NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mint pl m-bryo?armando83
Amenyit én értek ehez a sporthoz...akkor én talán offensive falat erosítteném meg illetve egy új RB után is néznék mivel MJD már nem a legfiatalabb stb. Jennigs pedig még nem az igazi....de lehet hogy rosszul látom....és még talán a secondary-t is kéne erosítteni (CB)....de ezt csak én mint laikus gondolom.m-bryo
pass rush (?), oline, wr corp, na MDJ nem marad futó.

de mindenek előtt új GM és új filozófia.Amadeus91
Hát igen passrush, szinte féltve írom mert azt valahogy nemsikerül jól választanunk....ha csak nem lesz új GM-ünk.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mint pl m-bryo?armando83
Amenyit én értek ehez a sporthoz...akkor én talán offensive falat erosítteném meg illetve egy új RB után is néznék mivel MJD már nem a legfiatalabb stb. Jennigs pedig még nem az igazi....de lehet hogy rosszul látom....és még talán a secondary-t is kéne erosítteni (CB)....de ezt csak én mint laikus gondolom.m-bryo
pass rush (?), oline, wr corp, na MDJ nem marad futó.

de mindenek előtt új GM és új filozófia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mint pl m-bryo?armando83
Amenyit én értek ehez a sporthoz...akkor én talán offensive falat erosítteném meg illetve egy új RB után is néznék mivel MJD már nem a legfiatalabb stb. Jennigs pedig még nem az igazi....de lehet hogy rosszul látom....és még talán a secondary-t is kéne erosítteni (CB)....de ezt csak én mint laikus gondolom.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mint pl m-bryo?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem a lekozelebbi drafton más posztokat kéne megcélozni.....ha jovore még sem vállik be Gabbert akkor lehet egy picket rá áldoznia QB posztra is.....szerintem vannak ott égetobb posztok is...ez a én véleményem (még ha én sem vagyok oda Blainért!)
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nézd meg a Favre labdákat,enyhén szólva gusztusatalanul dadognak...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Megnéztem a meccset,hát......

Gabbert: én továbbra sem temetném,pontatlanságai vannak,de a labdák spirálja szinte tökéletes,könnyen elkaphtók,ehhez képest az elkapói sokat droppolnak belőle,illetve könyörgöm!!!!!-az NFL az nem a hazai DIV II. ahol elég nagyjából olyasmi Route-ot futni mint ami meg van rajzolva (MR. Blackmon-ra gondolván elsősorban).

armando83
lehet, hogy jó spirálokat dob (ami egyébként nem nagy cucc, még kb nekem is megy), de ha nem oda megy ahova kellene akkor máris nem könnyű elkapni. 😀 szóval akárhogy nézzük, egy átlag irányítóval közel sem lenne ilyen siralmas a helyzet szvsz

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Megnéztem a meccset,hát......

Kezdem a zabrákkal..amit műveltek az botrány,MULARKEY ominózus pillanata nekem nagyon tetszett,ez kell ez a tűz egy edzőből nekem,nem mellesleg én is totál ilyen vagyok,én még fel is rúgtam volna a bírót 😀 ,szal MULARKEY for Prez!!!

Gabbert: én továbbra sem temetném,pontatlanságai vannak,de a labdák spirálja szinte tökéletes,könnyen elkaphtók,ehhez képest az elkapói sokat droppolnak belőle,illetve könyörgöm!!!!!-az NFL az nem a hazai DIV II. ahol elég nagyjából olyasmi Route-ot futni mint ami meg van rajzolva (MR. Blackmon-ra gondolván elsősorban).

Futni tud,dobni tud,a playeket is egész jól áthívogatja,és még az idővel is jól bánt,sokszor élelmesen elindította a palyt mikor el kellett,mert gyanús volt a helyzet.Pl Henne-vel összehasonlítva,aki egy zászlós 4 és mérföldnél 5 yardos passzt pöttyint,ott majdnem belebasztam a távirányítót az LCD tv-mbe,annyira ideges lettem!!!!!
Szal Gabbert OK!!!

Jennings:

Nagyon gyenge volt a játéka most is,nem értettem sokszor középre volt tervezve a futás,de ott nem volt hely,miért nem próbált meg egyszer sem oldalra kitörni???

Marcedes Lewis: játéka oké volt

WR Corp:

Shorts remek kis elkapó,mindíg van benne egy nagy játék,nekem nagyon szimpi,Robinsonnal együtt,aki nagyon jól mozgott,volt egy fumble-ja,de azt szerintem nem csak az ő kezéből verték volna ki maradjunk ennyiben,ahol a zebrák megint csak az NFL-re jellemzően nem a hazai csapatot segítették...

Blackmon sehogy se tetszik,2 dolog miatt sem,ha ennyit tud,akkor megabust és Jamarcus Russel emelt fővel járkálhat Oakland városában,mert feloldozta őt Justin,ha meg tényleg ezzel a QB-val nem akar együtt dolgozni,akkor meg nem profi játékos,tehát kb special teamaernek használnám,had darálják,veszett már több is.....

D:

Poz mint mindíg ő nagyon rendben van,mutatott életjeleket Lane a fumble-val,és talán volt egy kis passrush,bár nem sok.

Ami nagyon idegesített hogy Ross-t agyon dícsérték,pedig az ő helyében visszaadnám a két bajnoki gyűrűmet,mert ritka szar játékos,rengetegszer hülyét csináltak belőle most is...

Derek Cox: az nem elég a "nagy tehetségtől" hogy miután az elkapónak meg van a Catch,utána 5 yardon belül le tudom vinni a földre....Hol vannak a leütött passzok??????????????????????????????

És talán a nap legidegesítőbb dolgát csupa kisbetűvel prosinskitől láttam....(REGGGIE WAYNE -akit Colts mez ellenére is nagyon csodálok,többek közt mert elkap,blokkol,összetöri magát a pályán 33 évesen -Blackmon figyelmébe tudnám ajánlani a hozzáállást-) szal hogy nem érti ezt a játékot ennyire,nem hiszem el...Wayne elkapja a labdát,közben a földre esik,erre prosinski nem üti meg,hanem leáll,majd WAYNE megcsinálja a first-öt.....Édes Istenem!!!!!

Alualu jó volt,folyamatosan nyomás tudott gyakorolni,tetszett.

Special team szinten is sokat fejlődtünk,úgy érzem,csak sajnos visszafelé....

Szal szerintem Suck for New Team...

Ha én Draftolnék ezeket húznám:

RB,CB,OT,WR,DE ezek nagyon égetőek számunkra.


Bár ha Khan helyébe lennék elutaznék Bostonba és bármi áron,de idehoznám Bill BelliCHEAT-et és hátradölnék!!!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
viszont Henne leengedett védelem ellen képes kb ugyanarra mind Szöszi egy leengedett védelem ellen.
Alualu, most hogy lerokkantoztam, nagyot domborított. Meccsek előtt kriplinek titulálom még néhányszor, hátha bejön a dolog.
Lane is behúzott egy sacket.
Poz és Allen egyaránt kb 120 tackle-ös idényt fognak zárni.
Shorts III egész egyszerűen jó. Kiharcolta magának a Nr.1 WR helyet.
Spurlock csak nekem tetszett? Mármint elkapásban elsősorban. Ott középen egész ügyesen kapkodta a dolgokat, max 1 v 2 incomplete volt rajta.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
nem szórnék sót a sebbe, de MJD-vel idegenben győzött a Jags, otthon nélküle...hát tudjátok. Kérdés bárkinek, hogy kivel jobb a csapat?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a franchise történetének toronymagasan leggyengébb csapata. GM váltás és nagytakarítás kell és kész. Az új GM majd eldönti mit csinál Mularkeyval(új OCvel maradhat) és Gabberttel(ha cut, nem sírok érte - ha marad, küzdjön meg a kezdő helyért egy elöl húzott rookie QBval esetleg tradelt veteránnal). Sanszos, hogy mind3 megy a levesbe év végén. Addig meg szenvedünk. Téma lezárva.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Alex is szar voltAmadeus91
komolyan bazzeg, ha téged Gabbert meggyőzött, akkor nincs miről beszélnünk. Sose legyen a kedvenc csapatodnak jobb QB-ja. Igaz, most se nagyon van.Höri
nem azt mondom, hogy meggyőző, de hogy nem ő miatta tart itt a Jax ahol, az is biztos.Amadeus91
azért...de.

egy normális QB tavaly is, idén extra 2-3 győzelmet hozott volna.

Mondjuk ha tavaly Luck profinak áll és viszi a Panthers akkor Newton csúszik Jacksonville-ig, máris robbanásszerű tehetség többlet van a keretben. (Mondjuk ő Genének nem kellett volna)

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jó lesz backup QB-nak Gabi jövőre.

Lehet sírni, hogy nem éri meg 1/1-gyel vagy 1/2-vel QB-t draftolni a drafton (ami szerintem faszság, mert más posztra sincs sokkal jobb prospect és a Smith, Barkley, Wilson hármas NFL ready), de még egy idényt egyszerűen nem lehet Gabberttel elkezdeni.

Százszor előbb savaznám őt, mint Blackmont.Maka
Csak Blackmon ténykedését nézve: 2 nagy hibát vétett, egyik se elkapás: egy rossz blokk, amiből sack lett, és egy szabálytalan blokk, ami miatt egy jó elkapást visszafújtak a zebrák (akik egész meccsen szarok voltak). Amúgy az első labda ami ment felé magas volt, a többit (3) meg elkapta. Amúgy blokkolni, meg zavart kelteni volt fent, mert Szöszi számára az elkapó mezeszáma mindenképpen nyolcassal kezdődik, a többit nem találja meg.

Gabbert a picksixnél erőltette a bevált elkapót, Lewis meg üresen várta labdát középen, még úgy is, hogy Ő is nyolcassal kezdődő mezszámot hord...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Látod tomi-tomi, igény van rá. 😊
Én néha egy-egy komment írása közben (szánombánom) de másodpercekre elfelejtem ŐT, de akkor jön a visszacsatolás, hogy nehogymá' ne legyen RÓLA szó.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Én a szart úgy mondanám, hogy reménytelen.
Fejben nem elég erős. Valamint az elmúlt huszoniksz meccse nem segítette az önbizalmát túlságosan elburjánzani.
Ha jönne egy új qb egy valamiben biztos jobb lenne, hogy más.
Biztosan csiszolható még Gabbert is, de egyszerűbb, és reményteljesebb egy rookie-val próbálkozni.
Ha top5-ben húz a Jax kötelező a QB draft.
Sobri Jóska
Vagy el lehetne cserélni a top 5 picket Tebowra, szerintem az a tuti.somoskovig
Azért ilyenkor elgondolkodom, hogy miért gondolják úgy sokan, hogy (csak) Sobri a Tebow-mániás. Vagy Te Sobri-mániás vagy? Legyen minél több Sobri komment Tebow-ról?😀
Hogy jött ez ide?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Alex is szar voltAmadeus91
komolyan bazzeg, ha téged Gabbert meggyőzött, akkor nincs miről beszélnünk. Sose legyen a kedvenc csapatodnak jobb QB-ja. Igaz, most se nagyon van.Höri
nem azt mondom, hogy meggyőző, de hogy nem ő miatta tart itt a Jax ahol, az is biztos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Ebben a topcban az a tebow-mantra, hogy Tebow nem akart idejönni.
És tényleg, nincs is itt.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Én a szart úgy mondanám, hogy reménytelen.
Fejben nem elég erős. Valamint az elmúlt huszoniksz meccse nem segítette az önbizalmát túlságosan elburjánzani.
Ha jönne egy új qb egy valamiben biztos jobb lenne, hogy más.
Biztosan csiszolható még Gabbert is, de egyszerűbb, és reményteljesebb egy rookie-val próbálkozni.
Ha top5-ben húz a Jax kötelező a QB draft.
Sobri Jóska
Vagy el lehetne cserélni a top 5 picket Tebowra, szerintem az a tuti.somoskovig
Csak akkor ha top 5 alatt az első 5 kört érted, akkor reális a trade.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Én a szart úgy mondanám, hogy reménytelen.
Fejben nem elég erős. Valamint az elmúlt huszoniksz meccse nem segítette az önbizalmát túlságosan elburjánzani.
Ha jönne egy új qb egy valamiben biztos jobb lenne, hogy más.
Biztosan csiszolható még Gabbert is, de egyszerűbb, és reményteljesebb egy rookie-val próbálkozni.
Ha top5-ben húz a Jax kötelező a QB draft.
Sobri Jóska
Vagy el lehetne cserélni a top 5 picket Tebowra, szerintem az a tuti.

több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Gabbert olyan lesz, mint Orton. Bejárja majd a fél NFL-t csere QB-ként.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Én a szart úgy mondanám, hogy reménytelen.
Fejben nem elég erős. Valamint az elmúlt huszoniksz meccse nem segítette az önbizalmát túlságosan elburjánzani.
Ha jönne egy új qb egy valamiben biztos jobb lenne, hogy más.
Biztosan csiszolható még Gabbert is, de egyszerűbb, és reményteljesebb egy rookie-val próbálkozni.
Ha top5-ben húz a Jax kötelező a QB draft.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Alex is szar voltAmadeus91
komolyan bazzeg, ha téged Gabbert meggyőzött, akkor nincs miről beszélnünk. Sose legyen a kedvenc csapatodnak jobb QB-ja. Igaz, most se nagyon van.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Alex is szar voltAmadeus91
Alex 1/1 volt...
hol volt ettől Gabbert?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.Höri
Alex is szar volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
miért egy rookie qb ebben a posványban mire menne? Ugyanúgy végezné mint Gabbert.Amadeus91
Ugyan már.

Gabbert szar. Ebbe nem beletörődni kell, hanem változtni rajta.