NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hülye nem tudja, mibe vág bele. 😛Stez
Vagy tudja. Nektek is bejött a védelmi háttérrel rendelkező HC, nem?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A hülye nem tudja, mibe vág bele. 😛

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking: Gus Bradley az új HCnk!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Roman kinevezése nem olyan biztos. Ha a 49ers bejut a Superbowlba, lehet nem fogják elengedni még interjúra se. iktriad
HC interjúra el kell engedniük, de a lehetséges időpont ki van jelölve (a most következő héten lehet csak interjúztatni).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdem a végéről:
Kansas 1/1 - Geno (vagy Stanzi - így mondjuk Cassel lehet cut lesz, de vele sem lennénk túlságosan előbbre).
Oaklandben van egy bizonyos Terelle Pryor a rosteren először őt kéne tesztelniük.
Vick szerintem marad az Eaglesben. És Foles nem rossz backup QB.
Flynn szintén lutri.
Jetsben Sanchez szerződése elég súlyos, az ott tarthatja, és van még McElroy is. Meg talán Timmy. 😊 (Ott lesz QB draft).
Bills - hacsak mi ki nem visszük a 2. körben szerintem Nassib követi Marronent oda. Fitzmagic rövid pórázon.
Ahol órási a QB gond az a Cards, csodálom, hogy nem emlegetted őket. Henne lehet ott upgrade lenne.
Mondjuk Alex Smith trade esetén be kéne vállalni az igencsak húzós szerződését is, ami nem 2 fillér, sőt.

ST:
Valóban az az egység eléggé megszenvedte az elmúlt évet. És Gene még a végén is rombolt mikor elküldte Elliottot (Király gunner volt, és elkapóként is fejlődhetett volna pallérozni Sullivannel) és Spurlockot (San Diegoban 2 visszahordott TDje volt pár meccs alatt miután kiraktuk).
Remélem sikerül gatyába rázni az új egységet. Egy ST coach sem ártana. És valahonnan keríteni kéne egy normális retunert is.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Owens nálam továbbra is elsősorban ST játékos.
N-Drew
Én se rombolnám tovább az ST-t azzal, hogy Owens átemelik RB-nek. Nagyon szomorúan áll a ST. Owens és Osgood ténykedése alatt egy megbízható csapatrész volt. Aztán Osgood már nem volt elég jó (...) ide, úgyhogy maradt Owens. Akiből meg RB lett a végére, így meg lehet nézni a utolsó Titans meccs ST teljesítményét... Szóval ahelyett, hogy a ST két erős lábából a másodikat is kirugnák alóla, inkább draftoljanak egy RB-t. Höri írta talán, hogy 2-5 kör között kb ugyanolyan képességű - várható sikerességű RB-k lesznek, kár is vele nagyon sietni.
Sajnálom Owenst, mert elfogadható RB volt, de a ST-nek nagyobb rá a szüksége.

QB ügyben: nem tudom, hogy Alex mennyire lesz kapós. Szerintem simán benne van, hogy egy hátsó körös picket elég lenne rááldozni, ha nem nagy a tolongás. Rosteren biztos nem akarja még egy évet tartani a SF49ers.
Kansasnek ott az 1/1.
Oakland elszórta mindenét Palmerre, szerintem már inkább draftolnának néhányat, csak hogy ne felejtődjön el, hogy milyen érzés az.
És ott van még Flynn is, mint felesleg, valamint Vick.
Akiknek kell még QB az a Jets és a Eagles, talán Bills (bár Bills meccsből 1-et láttam csak a szezonban).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dezső viszont ettől a 101 yard-os TD-től még buta marad. 😉
Az meg, hogy preseason-ben ki villog, vagy ki nem, irreleváns. Előtte ugyanis Harris villogott a preseason-ben, mégis csak practice squad-os lett. Ettől még azon a két meccsen, amit a Green Bay-ben játszott a PO-ban, engem meggyőzött arról, hogy jobb játékos, mint akik MoJo mögött voltak idén. Montell Owens nálam továbbra is elsősorban ST játékos.

