése pont akkor kezdődött, amikor a fiacskáját odavitte. Na, mivel a kölyke akár ugyanazon posztra érkezhet hozzánk, mint ott volt, ezért lehet némi gebasz. Plusz az öreg felé érzett ellenszenvünk Iktriad-dal legalábbis biztosan közös, tekintve, hogy ott savazta a Jax-et, amikor Indy-ben futott a szekér, ahol érte. Tök mind1, hogy sokszor volt alapja, qrvára nem volt elegáns. Mondjuk Bill Polian alapból érdekesen viselkedett mindenkivel, főként a sajtóval, beleértve az Indianapolis-it is. Most viszont, ha jön hozzánk a fia, akkor akár még "külsős-belsősként" bele is pofázhat némileg a csapat ügyeibe kicsi Chris-en keresztül, ez meg a múlt ismeretében, ahogy Ik korábban írta, kb. blaszfémia... tehát a "pénzünk" azért megfelel, ha családban marad.

Szerk*

Na, ezt randán benéztem. Az öreg Polian csak 1998-2008 között volt GM, utána ő lett az Indy elnöke. A fia Chris váltotta 2009-2011 között a GM poszton és ezzel egyidejűleg a Colts alelnöke is volt.

Ami az új GM-et Caldwell-t illeti, sok szerencsét/jó döntést neki! Érdekes/izgalmas időszak lesz így az offseason is számunkra. Azt hittem a "szakértők" többsége Gamble-t tartotta a legjobb lehetséges jelöltnek Keim és Caldwell előtt bármely csapat viszonylatában. Kicsit meglepett, hogy valakiknél nem volt a legjobb kettőben. Eddig általánosságban róla olvastam messze a legjobbakat. Mindegy, akkor ő tán most már valóban megy a Jets-hez, náluk is elfér egy normális GM, lesz dolga elég.