NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb William & Marys játékos a keretben 😊 Fölszedtük waiverről Jonathan Grimest. Idén a Jetsben és a Texansban is megfordult, útóbbiból rakták ki a héten.

Tehát ha Darlyt aktiváljuk, valakinek mennie kell. Szerintem vagy RB (Toston vagy Murphy) vagy LB lesz (Brandon II Marshall vagy Greg II Jones) a "szerencsés".
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene Frenette szerint idén a Jags egyszer sem vásárolt fel jegyeket hogy megelőzze a blackoutot. Mindezt a toronymagasan legszarabb szezonunkban. És bár sok Pats fanre számítanak, azért mindent elmond, hogy 4 szektorról is lekerül a ponyva vasárnap. Erre még Timmy se volt képes (mert ugye miatta itt teltház lesz, aha egyszer se volt...).

Tény az idei hazai program nézőcsalogató volt, de ha ezt jövőre is megismételjük, egy ideig nem akarom azt hallani, hogy itt mekkora jegyeladásgondok vannak....

MJD és Jennings biztos nem játszik Lowery és Ross játéka kétséges, mindenki más hadrafogható. Holnap minden valószinűség szerint aktíváljuk Daryl Smith, és vasárnap játszik.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD nem játszik, Jennings átment az agyrázkódás teszten.
Lowery ma nem edzett, kérdéses a játéka a Pats ellen. Ahogy elképzelem hogy a liga által épp 21000$ra megbüntetett Prosinksi fog Hernadez vagy a Pats RBi ellen szerelni probálni, máris összeszorul a gyomrom.

Darylről holnap dönt Mularkey, valószínű aktiváljuk IRről.

Ó és van 1 régi-új RTnk. Bradfield padra küldve az elmúlt hetek szar játéka miatt, jön helyette Guy "inkább játszon TEt" Whimper. Ez minimum 2 sacket jelent...

Egy jó hír- Gronkowksi nem játszik vasárnap a Patsben. Így megúszhatjuk 60 kapott pont alatt.

Ezt meg csak erős idegzetűeknek ajánlom:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Holiday-Videogram/8574a05e-b4e7-45de-a380-882b0ceb5ca1

iktriad
Biztos velem van a baj, de nekem nagyon tetszett 😀 aztán megnéztem a ROAR fotózásos videót, és az is tetszett... (akkor lettem volna megrémülve, ha az nem tetszett volna) 😉Húsrágó
Nemvagy egyedul mert nekem is bejott 😀.m-bryo
Csak vicceltem.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ezt meg csak erős idegzetűeknek ajánlom:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Holiday-Videogram/8574a05e-b4e7-45de-a380-882b0ceb5ca1

iktriad
Biztos velem van a baj, de nekem nagyon tetszett 😀 aztán megnéztem a ROAR fotózásos videót, és az is tetszett... (akkor lettem volna megrémülve, ha az nem tetszett volna) 😉Húsrágó
Nemvagy egyedul mert nekem is bejott 😀.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ezt meg csak erős idegzetűeknek ajánlom:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Holiday-Videogram/8574a05e-b4e7-45de-a380-882b0ceb5ca1

iktriad
Biztos velem van a baj, de nekem nagyon tetszett 😀 aztán megnéztem a ROAR fotózásos videót, és az is tetszett... (akkor lettem volna megrémülve, ha az nem tetszett volna) 😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mel Tucker nem lesz a Wisconsin HCje. Kíváncsi vagyok megmarad-e így DCnek itt jövőre.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD futott ma és holnap is fog a tervek szerint, de a kinti beatek szerint nem valószínű, hogy pályára lép vasárnap.
Jennings DNPs volt, Ross limitált.
A többiek (Cox, Mathis, Poz, Selvie, mester, Alualu Greg I Jones).
És egyre valószínűbb hogy szombaton aktiváljuk Darylt és vasárnap játszik!


erőssen küzdöttem, hogy belinkeljem-e:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000113359/article/mark-sanchez-has-new-york-jets-among-teams-needing-new-qb

😀 😀 😀 (Ik, tedd vissza a fegyvert a szekrénybe és az antraxos borítékot se add fel Adam Schein-nek címezve) 😀 😀 😀Húsrágó
Olvastam. Bekaphatja. És nem fog megtörténni. Ez a New Yorki balfaszkodás arra jó, hogy elvegye Khan kedvét Timmytől.


