Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 14 éve
Garrard hétfői edzése csúnyán belejátszott a másnapi cutba. 3 picket is dobott.Végül is megvan az az olvasata is a dolgoknak, hogy JDR az utolsó pillanatig bízott David-ben, és úgy érezte, hogy végképp elfogyott a bizalma. Viszont, ha az "über bennfentes" twitter szerint a csapat már rég nem bízott benne, akkor miért nem hívták össze a mini-válságstábot a játékosok, ahogy az ezelőtt már megtörtént párszor és vitatták meg a dolgokat, csak, hogy tiszta legyen a kép mindenkinek? Helyette lapított mindenki, mint szar a fűben? Akkor valami nagyon rosszul működik/működött. Ennyi erővel viszont lehet, hogy mégsem Monroe-ék voltak olyan szarok a Rams meccs elején, csak egyszerűen jéghegynek futtatták a terhessé vált kezdő QB-t (csapatjáték). Általában edzőt szoktak buktatni, de biztosan ilyenre is volt már példa. Egy HC-nek meg illett volna ezt időben észrevennie... kár, hogy ilyen randa vége lett, ez a (többek között) szurkolók előtti csapatbemutatás, majd rá egy órára "ki vagy rúgva"-dolog nagyon legalja...
http://twitter.com/#!/APMarkLong/status/111508648609587200
MJD beszél (szokásos módon) a Titanst követő újságírókkal ma. Beszélt Garrardről is:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27653/jones-drew-on-garrard-ayers-and-more
Garrard is megszólalt: "I have nobody to blame but myself," ÁÁÁÁÁ, miért ilyen sportszerű, egyenes ez az ember?
http://twitter.com/#!/taniaganguli/status/111525451763167232
JDR elmondta, hogy ők is tudják nem sikerült a legjobban az időzítése a dolgoknak. iktriad
DG meg ilyen, soha nem volt elszállva, valószínű azt érzi, hogy ő sem tett meg mindent az állása megtartásáért, vagy egyszerűen elhitte, hogy egy évig még tuti a helye. Nagyon sajnálom, de ezt dobta a gép. Profi játékos, még akár jól is kijöhet belőle, ha időben összekapja magát. Valamelyik csapat szvsz el fogja őt még vinni, kérdés, hogy kezdeni fog-e valahol? Mondjuk tényleg akad olyan franchise, ahol simán jobb a kezdő QB-nél.
Szerk.: Hoppá, most látom... hmm. Így akarna visszavonulni?!? Kétlem, hogy arra vágyik így emlékezzenek rá... az meg, miszerint a riporter nincs meggyőzve/meggyőződve arról, hogy akarja-e folytatni a karrierjét, nem hinném, hogy a hírérték növelésénél többről szólna!
Persze sosem lehet tudni, de azért a sport pénz része egy - akár tartós - backup-QB posztnak még jól jöhet a jövőre nézve (persze nem 9 milla lesz egy évre), kiindulva az ijesztő "volt NFL játékos, aki csődbement" statisztikákból. Túl sokat feccoltak (mindannyian a ligában) ezek a srácok a karrierjükbe, hogy aztán a folytatás lehetőségét kihagyva, mindent hátrahagyjanak (oké, a közelmúltból Carson Palmer mondjuk kivétel 😀 ).
több mint 14 éve
Texans = chokers. Ez ne felejtsd el(bocsi a Houston szurkolóktól). Hányszor hallottuk már, hogy ez az ő évük lesz? Plusz szeretném látni azt az új 3-4et élesben is jól muzsikálni.Ja, ha már QBk, azt olvasni egyre több Indianpolisi oldalon, (http://www.stampedeblue.com/2011/9/7/2410947/report-peyton-manning-out-for-entire-2011-season)hogy Manning idén nem léphet pályára. Ha ez igaz, TELJESEN NYITOTT az AFC South, és McCownnal is nyerhetjük a diviziót (feltéve, ha olyan formában játszik, ahogy idén eddig mutatta és nem sérül meg nagyon gyorsan - de azt is hozzáteszem, lehetünk 3.-ak vagy 4.-el is akár)iktriadNem akarom lohasztani a kedvet, de szerintem ha Manning out lesz, akkor idén a divízió a Houstoné lesz. El nem tudom képzelni, hogy akár a Manning nélküli Colts, akár a felforgatott Titans akár a Jags ezzel az offense-el eséllyel pályázzon a divízió győzelemre.peterk2005
Garrard már ott tart, hogy lehet visszavonul?!