Alex-nek jót tenne, hogy továbbra is a volt OC-jával dolgozhatna. Szerintem az előélete, meg a jelenlegi Kaep-ügy miatt peches, mostanra érett ő be. A rutinja aranyat érhet, a labdára is vigyáz. Nem csesznék el éveket arra az új GM/HC helyében, hogy kezdő szintű QB-t találjak a draftról. Roman pontosan tudja, hogy Smith mire képes, vele lehetne azonnali előrelépés. Marcedes biztos többet lenne bevonva a játékba. Blackmon/Shorts/Shipley(?) trióval megspékelve nem lenne fakezű az elkapóbrigád sem. Kéne viszont elé egy sokkal jobb fal, ami megvédené. Az meg jelenleg pocsék, úgyhogy egy idei nem túl tehetségesnek tartott QB class-ból hozni egy embert mondjuk második körben mire lenne jó? Akkor már várjanak egy évet. Egy instant kezdő QB-ért (ez persze csak az én személyes véleményem), akár a rookie QB-ért adandó második körös pick beáldozása is simán belefér. Még tán Geno(tudom...homerség)helyett is jobban örülnék Alex Smith-nek, többet adna a csapatnak. Geno Smith-t szerintem amúgy is elviszi a Chiefs. Ha jók az ismereteim, Andy Reid elképzeléseibe még bele is illene egy hasonló QB. Kelly ment Philly-be, úgyhogy Vick esélyes, hogy ott maradhat majd, nem fogja Reid átvinni Kansas-be.

HC ügyben megint nem értek veled egyet. Nagyjából minden belső forrás biztosra veszi, miszerint eldöntött tény, hogy Roman érkezik hozzánk. Tévedhetnek, de én is ezt tartom valószínűnek, úgyhogy ebből indulok ki.
N-Drew
Kis pontosítás. Harris pratice squados lett 2011ben, csak nem került rosterre a szezon végéig, mikor végre kiraktuk Dezsőt. Owens nekem határozottan tetszett, csakúgy mint Parmele és Toston. Egyik a 3ból 1 jó MJD backup lehet.Bár lehet jön majd egy RB draftról a hátsó körökben.

Smithnek az ára a kérdés. FAként/hátsó körös pickért jöhet. Mint magas körös pick, nem szeretném. És sok függ Romantől. Ha Roman lesz a HC.

Roman kinevezése nem olyan biztos. Ha a 49ers bejut a Superbowlba, lehet nem fogják elengedni még interjúra se. És februárig nem lehet várni a coach staff összeállítása miatt. Egyébként kíváncsi vagyok ki válik front runnerré a többiek közül ebben az esetben....
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Dezső meg londiner volt Oklahomában, mielőtt hívta a Colts (és futott ott egy 101 yardos TDt).
Harris mondjuk ultraszar volt a TC alatt, Jennings(aki preseasonben tényleg remek volt), Parmele, Toston és Richard Murphy is jobb volt nála. Ezért raktuk ki.

QB ügy (Alex Smith). Attól függ mit kell beáldozni érte. Én nem akarok pl. egy 3/2 adni érte. Akkor jöjjön egy fiatal QB a 2. körben (Glennon? Wilson?Nassib?). Hátsó körös pickért, vagy FAként jöhet.

HC ügy: Ha a 49ers bejut az SBbe, akkor minden Frisco coach esélye csökken. Februárig nem kéne várni az új HC kijelőlésével. Lassan össze kéne hozni az új coaching stábot, és ahhoz kéne már a vezetőedző is. iktriad
Dezső viszont ettől a 101 yard-os TD-től még buta marad. 😉
Az meg, hogy preseason-ben ki villog, vagy ki nem, irreleváns. Előtte ugyanis Harris villogott a preseason-ben, mégis csak practice squad-os lett. Ettől még azon a két meccsen, amit a Green Bay-ben játszott a PO-ban, engem meggyőzött arról, hogy jobb játékos, mint akik MoJo mögött voltak idén. Montell Owens nálam továbbra is elsősorban ST játékos.