Ezt meg csak erős idegzetűeknek ajánlom:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Holiday-Videogram/8574a05e-b4e7-45de-a380-882b0ceb5ca1
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
erőssen küzdöttem, hogy belinkeljem-e:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bretzzv3kkmeasl89iui
Mark Sanchez has New York Jets among teams needing new QB
What's the perfect antidote for the New York Jets' Mark Sanchez problem? Former San Francisco 49ers starter Alex Smith. Adam Schein takes a look at nine teams that need a shake-up at quarterback.


😀 😀 😀 (Ik, tedd vissza a fegyvert a szekrénybe és az antraxos borítékot se add fel Adam Schein-nek címezve) 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Csak 14.5 pontos underdogok vagyunk a Pats ellen!
iktriad
Ha csak 15 ponttal kapnának ki, én őszintén büszke tudnék lenni (még a 15-0 is oké, ha a Patset 5 FG-on tartja a védelem). 😀

És ha Henne ezt a meccset hozza, akkor maradhat jövőre 😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végül is MJD DNPs volt. Azt mondta, csak akkor játszik, ha képes nemcsak futni, de megvédeni blokkolni a QBnak is. Viszont ma azt is mondta, jövőre mindenképp visszajön és nem tervez holdoutot!
 jacksonville.com/opinion/blog/513351/vito-stellino/2012-12-19/maurice-jones-drew-questionable-play-sunday-plans
Mellette nem edzett Greg I Jones, Lowery, Poz, Jennings, Meester (pihi).

Cox, Ross, Alualu, Mathis és Selvie limitált volt.

És így és ekkor kerültek a most rosteren lévő játékosok a csapathoz:
 docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=en&hl=en&key=0Arf7vexBQ6EOdEM3Yks0STUydE1mbXNOT1FCMHU0VFE&single=true&gid=2&output=html

Ó, és a naaaaagy Bill Belichick ma agyon dicsérte Shorts III-t a sajtótájékoztatón:

"He’s done a great job. He’s really impressive. He’s one of the best guys we’ve played against all year. I think he does everything well," Patriots head coach Bill Belichick told reporters in a conference call with Jacksonville media.

He’s a real sharp route runner with excellent hands, good in traffic, gets good separation and I really think he does everything well. He competes hard," Belichick continued about Shorts. "He’s really an impressive player that way. He doesn’t take any plays off. He works hard on every route."
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD ma megpróbál teljes értékűen edzeni, csakúgy mint Daryl Smith. Komoly sansz van rá, hogy MINDKETTEN játszhatnak már vasárnap a Pats ellen!

Jennings továbbra sem mert át az agyrázkódásteszten.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak 14.5 pontos underdogok vagyunk a Pats ellen!

Egy remek összefoglaló a Jags 6 idei draftolt rookiejának teljesítményéről.
 members.jacksonville.com/content/despite-jaguars-season-many-rookies-have-played-well#slide-1
Nem olyan rosszak, mint a szezonunk, sőt Blackmon, Anger és Mike Harris egész jó évet fut.

És íme az eddigi kezdő O-linejaink
 jacksonville.com/opinion/blog/544821/ryan-ohalloran/2012-12-18/ol-changes-constant-jaguars
Pasztor múlt héten csak 1 QB hitet és 1 QB hurry engedélyezett. Vasárnap megint kezdeni fog!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason LaCanfora szerint máris van egy komoly GM jelölt Gene helyére. Tom Gamble, a 49ers Director of Player Personnel nagyon jó ajánlásokat kapott Khannál.

