NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Barkleyval úgyis jobban jártok, mint GenovalDC
Maka
Pedig komolyan gondolom, amit írtam. Nekem videók alapján sokkal jobban tetszik Barkley játéka.
Geno lábmunkája borzasztó sokszor, a zsebbe toporogva szökdécsel mielőtt dob. A hosszú lábdáinál néha nem lehet eldönteni, hogy melyik tengely körül forog a labda, a gyenge spirál miatt, és emiatt nem is túl pontosak. Atletikusságra se tűnik semmi extrának.
Barkley labdái szerintem sokszor ülnek, a spirálja szép, persze sokszor nincs ideje megdobnia a labdát, mert általába 2 másodpercet enged neki az off.fal, de legalább ebbe is komoly tapasztalatot szerzett.
Persze munkamorált, játékintelligenciát, állóképességet stb. nehéz lemérni, bármelyikük lehet bust vagy boom, de nekem Barkley dobásai jobban tetszenek.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ha NFL ready lenne nyilván kijönne, de mivel sanszos, hogy sose lesz belőle normál profi QB, így le fogja húzni az összes lehetséges idényét college-ban, mert gondolom szeret focizni a'la Tebow...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Például hogy másodéves nem állhat profinak?

Meg egyébként is system QB a gyerek, lényegében te most egy Colt McCoy 2.0-ra ácsingózol.Höri
edes istenem ... iden nem redshirted volt ? de. jovore masodik evet fogja tolteni a palyan, de a harmadikat miota eljott a gimibol ? igen. evegett kijohetne a draftra ? mar miert ne johetne ? elvi akadalya nincs ... mas kerdes h nincs az a barom iranyito, aki kijonne sophomorekent, akarmekkora kiraly.
a mccoy-ozassal egyetertek, bar nala azert jobb.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Például hogy másodéves nem állhat profinak?

Meg egyébként is system QB a gyerek, lényegében te most egy Colt McCoy 2.0-ra ácsingózol.

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Barkleyval úgyis jobban jártok, mint GenovalDC

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Barkleyval úgyis jobban jártok, mint Genoval
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Persze... ha nem jelentkezik draftra 😊silent7939
És azért nem fog jelentkezni a draftra, mert:Maka
nem lesz kedve, megsérül, vár hogy felmenjen az értéke, vagy mittom én... de simán az is lehet hogy reggel úgy ébred hogy "nézd már milyen zavaros a vizeletem!!!! Ez tuti rossz jel! Idén nem megyek draftra!!!" 😀😀😀😀

Viccet félretéve simán előfordulhat... de az is hogy igazad lesz és jól behúzzátok 😊
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Persze... ha nem jelentkezik draftra 😊silent7939
És azért nem fog jelentkezni a draftra, mert:

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Persze... ha nem jelentkezik draftra 😊
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlva

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shorts 75 yardra az 1000től, Blackmonnak megvan a rookie rekord elkapásokban. Anger remek volt.
Babin 2. sack - 2. fumble.

A többit felejtsük el. Megint.

Ja és már Mularkeyt sem ejtek könnyeket, ha ki lesz rúgva Walking Deaddel együtt.

Ja és mindenki figyeljen arra, mi lesz az Oakland - KC meccsen. Ha nyer a Chiefs, szerintem miénk lesz az 1/1.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha megnézzük a mock draft-okat akkor majdnem mindenhol Jarvin Jones tippelnek nekünk aztán egypáran Björn Werner-t.m-bryo
Ki az a Jarvin Jones???? 😀armando83
Hupsz...pardón...Jarvis Jones...kijavítva
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ha megnézzük a mock draft-okat akkor majdnem mindenhol Jarvin Jones tippelnek nekünk aztán egypáran Björn Werner-t.m-bryo
Ki az a Jarvin Jones???? 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha megnézzük a mock draft-okat akkor majdnem mindenhol Jarvis Jones tippelnek nekünk aztán egypáran Björn Werner-t.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És most látszik, hogy Gene kapcsán tényleg ki kell várni a szezon végét, hogy az összes Jags mezben pályára lépő játékos neve meglegyen, mert elég képlékeny a keret így, hogy 1/1-re hajt a gárda.Húsrágó
Még sosem választottatok 1/1-et, így valszeg ez lehet a motiváció. 😊 danyly
Mularkey biztos nem hajt erre, mert akkor az állása is rámegy. A fél rosterrel együtt.


Na ez érdekes. A Jags igazolt WRt a practice squadba, de nem Elliottot:
Jerrell Jackson érkezett. Ex-Missouri WR, szóval Gabbert jól ismeri.
UDFa, eddig a Texansnál fordult meg, nem játszott 1 percet sem. iktriad
Gabbert már nem játszik többet itt, szóval max az öltözői hangulatát javítja majd, a irányító mutatóját nem...Húsrágó
Mivel Henen sem meggyöző, Gabbert kap még egy esélyt bizonyítani TCben. Az már korántsem biztos hogy bekerü az 53ba, de hacsak nem jön 1. körös QB és Henen nem kapcsol Tom Brady üzemmódba a hátralévő 3 meccsen,, még lesz esélye szöszinek kivívni a kezdő QB posztot.
iktriad
A hórihorgas kezdő WR néhány drop miatt a practice squadba se fér be, és nem amiatt, mert probowler WR-ek tapossák egymás sarkát a rosteren.
Guard poszt teljesen reménytelen.
Nekem ez a két húzás is elég, hogy látszódjon, itt már elkezdődőtt a nagytakarítás. Gene rendet tesz az asztalán, kipakolja a hűtőből a maradékait, utoljára megcsöcsörészi a titkárnőjét és leadja a szobája kulcsát a portán.
Bills feltörölte a padlót a jaguárbőrrel, a Phins nem rosszabb csapat.
Pats...ne is menjünk bele
Titans, addig már el is dőlhet a dolog.

Gabbert és Henne helyzete az új GM kezében van. Én nem vennék rá mérget, hogy próbálgatná Gabbertöt akár TC-ben is. Inkább megpróbálja draftpickre váltani (megmozgatva minden kapcsolatát).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Schefter a 1/1es "versenyről". Elég durva, hogy nem emleget QBt a top prospectek között. Meg az is, hogy újra megerősítést nyer a tézis miszerint elég gyengus lesz a jövő évi felhozatal ami a top prospecteket illeti...

2. Race for the bottom: With all the talk of playoff tiebreakers and clinchers, it's easy to overlook maybe the most significant race left this season.

It's the (un)amazing race, the battle for the No. 1 overall pick.

There is no Andrew Luck, no Robert Griffin III, no sure thing at the top of the draft who can remake the roster and mood in Kansas City or Jacksonville. As good as Utah defensive tackle Star Lotulelei, Georgia linebacker Jarvis Jones, Alabama guard Chance Warmack and Texas A&M defensive end Damontre Moore are, none is creating the type of buzz that any of this year's sterling rookie quarterbacks did.

As one NFL executive said last week, this will be a bottom-heavy draft in which teams might be able to help themselves as much with the No. 12 pick as easily as with the No. 2 pick. But someone still has to win No. 1.

Kansas City plays at Oakland, hosts the Colts, then finishes at Denver in a game the Broncos might not be playing for anything. Jacksonville closes out its schedule at Miami, at home against the Patriots, and at Tennessee. Jacksonville might hold a slight scheduling advantage down the stretch, but this race is too close to call.

Oh, the excitement. Oh, the drama. One team soon will clinch No. 1 in a season in which there is no clear-cut No. 1 pick.
Ma óriási jelentőségű lesz az Oakland - Kansas meccs. Akár dönthet az 1/1es pick sorsáról is.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És most látszik, hogy Gene kapcsán tényleg ki kell várni a szezon végét, hogy az összes Jags mezben pályára lépő játékos neve meglegyen, mert elég képlékeny a keret így, hogy 1/1-re hajt a gárda.Húsrágó
Még sosem választottatok 1/1-et, így valszeg ez lehet a motiváció. 😊 danyly
Mularkey biztos nem hajt erre, mert akkor az állása is rámegy. A fél rosterrel együtt.


Na ez érdekes. A Jags igazolt WRt a practice squadba, de nem Elliottot:
Jerrell Jackson érkezett. Ex-Missouri WR, szóval Gabbert jól ismeri.
UDFa, eddig a Texansnál fordult meg, nem játszott 1 percet sem. iktriad
Gabbert már nem játszik többet itt, szóval max az öltözői hangulatát javítja majd, a irányító mutatóját nem...Húsrágó
Mivel Henen sem meggyöző, Gabbert kap még egy esélyt bizonyítani TCben. Az már korántsem biztos hogy bekerü az 53ba, de hacsak nem jön 1. körös QB és Henen nem kapcsol Tom Brady üzemmódba a hátralévő 3 meccsen,, még lesz esélye szöszinek kivívni a kezdő QB posztot.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
És most látszik, hogy Gene kapcsán tényleg ki kell várni a szezon végét, hogy az összes Jags mezben pályára lépő játékos neve meglegyen, mert elég képlékeny a keret így, hogy 1/1-re hajt a gárda.Húsrágó
Még sosem választottatok 1/1-et, így valszeg ez lehet a motiváció. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És most látszik, hogy Gene kapcsán tényleg ki kell várni a szezon végét, hogy az összes Jags mezben pályára lépő játékos neve meglegyen, mert elég képlékeny a keret így, hogy 1/1-re hajt a gárda.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Na ez érdekes. A Jags igazolt WRt a practice squadba, de nem Elliottot:
Jerrell Jackson érkezett. Ex-Missouri WR, szóval Gabbert jól ismeri.
UDFa, eddig a Texansnál fordult meg, nem játszott 1 percet sem. iktriad
Gabbert már nem játszik többet itt, szóval max az öltözői hangulatát javítja majd, a irányító mutatóját nem...
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Austin Pasztor kezd LGben vasárnap!
iktriad
úgy néz ki mint Csőrmester a Doktor Bubóból
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Austin Pasztor kezd LGben vasárnap!

 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-12-14/story/jaguars-notebook-rookie-guard-austin-pasztor-gets-start
Mularkey szerint ez azért van, mert Vallos Meester cseréje is egyben, tehát nem lehet kezdő G. Ekkora pofont kapni, kedves Britton, Ouch... Van egy tippem hogy Eben inaktív lesz vasárnap...

Amúgy tök jó egy practice squados rookiet pont a Dolphins ellen bevetni elvégre az ő pass rushuk gyengus. Ja nem, sőt...

Ennek kb annyi értelme van megint, mint Kevin Elliottot kirúgni aki azért remek gunner is (volt).