Alex-nek jót tenne, hogy továbbra is a volt OC-jával dolgozhatna. Szerintem az előélete, meg a jelenlegi Kaep-ügy miatt peches, mostanra érett ő be. A rutinja aranyat érhet, a labdára is vigyáz. Nem csesznék el éveket arra az új GM/HC helyében, hogy kezdő szintű QB-t találjak a draftról. Roman pontosan tudja, hogy Smith mire képes, vele lehetne azonnali előrelépés. Marcedes biztos többet lenne bevonva a játékba. Blackmon/Shorts/Shipley(?) trióval megspékelve nem lenne fakezű az elkapóbrigád sem. Kéne viszont elé egy sokkal jobb fal, ami megvédené. Az meg jelenleg pocsék, úgyhogy egy idei nem túl tehetségesnek tartott QB class-ból hozni egy embert mondjuk második körben mire lenne jó? Akkor már várjanak egy évet. Egy instant kezdő QB-ért (ez persze csak az én személyes véleményem), akár a rookie QB-ért adandó második körös pick beáldozása is simán belefér. Még tán Geno(tudom...homerség)helyett is jobban örülnék Alex Smith-nek, többet adna a csapatnak. Geno Smith-t szerintem amúgy is elviszi a Chiefs. Ha jók az ismereteim, Andy Reid elképzeléseibe még bele is illene egy hasonló QB. Kelly ment Philly-be, úgyhogy Vick esélyes, hogy ott maradhat majd, nem fogja Reid átvinni Kansas-be.

HC ügyben megint nem értek veled egyet. Nagyjából minden belső forrás biztosra veszi, miszerint eldöntött tény, hogy Roman érkezik hozzánk. Tévedhetnek, de én is ezt tartom valószínűnek, úgyhogy ebből indulok ki.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andy Heck elment a Kansasbe O-line edzőnek. Legalább nem kellett nekünk kirúgni... (Sajnos semmit nem fejlődőtt az O-fal a keze alatt tavaly, lásd Bradfield, Britton leolvadása, az engedett sackhegyekről nem is beszélve).

Némi infő a tegnap interjún járt Gus Bradleyről(aki az Eagles HCje lett volna, ha Kelly nem lep meg mindenkit azzal hogy Philybe megy):

Bradley has a great resume with the Seahawks after turning a near-league-worst unit into the top scoring defense in the NFL this year -- and from things I've read this week, Bradley isn't just a Pete Carroll marionette when it comes to the schemes, he's the guy creating the gameplan and calling the plays on the sideline, something that has to be impressive for teams interested in his services.

Both Pete Carroll and legendary coach Monte Kiffin speak highly of Bradley, and Kiffin's endorsement of Bradley to Carroll was one of the main reasons that Pete kept Gus onboard once he took over control of the Seahawks.Tommy Lawlor of IgglesBlitz.com talked to Kiffin this week, and Carroll's old mentor, Kiffin, sang Bradley's praises.

"He really is exceptional," Kiffin told Lawlor "You could tell. He's not just a really, really smart coach; he's got a great personality. He connects with the players really well. He reminds me of (Steelers coach) Mike Tomlin. We hired Mike at 29-years-old out of the University of Cincinnati. It didn't take long to know that Mike was special, and I knew from Day 1 that Gus was special. He'll be a head coach in the NFL. He's got no panic. Some people do, it doesn't mean they're not really good coaches, but Gus, he's special. When he interviews, he'll knock your socks off. I'm not trying to pump him up, but I know what he is. He's put it on tape up there."
Szerintem úgyis Greg Roman lesz a HC. Kb. csak azért nem jelentették eddig be, mert a Frisco megy a Lombardi-ért. 😀
Ha szerencsénk van hozza majd magával Alex Smith-t is. Lehet itt nyomni a marketingdumát Gabbert-ről, meg Henne-ről (Caldwell), de szerintem Alex 2-3 évre kiválthatná a QB-kérdést, Gabbert/Henne lehet tűrhető backup-nak (Gabbert szerződése még két év, piaci értéke nagy semmi kb.), jövőre meg lehet hozni draftról egy potenciális franchise irányítót, aki egy-két évet padozik Smith mögött. Bőven van hová draftolni: majd a teljes O-fal (itt szvsz tuti lesz FA-ből játékos, nem is biztos, hogy csak egy), DT, CB, nálunk szokásos DE mizéria. Caldwell személyével így megelőlegezve is nőttek az esélyek, hogy ne valami orbitális bust QB-t hozzanak ide a jövőben.

Ja, amúgy röhögtem kínomban a Frisco-Green Bay meccs alatt. Elküldték Gene Smith-t, de a szelleme még kísért, megint muszáj ekéznem kicsit a remek "talent evaluator"-t.
Annyira jellemző, hogy DuJuan Harris-ről még mi is láttuk két éve, hogy jobb, mint Dezső, de akkor is Dezső lett kerettag. Karim szar volt, meg agyatlan, év végén elküldték. MoJo "makrancoskodott", kinevezték Rashad Jennings-et kezdő RB-nek. Harris-t Smith persze kirakta. Így futottunk neki a szezonnak. 8(!) snap után RJ lesérült, jött vissza MJD. Maurice sérülése után meg jött a nagy semmi. Nem azt mondom, hogy Parmele, Toston, vagy épp Montell Owens szarok, de azért nem jött volna rosszul Harris, főleg úgy, hogy mint azt régebben is láttuk tőle, el is tudja kapni a labdát. Ehhez képest sokáig pont Jacksonville-ben árulta a kocsikat csapat híján, mielőtt hívta a Packers...N-Drew
Dezső meg londiner volt Oklahomában, mielőtt hívta a Colts (és futott ott egy 101 yardos TDt).
Harris mondjuk ultraszar volt a TC alatt, Jennings(aki preseasonben tényleg remek volt), Parmele, Toston és Richard Murphy is jobb volt nála. Ezért raktuk ki.

QB ügy (Alex Smith). Attól függ mit kell beáldozni érte. Én nem akarok pl. egy 3/2 adni érte. Akkor jöjjön egy fiatal QB a 2. körben (Glennon? Wilson?Nassib?). Hátsó körös pickért, vagy FAként jöhet.

HC ügy: Ha a 49ers bejut az SBbe, akkor minden Frisco coach esélye csökken. Februárig nem kéne várni az új HC kijelőlésével. Lassan össze kéne hozni az új coaching stábot, és ahhoz kéne már a vezetőedző is.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Szerintem úgyis Greg Roman lesz a HC. Kb. csak azért nem jelentették eddig be, mert a Frisco megy a Lombardi-ért. 😀
Ha szerencsénk van hozza majd magával Alex Smith-t is. Lehet itt nyomni a marketingdumát Gabbert-ről, meg Henne-ről (Caldwell), de szerintem Alex 2-3 évre kiválthatná a QB-kérdést, Gabbert/Henne lehet tűrhető backup-nak (Gabbert szerződése még két év, piaci értéke nagy semmi kb.), jövőre meg lehet hozni draftról egy potenciális franchise irányítót, aki egy-két évet padozik Smith mögött. Bőven van hová draftolni: majd a teljes O-fal (itt szvsz tuti lesz FA-ből játékos, nem is biztos, hogy csak egy), DT, CB, nálunk szokásos DE mizéria. Caldwell személyével így megelőlegezve is nőttek az esélyek, hogy ne valami orbitális bust QB-t hozzanak ide a jövőben.

Ja, amúgy röhögtem kínomban a Frisco-Green Bay meccs alatt. Elküldték Gene Smith-t, de a szelleme még kísért, megint muszáj ekéznem kicsit a remek "talent evaluator"-t.
Annyira jellemző, hogy DuJuan Harris-ről még mi is láttuk két éve, hogy jobb, mint Dezső, de akkor is Dezső lett kerettag. Karim szar volt, meg agyatlan, év végén elküldték. MoJo "makrancoskodott", kinevezték Rashad Jennings-et kezdő RB-nek. Harris-t Smith persze kirakta. Így futottunk neki a szezonnak. 8(!) snap után RJ lesérült, jött vissza MJD. Maurice sérülése után meg jött a nagy semmi. Nem azt mondom, hogy Parmele, Toston, vagy épp Montell Owens szarok, de azért nem jött volna rosszul Harris, főleg úgy, hogy mint azt régebben már láttuk tőle, adott esetben el is tudja kapni a labdát. Ehhez képest sokáig pont Jacksonville-ben árulta a kocsikat csapat híján, mielőtt hívta a Packers...

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
2en maradtatok a cards-al

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Seahawks legalább 4-3-as védelem
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Seahawks DC Gus Bradley is traveling today from Philadelphia to Jacksonville to interview for Jaguars HC job.Beki
Seattle-ben összehozott egy ligaelit védelmet, a Secondary mindenépp tobb 5!


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Seahawks DC Gus Bradley is traveling today from Philadelphia to Jacksonville to interview for Jaguars HC job.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ajánlom Vick fénykorának meccseit, akkor azt hitték, ő a megváltó, aztán nem nyertek vele lószart sem.somoskovig
Szerintem boldogok lennének a Jax fanok ha lószart sem nyerve kiesnének a főcsoportdöntőben mint Vick legjobb évében a Falcons 😀

Az mondjuk vicces volna ha itt ráállnának valami új generációs, read-option playbookra, miután mondták, hogy Tebow NEM KÖLL, (pedig őt csak erre lehet használni.)

Vagy mint tanácsoltam már ( 😀 ) - 7. kör Collin Klein, a Shrine Game-n napról napra bizonyítja, hogy passzolni ugyanannyira tud mint nagy elődje.Höri
Semmi kifogásom Optimus Klein ellen mint TE/Wildcat QB. Legalább lesznek trükkös playek.


Ha már East/West a Jaguars igencsak érdeklődött a Purdue CBje, Josh Johnson iránt. 2×All Big-Ten CBről van szó, és mivel Cox és Mathis sorsa bizonytalan (szerintem minimum az egyikük már nem jön vissza) a corner pozíció is kiemelten fontos lehet a drafton.

Tony Pauline véleménye róla a keddi edzés alapján:
Spotty but very good when on his game.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ajánlom Vick fénykorának meccseit, akkor azt hitték, ő a megváltó, aztán nem nyertek vele lószart sem.somoskovig
Szerintem boldogok lennének a Jax fanok ha lószart sem nyerve kiesnének a főcsoportdöntőben mint Vick legjobb évében a Falcons 😀

Az mondjuk vicces volna ha itt ráállnának valami új generációs, read-option playbookra, miután mondták, hogy Tebow NEM KÖLL, (pedig őt csak erre lehet használni.)

Vagy mint tanácsoltam már ( 😀 ) - 7. kör Collin Klein, a Shrine Game-n napról napra bizonyítja, hogy passzolni ugyanannyira tud mint nagy elődje.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 369 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb név a HC jelölt listán - A Seahawks OCje, Darrell Bevell. A DCjük, Gus Bradley szerdán jön beszélgetni Caldwellel.

Jacksonville received permission to interview Seahawks OC Darrell Bevell for HC. DC Gus Bradley scheduled to interview for job Wendesday(Schefter)
Ahhoz hogy itt option felmerüljön, olyan QB is kéne. Ilyen jelenleg nincs rosteren tehát tárgytalan az ügy.
Egyébként szerintem sem kifizetődő az option hosszútávon. Érdekes Brady meg PManning elég jól elvannak nélküle már egy évtizede....
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
McCoy - kilove viszi a Chargers.....
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
HC jelőlt tracker - Scotty Jr és a kisebbik Gruden ma jön interjúra.
Jaguars DC Mel Tucker (1/14), Rams OC Brian Schottenheimer (reportedly scheduled 1/15), Bengals OC Jay Gruden (reportedly scheduled 1/15), Seahawks defensive coordinator Gus Bradley (interview reportedly this week), Falcons STC Keith Armstrong (interest reported), 49ers offensive coordinator Greg Roman (interested reported).iktriad
Roman gondolom nem jöhet,még harcban vannak a Lombiért,de ezzel az a baj,hogy lehet addigra jobb opciók elkelnek,nem értem mit tökölnek,sokmindent meg lehetne alapozni,pl egy option playbúkot,játékosok felmérését,kicsit be lehetne előzni a többieket,erre megy a szarakodás...armando83
Gabbertre? 😂empty taxi
Gabbert halott ügy,de összerakni a dolgot simán el lehetne kezdeni..Néztem idén is rengeteg meccset,és ez a option játékrendszer verhetetlennek tűnik,persze megfelelő játékosanyaggalarmando83
Ja, a wildcat-re is ezt hitte mindenki 3 hónapig. 😊 Jövőre nagy koppanás lesz szerintem option terén.somoskovig
Nem biztos,ez azért olyan játékosokat követel,mint Kapernick,Wilson,RG III,akik ugyanolyan jól futnak,mint passzolnak,komolyan mondom,rossz volt nézni a Pocket QB-kat,mennyire sebezhetők,míg a Scrambler-ek ha nem tudtak passzolni,simán megfutjátk,minimum a 1st-t,azért ez modernkori mentalítás,szerintem a klasszik pocket QB-knak végük...armando83
ez bullshit. A scrambler QB-k ugyanúgy levédekezhetők, plusz sérülékenyebbek a stílusukból adódóan. Az, hogy Kaep, Pryor (nagy kérdőjel még), Newton sikeresek futásban és nem sérülékenyek, az a testfelépítésükből adódik és nem a scrambling QB-k forradalmi előretöréséből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Azért idén igen megy az option,lásd a 49ers-t.armando83
Persze, pár évvel ezelőtt az előtte 1-15-ös Miami a wildcat használatával PO-ba jutott. Aztán a Ravens annyira ledarálta őket, hogy csak úgy nyekkent.somoskovig
Nem tartom valószínűnek hogy a 49ers-re bárki találjon fogást idénarmando83
Én a Broncos-zal voltam ugyanígy...empty taxi
Ott manning miatt ment el a buli,mert magához képest gyenge volt,nem vállalt sokat,inkább manager szintű volt a dolog az INT-ek után,de a 49ers nagyon ott van,és egyik AFC D nem tudja ezt levédekezni,nemhogy az Atlanta :Sarmando83
 www.nfl.com/gamecenter/2012122313/2012/REG16/49ers@seahawks?icampaign=GC_schedule_rr#menu=highlights&tab=analyze

Pont 3 hete tartott bemutatót a Seattle, hogyan kell kinyírni a 49ers támadójátékot.

Nincs ultimate jolly joker támadójáték az NFL-ben, ez sokkal inkább kő-papír-olló történet szerintem.

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Azért idén igen megy az option,lásd a 49ers-t.armando83
Persze, pár évvel ezelőtt az előtte 1-15-ös Miami a wildcat használatával PO-ba jutott. Aztán a Ravens annyira ledarálta őket, hogy csak úgy nyekkent.somoskovig
Nem tartom valószínűnek hogy a 49ers-re bárki találjon fogást idénarmando83
Én a Broncos-zal voltam ugyanígy...empty taxi
Ott manning miatt ment el a buli,mert magához képest gyenge volt,nem vállalt sokat,inkább manager szintű volt a dolog az INT-ek után,de a 49ers nagyon ott van,és egyik AFC D nem tudja ezt levédekezni,nemhogy az Atlanta :S

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Azért idén igen megy az option,lásd a 49ers-t.armando83
Persze, pár évvel ezelőtt az előtte 1-15-ös Miami a wildcat használatával PO-ba jutott. Aztán a Ravens annyira ledarálta őket, hogy csak úgy nyekkent.somoskovig
Nem tartom valószínűnek hogy a 49ers-re bárki találjon fogást idénarmando83
Én a Broncos-zal voltam ugyanígy...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Azért idén igen megy az option,lásd a 49ers-t.armando83
Persze, pár évvel ezelőtt az előtte 1-15-ös Miami a wildcat használatával PO-ba jutott. Aztán a Ravens annyira ledarálta őket, hogy csak úgy nyekkent.somoskovig
Nem tartom valószínűnek hogy a 49ers-re bárki találjon fogást idén

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Azért idén igen megy az option,lásd a 49ers-t.armando83
Persze, pár évvel ezelőtt az előtte 1-15-ös Miami a wildcat használatával PO-ba jutott. Aztán a Ravens annyira ledarálta őket, hogy csak úgy nyekkent.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Azért idén igen megy az option,lásd a 49ers-t.armando83
Már akinek lásd Panthers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...