Jacksonville is virtually certain to make a change, with general manager Gene Smith a holdover from the prior ownership regime, former first-round pick Blaine Gabbert not worthy of playing ahead of Chad Henne and the team flirting with the first-overall pick. I would expect the beefed-up front office to include some new-school execs, steeped in statistical analytics and Moneyball thinking -- owner Shahid Khan's son, Tony, is a big proponent of that movement in this sport. But they're going to need some old-school evaluators as well, and sources said San Francisco's director of player personnel has been recommended highly to them. Tom Gamble was in the mix for Oakland's opening last year and has experience working for forward-thinking bosses, in the 49ers CEO, Paraag Marathe.
Persze egyátalán nem biztos, hogy jön, mert a Niners nagyon meg van elégedve a munkájával. De ha jönne, ha lehet ne hozza Alex Smitht magával egy trade keretében....

Kevin Elliottot leigazolta a Bills!

Russell Allen akk konvergál a kispad felé? Fantasy miatt kérdem, egyik legstabilabb pontszerző LB-m.empty taxi
Dehogyis. Ő és Poz 100+ tackle felett van. A 3. LB poszt a probléma nálunk. És ha van Daryl, akkor Allen lehet a 3. LB, mint tavaly.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Russell Allen akk konvergál a kispad felé? Fantasy miatt kérdem, egyik legstabilabb pontszerző LB-m.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor névsorolvasás jön:

Andre Branch és Jordan Todman -> IR
Quan Cosby és szegény Will Ta’ufo’ou -> waive.

Jöttek 3an, mind practice squadosok:
Brandon II Marshall, Isaiah Stanback és Mike Brown.

52en vannak rosteren, lehet Daryl lesz az 53.(ő most IRen van).

Van 2 új P squados is:
Brittan Golden UDFA rookie WR a West Texans A&Mről, a Beearsnél volt egy ideig.
Tommie Draheim szintén UDFA rookie, de ő OL. A San Diego Stateről jött, és megfordult már New Englandben, Green Bayben és Seattleben.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyler Wilsonban én nem gondolkodnék a helyetekben mert most emlegetik a 2/1 környékén, de szerintem ő dominálni fog a Senior Bowlon, főleg ha a két jómadár nem megy el rá. Szóval fel fog kúszni top20-ba, oda meg csak izmos cserélgetéssel tudtok eljutni. Én az ő játékát kedvelem eléggé, bár fizikálisan limitált. Remélem nem ponderesedik el. Majd a mobile-i hét után okosabb leszek, egyelőre nincs kiforrott véleményem róla.

Glennonban hatalmas potenciál van. Tán a legképzettebb mind közül, nyáron ott volt a Manning Passing Academy-n és ő vitte a show-t, pedig Barkley is benevezett nyilván. Tökéletes felépítés, erős kar, pontos, csak eléggé kiszámíthatatlan és sok turnover. Mindenképp csiszolni kell, hogy érdemes legyen bevetni, de én azt mondom, belőle igazi vadállatot lehetne gyúrni ha jó kezekbe kerül. Volt pár agyeldobós meccse az NC State-ben, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni. (@Miami, @UNC, @Clemson, mind 440+ yard)

És hát ne feledjük el, Coach O'Brien azért zavarta el Russell Wilsont Wisconsinba, hogy az akkor junior korú Glennont végre pályára küldhesse.Höri
Elviszik 1/2-re 😀gabokocka
Melyikre gondolsz a kettő közül?

Ja és jövőre már nem Gene draftol. Ez tudom betesz a draftközvetítések hangulatának, de nálunk talán végre elkezd épülni egy normális csapat.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Tyler Wilsonban én nem gondolkodnék a helyetekben mert most emlegetik a 2/1 környékén, de szerintem ő dominálni fog a Senior Bowlon, főleg ha a két jómadár nem megy el rá. Szóval fel fog kúszni top20-ba, oda meg csak izmos cserélgetéssel tudtok eljutni. Én az ő játékát kedvelem eléggé, bár fizikálisan limitált. Remélem nem ponderesedik el. Majd a mobile-i hét után okosabb leszek, egyelőre nincs kiforrott véleményem róla.

