Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Urban Meyer and the #Jaguars are on the board. They’ve agreed with former #Bears DT Roy Robertson-Harris on a three-year, $24.4 million deal, source said. He gets $14m in guarantees. The deal for the former undrafted free agent was done by @sportstarsnyc
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bocsi ez nem fontos block quote tweet.

Az első 5-ből 4-nek örülnék(Everett szvsz 'meh' igazolás lenne). A bónusz kettőből csak Lawsonnak.

Lassan kéne valamit kezdeni a kibaszott nagy cap sapceünkkel. | Erre mindjárt jön Hunter Henry csillókért. Na annak annyira nem örülnék. |

ha már lépések aminek nem örülnék.
CJ SOURCES: #Jaguars and #Ravens are close to a deal that would send DJ Chark and draft picks to Baltimore for tackle Orlando Brown. Jaguars looking for protection for their future franchise QB, and Baltimore gets Lamar Jackson an alpha WR. Wow.
KeyG
Hacsak nem valami vadonatúj dolog, nem valószínű, hogy ennek sok alapja lesz.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371514982018514944
Remélem, mert ordas nagy faszság lenne a részünkről.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ő nagy erősítés lenne hátra.
 twitter.com/jjones9/status/1371509372329861129
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát Jonnu Smith már nem jön ide (>Patriots).
winston
Igaza lett Dillának.


Tomlinson a célkeresztben. Nem LT, vagy Louis hanem Dalvin.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371500398477971458
iktriad
LT tolunk lesz. 😉
KeyG
Most frachise tageltük Cam Robinsont, szóval max a draftról jön oda valaki, mondjuk kéne is. Korán.
iktriad
CJ SOURCES: #Jaguars and #Ravens are close to a deal that would send DJ Chark and draft picks to Baltimore for tackle Orlando Brown. Jaguars looking for protection for their future franchise QB, and Baltimore gets Lamar Jackson an alpha WR. Wow.
KeyG
Ez miért érné meg a Jags-nek. Trevor-nak kell a célpont. Leviskanem elég. Szerintem ebből nem lesz semmi
Toto21
Jön neki célpont FA-ről meg a draftról is szerintem, de kvázi kizártnak tartom a Cam Robinson tag után ezt a cserét.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Tomlinson a célkeresztben. Nem LT, vagy Louis hanem Dalvin.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371500398477971458
iktriad
LT tolunk lesz. 😉
KeyG
Most frachise tageltük Cam Robinsont, szóval max a draftról jön oda valaki, mondjuk kéne is. Korán.
iktriad
CJ SOURCES: #Jaguars and #Ravens are close to a deal that would send DJ Chark and draft picks to Baltimore for tackle Orlando Brown. Jaguars looking for protection for their future franchise QB, and Baltimore gets Lamar Jackson an alpha WR. Wow.
KeyG
Ez miért érné meg a Jags-nek. Trevor-nak kell a célpont. Leviskanem elég. Szerintem ebből nem lesz semmi
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 089
Tomlinson a célkeresztben. Nem LT, vagy Louis hanem Dalvin.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371500398477971458
iktriad
LT tolunk lesz. 😉
KeyG
Most frachise tageltük Cam Robinsont, szóval max a draftról jön oda valaki, mondjuk kéne is. Korán.
iktriad
CJ SOURCES: #Jaguars and #Ravens are close to a deal that would send DJ Chark and draft picks to Baltimore for tackle Orlando Brown. Jaguars looking for protection for their future franchise QB, and Baltimore gets Lamar Jackson an alpha WR. Wow.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hát Jonnu Smith már nem jön ide (>Patriots).

Szerkesztette: winston
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tomlinson a célkeresztben. Nem LT, vagy Louis hanem Dalvin.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371500398477971458
iktriad
LT tolunk lesz. 😉
KeyG
Most frachise tageltük Cam Robinsont, szóval max a draftról jön oda valaki, mondjuk kéne is. Korán.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 089
Tomlinson a célkeresztben. Nem LT, vagy Louis hanem Dalvin.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371500398477971458
iktriad
LT tolunk lesz. 😉

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tomlinson a célkeresztben. Nem LT, vagy Louis hanem Dalvin.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371500398477971458
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla scoop. Megyünk Carl Lawsonért.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371493696542281731

Újabb bizonyítása a tételnek, hogy amit LaCanfora rólunk vagy egy játéksounkról mondd, annak mindig az ellenkezője történik.
 twitter.com/Ruairi_S/status/1371493470544744453
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor a HIVATALOS account tweetel egy ilyet, akkor gondolhatod, hogy hamarosan ÖMLENI fognak az infók az új emberinkről.
 twitter.com/Jaguars/status/1371491126440382464
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
10 perccel a tampering "hivatalos" nyitása előtt - 5 gondolat Shipleytől, hogy mit kéne a Jagsnek elvégeznie a következő órákban, napokban.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/5-jaguars-thoughts-before-free-agency-begins
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla tweetje alapján közeleg a visszatérése. Ez Mike Hilton Jags mezben amúgy. A Steelerses Mike Hilton. Az egyik legjobb nickel CB a ligában.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla infója szerint nagy a versenyfutás a Patsszel Curtis Samuelért és Jonnu Smithért.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371462327602712576

Még egy érdekesség Dillától. Nem nagyon keressük a támadó falembereket. Mondjuk a draftról lehet hozni korán pár jót BÁRHOVÁ.
 twitter.com/E_Dilla/status/1371477170825146377

Peter King szerint Barrett akár itt is kiköthet a Tampából, de ahogy hallom, Judon a pass rusher célpontunk.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor tett be csak a tweeit linkjét, ne a block quote-t. Így ott van hivatalosan is annak, akit érdekel, aki meg hisz neked - én is - annak nem kell kattintgatni. 😊
peterk2005
Ok, a kisebb hírek csak linkben jönnek mostantól. A nagyobb breaking newsok kapnak block quoteot továbbra is. Szerintem lesz pár belőlük a héten, akár órákon belül is.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Neked elég ha csak begépeled Nked elhiszik, elhisszük. 😛 nekem nem ha az Egles topicba írok valamit (próbáljam kicsit életben tartani) mindig komplett hülyének vagyok nézve/nyilvánítva. 😉 😛 úgyhogy szerintem nyugodtan hanyagold a tweeteketb 😊
dande
Én maradok a tweeteknél, max több hszt gyártok tweet nélkül. Win-win mindenkinek. Ja nem. 😊
iktriad
Akkor tett be csak a tweeit linkjét, ne a block quote-t. Így ott van hivatalosan is annak, akit érdekel, aki meg hisz neked - én is - annak nem kell kattintgatni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Délutánt mondtam? Már délelőtt kezdődik a bulika.


Így plusz 3 millió szabadult fel idénre (na vajon mire/kire kell ennyi?) és 12 millió jövőre.
iktriad
amennyi pénzetek van és amilyen telített a piac játékosokkal a minimum, hogy a jags a rájátszásba meneteljen
gedam
Gondolom ez Meyer terve már az idénre is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
gedam 5 789
Délutánt mondtam? Már délelőtt kezdődik a bulika.


Így plusz 3 millió szabadult fel idénre (na vajon mire/kire kell ennyi?) és 12 millió jövőre.
iktriad
amennyi pénzetek van és amilyen telített a piac játékosokkal a minimum, hogy a jags a rájátszásba meneteljen
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Neked elég ha csak begépeled Nked elhiszik, elhisszük. 😛 nekem nem ha az Egles topicba írok valamit (próbáljam kicsit életben tartani) mindig komplett hülyének vagyok nézve/nyilvánítva. 😉 😛 úgyhogy szerintem nyugodtan hanyagold a tweeteketb 😊
dande
Én maradok a tweeteknél, max több hszt gyártok tweet nélkül. Win-win mindenkinek. Ja nem. 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem Neked elég ha csak begépeled Nked elhiszik, elhisszük. 😛 nekem nem ha az Egles topicba írok valamit (próbáljam kicsit életben tartani) mindig komplett hülyének vagyok nézve/nyilvánítva. 😉 😛 úgyhogy szerintem nyugodtan hanyagold a tweeteketb 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Délutánt mondtam? Már délelőtt kezdődik a bulika.


Így plusz 3 millió szabadult fel idénre (na vajon mire/kire kell ennyi?) és 12 millió jövőre.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
kezd nagyon lassan betölteni az oldal Iktriad... 😀
Löfli
Hú, mi lesz itt akkor délután/kora este....
iktriad
nem muszáj minden hírt beágyazott tweetben elküldeni 😊
Löfli
De csak úgy hivatalos, ha Schefter vagy Rapapa tweetje igazolja. ha én azt mondom, hogy leigazoltuk Davlin Tomlinsont, Malik Hookert, Matt Judont, Curtis Samuelt, Mike Hiltont, Hunter Henryt és Alex Smitht ki hiszi el? 😊

FYI mindegyikre igen komoly esély van, főleg a Hooker, Tomlinson, Samuel trióra.
iktriad
en elhiszem

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kezd nagyon lassan betölteni az oldal Iktriad... 😀
Löfli
Hú, mi lesz itt akkor délután/kora este....
iktriad
nem muszáj minden hírt beágyazott tweetben elküldeni 😊
Löfli
De csak úgy hivatalos, ha Schefter vagy Rapapa tweetje igazolja. ha én azt mondom, hogy leigazoltuk Davlin Tomlinsont, Malik Hookert, Matt Judont, Curtis Samuelt, Mike Hiltont, Hunter Henryt és Alex Smitht ki hiszi el? 😊

FYI mindegyikre igen komoly esély van, főleg a Hooker, Tomlinson, Samuel trióra.

Szerkesztette: iktriad