"Just got done talking to David Garrard and I'm not convinced he's going to play football again." (Jacksonvillei sportrádió)
Az új Jaguars kezdő QB nyilatkozik: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4194 És MJD is: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4193
több mint 14 éve
Ja, ha már QBk, azt olvasni egyre több Indianpolisi oldalon, (http://www.stampedeblue.com/2011/9/7/2410947/report-peyton-manning-out-for-entire-2011-season)hogy Manning idén nem léphet pályára. Ha ez igaz, TELJESEN NYITOTT az AFC South, és McCownnal is nyerhetjük a diviziót (feltéve, ha olyan formában játszik, ahogy idén eddig mutatta és nem sérül meg nagyon gyorsan - de azt is hozzáteszem, lehetünk 3.-ak vagy 4.-el is akár)iktriadNem akarom lohasztani a kedvet, de szerintem ha Manning out lesz, akkor idén a divízió a Houstoné lesz. El nem tudom képzelni, hogy akár a Manning nélküli Colts, akár a felforgatott Titans akár a Jags ezzel az offense-el eséllyel pályázzon a divízió győzelemre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 14 éve
9 millióért backup QB? 😀tenorxAz a szerződése már a múlté.
Garrard hétfői edzése csúnyán belejátszott a másnapi cutba. 3 picket is dobott.
http://twitter.com/#!/APMarkLong/status/111508648609587200
MJD beszél (szokásos módon) a Titanst követő újságírókkal ma. Beszélt Garrardről is:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27653/jones-drew-on-garrard-ayers-and-more
Garrard is megszólalt: "I have nobody to blame but myself," ÁÁÁÁÁ, miért ilyen sportszerű, egyenes ez az ember?
http://twitter.com/#!/taniaganguli/status/111525451763167232
JDR elmondta, hogy ők is tudják nem sikerült a legjobban az időzítése a dolgoknak. Azt is mondta Loweryt kezdőnek szánják (F)S-ben, de egy kis idő kell neki:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4192
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82205c46/article/del-rio-wishes-garrard-release-had-gone-down-differently?module=HP11_headline_stack
Injury report: Limitáltan edzettek a következők: Alualu (rest), Britton (back), G. Jones (rest), Jones-Drew (rest), Kampman (knee), Mathis (rest)
Ja, ha már QBk, azt olvasni egyre több Indianpolisi oldalon, (http://www.stampedeblue.com/2011/9/7/2410947/report-peyton-manning-out-for-entire-2011-season)hogy Manning idén nem léphet pályára. Ha ez igaz, TELJESEN NYITOTT az AFC South, és McCownnal is nyerhetjük a diviziót (feltéve, ha olyan formában játszik, ahogy idén eddig mutatta és nem sérül meg nagyon gyorsan - de azt is hozzáteszem, lehetünk 3.-ak vagy 4.-el is akár)
több mint 14 éve
9 millióért backup QB? 😀
több mint 14 éve
Mert bárhol lehetne 2. számú QB,csak nálunk nem
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Persze hülyeség,de mekkora blama lenne,ha valaki a csoportból felszedné David-et???armando83minek szedné bárki? 😀
több mint 14 éve
Persze hülyeség,de mekkora blama lenne,ha valaki a csoportból felszedné David-et???
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Minden lehetségers.Garrard megüresedett helyére a 'Colts szemét' DE John Chick jött fel a practtice squadból az 53as keretbe.minden világos.
iktriad
túl sok (54) volt a keretben a szupertehetség Chick érkezésével, így valakit muszáj volt kirakni. Garrard volt a leggyengébb, így mennie kellett. ÉrthetőHöri
Chick helyére a practice squadba szintén egy DE jött, méghozzá a Yaleről! Az UDFA rookie Tom McCarthy érkezett, eddig az Atlanta próbálgatta a játékost.
több mint 14 éve
Garrard megüresedett helyére a 'Colts szemét' DE John Crick jött fel a practtice squadból az 53as keretbe.minden világos.
iktriad
túl sok (54) volt a keretben a szupertehetség Chick érkezésével, így valakit muszáj volt kirakni. Garrard volt a leggyengébb, így mennie kellett. Érthető
több mint 14 éve
Csak lesz best of video, egy átadással a végén amit végül Thomas vitt be a célterületre 😊 Ik pedig szerintem kivár a sig aktualizálással, bármi történhet alapon 😀
egyetlen pozitívum, hogy a fantasyben igyekeztem trade keretében megszerezni Davidet, de a versenytársat nem sikerült meggyőzzem... na most fájhat a feje 😀
több mint 14 éve
Nem akrarsz új sig-et gyártani magadnak,Ik???-a mostani mondhatni nem épp friss :/armando83Majd megkérem Hörit, kopírozza be McCown fejét (és számát) David helyére 😊
Még egy kis ideig biztos hagyom, ha másért nem hát a Garrard iránti tisztelet miatt.
több mint 14 éve
Garrard megüresedett helyére a 'Colts szemét' DE John Chick jött fel a practtice squadból az 53as keretbe. Tania Ganguli Marcedest kérdezte, milyen a hangulat az öltözőben:
"The locker room will be fine," Lewis said. "The locker room will react how the leaders reacted. Yeah, we're shocked that it happened right now but at the same time we're about winning ball games. If coach Del Rio and Gene feel like it was the right thing to do, then that's what the feeling is.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-09-07/how-will-jaguars-locker-room-react-garrard-being
És többen (Boselli, az FTUs Stellino - meg egyre inkább én is-) erősen kritizálják a vezetést ahogy ez a tegnapi QB váltás meg lett oldva.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/09/07/jaguars-take-criticism-for-handling-of-garrards-release/
Nem csak az a baj, hogy 5 nappal a szezonnyitó elött sikerült ezt meglépni, hanem elengedni Garrardot a szurkolóknak tartott kvázi csapatbemutatóra, majd onnan visszajöve azzal fogadni, hogy - 'bocsi de ki vagy rúgva'. Azért ennél többet érdemelt volna David....
több mint 14 éve
Nem akrarsz új sig-et gyártani magadnak,Ik???-a mostani mondhatni nem épp friss :/
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Nem tudom. Nekem se tetszik az időzítés ez van.Marcedes Lewis még tegnap este az ESPNen a Garrard cutról:Ez mind szép és jó.
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27607/so-about-new-jaguars-starter-mccown
Kíváncsi leszek, mivel ma már van edzés, mit fognak szólni majd a többiek.
Update: sok veterán szerint már nagyon időszerű volt a lépés, és állítólag Davidegy ideje elvesztette a tekintélyét a csapatban:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/7/2409842/jaguars-simply-lost-faith-in-david-garrard
Ez a kép tegnap kora délután készült. 1 órával később Geneék közölték Daviddel a döntést. Mostantól a az alsó sarokban látható úron múlik minden.
http://photos.jacksonville.com/mycapture/enlarge.asp?image=37580980&event=1316617&CategoryID=8543iktriad
De miért nem hamarabb.
Miért nem az 53ra szűkítésnél?Bazzani
Armando: Ha ez 1 héttel előbb történik, akkor megkérdeztem/megkértem volna a Jags honlap (akkori) webdizájnerét, hogy kijárja a tribute videót. Ehéttől sajna máshol dolgozik a csávó. Remélem, hogy lesz valami Davidről, mert azért szép dolgokat (is...) tett le az asztalra, még ha fél Jacksonville (ahogy N-Drew is utalt rá) most biztos örömmámorban úszik (Pl. majdnem minden Jags blog (leszámítva khm egyet - ki lehet találni melyiket) inkább pozitívan áll a váltáshoz...).
több mint 14 éve
És egy kurva best of David videot igencsak megérdemelt volna,de ezek szerint az öreg,meg a csikó"CSŐR" már erre is sajnálják a pénzt...
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
....Azért sajnálom az öreget(mondjuk én rossz GM lennék,tele emóciókkal,nálam még Jimmy Smith is a Rosteren lenne 😂 )
Egyszerűen többet érdemelt volna-ennyi
Már csak ezt nem értem,hogy lehet JDR ilyen gerinctelen?????-remélem ő is megy,mminél hamarabb,mert ő it szerintem egy eléggé nagy fék!!!!
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Marcedes Lewis még tegnap este az ESPNen a Garrard cutról:Ez mind szép és jó.
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27607/so-about-new-jaguars-starter-mccown
Kíváncsi leszek, mivel ma már van edzés, mit fognak szólni majd a többiek.
Update: sok veterán szerint már nagyon időszerű volt a lépés, és állítólag Davidegy ideje elvesztette a tekintélyét a csapatban:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/7/2409842/jaguars-simply-lost-faith-in-david-garrard
Ez a kép tegnap kora délután készült. 1 órával később Geneék közölték Daviddel a döntést. Mostantól a az alsó sarokban látható úron múlik minden.
http://photos.jacksonville.com/mycapture/enlarge.asp?image=37580980&event=1316617&CategoryID=8543iktriad
De miért nem hamarabb.
Miért nem az 53ra szűkítésnél?
több mint 14 éve
Marcedes Lewis még tegnap este az ESPNen a Garrard cutról:http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27607/so-about-new-jaguars-starter-mccown
Kíváncsi leszek, mivel ma már van edzés, mit fognak szólni majd a többiek.
Update: sok veterán szerint már nagyon időszerű volt a lépés, és állítólag Davidegy ideje elvesztette a tekintélyét a csapatban:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/7/2409842/jaguars-simply-lost-faith-in-david-garrard
Ez a kép tegnap kora délután készült. 1 órával később Geneék közölték Daviddel a döntést. Mostantól a az alsó sarokban látható úron múlik minden.
http://photos.jacksonville.com/mycapture/enlarge.asp?image=37580980&event=1316617&CategoryID=8543
több mint 14 éve
Hm, jogos és ésszerű mindkettőtök érvelése.
több mint 14 éve
Mondjuk a Miami, Seattle vagy a Washington QB helyzetét elnézem, nem hiszem hogy nem jelentene ott DG erősítést.iktriadezen csapatok már befejezték a felkészülést, meg van a depth chart, eltervezték, hogy ki legyen a QB, nem akarnak újat igazolni.
ha mégis lenne felé érdeklődés, akkor is tudják, hogy Garrard ki lesz vágva, így picket se adnak érte, mert ha akar, elvihetik ingyen. ha meg nem akar, és elmegy egy másik csapathoz, nekik az is irreleváns. hiszen mit érdekli a miamit az, hogy garrard épp washingtonban, seattleben vagy jacksonvilleben van? semmit. ha akar, jöjjön ingyen, ha nem akar, akkor meg ott van náluk az a 2-3 QB, aki végigdolgozta az edzőtábort.
több mint 14 éve
Gondolom a 9 millás fizuja sem segítette a dolgot, meg valahogy ha az ember elkezd ajánlgatni egy játékost, főleg ilyen szituban, akkor úgyis már sejti mindenki, hogy előbb-utóbb cut lesz.Mondjuk a Miami, Seattle vagy a Washington QB helyzetét elnézem, nem hiszem hogy nem jelentene ott DG erősítést. Nem tudom volt e terv/kisérlet tradere, majd igyekszem tudakozódni a kérdésben a 'kinti' forrásaimnál.iktriadNem akarok túl okosnak tűnni, de gondolom nem volt érdeklődő...RolniValóban erre én is gondoltam, de nevetséges, hogy egy hátsó körös picket sem lehet szerezni egy olyan irányítóért, aki egy nappal ezelőtt nálunk (igaz ez nem túl magas mérce) még kezdőnek számított.npetiii
több mint 14 éve
Mondjuk a Miami, Seattle vagy a Washington QB helyzetét elnézem, nem hiszem hogy nem jelentene ott DG erősítést. Nem tudom volt e terv/kisérlet tradere, majd igyekszem tudakozódni a kérdésben a 'kinti' forrásaimnál.Valóban erre én is gondoltam, de nevetséges, hogy egy hátsó körös picket sem lehet szerezni egy olyan irányítóért, aki egy nappal ezelőtt nálunk (igaz ez nem túl magas mérce) még kezdőnek számított.npetiiiNa ez egy nagyon jó kérdés!iktriadNem akarok túl okosnak tűnni, de gondolom nem volt érdeklődő...Rolni
több mint 14 éve
Valóban erre én is gondoltam, de nevetséges, hogy egy hátsó körös picket sem lehet szerezni egy olyan irányítóért, aki egy nappal ezelőtt nálunk (igaz ez nem túl magas mérce) még kezdőnek számított.Nem akarok túl okosnak tűnni, de gondolom nem volt érdeklődő...RolniKicsit meglepett a Garrard ügy, de mivel sosem szerettem (mert Leftwich fan voltam) nem bánom a dolgot. Az már egy másik kérdés, hogy miért most és miért így, de ezt látom már kivesézte mindenki. Bennem egyetlen kérdés motoszkál igen erőteljesen, amit N-Drew egy fél mondat erejéig említett is: miért nem trade????npetiiiNa ez egy nagyon jó kérdés!iktriad
több mint 14 éve
Nem akarok túl okosnak tűnni, de gondolom nem volt érdeklődő...Kicsit meglepett a Garrard ügy, de mivel sosem szerettem (mert Leftwich fan voltam) nem bánom a dolgot. Az már egy másik kérdés, hogy miért most és miért így, de ezt látom már kivesézte mindenki. Bennem egyetlen kérdés motoszkál igen erőteljesen, amit N-Drew egy fél mondat erejéig említett is: miért nem trade????npetiiiNa ez egy nagyon jó kérdés!iktriad
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM