Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Te csípet Tebow-t én meg téged csípnélek hogy kelj fel 😀
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Én elégedett vagyok az eredménnyel. 1TD-vel kapni ki, amikor zongorázni lehet a különbséget a két csapat között, abszolút vállalható. 2 INT, 3 sack is tisztességes teljesítmény. JB-nek jutott egy TD, nálam ez is javít az összképen 😉

Tebow ügy: igyekeztem magamba tartani, amit egyszer már írtam. Ha Khan szereti Tebowt, mert pl látta a PO meccsen a Steelers ellen, akkor ez egy olyan pillanat, amikor ide lehet hozni, ki lehet próbálni nagyobb veszteség nékül.
Miért?
Mert draftról a 3. kör vagy még későbbre prognosztizált QB a kiszemelt, akinek minimum 1 év kell, hogy szokja az NFL. Arra az egy évre meg kb tökmindegy, hogy Szöszi, Henne, Tebow az irányító. Ha Tebow felsül, akkor sincs semmi, mert Henne és Gabbert se fogja jövőre SB-ba vezetni a csapatot. Hogy 4-6 győzelmet Tebow, Henne, Gabbert vagy a védelem szállítja, hát lényeges az? Utána pedig be lehet vetni azt középső vagy hátsó körös szerzeményt, vagy hozni egy veteránt, vagy a rákövetkező draftról felrántani egy Félistent.
Ha lesz, de nem biztos, hogy lesz, új HC, akkor vele persze kibaszás, hogy kész helyzet elé állítják. De biztos akad olyan edző, aki Tebow-val is el tud képzelni egy NFL offenset (még QB poszton is). És ha nem jött be kísérlet, akkor az új HC-t is el lehet küldeni, és hozni egy rátermett ürgét.
A másik lehetőség, hogy tényleg RB-t faragnak belőle, akiben mindig ott a trükkös játék esélye. MJD - Tebow futópáros nem olyan rossz.(Jenningsnél biztos jobb)

Szorri vagyok, a nép ellensége, de én csípem Tebowt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kb 90%-ra vehető h Tebow ide jönStylee
Az FTU beatje szerint ugyanennyi az esélye annak hogy nem. És neki jobban hiszek.

Mellesleg jöhet, csak nem QBnak. TEkből most úgyis hiány van 😛iktriad
Ricsiék sport 1 en ezt mondták. Továbbítottam 😛Stylee
Ricsi mióta számít komolyan vehető forrásnak ilyen ügyekben?iktriad
Gondoltam egy fórumon az ilyen jellegű (mondjuk akkor pletykának) dolgokat is meg lehet osztani. De én kérek elnézést.Stylee
Semmi baj, csak komolytalannak és logikátlannak tartom.

Ha meg igaz, akkor sokkal nagyobb szarban vagyunk, mint a 2-13as mérlegünk...iktriad
Ik, szerintem önmagában elég gáz, hogy egy puntert Russell Wilson előtt draftoltatok, és ezen még az "utólag könnyű okosnak lenni" alapigazság sem segít...jjncaa
Ezért (is) lesz kirúgva december 31.én Gene, hogy valami örömünk legyen szilveszterkor.

De ha Khan idehozatja Timmyt ő se sokkal jobb, és az baj, mert őt nem fogja leváltani senki egy jó darabig.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Kb 90%-ra vehető h Tebow ide jönStylee
Az FTU beatje szerint ugyanennyi az esélye annak hogy nem. És neki jobban hiszek.

Mellesleg jöhet, csak nem QBnak. TEkből most úgyis hiány van 😛iktriad
Ricsiék sport 1 en ezt mondták. Továbbítottam 😛Stylee
Ricsi mióta számít komolyan vehető forrásnak ilyen ügyekben?iktriad
Gondoltam egy fórumon az ilyen jellegű (mondjuk akkor pletykának) dolgokat is meg lehet osztani. De én kérek elnézést.Stylee
Semmi baj, csak komolytalannak és logikátlannak tartom.

Ha meg igaz, akkor sokkal nagyobb szarban vagyunk, mint a 2-13as mérlegünk...iktriad
Ik, szerintem önmagában elég gáz, hogy egy puntert Russell Wilson előtt draftoltatok, és ezen még az "utólag könnyű okosnak lenni" alapigazság sem segít...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco azt írta twitteren, ha Timmy idejönne, akkor is csak és kizárólag H-back/FB poszton számolnak vele.

Szóval nagyon drukkolok a cutnak a Jets részéről, mert akkor nincs az az isten hogy idejönne. 😊
Trade esetén most nem lenne beleszólása, úgyhogy remélem nem teszünk szívességet, hogy a semmiért draft pickkel fizetünk.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, hogy Shorts pályán lesz-e jövő héten, de ha nem akkor is lesz miért szurkolni. 1 meccsel az alapszakasz vége előtt Blackmon vezet elkapott yardokban a rookiek között!
Az állás:
1. Justin Blackmon (JAX) 786
2. Josh Gordon (CLE) 766
3. TY Hilton (IND) 750
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kb 90%-ra vehető h Tebow ide jönStylee
Az FTU beatje szerint ugyanennyi az esélye annak hogy nem. És neki jobban hiszek.

Mellesleg jöhet, csak nem QBnak. TEkből most úgyis hiány van 😛iktriad
Ricsiék sport 1 en ezt mondták. Továbbítottam 😛Stylee
Ricsi mióta számít komolyan vehető forrásnak ilyen ügyekben?iktriad
Gondoltam egy fórumon az ilyen jellegű (mondjuk akkor pletykának) dolgokat is meg lehet osztani. De én kérek elnézést.Stylee
Semmi baj, csak komolytalannak és logikátlannak tartom.

Ha meg igaz, akkor sokkal nagyobb szarban vagyunk, mint a 2-13as mérlegünk...
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Kb 90%-ra vehető h Tebow ide jönStylee
Az FTU beatje szerint ugyanennyi az esélye annak hogy nem. És neki jobban hiszek.

Mellesleg jöhet, csak nem QBnak. TEkből most úgyis hiány van 😛iktriad
Ricsiék sport 1 en ezt mondták. Továbbítottam 😛Stylee
Ricsi mióta számít komolyan vehető forrásnak ilyen ügyekben?iktriad
Gondoltam egy fórumon az ilyen jellegű (mondjuk akkor pletykának) dolgokat is meg lehet osztani. De én kérek elnézést.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kb 90%-ra vehető h Tebow ide jönStylee
Az FTU beatje szerint ugyanennyi az esélye annak hogy nem. És neki jobban hiszek.

Mellesleg jöhet, csak nem QBnak. TEkből most úgyis hiány van 😛iktriad
Ricsiék sport 1 en ezt mondták. Továbbítottam 😛Stylee
Ricsi mióta számít komolyan vehető forrásnak ilyen ügyekben?
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Kb 90%-ra vehető h Tebow ide jönStylee
Az FTU beatje szerint ugyanennyi az esélye annak hogy nem. És neki jobban hiszek.

Mellesleg jöhet, csak nem QBnak. TEkből most úgyis hiány van 😛iktriad
Ricsiék sport 1 en ezt mondták. Továbbítottam 😛
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kb 90%-ra vehető h Tebow ide jönStylee
Az FTU beatje szerint ugyanennyi az esélye annak hogy nem. És neki jobban hiszek.

Mellesleg jöhet, csak nem QBnak. TEkből most úgyis hiány van 😛
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Kb 90%-ra vehető h Tebow ide jön
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt elfelejtettem, hogy ezzel a vereséggel biztos, hogy az idei lesz a legrosszabb év a franchise történtében(4-12 volt a '95, alapító évbeli csapat mérlege. Viszont 1 évre rá AFC döntőt játszottunk!).

Blackmon jelenleg vezet a rookiek között elkapott yardokban, de a clevelandi Josh Gordonnak még van 1 félideje.

Ja és ímmár biztos legalább az 1/2 hacsak nincs trade.
1/1 akkor lehet ha a Broncos kikap a Chiefstől(kell a W Manningéknek az 1. kiemelt hely miatt) és mi szívunk a most nagyot égő és egyszer már levert Titans ellen.

Gene azt mondta Tebow ügyben, hogy nem kommentál olyan játékossal kapcsolatban semmit, aki szerződésben áll máshol. Egy csapathoz közeli forrás viszont ezt mondta:
"What do you think?" (Tehát nem. Halloran a csapat FTUs beatje szerint majdhogynem kizárt a dolog).

Olyan 40%-ban hasonlít a csávó, 😊 Hasonmásnak erős.Maka
Ok.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Olyan 40%-ban hasonlít a csávó, 😊 Hasonmásnak erős.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szezonunk összefoglalója 1 gifen egy Maka hasonmás(?) által:
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha meglett volna a Td, akkor is tuti kikapunk:
"Mularkey said jaguars would have gone for two if they scored TD at end instead of force OT"
Potter meg azt mondta, túl hangos volt a közönség a false startjánál. Komolyan. (Mondjuk a felük Pats fan volt, ez tény).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kifújtam magam, lecsillapodtam...nemvolt ez annyira rossz a szezonhoz képest...de a szájízem keserű mert...ha Scooby Doo berúgja és Harry Potter nem csinál false startot talán lett volna OT..remélem Cecil-nek semmi baja 😕m-bryo
Ha Scobee berúgja, nem kell feltétlenül rámenni 4.re és a meccs végén egy FG elég lett volna a Whez.

Csak kár, hogy sajnos túl sok a ha.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kifújtam magam, lecsillapodtam...nemvolt ez annyira rossz a szezonhoz képest...de a szájízem keserű mert...ha Scooby Doo berúgja és Harry Potter nem csinál false startot talán lett volna OT..remélem Cecil-nek semmi baja 😕
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre talán megszabadulunk egy bohóctól (GM) és most meg kiderulne hogy a bajusz is hasonló??? 😕 Na néééééé.....m-bryo
Ezért is remélem, hogy csak kacsa. A jegyeladások miatt még csak oka sem lenne rá, hogy megtegye. Nem mintha olyan hú de sokat számítana a jelenléte ez ügyben, sőt(egyszer sem volt telt ház, mikor itt játszott. Kétszer.).
Arról már nem is beszélve, hogy ez mennyire betenne a GM (és esetleges HC) keresésnek.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nagyon boldog Karácsonyi unnepeket kívánok minden Jax szurkolónak....szép estét.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Végre talán megszabadulunk egy bohóctól (GM) és most meg kiderulne hogy a bajusz is hasonló??? 😕 Na néééééé.....
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha Scobee nem hagyja ki az első FGt...
Ha Potter nem false startol az 1 yardoson.
Ha..

Mindegy, ez egy ilyen év, és a mai teljesítmény alapján büszke vagyok a srácokra.
3 sack, idén ez a legtöbb egy meccsen idén. Alualu 3.5 sackkel vezet.
Több total yardunk volt, mint a Patsnek (WTF?)

Shortsnak 21 yard kellene az 1000hez, de nem biztos hogy játszhat(Chung bekaphatja). MM amondjuk azt mondta, hogy Shorts jól volt meccs után, TALÁN nem let agyrázkódása.
Mincey, Alualu, de még Prosinski is remekül játszott.
Derek Cox pedig tényleg keeper.

A Chiefs és mi is kikaptunk, most már biztos az 1/2 minimum.


Jön a lenullázott Titans jövő héten, hogy lezárjuk ezt a bűnrossz szezont.
Jók voltatok, de nem büntettétek eléggé a hibákat
Azért pacsiWyatt
Szimpatikus vesztes szerepe jól áll nekünk. Sajnos.

Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀Jetson
Amíg nincs megerősítés, eddig ez csk pletyka. Ha igaz, Khan is elmehet a búsba.iktriad
Ha már az owner is píííííííp akkor nemtudom 😕
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Scobee nem hagyja ki az első FGt...
Ha Potter nem false startol az 1 yardoson.
Ha..

Mindegy, ez egy ilyen év, és a mai teljesítmény alapján büszke vagyok a srácokra.
3 sack, idén ez a legtöbb egy meccsen idén. Alualu 3.5 sackkel vezet.
Több total yardunk volt, mint a Patsnek (WTF?)

Shortsnak 21 yard kellene az 1000hez, de nem biztos hogy játszhat(Chung bekaphatja). MM amondjuk azt mondta, hogy Shorts jól volt meccs után, TALÁN nem let agyrázkódása.
Mincey, Alualu, de még Prosinski is remekül játszott.
Derek Cox pedig tényleg keeper.

A Chiefs és mi is kikaptunk, most már biztos az 1/2 minimum.


Jön a lenullázott Titans jövő héten, hogy lezárjuk ezt a bűnrossz szezont.
Jók voltatok, de nem büntettétek eléggé a hibákat
Azért pacsiWyatt
Szimpatikus vesztes szerepe jól áll nekünk. Sajnos.

Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀Jetson
Amíg nincs megerősítés, eddig ez csak pletyka. Ha igaz, Khan is elmehet a búsba.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀Jetson
Ha anyira akartátok akkor maradjon ott..m-bryo
Nem tudom milyen elfajzott döntés alapján került ide. Ám immár Sanchezzel együtt tradelhető lesz; legalábbis nagyon remélem...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀Jetson
Ha anyira akartátok akkor maradjon ott..