Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a monogram akkor volna igaz, ha a TT jönne ki. 😛
De olyan nem lehet akárkinek ugyebár.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Blackmont nagyon keményen kezdik a kintiek szidni, hogy néha úgy játszik, mint akinek fogalma sincs arról, mit kéne csinálnia. Gabbert többször elkapható labdát dob felé most már rendszeresen, és ebből csak fele (vagy annyi se) elkapás. Az ESPN statjai szerint 54 neki szánt passzból van 23 elkapása.Az egy Top 5 picktől borzasztó gyenge.
Érdekes Sullivan 1. számú, és egész jó WRt csinált Shortsból fél év alatt, Blackmon meg egyelőre úgy játszik, mint Reggie Williams vagy Matt Jones, mikor szarok voltak...
Miért is nem Alshon Jefferyt draftoltuk a 2. körben, az elsőben meg húztunk volna valaki mást, (így csak a 4. körben draftoltuk volna Angert) a 3.ban meg szerezhettünk volna egy jó O-falembert. (Bár mondjuk Bresster mint UDFA eddig nem rossz, sőt.)
iktriad
Mivel már draft pillanatában elkezdtem szeretni Blackmont, ezért továbbra is igyekszem elvtelenül védeni.
1. Drop esetén azért előhúznám a "Gabbert-nem-jó-QB" kártyát (ami kb az autós kártyák Bugattija). Legalább az esetek harmadát fedi szerintem, hogy rossz a passz. Bravúros elkapásból sem lehet annyit csinálni, ami Gabbertből jó irányítót faragna (statisztikailag). Shorts se az egykezes vetődős elkapásaiból hozza a yardokat, hanem amikor a Defensből mindenki elfelejti, hogy Ő ott van középen. (kérés esetén videót is keresek)
2. Szélső elkapásoknál többször előfordul, hogy kilépés miatt nincs meg az elkapás. CHI és DET ellen is volt, amikor simán megvolt az elkapás, aztán ahelyett, hogy valahogy spiccel érintette volna a talajt, Blackmon egyszerűen lendületből kilépett. Ez egyértelműen Blackmon hibája, de nekem ez inkább tűnik időzítésbeli kérdésnek, mint egy fontos WR képesség hiányának. Simán ki fogja nőni ezt a dolgot még idén. Képtelen vagyok elhinni, hogy az 2012-ben draftra jelentkező és legtöbbre tartott elkapója ne tudna vonalon belül maradni. Tud, csak egy kis finomítást igényel a dolog.
3. Alkesz, emiatt nem úgy startolt a szezonja, mint kellett volna. Persze Armando miatt már nem hívjuk Alkesznak az Alkeszt, de ettől még "megtütükézte" a magáét.
4. Egy olyan érv, amivel eddig nem akartam előhozakodni, mert ez lenne az autóskártyák Koenigseggje, avagy a Chewbacca-védelem: Blackmon monogramja JB!
Ez a monogram arra predesztinál, hogy Te legyél legjobb, a legyőzhetetlen, a hős.
Jack Bauer
James Bond
Justin Blackmon
Jason Bourne
Jim Beam
Azt hiszem egyértelmű a minta, a vak is látja. Vehetjük nyugodt szívvel axiómának, ezzel értelmetlenné téve bármiféle vitát is a kérdésben: JB elit és kész!
😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 érdekes stat mára:

1. Shortsnak több elkapott yardja és TDje (456 & 39 van mint a két nagy offseason erősítésnek, Robinsonnak és Alkesznek EGYÜTTVÉVE (410, 1).
Ok, Robinson kihagyott pár meccset, de ez ciki így is.

Blackmont nagyon keményen kezdik a kintiek szidni, hogy néha úgy játszik, mint akinek fogalma sincs arról, mit kéne csinálnia. Gabbert többször elkapható labdát dob felé most már rendszeresen, és ebből csak fele (vagy annyi se) elkapás. Az ESPN statjai szerint 54 neki szánt passzból van 23 elkapása. Az egy Top 5 picktől borzasztó gyenge.
Érdekes Sullivan 1. számú, és egész jó WRt csinált Shortsból fél év alatt, Blackmon meg egyelőre úgy játszik, mint Reggie Williams vagy Matt Jones, mikor szarok voltak...
Miért is nem Alshon Jefferyt draftoltuk a 2. körben, az elsőben meg húztunk volna valaki mást, (így csak a 4. körben draftoltuk volna Angert) a 3.ban meg szerezhettünk volna egy jó O-falembert. (Bár mondjuk Bresster mint UDFA eddig nem rossz, sőt.)

2. Anger 73 yardos puntja a 2. legnagyobb volt a franchise történetében. Ma is 50 yard felett átlagolt. Ö szépen túltette magát a Packers elleni bűn rossz meccsén.

3. Hogy valami bíztatót írjak csütörtökre is. Gabbertnek több Wje van a Colts ellen (3), mint a liga másik 30 csapatával szemben (2 - Ravens, Buccaneers). Ez egyébként elég kínos stat is egyben az tény, de a Colts ellen biztató. 😊

Jó lenne, ha tényleg ez a meccs lenne a szezonunk Superbowlja. A hazai közönség többet érdemel 4 verségnél, és 34-126os pontkülönbségnél. Már csak a jövő évi jegyeladások miatt is.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap legbosszantóbb statisztikája ez:
Jaguars Rebuilding év: 4 - Mérleg: 1-7
Colts Rebuilding év: 1 - Mérleg: 5-3

Mondjuk Gene első évében ('09) nekünk sem volt rossz ilyentájt a mérlegünk - 4-4.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, hogy legalább valaki örüljön. Delonso - Selvie produkálta a meccs egyedüli jaguár sackjét.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Mike Thomas nem csinált (ma sem) semmit.

4 hazai meccs, 4 L, 34-126os otthoni pontarány. A következő hazai meccsünket Indyben játszuk le, ott jobban megy. 😊

4 futott TDt beszívni a Lionstól - gáz.
Az offense produktuma - még gázabb.

Blackmon a TDje ellenére, Jennings és persze Szöszi kapja össze magát. Blackmon kezd a WR Jamarcusra hasonlítani a kedvtelenségével. Jenningst meg max nagyon kevés pénzért igazolnám újra...

Akik az 1/1ért izgulnak (Maka) - nyert a Panthers, már csak a Chiefs áll olyan szar mérleggel mint mi.

Jön a tűzforró Coltts csütörtök éjjel, lig várom, hogy primetimeban is szopjunk egy jó nagyot.

Már csak Gabbert 3-0as Colts elleni mérlegében bízom. Egy ici -picit...

---------------------------------------------------
Az a vicc, hogy szezon előtt azt hittem, rohadt sokat kell majd a saját FAinkre költeni.

Ehhez képest:
Max. veteránminimumot adnék: Jennings, Britton, Meester, Greg Jones, Mathis.
1 éves szerződés: Daryl
Egy CJ Mosley szerű (évi 2-3 millió $) Knightonnak.
És Cox kapjon egy viszonylag zsíros szerződést.

Megint be kéne vásárolni az FA piacon az offseasonban...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ínaktívak: Anthony Armstrong, Montell Owens, Dwight Lowery, Rashean Mathis, Maurice Jones-Drew, Greg Jones, Jeris Pendleton - szegény sose kapja meg a lehetőséget.

Cox aktív, remélem tud játszani is, nem úgy mint Mathis múlt héten.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elnézést érte...topmodell
Semmi baj.

Vallos sokat volt itt:
The Jaguars sign fullback Will Ta'ufo'ou to active roster from practice squad. Waived Steve Vallos.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Best sorsa végleg meg pecsételődott. PUP-on fejezi be a szezont. Eddig is tudtuk de most lett hivatalos.
Hogy kell azt elképzelni hogy valaki nem tisztul ki 1ev alatt.
Egyáltalán milyen mérések vannak ra?!
Es van e arra mérés hogy az elott egyáltalán tiszta volt.
Mert szerintem van egy két magyar futballistánk, aki lehe. Nem menne át egy ilyen teszten. Pedig nem is kapott ütést a fejére. Csak alapból sötétnek született. Elnézést ha valakit megbántottam vele.
topmodell
Öööö, megkérdezhetem, hogy ez miért tartozik ránk? 😊 iktriad
Basszus nem is értettem miért tűnt el a topicból. De ezek szerint nem tűnt el csak 'átalakult'.
Egyszerűen rossz helyre irtam. Ezt egy rossz téves atvezetesnel ugy hoznak ki, hogy biztos nem fog TD-t csinálni ELLENETEK ezen a hétvégén. (Meg senki ellen, semelyik hétvégén)
Elnézést érte...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Kedves Ik & Armando!

Nem tudom, hogy mit szedtek, de qrva ütős, úgyhogy én is kérnék belőle... mégis mire véljem ezt a nagy "MoJo trade" kampányt? Úgy állítjátok párhuzamba Gabbert-el, mintha a posztjukon ugyanazon a szinten lennének. Agyam eldobom, de komolyan. Gabby-nek volt idén 2,5 jó meccse. Egyiket se nyertük meg (oké az Oakland-ről nem ő tehet). Amúgy sem tudok leseggelni a 260 (MIN), vagy a 303 (GB) yard-tól. Tény, hogy kezd jobban teljesíteni és ennek örülök, de nehogy már azt akarjátok beadni, hogy MoJo miatt szar az offense. MoJo-nak volt egy jó meccse, azt legalább megnyertük. Kellett persze hozzá Shorts pazar TD-je egy kissé dadogó Gabbert passz elkapása után, meg egy orbitális védelmi hiba a Colts-nál. De MJD 177 futott yard-ja alapozta meg a győzelmünket, nem Gabbert frenetikus passzjátéka. Ha nem tudják összeegyeztetni a futójátékot a passzjátékkal, az nem MoJo, hanem az edzői stáb hibája. Ha meg a csapat vár Maurice-ra, hogy "egyedül" megoldja, az meg az övék, mert az nem éppen NFL mentalitás.
Van egy darab franchise játékosunk, az egyetlen igazi playmaker. Holdout-olt, most épp sérült, de továbbra is jó. Jövőre is (élő szerződése utolsó évében) "csak" 4,5 milliót fog keresni és jelenleg nem hiszem, hogy az idei éve után kapkodni fognak érte, vagy eljátszaná offseason-ben a tavalyi műsort (10+ sack-es DE meg nem fogja megtölteni a stadiont, az önmagában engem se érdekelne, ha az offense-ben a QB meg pontatlan, a WR-ek drop-olnak és képtelenek konzisztesen egy meccset jól végigjátszani, értsd szívunk...). Nem azért csesztetjük orrba-szájba Gene Smith-t, mert piszkosul kevés a playmaker típusú játékos?!? Ti meg marék szotyiért elkótyavetyélnétek azt az egyetlen egyet...
Jennings meg nem kezdő kaliberű RB, ráadásul sérülékeny. Kettesnek jó. De képzeljétek el, hogy nézne ki a csapat, ha meglett volna a MoJo trade évadkezdet előtt, és mondjuk Detroit-ba került volna. Akkor most 0-7-el állnánk, egyenesen a 0-16 felé. És még inkább hülyének lenne nézve a franchise. Sokszor úgy érzem, abból indultok ki, hogy nálunk mindig elit futók kötnek ki, úgyhogy majd most is leakasztanak egyet, csak jó olcsón. Ez nem így megy. Gabbert meg javul, de ettől közel sem lesz belőle elit QB. Később sem. Le kéne már venni a teal szemüveget!
Ha pedig tényleg 1/1 leszünk, jöjjön csak Geno Smith. Gabbert ugyanis azóta táltosodott meg, mióta egyre biztosabb, hogy Gene Smith sorsa megpecsételődött, és az első pick-el baromi jó esély van rá, hogy QB-t fognak hozni. Márpedig ha Gabby nem mutat valamit, akkor lefőtt neki a kávé és kb. egy fikarcnyi esélye nem lesz többet kezdő QB szerepre más NFL csapatnál sem. Tökmindegy, hogy csak 23 éves. Akkor kell teljesíteni, amikor lehetőséget kapsz. Weeden 28 évesen teszi ezt újonc évében, mert tisztában van vele, hogy kb. ez az egy éve van, hogy megalapozza a karrierjét. Márpedig eddig jobb, mint Gabbert... aki viszont a 42-es Wonderlic-je alapján van hozzá elég intelligens, hogy ezt felismerje. Nem MoJo sérülése az oka, hogy jobban játszik, hanem az, hogy próbálja összekapni magát és mindent mozgósít, mert érzi a nyomást. Ezért játszik sérülten, jó eséllyel agyoninjekciózva. Ha 4-3 lenne az eredmény, állítom, hogy pihenne... Szóval, ha valakit hibáztatni kell az nem Maurice, hanem Bratkowski/Mularkey. Az ő saruk, ha nincs egészséges balansz.

Ezt meg nem bántásnak/b*sztatásnak szánom felétek, csak nagyon kikívánkozott. Ha pedig meg vagytok győződve az igazatokról, akkor kérlek benneteket támasszátok alá, de legalábbis vázoljátok fel, hogy képzelitek a csapat jövőjét, mondjuk középtávon!N-Drew
Vágesz amit mondasz,és néha én is szívből beszélnék,de úgy látom ha MJD ott van,akkor tényleg mindneki tőle várja a csodát,kicsit olyan mint Tomlinson fénykorában a Chargersban.És igen,Gabbertben látom a jövőt,nem Mauriceban,a futás mostanság nem éli divatját,plusz ő is a 30hoz van közelebb....

Szerintem Gabbert minimum annyi győzelmet összehozna mint MJD,a társak nem értek még fel arra a szintre,Robinson állandóan sérült,Blackmon egyelőre sajnos a korábbi elsőkörös WR-jeinket idézi,teljesítmény kevés,balhé akad...
Másfelől MJD-nek most még van piaci értéke,jövőre meg ki tudja...Kellene hasonló kaliberű játékos csere,de nem RB posztra,vagy egy jó cetli érte,én így látom,és valljuk be a pénzsóvárágsa már nekem sem tetszett a vége felé,de ez csak az én meglátásom...armando83
Hogy ne mindig a Falconst citáljam ide példának, ott a SF49ers is. Nr1 futójáték mellé van egy 11. passzjáték és egy Nr1 Def.
Randy Moss, Manningham, Crabtee, Davis négyes majdnem olyan jól hangzik mint a Cecil, Blackmon, Robinson, Lewis négyes 😊
Komolyra fordítva, nem menedzselhetetlen a dolog még úgy se, hogy Gore 2 évvel idősebb mint MJD. Idősebb futó mellé egy olyan passzjáték, ahol az irányítónak nem kell túlvállalnia magát, a példa szerint működik. Főleg ha a tavaly még működő top5 Jags defense visszatérne.
És könyöröge kérlek Titeket, nehogy azt mondjátok, hogy Smith mennyire elite QB! Még Gabbert vonatkozásában is erős kijelentés lenne.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
7-6?!
Akkor én most arra tennék hogy a defense is fog csinálni (legalább) 6 pontot.
De ez az offense egy erős D ellen is hogy minimum 1TD-t.
Az egyébként magával a csodával egyenlő hogy a secondary hogyan muzsikál. A leggyengébb csapat egységnek tartanám. Pláne a sérülésekkel es mégsem vernek hétről hétre hülyére. 60yardos passz játékokkal. topmodell
Az ezo TV-s jósnő mondta, kár észérvekkel előhozakodni 😉
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ilyenekkel nem dicsekednék,Marci nem gyengén Holding gyanús végig...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeff Lageman elemzi a múlt heti meccs rejtett pozitívumait(pl Marcedes az extra tackle - nem semmi ahogy lenyomja Clay Matthewst!-, Bradfield villog az RT poszton, Ross és Mike Harris pedig a secondaryben):
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday-Observations/f3c9c1bc-2086-46b5-9310-d4952191671e

És végső injury reportok:
 www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/11/2/3591760/jaguars-lions-injury-report
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Best sorsa végleg meg pecsételődott. PUP-on fejezi be a szezont. Eddig is tudtuk de most lett hivatalos.
Hogy kell azt elképzelni hogy valaki nem tisztul ki 1ev alatt.
Egyáltalán milyen mérések vannak ra?!
Es van e arra mérés hogy az elott egyáltalán tiszta volt.
Mert szerintem van egy két magyar futballistánk, aki lehe. Nem menne át egy ilyen teszten. Pedig nem is kapott ütést a fejére. Csak alapból sötétnek született. Elnézést ha valakit megbántottam vele.
topmodell
Öööö, megkérdezhetem, hogy ez miért tartozik ránk? 😊
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Best sorsa végleg meg pecsételődott. PUP-on fejezi be a szezont. Eddig is tudtuk de most lett hivatalos.
Hogy kell azt elképzelni hogy valaki nem tisztul ki 1ev alatt.
Egyáltalán milyen mérések vannak ra?!
Es van e arra mérés hogy az elott egyáltalán tiszta volt.
Mert szerintem van egy két magyar futballistánk, aki lehe. Nem menne át egy ilyen teszten. Pedig nem is kapott ütést a fejére. Csak alapból sötétnek született. Elnézést ha valakit megbántottam vele.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
7-6?!
Akkor én most arra tennék hogy a defense is fog csinálni (legalább) 6 pontot.
De ez az offense egy erős D ellen is hogy minimum 1TD-t.
Az egyébként magával a csodával egyenlő hogy a secondary hogyan muzsikál. A leggyengébb csapat egységnek tartanám. Pláne a sérülésekkel es mégsem vernek hétről hétre hülyére. 60yardos passz játékokkal.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Blainenek megint lehet (és kéne hogy legyen) egy jó napja. iktriad
Kinéz Szöszinek 3-5 sack, sérülés nélkül kéne hoznia. De ez az összes izgulnivaló, hiszen 7-6-ra nyer a Jags! 😉
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ők már biztosan nem lépnek pályára vasárnap:
Greg Jones, Mathis, MJD, Lowery és Montell Owens. 3 Back, és 2en a kezdő secondaryből.

Cox játéka kérdéses. Robinson játszik , a szerepe még kérdéses.

Championship...

Megatron egész héten nem edzett, de játszani fog. A két kezdő safety viszont nem valószínű hogy pályára lép. Blainenek megint lehet (és kéne hogy legyen) egy jó napja. iktriad
Akárhogy állt fel a secondarynk eddig mindig működött hálisten, remélem most is fog. Szerintem Gabbertet ott fogjuk ütni ahol érjük. A DL közepe nagyon nagy formában van, ez nem túl jó jel az RB-iteknek sem.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ők már biztosan nem lépnek pályára vasárnap:
Greg Jones, Mathis, MJD, Lowery és Montell Owens. 3 Back, és 2en a kezdő secondaryből.

Cox játéka kérdéses. Robinson játszik , a szerepe még kérdéses.

Championship...

Megatron egész héten nem edzett, de játszani fog. A két kezdő safety viszont nem valószínű hogy pályára lép. Blainenek megint lehet (és kéne hogy legyen) egy jó napja.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
iktriad csak Neked, mert szereted:
 www.detroitnews.com/article/20121102/SPORTS0101/211020336/1126/Now-Lions-front-office-James-Shack-Harris-broke-QB-color-barrier
ON

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legjobb Jagses Halloween kosztüm díjának nyertese idén - Josh Scobee
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért Nick Harris nem teljesen illik ebbe a képbe. Őt mintha a Lions draftolta volna. És évekig ott volt Punter. Picit hátrébb szorult és most visszajött. De nem a szemetdomb kategória (szerintem) pró-bowl éve is volt a Lionsban 4-5 éve.
topmodell
Nálunk volt, szóval beleszámítom. 😊

Durant jó...
A többi kuka is, de max spec Team játékosok. Olyan is a spec Team :-/topmodell
Twitteren írtam neki a héten, hogy sajnálom, hogy már nem nálunk játszik(megköszönte!). Sajnos lecseréltünk egy agyrázkódásokkal küzdő LBt egy még több agyrázkódással küzdő LBre(Session). De míg Justin vígan játszik, Clint már nem nagyon fog. Szóval hamarosan megint kell egy új ember oda. Milyen szerencse, hogy Durant év végén FA lesz - vissza lehet hozni jó drágán...

Mondjuk Osgood ST ász tehát neki ott villogni kéne, mint San Diegóban vagy nálunk.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Durant jó...
A többi kuka is, de max spec Team játékosok. Olyan is a spec Team :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért Nick Harris nem teljesen illik ebbe a képbe. Őt mintha a Lions draftolta volna. És évekig ott volt Punter. Picit hátrébb szorult és most visszajött. De nem a szemetdomb kategória (szerintem) pró-bowl éve is volt a Lionsban 4-5 éve.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Toston visszajött, Brandon II Marshall megint (átmenetileg gondolom) elküldve. Gene megtalálta idénre az új embereit akiket létbizonytalanságban tart.

Rossz hírek a mai injury reportból -  www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/11/1/3587016/jaguars-lions-injury-report
se Mathis, se Cox nem edzett csütörtökön. Kezdjünk hozzászokni a gondolathoz, hogy Aaron Ross és William Middleton fogja őrizni Megatront. Avagy itt ér véget a Madden átok...

És hogy még legyen miért aggódni, Meester se edzett. Ha esetleg nem tudná vállalni a meccset, nem tudom ki lesz a helyettes C. Vallos, aki most jött? Brewster? Már Meesternek is nagy falat lesz/lenne Suh, hát még egy esetleges cserének...

Az egyedüli aprócska jó hír, hogy Montell Owens DNPből ma limitált lett.

Mondjuk a Lionsnál se Avril, Se Megatron nem edzett már 2. napja. És (újra) leigazolták egykori nagy "kedvencünket" Don Careyt. Komolyan mondom a Lions a Jags szemételepe(jelenlegi ex-jaguárok a rosteren - Durant, 😕 Osgood, Robiskie, Mike Thomas, Nick Harris, Carey, és IRn Drayton Florence) .