Glennonban hatalmas potenciál van. Tán a legképzettebb mind közül, nyáron ott volt a Manning Passing Academy-n és ő vitte a show-t, pedig Barkley is benevezett nyilván. Tökéletes felépítés, erős kar, pontos, csak eléggé kiszámíthatatlan és sok turnover. Mindenképp csiszolni kell, hogy érdemes legyen bevetni, de én azt mondom, belőle igazi vadállatot lehetne gyúrni ha jó kezekbe kerül. Volt pár agyeldobós meccse az NC State-ben, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni. (@Miami, @UNC, @Clemson, mind 440+ yard)

És hát ne feledjük el, Coach O'Brien azért zavarta el Russell Wilsont Wisconsinba, hogy az akkor junior korú Glennont végre pályára küldhesse.Höri
Elviszik 1/2-re 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A WR Isaiah Stanback a practice squadból bekerült az 53ba. Még nem tudni kinek kellett mennie, hogy helyet csináljanak neki.

A Jags nagyon kérdésesről ma kérdésesre enyhítette MJD státuszát vasárnapra. Lehet hogy a Pats ellen visszatér a legjobb védőnk(Daryl) és támadónk is?

Mel Tucker péntek megy interjúra a Wisconsin HC posztjával kapcsolatban:
 btn.com/2012/12/16/wisconsin-interviews-badgers-product-mel-tucker/

És hacsak nem nyerünk 2 meccset(nem fogunk) már legrosszabb esetben is 1/2n választunk jövőre.
 www.bigcatcountry.com/2012/12/18/3779146/nfl-draft-order-2013-chiefs-jaguars
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyler Wilsonban én nem gondolkodnék a helyetekben mert most emlegetik a 2/1 környékén, de szerintem ő dominálni fog a Senior Bowlon, főleg ha a két jómadár nem megy el rá. Szóval fel fog kúszni top20-ba, oda meg csak izmos cserélgetéssel tudtok eljutni. Én az ő játékát kedvelem eléggé, bár fizikálisan limitált. Remélem nem ponderesedik el. Majd a mobile-i hét után okosabb leszek, egyelőre nincs kiforrott véleményem róla.

Glennonban hatalmas potenciál van. Tán a legképzettebb mind közül, nyáron ott volt a Manning Passing Academy-n és ő vitte a show-t, pedig Barkley is benevezett nyilván. Tökéletes felépítés, erős kar, pontos, csak eléggé kiszámíthatatlan és sok turnover. Mindenképp csiszolni kell, hogy érdemes legyen bevetni, de én azt mondom, belőle igazi vadállatot lehetne gyúrni ha jó kezekbe kerül. Volt pár agyeldobós meccse az NC State-ben, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni. (@Miami, @UNC, @Clemson, mind 440+ yard)

És hát ne feledjük el, Coach O'Brien azért zavarta el Russell Wilsont Wisconsinba, hogy az akkor junior korú Glennont végre pályára küldhesse.Höri
Nagyon köszi a válaszokat.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyler Wilsonban én nem gondolkodnék a helyetekben mert most emlegetik a 2/1 környékén, de szerintem ő dominálni fog a Senior Bowlon, főleg ha a két jómadár nem megy el rá. Szóval fel fog kúszni top20-ba, oda meg csak izmos cserélgetéssel tudtok eljutni. Én az ő játékát kedvelem eléggé, bár fizikálisan limitált. Remélem nem ponderesedik el. Majd a mobile-i hét után okosabb leszek, egyelőre nincs kiforrott véleményem róla.

Glennonban hatalmas potenciál van. Tán a legképzettebb mind közül, nyáron ott volt a Manning Passing Academy-n és ő vitte a show-t, pedig Barkley is benevezett nyilván. Tökéletes felépítés, erős kar, pontos, csak eléggé kiszámíthatatlan és sok turnover. Mindenképp csiszolni kell, hogy érdemes legyen bevetni, de én azt mondom, belőle igazi vadállatot lehetne gyúrni ha jó kezekbe kerül. Volt pár agyeldobós meccse az NC State-ben, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni. (@Miami, @UNC, @Clemson, mind 440+ yard)

És hát ne feledjük el, Coach O'Brien azért zavarta el Russell Wilsont Wisconsinba, hogy az akkor junior korú Glennont végre pályára küldhesse.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Persze munkamorált, játékintelligenciát, állóképességet stb. nehéz lemérni, bármelyikük lehet bust vagy boom, de nekem Barkley dobásai jobban tetszenek.DC
Barkley a világ legjobb prospectje lenne ha az NFL-ben limitálnák a maximális passz hosszúságot 19 yardra 😀 Odáig ugyanis halál pontos, de a hosszabbakkal baja van. Annyiban nem baj ez, hogy "hagyja a playmakert, hogy playmaker legyen" lásd Dalton. Csak hát ő is messze van az első körtől. Nagyot csak akkor lehet hibázni Barkley-val, ha a megválót látja benne az edző, de egy közepes szintet mindenképpen hozni fog, és a fejlődési potenciál is benne van, sokkal jobban mint Daltonban volt valaha, mégha stílusuk hasonló is.

Geno Smith az én szememben egy 22 éves Brandon Weeden. Mindkettőből Holgorsen rendszere csinált királyt, és ha azt vesszük, a clevelandivel se lenne semmi gond ha nem 29 évesen tartana ezen a szinten. Höri
Ha már így belejöttél az elemzésbe, mi a véleményed Wilsonról és Glennonról? Szerintem nekik nagyobb esélyük van arra, hogy nálunk kössenek ki, mint Geno és Barkley.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Persze munkamorált, játékintelligenciát, állóképességet stb. nehéz lemérni, bármelyikük lehet bust vagy boom, de nekem Barkley dobásai jobban tetszenek.DC
Barkley a világ legjobb prospectje lenne ha az NFL-ben limitálnák a maximális passz hosszúságot 19 yardra 😀 Odáig ugyanis halál pontos, de a hosszabbakkal baja van. Annyiban nem baj ez, hogy "hagyja a playmakert, hogy playmaker legyen" lásd Dalton. Csak hát ő is messze van az első körtől. Nagyot csak akkor lehet hibázni Barkley-val, ha a megválót látja benne az edző, de egy közepes szintet mindenképpen hozni fog, és a fejlődési potenciál is benne van, sokkal jobban mint Daltonban volt valaha, mégha stílusuk hasonló is.

Geno Smith az én szememben egy 22 éves Brandon Weeden. Mindkettőből Holgorsen rendszere csinált királyt, és ha azt vesszük, a clevelandivel se lenne semmi gond ha nem 29 évesen tartana ezen a szinten.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd a felmérőkön villogni fog, 1-2. pick is QB lesz, nincs mit szaroznia a Chiefsnek sem és nektek sem. Oszt vagy bejön vagy nem.gabokocka
2 évet már elbasztunk egy első körös QB pickre, és bár pár kinti szerint erős az idei QB class, szerintem meg kifejeszetten gyenge a tetején. Akkor meg inkább jöjjön Lotulelei. Vagy Jarvis Jones, de mivel ő DE lenne nálunk, így tuti bust lesz, mint minden DE akit az elmúlt 10 évben draftoltunk(volt egy pár)...

1. körben jöjjön egy védő, 2. körben meg jöjjön Glennon vagy Tyler Wilson development projectnek. Hennevel és szöszivel elversenghetnek a kezdő posztért TC alatt, az egyik veterán cut(álom - trade egy late round pickért) a másik kezd, a rookie meg szorgalmasan jegyzetel, és év végén akár be is szálhat, de nem előbb!

Mai témák:

MM ma azt mondta, Daryl vissza fog nagy valószínűség szerint térni a Pats ellen, de MJD nem (Miért nem lehetett IRre tenni fel nem foghatom?).

Meester szívesen maradna 2013ban is. Én még szívesebben látnám, ha visszavonulna...

Jason LaCanfora jóslata GM ügyben
"Jacksonville is virtually certain to make a change, with general manager Gene Smith a holdover from the prior ownership regime, former first-round pick Blaine Gabbert not worthy of playing ahead of Chad Henne and the team flirting with the first-overall pick. I would expect the beefed-up front office to include some new-school execs, steeped in statistical analytics and Moneyball thinking -- owner Shahid Khan's son, Tony, is a big proponent of that movement in this sport. But they're going to need some old-school evaluators as well, and sources said San Francisco's director of player personnel has been recommended highly to them. Tom Gamble was in the mix for Oakland's opening last year and has experience working for forward-thinking bosses, in the 49ers CEO, Paraag Marathe."
Ezt a "Tony Khan mint nagy stat guru" dolgot egyfolytában mondogatják mostanában a házunk táján, és hogy az új rendszerben ő nagy fejes lesz. Nem tudom, hogy ez mennyire jó nekünk.. Mondjuk jó arcnak tűnik twitteren, de nem biztos, hogy szakértő is.
Azért kéne valami normális Gm is mellé.

Aztán ott az egyre jobban komoly problémának tűnő HC kérdés. Én tegnap megírtam, hogy ha Muularkey megy, nem leszek szomorú, hiába rendes arc, minthat ő lenne a tökéletes Gene Smith HC. AMi nem jó jel. Az hogy idén talán a Texans meccset leszámítva (bár a 4. negyedben ott is szétestünk) nem játszott egyszer sem a csapat jól nem hogy 60 de az esetek többségében több mint 30 percig sem, az nagy probléma. Íme Pete Prisco véleménye.
Week 15 was not good for the reputations of some coaches. Some teams, in my mind, looked like they packed it in. They were the Bills, the Bucs, the Chargers, the Jaguars, the Chiefs and the Lions. All six looked horrible in losing. They were all blown out. Bucs coach Greg Schiano is a first-year coach, so he's safe. The others? Not so much, even though Jacksonville's Mike Mularkey is also in his first year. The players there have complained about his physical practices, which is not a good sign. There will be change in the front office, which also won't help his cause.


Megmondom őszintén az egész edzői stábból a WR edző Sullivant(amit Shortsból csinált az nagy munka, és Blackmonnál is mutatkoznak a jó jelek) és talán a QB coach Olsont tartanám meg, a többiek mehetnek.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Majd a felmérőkön villogni fog, 1-2. pick is QB lesz, nincs mit szaroznia a Chiefsnek sem és nektek sem. Oszt vagy bejön vagy nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Pedig komolyan gondolom, amit írtam. Nekem videók alapján sokkal jobban tetszik Barkley játéka.
Geno lábmunkája borzasztó sokszor, a zsebbe toporogva szökdécsel mielőtt dob. A hosszú lábdáinál néha nem lehet eldönteni, hogy melyik tengely körül forog a labda, a gyenge spirál miatt, és emiatt nem is túl pontosak. Atletikusságra se tűnik semmi extrának.
Barkley labdái szerintem sokszor ülnek, a spirálja szép, persze sokszor nincs ideje megdobnia a labdát, mert általába 2 másodpercet enged neki az off.fal, de legalább ebbe is komoly tapasztalatot szerzett.
Persze munkamorált, játékintelligenciát, állóképességet stb. nehéz lemérni, bármelyikük lehet bust vagy boom, de nekem Barkley dobásai jobban tetszenek.DC
Év végi szar játéka és a vállsérülése miatt szerintem a top10-ből is kicsúszhat, durva reach lenne a második helyen.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom