NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megvan Gus segítője:

😀

(tudom, hogy az Goose, de jó lesz "Gúsz-nak" is 😀 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak a Titans-t nagyon ne bántsátok, ők is szimpik. 😊Medvepapa
"Áj szink disz, iz dö bigining of ö bjutiful frendsipp" 😀 😀pakesz
Lesz idén Seahawks- Titans is. 😊
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Csak a Titans-t nagyon ne bántsátok, ők is szimpik. 😊Medvepapa
"Áj szink disz, iz dö bigining of ö bjutiful frendsipp" 😀 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Wash lesz a nyerő
According to Coach Bradley Seattle DL coach Todd Wash & Chicago LB coach Bob Babich are "in strong consideration" for DC job
És lehet Collegeból jön az új OC
Don't be surprised if Jaguars dip into college ranks to hire offensive coordinator.
4 HC jelölttel beszéltünk: Tucker, Schotty Jr, Jay Gruden és Bredley. Kahn ott volt mind a 4 interjúnál.

Mindketten ott lesznek a Seniorbowlon jövő héten. Bradley megpróbál 1-2 helyet ott betölteni az edzői stábban.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Video Chat most Caldwellel, Bradleyvel és Brian Sextonnal
 www.jaguars.com/livechat/
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kuharsky egész jó összefoglalója a Bradley intróról:
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/46612/bradley-caldwell-duo-about-energy-passion

A kintiek Maka véleményét tükrözik - odáig vannak az új HC belépőjéért. Nekem tetszett Gus intrója is, csakúgy mint Caldwellé, de az elmúlt 4 szezon kétkedővé tett, szóval egyelőre csak reménykedem, hogy lesznek eredményeink is.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes! Szerintem nagyon jól jártatok -ismétlem magam- mert nem csak jó D# szakember, de külső szemlélő megítélése szerint meg van benne az a karakter ami jó head kóccsá teszi, és ezért nem látok nagy esélyt rá,hogy befürödjön!
Egy darabig biztosan figyelni fogom a keret alakulását, de nem csak én, hanem a többi Hawks fan is. Remélem nem húzza el a kiszemeltjeinket 😛undisputedly
Pass rush egyelőre mindkét csapatnak a vesszőparipája, szal megeshet... 😀Medvepapa
Mivel 1/2re valószinű DEt húzunk, mellette ott van Babin és Mincey (+ Lane, és Selvie) emiatt nem aggódnék.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Kíváncsi leszek,hogy mennyi időt adnak Gusnak!
Ez az 1 év után repülsz hozzáállás lehet,hogy nem teremti meg a legjobb légkört.

A csoport érdekes lesz, biztos vagyok benne,hogy nem lesz negatív a divízió mutató. Gus tudja,hogy először a csoportellenfeleket kell megverni.
Identitása is lesz szerintem a csapatnak, ami emlékeim szerint mostanában nem igen volt-nem bántásból!.
undisputedly
Megkapja a türelmet. Mularkey azért ment, mert A Gene embere volt; B; Nem volt túl meggyőző, hogy finoman fogalmazzak. Bradleynek minimum 3 éve lesz itt bizonyítani.

Érdekes hogy Gus azt mondta, majd felméri a defenset, hogy milyen sémát alkalmaz. Seattleben néha volt 3-4ezés is. Természetesen kint már csorog pár embernek a nyála emiatt (fel nem tudom fogni miért), de remélem a D snappek 95%ban maradunk 4-3ban.

Bradley ma beszélt Pozzal személyesen, MJDvel telefonon. (Poz nem mondta neki, hogy figyelj vagy 4-3as D lesz vagy D vezére tradet kér? 😊 )

Coachinsg staff összerakása folyamatban van. Szeretne erős offenset, mint mondta, nem célja 10-7re, meg 6-3ra nyernie (pedig a mi offenseünk jelenleg max erre alkalmas....).
iktriad
Érdekes! Szerintem nagyon jól jártatok -ismétlem magam- mert nem csak jó D# szakember, de külső szemlélő megítélése szerint meg van benne az a karakter ami jó head kóccsá teszi, és ezért nem látok nagy esélyt rá,hogy befürödjön!
Egy darabig biztosan figyelni fogom a keret alakulását, de nem csak én, hanem a többi Hawks fan is. Remélem nem húzza el a kiszemeltjeinket 😛undisputedly
Pass rush egyelőre mindkét csapatnak a vesszőparipája, szal megeshet... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kíváncsi leszek,hogy mennyi időt adnak Gusnak!
Ez az 1 év után repülsz hozzáállás lehet,hogy nem teremti meg a legjobb légkört.

A csoport érdekes lesz, biztos vagyok benne,hogy nem lesz negatív a divízió mutató. Gus tudja,hogy először a csoportellenfeleket kell megverni.
Identitása is lesz szerintem a csapatnak, ami emlékeim szerint mostanában nem igen volt-nem bántásból!.
undisputedly
Megkapja a türelmet. Mularkey azért ment, mert A Gene embere volt; B; Nem volt túl meggyőző, hogy finoman fogalmazzak. Bradleynek minimum 3 éve lesz itt bizonyítani.

Érdekes hogy Gus azt mondta, majd felméri a defenset, hogy milyen sémát alkalmaz. Seattleben néha volt 3-4ezés is. Természetesen kint már csorog pár embernek a nyála emiatt (fel nem tudom fogni miért), de remélem a D snappek 95%ban maradunk 4-3ban.

Bradley ma beszélt Pozzal személyesen, MJDvel telefonon. (Poz nem mondta neki, hogy figyelj vagy 4-3as D lesz vagy D vezére tradet kér? 😊 )

Coachinsg staff összerakása folyamatban van. Szeretne erős offenset, mint mondta, nem célja 10-7re, meg 6-3ra nyernie (pedig a mi offenseünk jelenleg max erre alkalmas....).
iktriad
Érdekes! Szerintem nagyon jól jártatok -ismétlem magam- mert nem csak jó D# szakember, de külső szemlélő megítélése szerint meg van benne az a karakter ami jó head kóccsá teszi, és ezért nem látok nagy esélyt rá,hogy befürödjön!
Egy darabig biztosan figyelni fogom a keret alakulását, de nem csak én, hanem a többi Hawks fan is. Remélem nem húzza el a kiszemeltjeinket 😛
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek,hogy mennyi időt adnak Gusnak!
Ez az 1 év után repülsz hozzáállás lehet,hogy nem teremti meg a legjobb légkört.

A csoport érdekes lesz, biztos vagyok benne,hogy nem lesz negatív a divízió mutató. Gus tudja,hogy először a csoportellenfeleket kell megverni.
Identitása is lesz szerintem a csapatnak, ami emlékeim szerint mostanában nem igen volt-nem bántásból!.
undisputedly
Megkapja a türelmet. Mularkey azért ment, mert A Gene embere volt; B; Nem volt túl meggyőző, hogy finoman fogalmazzak. Bradleynek minimum 3 éve lesz itt bizonyítani.

Érdekes hogy Gus azt mondta, majd felméri a defenset, hogy milyen sémát alkalmaz. Seattleben néha volt 3-4ezés is. Természetesen kint már csorog pár embernek a nyála emiatt (fel nem tudom fogni miért), de remélem a D snappek 95%ban maradunk 4-3ban.

Bradley ma beszélt Pozzal személyesen, MJDvel telefonon. (Poz nem mondta neki, hogy figyelj vagy 4-3as D lesz vagy D vezére tradet kér? 😊 )

Coachinsg staff összerakása folyamatban van. Szeretne erős offenset, mint mondta, nem célja 10-7re, meg 6-3ra nyernie (pedig a mi offenseünk jelenleg max erre alkalmas....).
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Veletek is játszunk idén. Seattleben. Szerintem TNFs meccs lesz. És nagyot fogunk szívni....iktriad
Jaja, hát igen, CLink-re nem nyerni mennek mostanában a csapatok. Bradley miatt pikáns lesz, primetime gyanús. 2 év múlva PO contender csapat lesztek szvsz.Medvepapa
Kíváncsi leszek,hogy mennyi időt adnak Gusnak!
Ez az 1 év után repülsz hozzáállás lehet,hogy nem teremti meg a legjobb légkört.

A csoport érdekes lesz, biztos vagyok benne,hogy nem lesz negatív a divízió mutató. Gus tudja,hogy először a csoportellenfeleket kell megverni.
Identitása is lesz szerintem a csapatnak, ami emlékeim szerint mostanában nem igen volt-nem bántásból!.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Veletek is játszunk idén. Seattleben. Szerintem TNFs meccs lesz. És nagyot fogunk szívni....iktriad
Jaja, hát igen, CLink-re nem nyerni mennek mostanában a csapatok. Bradley miatt pikáns lesz, primetime gyanús. 2 év múlva PO contender csapat lesztek szvsz.Medvepapa
QBtól függ, de tartok tőle, hogy idén ott még nem lesz nagy változás.

Ja és a múltkor laza 41-0ra vertetek minket Seattleben 2009ben. Akkor már Bradley volt a DC.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Veletek is játszunk idén. Seattleben. Szerintem TNFs meccs lesz. És nagyot fogunk szívni....iktriad
Jaja, hát igen, CLink-re nem nyerni mennek mostanában a csapatok. Bradley miatt pikáns lesz, primetime gyanús. 2 év múlva PO contender csapat lesztek szvsz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tweet of the hour:
Just a few years ago, this was Jack Del Rio, Wayne Weaver and Gene Smith. Gotta say I'm way more excited with this trio.
Flynn-t gyorsan lezárta...! 😀 Medvepapa
Igen, mint Caldwell Tebow-t, igazából nem is értem ezeket a QB név-felmerüléseket, röhej.

Emlékeztek Allen Iverson practice sajtótájékoztatójára? Na ez hasonló, csak a passion szóval. 😊Maka
Flynn esetén nem is mondhat mást most. Kár hogy Caldwell nem vágta rá - "Even when he's released."

11 órás állásinterjú nem lehetett semmi. Hajnali 1-2 körül fejezték be, délelőtt 10kor Bradley volt az edző. iktriad
Volt miről beszélni, szerintem jó páros lesz ez. Gus miatt nézni fogom a csapatot, szurkolok neki. Csak a Titans-t nagyon ne bántsátok, ők is szimpik. 😊Medvepapa
Veletek is játszunk idén. Seattleben. Szerintem TNFs meccs lesz. És nagyot fogunk szívni....
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Flynn-t gyorsan lezárta...! 😀 Medvepapa
Igen, mint Caldwell Tebow-t, igazából nem is értem ezeket a QB név-felmerüléseket, röhej.

Emlékeztek Allen Iverson practice sajtótájékoztatójára? Na ez hasonló, csak a passion szóval. 😊Maka
Flynn esetén nem is mondhat mást most. Kár hogy Caldwell nem vágta rá - "Even when he's released."

11 órás állásinterjú nem lehetett semmi. Hajnali 1-2 körül fejezték be, délelőtt 10kor Bradley volt az edző. iktriad
Volt miről beszélni, szerintem jó páros lesz ez. Gus miatt nézni fogom a csapatot, szurkolok neki. Csak a Titans-t nagyon ne bántsátok, ők is szimpik. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradley 4 éves szerződést kapott. Mularkey anno 3at tavaly.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Flynn-t gyorsan lezárta...! 😀 Medvepapa
Igen, mint Caldwell Tebow-t, igazából nem is értem ezeket a QB név-felmerüléseket, röhej.

Emlékeztek Allen Iverson practice sajtótájékoztatójára? Na ez hasonló, csak a passion szóval. 😊Maka
Flynn esetén nem is mondhat mást most. Kár hogy Caldwell nem vágta rá - "Even when he's released."

11 órás állásinterjú nem lehetett semmi. Hajnali 1-2 körül fejezték be, délelőtt 10kor Bradley volt az edző.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Flynn-t gyorsan lezárta...! 😀 Medvepapa
Igen, mint Caldwell Tebow-t, igazából nem is értem ezeket a QB név-felmerüléseket, röhej.

Emlékeztek Allen Iverson practice sajtótájékoztatójára? Na ez hasonló, csak a passion szóval. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Flynn-t gyorsan lezárta...! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Három kérdés után I'm sold.

Jó kezekben leszünk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradley intro most itt:
 www.jaguars.com/live/
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Aranyköpés a twitter-ről:

Corey Menter @cmenter

No ROMAN's just spartaGUS!!! Lets Go Jags!!

Hatalmas! 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ajjaj. Sullivan a hírek szerint szívesen csatakozna Arianshez Arizonába és a Tampa is érdeklődik iránta. Shorts és Blackmon miatt nagyon kéne hogy maradjon, de mivel Mularkey miatt jött ide, nem hiszem, hogy fog. (Bár szerződése van még velünk 2 évig, de mint Heck esete mutatta elmehet az aki akar).

Viszont úgy tűnik, Bob Babich a Bears LB coach érkezik DCnek a Chicago Tribune szerint. 97 és 2002 között dolgoztak együtt a North Dakota Statenél. 2004 és 2012 közöttvolt a Bearsnél. Volt DC is, igaz akkor 21. és 28 lett a Bears D total yardokban, úhy hogy előtte 5. volt a maci védelem bár csak 20 pontot engedtek meccsenként.

Mike C Wright(aki az ESPN Chicagonál van egy ideje és rálátása a Bearsre) szerint nem való DCnek... Championship.

Bradleyt 1 óra múlva mutatják be.
 www.jaguars.com/live/

Megrendeltem a jegyeimet a londoni meccsre. Innentől a 49ersnek szurkolok a PO-ban, hogy fiainkat a reigning champ ellen láthassam. 😊Maka
Remek hír. Te leszel a mi kiküldött riporterünk.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Megrendeltem a jegyeimet a londoni meccsre. Innentől a 49ersnek szurkolok a PO-ban, hogy fiainkat a reigning champ ellen láthassam. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Üresedés van RB coach poszton is - Sylvester Croom elment a Titanshez.

Eugene Monroe Bradleyről és Caldwellről.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Eugene-Monroe-interview/e5df8708-e067-4357-bc6b-f9b11a4f5dc3iktriad
Monroe a korábbi "anyagyilkos" arcáról "profi sportoló" arcra váltott 😀

Megnéztem a következő sajtótájékoztatós videót is, Khan, Caldwell, de ki a 3. fickó az asztalnál? Pénzügyi vezető?

Amúgy nagyon kiváncsi vagyok, hogy Caldwell és Gus hogyan jönnek majd ki egymással hosszútávon. Annyira különböző szemilységnek látszanak (már amennyire meg lehet ítélni néhány párperces videó alapján).Húsrágó
Monroe egész sokat beszél az utóbbi időben. Ő meg Tyson nem sokat nyilatkozott az első 2 évükben.

Mark Lamping - a Jaguars elnöke a 3. arc a videón. Marketinges feladatai vannak.

11 órán át beszélgettek, és Caldwell nem engedte el Bradleyt. Ez több mint jó jel arra nézve, hogy tudnak majd együtt dolgozni. Bradley egyébként idősebb, mint Caldwell. 😊