NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Üresedés van RB coach poszton is - Sylvester Croom elment a Titanshez.

Eugene Monroe Bradleyről és Caldwellről.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Eugene-Monroe-interview/e5df8708-e067-4357-bc6b-f9b11a4f5dc3iktriad
Monroe a korábbi "anyagyilkos" arcáról "profi sportoló" arcra váltott 😀

Megnéztem a következő sajtótájékoztatós videót is, Khan, Caldwell, de ki a 3. fickó az asztalnál? Pénzügyi vezető?

Amúgy nagyon kiváncsi vagyok, hogy Caldwell és Gus hogyan jönnek majd ki egymással hosszútávon. Annyira különböző szemilységnek látszanak (már amennyire meg lehet ítélni néhány párperces videó alapján).
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ne törődjetek az esetleges olyan, Hawks fanoktól jövő hangokkal,hogy nem bánkódunk amiért elment!
undisputedly
De én tényleg nem bánkódom undi 😀SeaSzilaHawk
Remélem nem is fogsz/fogunk! 😀
Tényleg jó DC volt Ő, reméljük Quinn hozza a szintet! 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Üresedés van RB coach poszton is - Sylvester Croom elment a Titanshez.

Eugene Monroe Bradleyről és Caldwellről.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Eugene-Monroe-interview/e5df8708-e067-4357-bc6b-f9b11a4f5dc3
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ne törődjetek az esetleges olyan, Hawks fanoktól jövő hangokkal,hogy nem bánkódunk amiért elment!
undisputedly
De én tényleg nem bánkódom undi 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
A nagy öreg Monte Kiffin Bradleyről.

One of, if not, the finest football coaches I have ever worked with. He's an A+. He's a once-in-a-lifetime coach.
iktriad
Ne törődjetek az esetleges olyan, Hawks fanoktól jövő hangokkal,hogy nem bánkódunk amiért elment!
Már többször is linkeltétek a vele valamikor együtt dolgozók véleményeit. Nincs olyan DC az egész ligában, aki ne kapott volna értetlenkedő szavakat egy-egy meccs után, legyen szó a Steelersről vagy a Ravensről. Van amibe nem látunk bele, vagy ha látjuk is, az itt fórumozók egytől egyik kevesek ahhoz,hogy megértsék mit és miért tesz/tett!

A mostani Hawks D# PC találmánya. Ezt játszatta egyetemen is, itt is. 4-3U, kiemelt figyelem a secondaryre. A játékospolitikába sem volt sok beleszólása, lévén nagyrészt Schneider döntött (pl Brownert is Ő nézte ki) !

Viszont lényegesen más skillset kell egy HC-nak mint egy koordinátornak, ezt látjuk napjaink NFL-jében is, elég csak pl Wade Philipsre gondolni.
Gus leader, meg van nála a good understanding of the game, ráadásul adaptált rengeteg mindent a saját elveibe az elmúlt évekből, jó szakember!
Nálunk példás szervezeti kultúra lett kiépítve, biztosan viszi magával!
Elég csak megnézni az újoncok fejlődését a csapatban, ami a pozíciós edzőkön kívül az Ő érdeme is!
Már csak azért sem örülök a távozásának, mert ha úgy találtatik,hogy a csoportotok, és játékos keretetek alkalmas rá, akkor hozza Floridába a rendszert, és olyan kvalitású játékosokra fog vadászni a drafton és a piacon amilyenekre mi is!
Méltán örültök!
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Kirráályság. Egy kis megkésett örömködés. Csupa jót olvastam Bradley-ről, és így talán a Roman+Smith pletykák is elülhetnek végre. Látszik, hogy Khan újít, csupa lendületes, up-coming coach jelölt, I approve! 😀
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
De ami a lényeg, remek szakembert találtatok! Mondjuk 1,5 évig nem értettük, mit akar! 😊
Elképesztően ravasz, korszerű rendszere van, és többé nincs jelentősége annak, hogy 4-3, vagy 3-4 :9
Az meg népi babona, hogy D vonalról érkezett vezetőedzőnél mennyire fontos, hogy OC-t találjon! Ha nem értene, hogy mi történik a laszti másik oldalán, nem lett volna képes ennyire jól D játékokat sem hívni 😉.
Jó lesz, mondjuk megvártam volna a helyében a gyűrűt 😊
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Lurie (Eagles tulaj) said he had a very long talk early Wed with Gus after picking Kelly & encouraged him to take Jax job.
Szívesen. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Can confirm reports Pete Carmichael will stay with Saints. Loves working with Coach Payton. Working on new contract with New Orleans


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Holnap 17 órakor lesz Bradley bemuatása.
Ha ez szempont volt, akkor tán Chris Polian esetében is gyakorolhatná 😀N-Drew
Nem feltétlenül, mert igazolásokban és a drafton is Caldwellé a döntő szó, Lil' Polian max csak javaslatot tehet majd.

Valaki írta twitteren, de nekem is tetszik - ha Carmichael lenne az OC, akkor jön a Saints O és a Seahawks D playcalljai. Nem rossz kombináció.. Mondjuk a rosterünk még nem túl erős. De majd Caldwell dolgozik ezen.

Update:
Közben Wisenhuntból Chargers OC lett, még egy ok, hogy Carmichaelt próbáljuk meg idehozni.

Sőt! Ugyanez volt a szöveg nálunk a nyáron T-Jax esetében...szart sem jelent. 😊Helmut Zimmer
Na akkor már tudom, hogy hova pattintjuk el Flynnt! 😊iktriad
Koránt sem biztos, és azt a döntést is Caldwell hozza majd meg, nem Bradley.
[/quote]Ha ez így van, akkor nagyon mellé fogtatok Bradley-vel, sőt azt hiszam magával a footballal, mint választott iparággal. Én nem értem Gust! Sajnálom, hogy elhagyott bennünket! 😕 😕
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holnap 17 órakor lesz Bradley bemuatása.
Ha ez szempont volt, akkor tán Chris Polian esetében is gyakorolhatná 😀N-Drew
Nem feltétlenül, mert igazolásokban és a drafton is Caldwellé a döntő szó, Lil' Polian max csak javaslatot tehet majd.

Valaki írta twitteren, de nekem is tetszik - ha Carmichael lenne az OC, akkor jön a Saints O és a Seahawks D playcalljai. Nem rossz kombináció.. Mondjuk a rosterünk még nem túl erős. De majd Caldwell dolgozik ezen.

Update:
Közben Wisenhuntból Chargers OC lett, még egy ok, hogy Carmichaelt próbáljuk meg idehozni.

Sőt! Ugyanez volt a szöveg nálunk a nyáron T-Jax esetében...szart sem jelent. 😊Helmut Zimmer
Na akkor már tudom, hogy hova pattintjuk el Flynnt! 😊[/quote]Koránt sem biztos, és azt a döntést is Caldwell hozza majd meg, nem Bradley.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
"Jaguars fans don't want to hear this, but Blaine Gabbert will get a chance to show he can compete." NyehhhFearTomi
Azt nem mondta, hogy el is nyeri a kezdő QB posztját. Azzal hogy megkapja az esélyt, semmi gondom. De ez nem egyenlő azzal, hogy ő is lesz a kezdő. iktriad
Sőt! Ugyanez volt a szöveg nálunk a nyáron T-Jax esetében...szart sem jelent. 😊Medvepapa
Na akkor már tudom, hogy hova pattintjuk el Flynnt! 😊
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jaguars request permission to interview Pete Carmichael Jr.
 www.bigcatcountry.com/2013/1/17/3887426/pete-carmichael-jaguars-offensive-coordinatorm-bryo
Nem rossz lépés, ha sikerül. Az apja WR coach volt itt Coughlin alatt, ő edzette Thunder és Lightning(Jimmy Smith és Keenan McCardell) párosát.

Kérdés: Elképzelhető, hogy Greg Roman a Jax-hez jöjjön át OC-nek a PO run után, mondjuk több delláért, mint amit Frisco-ban kapott? Vagy ez nagyon meredek elképzelés?
N-Drew
Mint látod, Caldwell nem akar várni ezzel sem.

Prisco írta asszem, hogy Romant már csak azért sem akarta idehozni Caldwell, mert esetleg később ki kellett volna rúgnia a barátját. iktriad
Ha ez szempont volt, akkor tán Chris Polian esetében is gyakorolhatná 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars request permission to interview Pete Carmichael Jr.
 www.bigcatcountry.com/2013/1/17/3887426/pete-carmichael-jaguars-offensive-coordinatorm-bryo
Nem rossz lépés, ha sikerül. Az apja WR coach volt itt Coughlin alatt, ő edzette Thunder és Lightning(Jimmy Smith és Keenan McCardell) párosát.

Kérdés: Elképzelhető, hogy Greg Roman a Jax-hez jöjjön át OC-nek a PO run után, mondjuk több delláért, mint amit Frisco-ban kapott? Vagy ez nagyon meredek elképzelés?
N-Drew
Mint látod, Caldwell nem akar várni ezzel sem.

Prisco írta asszem, hogy Romant már csak azért sem akarta idehozni Caldwell, mert esetleg később ki kellett volna rúgnia a barátját.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Holnap lesz Bradley bemutatása a helyi sajtónak.
Eddig pozitívak a reakciók, de mindenki megjegyzi, nagyon sok függ majd attól, ki lesz az OCje.iktriad
Na ennyit a reggeli okoskodásomról. 😀
Egyébként örülök Bradley-nek, nem is kicsit. A BCC-s cikkek miatt meg voltam győződve róla, hogy Caldwell kivár, mert nem a "papírforma" alapján érkeztek az új HC-k (Philly, Bears), úgyhogy még válogathattunk is volna. Mondjuk arról is, hogy Roman lesz végül a befutó és mivel a háttérben már le van zsírozva minden, nagyjából a stábot is összeszedik fű alatt a hivatalos bejelentésig. Nem így történt, de nem bánom. Azért Kiffin méltatása elég jó ajánlólevél és többnyire csak jókat írtak róla.
Kérdés: Elképzelhető, hogy Greg Roman a Jax-hez jöjjön át OC-nek a PO run után, mondjuk több delláért, mint amit Frisco-ban kapott? Vagy ez nagyon meredek elképzelés?

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jaguars request permission to interview Pete Carmichael Jr.
 www.bigcatcountry.com/2013/1/17/3887426/pete-carmichael-jaguars-offensive-coordinator
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holnap 16 vagy 17 órakor mutatják be magyar idő szerint Bradleyt a helyi sajtónak.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nagy öreg Monte Kiffin Bradleyről.

One of, if not, the finest football coaches I have ever worked with. He's an A+. He's a once-in-a-lifetime coach.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
"Jaguars fans don't want to hear this, but Blaine Gabbert will get a chance to show he can compete." NyehhhFearTomi
Azt nem mondta, hogy el is nyeri a kezdő QB posztját. Azzal hogy megkapja az esélyt, semmi gondom. De ez nem egyenlő azzal, hogy ő is lesz a kezdő. iktriad
Sőt! Ugyanez volt a szöveg nálunk a nyáron T-Jax esetében...szart sem jelent. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt vannak az első hivatalos közlemények Caldwelltől és Bradleytől:

Jaguars GM Dave Caldwell on hiring Gus Bradley:
"It was just a matter of time before Gus Bradley became a head coach in the NFL, and the Jacksonville Jaguars are extremely fortunate that Gus will be on our sidelines for many years to come. Gus more than met every criteria we insisted on from our new head coach, and his intangibles and leadership abilities are exceptional. Gus is who the Jaguars need now and in the future."
New Jaguars HC Gus Bradley:
"Shad Khan and Dave Caldwell expect to win, and that's what I wanted to hear. That's why I am coming to Jacksonville -- to win a Super Bowl. I can't wait to meet everyone in Jacksonville on Friday and get this going."
Ha már idézetek - Seahawks játékosok Bradleyről:
Russell Wilson:
Congrats Coach Gus Bradley! Well deserving. You brought our defense so much energy and passion.
Leon Washington
He's a player Coach with Tons of Knowledge. Jaguars will play for him
Doug Baldwin
Gus Bradley would make an amazing head coach. His half time speech on Sunday to the defense was inspiring to us all. I wish him success!
Épp eszembe juttatták, hogy Wisenhunt is még állás nélkül van. Imádnám, ha ő lenne az új OC. Én Caldwell meg Shao helyében tennék neki egy visszautasíthatatlan ajánlatot.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Neal Coolong, aki az NDSUnál (North Dakota State) a munkatársa volt Bradleynek ezt írta róla a BCCn.

Coach Bradley
Hello, I’m not a troll, but I wanted to share with you all how excited I am for Coach Bradley to take over an NFL team.

I had the pleasure of working for Coach Bradley at North Dakota State University as a glorified intern when he was a variety of different positions on the defensive side of the ball, eventually leading to the coordinator position.

While I fetched a ton of coffee, pizza, tins of chew and sunflower seeds, my reward was getting to assist in breaking down film and learning the game from someone who I legitimately feel is one of the most creative, inventive and energetic people I’ve ever met.

Coach Bradley is not only a phenomenal coach, he’s a remarkably fine human being. At the time, I was a 19-year-old student who was wanting to soak up as much football knowledge as I could in preparation for a career as a sports writer. I worked under him for two semesters, and I learned more about the game than I ever thought I could. In the times I watched the Seahawks play this year, I could still hear comments he’d make in my head.

NDSU announced its transition to Division I affiliation my senior year, right at the time head coach Bob Babich resigned to accept the linebackers coach job under Lovie Smith, who was just hired as the defensive coordinator for the Rams.

At that time, nearly the entire NDSU football roster signed a petition requesting Coach Bradley be hired as the head coach – if that doesn’t tell you what kind of love and admiration he gets from his players, I don’t know what does. The school eventually went with Craig Bohl, the former defensive coordinator for Nebraska, mostly because the school wanted its football team to be led with someone with Division I experience. Bohl kept Bradley until he left for the NFL, I think, in 2005.

I’m not at all sure he’d remember me, but I absolutely remember him, and on behalf of all of us who encountered him at North Dakota State, I’m confident in saying you got yourselves an outstanding coach, and I cannot see you failing under him.

Just think…you’ll almost be good enough to beat the Steelers…ahem

Neal Coolong
Editor, Behind The Steel Curtain
North Dakota State University graduate
Ez nagyon biztatóan hangzik.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seattle defense 2009 és 2012 között.
 jacksonville.com/opinion/blog/544821/ryan-ohalloran/2013-01-17/gus-bradley-numbers

Caroll egyébként meghagyta őt 2009 után (akkor még Mora Jr. volt a HC). Amikor a Jaguars találkozott Bradley defenseével 2009ben, nem tudott pontot szerezni. 41-0ra vertek minket az 5. héten 2009ben.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Jaguars fans don't want to hear this, but Blaine Gabbert will get a chance to show he can compete." NyehhhFearTomi
Azt nem mondta, hogy el is nyeri a kezdő QB posztját. Azzal hogy megkapja az esélyt, semmi gondom. De ez nem egyenlő azzal, hogy ő is lesz a kezdő. iktriad
Nem is írtam azt!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jaguars fans don't want to hear this, but Blaine Gabbert will get a chance to show he can compete." NyehhhFearTomi
Azt nem mondta, hogy el is nyeri a kezdő QB posztját. Azzal hogy megkapja az esélyt, semmi gondom. De ez nem egyenlő azzal, hogy ő is lesz a kezdő.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Jaguars fans don't want to hear this, but Blaine Gabbert will get a chance to show he can compete." Nyehhh