Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ne csak negatívummal legyen tele a topik:

Cecil Shorts milyen remek kis elkapó lett sophomore évére!DoM
Ha olyan small school prospectet sikerül húzni, akit a mainstream scouting is ismer, abból még ilyen is kisülhet 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ne csak negatívummal legyen tele a topik:

Cecil Shorts milyen remek kis elkapó lett sophomore évére!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Jó lesz backup QB-nak Gabi jövőre.

Lehet sírni, hogy nem éri meg 1/1-gyel vagy 1/2-vel QB-t draftolni a drafton (ami szerintem faszság, mert más posztra sincs sokkal jobb prospect és a Smith, Barkley, Wilson hármas NFL ready), de még egy idényt egyszerűen nem lehet Gabberttel elkezdeni.

Százszor előbb savaznám őt, mint Blackmont.Maka
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Nem tudom, hogy áll a cappel a Jags de egy jó drafttal és FA-val talán megmozdulhatna felfelé a szekerük... vagy nemThundersNFL
Hát ja. Jól draftolni és minőségi FA-kat hozni még semelyik másik csapatnak nem jutott eszébe, így simán meg tudja lepni ezzel a Jaguars a ligát és hatalmas előnyben lesznek évekig... vagy nemsomoskovig
kb. erősen Cleveland effektus ez a Jax. Gabbert bőven jó egy stabil futójátékkal, fallal meg egy korrekt D#zel. Ha tényleg csak irányító kéne ebbe a csapatba, mint ahogy mondjuk KCben kinéz a helyzet, akkor aláírható lenne a qb draft, így nem lenne értelme. Kb. annyit érnének el vele, mint a Panthers azzal, hogy Newton-t ráhúzta Clausen-re; 1 relatíve jobb szezon, aztán 2-6. Jelenleg nincs olyan qb, mint amilyen Luck volt, hogy berakod a csapatba és rookiekent ott van az MVP várományosok közt a csapat meg szépen törtet előre. Ilyen 10 évente van, akkor is a Colts draftolja őket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Jó lesz backup QB-nak Gabi jövőre.

Lehet sírni, hogy nem éri meg 1/1-gyel vagy 1/2-vel QB-t draftolni a drafton (ami szerintem faszság, mert más posztra sincs sokkal jobb prospect és a Smith, Barkley, Wilson hármas NFL ready), de még egy idényt egyszerűen nem lehet Gabberttel elkezdeni.

Százszor előbb savaznám őt, mint Blackmont.Maka
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Nem tudom, hogy áll a cappel a Jags de egy jó drafttal és FA-val talán megmozdulhatna felfelé a szekerük... vagy nemThundersNFL
Hát ja. Jól draftolni és minőségi FA-kat hozni még semelyik másik csapatnak nem jutott eszébe, így simán meg tudja lepni ezzel a Jaguars a ligát és hatalmas előnyben lesznek évekig... vagy nem

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 529 — !SuPeR6BoWL!
Jó lesz backup QB-nak Gabi jövőre.

Lehet sírni, hogy nem éri meg 1/1-gyel vagy 1/2-vel QB-t draftolni a drafton (ami szerintem faszság, mert más posztra sincs sokkal jobb prospect és a Smith, Barkley, Wilson hármas NFL ready), de még egy idényt egyszerűen nem lehet Gabberttel elkezdeni.

Százszor előbb savaznám őt, mint Blackmont.Maka
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Nem tudom, hogy áll a cappel a Jags de egy jó drafttal és FA-val talán megmozdulhatna felfelé a szekerük... vagy nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Jó lesz backup QB-nak Gabi jövőre.

Lehet sírni, hogy nem éri meg 1/1-gyel vagy 1/2-vel QB-t draftolni a drafton (ami szerintem faszság, mert más posztra sincs sokkal jobb prospect és a Smith, Barkley, Wilson hármas NFL ready), de még egy idényt egyszerűen nem lehet Gabberttel elkezdeni.

Százszor előbb savaznám őt, mint Blackmont.Maka
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Legalább ez a fekete mez igen tetszetős. Ha már a csapat nem az.

Néztem a meccset, van gond rendesen, de a play-design is... hát mit ne mondjak elég ergya.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Jó lesz backup QB-nak Gabi jövőre.

Lehet sírni, hogy nem éri meg 1/1-gyel vagy 1/2-vel QB-t draftolni a drafton (ami szerintem faszság, mert más posztra sincs sokkal jobb prospect és a Smith, Barkley, Wilson hármas NFL ready), de még egy idényt egyszerűen nem lehet Gabberttel elkezdeni.

Százszor előbb savaznám őt, mint Blackmont.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Aki nem látta a meccset, ne nézze meg az ismétlést! Csak ha mazohchista!

Majd egyszer leszünk mi még jó csapat is. Nem idén lesz ez, de talán nemsokára. Addig is kiszenvedjük az idény hátralévő részét. Már csak 7 meccs.

Mularkey azt mondta, Gabbertnek nincs baja, és természetesen továbbra is ő a Jags kezdő QBja. iktriad
Sajnos nembírtam ezidáig ki hogy ne néztem volna meg az eredményt (hát ha talán most végre nyerunk 😕 ) de nem úgy tortént 😕 Pedig megszerettem volna nézni a meccset....de így 😕 még kb. 40percem van hogy eldontsem.m-bryo
Jó kis meccs, tetszeni fog... ha vérszegénységben szenvedsz, vagy alacsony a vérnyomásod. 😊Sobri Jóska
Kiváncsi vagyok a komentekre.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Aki nem látta a meccset, ne nézze meg az ismétlést! Csak ha mazohchista!

Majd egyszer leszünk mi még jó csapat is. Nem idén lesz ez, de talán nemsokára. Addig is kiszenvedjük az idény hátralévő részét. Már csak 7 meccs.

Mularkey azt mondta, Gabbertnek nincs baja, és természetesen továbbra is ő a Jags kezdő QBja. iktriad
Sajnos nembírtam ezidáig ki hogy ne néztem volna meg az eredményt (hát ha talán most végre nyerunk 😕 ) de nem úgy tortént 😕 Pedig megszerettem volna nézni a meccset....de így 😕 még kb. 40percem van hogy eldontsem.m-bryo
Jó kis meccs, tetszeni fog... ha vérszegénységben szenvedsz, vagy alacsony a vérnyomásod. 😊

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Aki nem látta a meccset, ne nézze meg az ismétlést! Csak ha mazohchista!

Majd egyszer leszünk mi még jó csapat is. Nem idén lesz ez, de talán nemsokára. Addig is kiszenvedjük az idény hátralévő részét. Már csak 7 meccs.

Mularkey azt mondta, Gabbertnek nincs baja, és természetesen továbbra is ő a Jags kezdő QBja. iktriad
Sajnos nembírtam ezidáig ki hogy ne néztem volna meg az eredményt (hát ha talán most végre nyerunk 😕 ) de nem úgy tortént 😕 Pedig megszerettem volna nézni a meccset....de így 😕 még kb. 40percem van hogy eldontsem.
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 529 — !SuPeR6BoWL!
Suck for who?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon meg - nagyobb kétségeim vannak felőle, mint Gabbert felől.iktriad
Szerintem ő jó QB-val jó lenne.
Roddy White szituációja jut eszembe, aki Vickkel nagyon nem találta a hangot, de amint lecsukták, jöttek az 1000 yardos évei.Höri
Lehet, de abszolút nem érzem azt rajta, hogy odatenné magát. Shorts vagy ma Robinson mindent megtett minden elkapásért. Ezt nem érzem Alkeszben jelenleg. iktriad
Neki még 4 évig szerződése van itt, drágán, szóval bérelt a helye a csapatban.
Nem fog azért megszakadni, hogy egy balfaszt a saját kárára a csapatban tartson.
Szerintem arra játszik, hogy jöjjön egy igazi QB, és akkor majd lehet aratni.

Shorts vagy Spurlock viszont nincs sehová bebetonozva, nekik muszáj megdögleni a pályán.Höri
Jó pont. De akkor is ez a hozzáállás elég gáz - ha igaz.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Blackmon meg - nagyobb kétségeim vannak felőle, mint Gabbert felől.iktriad
Szerintem ő jó QB-val jó lenne.
Roddy White szituációja jut eszembe, aki Vickkel nagyon nem találta a hangot, de amint lecsukták, jöttek az 1000 yardos évei.Höri
Lehet, de abszolút nem érzem azt rajta, hogy odatenné magát. Shorts vagy ma Robinson mindent megtett minden elkapásért. Ezt nem érzem Alkeszben jelenleg. iktriad
Neki még 4 évig szerződése van itt, drágán, szóval bérelt a helye a csapatban.
Nem fog azért megszakadni, hogy egy balfaszt a saját kárára a csapatban tartson.
Szerintem arra játszik, hogy jöjjön egy igazi QB, és akkor majd lehet aratni.

Shorts vagy Spurlock viszont nincs sehová bebetonozva, nekik muszáj megdögleni a pályán.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon meg - nagyobb kétségeim vannak felőle, mint Gabbert felől.iktriad
Szerintem ő jó QB-val jó lenne.
Roddy White szituációja jut eszembe, aki Vickkel nagyon nem találta a hangot, de amint lecsukták, jöttek az 1000 yardos évei.Höri
Lehet, de abszolút nem érzem azt rajta, hogy odatenné magát. Shorts vagy ma Robinson mindent megtett minden elkapásért. Ezt nem érzem Alkeszben jelenleg. Plusz a routejai borzalmasak. És azért Sullivan baromi jó WR edző (lásd Shorts fejlődése a keze alatt)... Plusz egyáltalán nem látom azokat a látványos elkapásokat (még a legkisebb jelüket sem), amik collegeban híressé tették.
Még egy megjegyzés - Michael Spurlock, aki alig 3-4 hete van itt és elsösorban returnernek lett hozva, sokkal megbízhatóbb célpont a passzjátékban ( ma 6 elkapás, 61 yard), mint Blackmon...

Plusz -szerintem- szöszi se nagyon bízik már benne.

Ha mondjuk ő és Gabbert nem passzol össze játékstílusilag, az megint Walking Dead koporsójába ver be pár szöget...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Blackmon meg - nagyobb kétségeim vannak felőle, mint Gabbert felől.iktriad
Szerintem ő jó QB-val jó lenne.
Roddy White szituációja jut eszembe, aki Vickkel nagyon nem találta a hangot, de amint lecsukták, jöttek az 1000 yardos évei.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Régen nem írtam, de most annyira felbaszott, hogy egyfolytában (már megint) arról szólt a Jagsről elhangzó információk 90%-a, hogy mikor megyünk Los Angelesbe. Ez jobban irritált, mint a meccs.npetiii
Na az engem is. Főleg, hogy semmi alapja nincs. Egyese mitoszok nehezen hallnak. Persze a nézőtér kiürülése miatt majd a kintiek is rákezdenek erre.

Ne tudják megérteni 2027ig nagyon nehéz innen elvinni a csapatot szerencsére. Khannak van ideje rendbe hozni a dolgokat. Én bízom benne.
több mint 11 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Régen nem írtam, de most annyira felbaszott, hogy egyfolytában (már megint) arról szólt a Jagsről elhangzó információk 90%-a, hogy mikor megyünk Los Angelesbe. Ez jobban irritált, mint a meccs.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki nem látta a meccset, ne nézze meg az ismétlést! Csak ha mazohchista!iktriad
sztem egyáltalán nem volt ennyire szörnyű meccs. mármint sok apró hiba eredményezte, hogy kikapott a jags.
Scobee mellélövi,Robinson turnover-je, Knighton szabálytalansága, utána első Colts TD, második TD, ami sztem nem volt bent, ha pedig végre elindult vmi, akkor meg vmilyen offense szabálytalansággal az egészet visszafújták. Emellett, viszont Shortsnak nagy pacsi, még kb 50 yarddal többje is lehetne, ha nem fújják vissza 2 elkapását. Lane, Alualu, Prosinski, Poz jól játszottak a D-ből. A meccs csalódásai számomra, Jennings és Blackmon volt, akik nem sokat csináltak sajnos a meccsen
Az Oakland meccs óta, igazából nem fáj egy vereség, mert most mi változna, ha lenne megint egy 5-11-es szezon? Nem sok. Legyen most egy top3 pick, Gene-t küldjék el válasszanak egy igazi playmakert, adjanak Gabbert-nek még 1 évet és utána meglátjuk hogyan állunk. Ha nem javul jelentősen, akkor valszeg jövőre is az utolsó negyedben lesz a csapat, akkor jöjjön sztem csak a QB draft...kisvanek4
Shorts úgy játszik, ahogy Blackmonnak kéne...Ma is meglett a 100+ yard, a TD, a meccs legtöbb yardot elkapó WRe.
Jennings sajnos tényleg csak egy elég gyengus 2. RB. Blackmon meg - nagyobb kétségeim vannak felőle, mint Gabbert felől.
Kell a nagy takarítás, nem csak a front officeban, de az öltözőben is...

Gabbertnek még bizonyítania kell idén, hogy van benne potenciál. Az elmúlt 2 meccs megint megingatott vele kapcsolatban.

A vereség fáj (főleg főműsoridőben), de én is kezdek így érezni vele, mint te.
több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Aki nem látta a meccset, ne nézze meg az ismétlést! Csak ha mazohchista!iktriad
sztem egyáltalán nem volt ennyire szörnyű meccs. mármint sok apró hiba eredményezte, hogy kikapott a jags.
Scobee mellélövi,Robinson turnover-je, Knighton szabálytalansága, utána első Colts TD, második TD, ami sztem nem volt bent, ha pedig végre elindult vmi, akkor meg vmilyen offense szabálytalansággal az egészet visszafújták. Emellett, viszont Shortsnak nagy pacsi, még kb 50 yarddal többje is lehetne, ha nem fújják vissza 2 elkapását. Lane, Alualu, Prosinski, Poz jól játszottak a D-ből. A meccs csalódásai számomra, Jennings és Blackmon volt, akik nem sokat csináltak sajnos a meccsen
Az Oakland meccs óta, igazából nem fáj egy vereség, mert most mi változna, ha lenne megint egy 5-11-es szezon? Nem sok. Legyen most egy top3 pick, Gene-t küldjék el válasszanak egy igazi playmakert, adjanak Gabbert-nek még 1 évet és utána meglátjuk hogyan állunk. Ha nem javul jelentősen, akkor valszeg jövőre is az utolsó negyedben lesz a csapat, akkor jöjjön sztem csak a QB draft...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki nem látta a meccset, ne nézze meg az ismétlést! Csak ha mazohchista!

Majd egyszer leszünk mi még jó csapat is. Nem idén lesz ez, de talán nemsokára. Addig is kiszenvedjük az idény hátralévő részét. Már csak 7 meccs.

Mularkey azt mondta, Gabbertnek nincs baja, és természetesen továbbra is ő a Jags kezdő QBja.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legjobb dobásunk az 1. félidőben:


Mindezt slow motionben
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár a game previewemban a B&Tn W-t jósoltam éjjelre(homer pick), és persze a szívem azt mondja, hogy nyerünk, rossz érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban.

Ha kikapunk remélem nem lesz nagyon csúnya (= idei szokásos home L) zakó. Legyen nagyon szoros a vége, de lehetőleg ne Raiders, Vikings styleban (végig vezetünk - legvégén kikapunk).


Khan told the story of being in a store in London selling NFL merchandise. The store featured items from 31 NFL teams, but not the Jaguars. Khan approached the counter and asked about Jaguars merchandise. “She looked in the computer and said, ‘Sorry, that’s our new home team for London – we’re all sold out.
Hogy igaz e vagy nem mind1 de kellemes olvasni.m-bryo
Abból az interjúból (is) kiderült, hogy idén ez a felállás marad (Gene mint GM, MM mint HC, Szöszi - ha le nem sérül - mint QB). Azt is mondta Khan, bár fontos a szurkolók véleménye, nem fog senki csak azért kirúgni, mert a fanbase "fejeket követel". A szezon végén alaposan mérlegeli majd a dolgokat.
Úgy tűnik Tebowról is letett (végre valami jó hír - nekem ).
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Köszi aztec!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"