Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mondjuk ezt nem értem, szarásig vannak pénzzel, erre ilyen peremembereket tömnek ki...
gabokocka
Lehet épp licitháború van a legnagyobb nevekért, akik célpontban voltak. Vagy lehet, hogy most nem nyeri meg a Jags az offseasont.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mondjuk ezt nem értem, szarásig vannak pénzzel, erre ilyen peremembereket tömnek ki...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Manhertznek 7 millió??????
Az 8-cal több mint amit ér...
gabokocka
A Pats orra elöl kellett elhozni ezért drága.

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mark "Buttfumble" Sanchez szerint 14 csapat licitált Agnewra. Lehet ezért került ennyibe.
 twitter.com/Mark_Sanchez/status/1371538716246773761
iktriad
Agnew azért kap egy messziről is jól látható kupac pénzt tőletek, mert....
Fogalmam sincs. Mire kapja?
Bazzani
 twitter.com/jamalagnew/status/1371577158661984267
winston
Na mondjuk ezt tényleg elfelejtettem.

több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Manhertznek 7 millió??????
Az 8-cal több mint amit ér...
gabokocka
mielőtt iktriad szívrohamot kapna, ha ide néz fel először: 2 évre 7,25M.
plusz közben érkezett Jihad Ward. (Joe Cullen embere volt)

Szerkesztette: winston
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Manhertznek 7 millió??????
Az 8-cal több mint amit ér...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mark "Buttfumble" Sanchez szerint 14 csapat licitált Agnewra. Lehet ezért került ennyibe.
 twitter.com/Mark_Sanchez/status/1371538716246773761
iktriad
Agnew azért kap egy messziről is jól látható kupac pénzt tőletek, mert....
Fogalmam sincs. Mire kapja?
Bazzani
 twitter.com/jamalagnew/status/1371577158661984267
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mark "Buttfumble" Sanchez szerint 14 csapat licitált Agnewra. Lehet ezért került ennyibe.
 twitter.com/Mark_Sanchez/status/1371538716246773761
iktriad
Agnew azért kap egy messziről is jól látható kupac pénzt tőletek, mert....
Fogalmam sincs. Mire kapja?

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mark "Buttfumble" Sanchez szerint 14 csapat licitált Agnewra. Lehet ezért került ennyibe.
 twitter.com/Mark_Sanchez/status/1371538716246773761
iktriad
Agnew azért kap egy messziről is jól látható kupac pénzt tőletek, mert....
Fogalmam sincs. Mire kapja?

több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sidney Jones marad, Hunter Henry máshova megy. Ez két jó hír?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tessék Wyatt, a kedvedért Roy Robertson-Harris beköszönt.


És Agnew is.


Egyébként mond a 3 új igazolás(Roy Robertson-Harris, Jamal Agnew és Rudy Ford) hasznos játékosnak tűnik, csak ennyi cap space-szel és főleg ennyi lyukkal többre számítottak sokan.
Ez sajnos így kevéske. De legalább jó játékosokat igazolunk, ez előny.
iktriad
Ne köszöngessen, most engedtem el FA-n, itt meg jön elvenni a snapeket xD

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak az új gunnerünk szerződésének a számai is.


Most pár órára offline leszek, remélem, mire visszajövők, addigra a Jaguars elkezd érdemben erősíteni és nem folytatja a szemétben kotorászást.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugh, kitömtük rendesen Jenkinst. Annyit kapott per év, mint John Johnson a Brownstól, és ő azért sokkal jobb játékos...
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Kezdjek aggódni. Felmentem guilty pleasureként Walterfasz oldalára, hogy megnézzem MILLEN-t vagy O'BRIEN-t kapott aaz Agnew igazolás. Erre B-nek értékelték, és király returnernek titulálták, aki filed pozicióban remek és évi min.1 KR TD van benne. És még a Robertson-Harris igazolásra is B-t adtak. Mondjuk azt írták, már évek óta hiányzik Calais a jagsből, mikor csak tavaly nem volt itt. Szóval még mindig nincsenek képben velünk.
Ami rossz hír, hogy úgy tűnik Curtis Smauel is a Patsbe tart Dilla szerint. 2-ből semmi?
iktriad
Ne aggódj Ik. Türelem csinálónak érdemes most felidézni, hogy 3-4 éve így "nyertétek" meg az offseason-öket sorozatban, ahogy a Patriots nyeri az első napot. Dőltek a csúcsgázsis nagy nevű igazolások. Igaz, hogy volt benne egy-egy Calais ist, de utólag tudhatod, hogy jobb esetben is Malik, Cyprien, Norwell, Church, Bouye jöttek, rohadék drágán, akiknél annak is lehet utólag örülni, hogy volt 1-1 normális idényük is, de volt bőven Julius Thomas féléből is.

Emlékszem amikor elhoztátok Norwellt. A Coltsnak konkrétan nem volt fala, és az egész topicunk kiverte Norwellre, tűkön ülve vártuk a FA nyitást. Pénzzel is tele voltunk. Erre jött ide, akkor rákattantunk Justin Pugh-re, ő se jött, akkor Sittonra, ő se jött. A végén Ballard claimelt waiverről egy Glowinski nevű who-da-fak-is-he-t. Na, az elmúlt 3 évben a whodafak volt mindhárom évben ezek közül a legjobban osztályzott guard, és a három év alatt alig került többe, mint a fentiek első évi fizetése.

Nem az első nap dől el az offseason. Számomra kifejezetten imponál, hogy hiába van a legtöbb pénzetek, az új FO nem ment bele egy igazolás-esőbe. Nem tudom, hogy Robertson-Harris vagy Agnew be fognak-e válni, de az biztos, hogy ez nem az alapján fog eldőlni, hogy most hol vannak vagy nincsenek az FA toplistán.
peterk2005
Köszönöm, hogy leírtad (még úgy is, hogy Cyprient mondjuk mi draftoltuk), különben nekem kellett volna! Nem értem miért van mindenki kiborulva, én kifejezetten örülök, hogy végre nem fizetünk rekordösszegeket teljesen közepes játékosokért. Szerintem itt mindenki követi jó pár éve az NFL-t, de mégis úgy tűnik, hogy a free agency őrületében elveszve még mindig az az alapgondolat, hogy szabadügynökökből kell bajnokcsapatot építeni. Nyilván, ha elit játékos kerül ki a piacra, érte érdemes nagy pénzt adni, de nehogy már azon sírdogáljunk, hogy nem teszünk csiliárdossá olyanokat, akiktől egy év múlva szabadulnánk, csak a pénze miatt nem tudunk. Én egyedül Trent Williamsért fizettem volna komolyabb összeget, de ennek az esélye a Cam Robinson taggel elszállt, na meg persze Allen Robinsont is szívesen láttam volna, rá nyilvánvaló okokból nem sajnáltam volna a pénzt, de ennyi. Remélem ugyanígy folytatjuk, és hasznos játékosok jönnek olcsón a folytatásban is.

több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A végén kiderül, hogy mégsem csak egy báb. (Kb ugyanazt produkálja eddig FA igazolásokban, mint Friscoban.)

Nem kéne 6-8 ordas nagy needdel nekivágni a draftnak. Márpedig efféle haladunk.
iktriad
Ha Meyer keményen összeveszne Baalfékkel, akkor most még tuti Baalféket vágnák ki. Legyen csak balhé!
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hát a "nem kell azonnal nyerni" tervet követik, ahogy látom. Noname Boys megalakításához megvan minden alapanyag.
Legalább 1 cukorkát dobjanak a szurkolóknak is!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A végén kiderül, hogy mégsem csak egy báb. (Kb ugyanazt produkálja eddig FA igazolásokban, mint Friscoban.)

Nem kéne 6-8 ordas nagy needdel nekivágni a draftnak. Márpedig efféle haladunk.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tomlinson is a Vikingsban kötött ki. Nem erre számítottam nyitásként. Jó kis depth emberkéket, és 2 (alsó)közép kategóriás kezdőt hoztunk, de ennyi cap space-el és ennyi needdel többet vártam. Még a Jets is fel tud mutatni egy Carl Lawsont. És mi?

A napunk dióhéjban.


Ezen nagyot nevettem. Keenumban.
 twitter.com/sollpaper/status/1371655365000003584
Meg Meyer feleségének a reakcióján is.
 twitter.com/spinnershells/status/1371627724679348232

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet nem jelent semmit, de... Trevor Lawrence ma bekövette Hunter Henryt instagrammon. Lehet tud valamit, amit mi még nem?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszajött Smoot is. Ennek örülök, még ennyiért is (aztán ha kiderül, hogy kevesebbért, az még jobb lesz). Keelan Colet is visszahozhatnánk, ha nem igazolunk még WR-t.


Amikor Meyer volt Hyde HC-je a Buckeyesban, anno ilyeneket csinált.
 twitter.com/PFF_College/status/1371601274769190912

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval a (régi-)új jaguárok listája eddig:
DL Roy Robertson-Harris
RS/WR Jamal Agnew
ST gunner/FS Rudy Ford
S Rayshawn Jenkins
WR Phillip Dorsett
RB Carlos Hyde (ő visszatért 2018 után)

J-Rob már bemutatkozott Jenkinsnek tavaly a pályán. És vajon mi a fenét csinál a háttérben Laviska? 😊 😊 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Infók Rayshawn Jenkinsről.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1371597888074227717
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1371598045960343552


plusz Höri kedvence, Phillip Dorsett is jön
Löfli
Sose felejtem el azt a papír földhöz vágást és kifakadást, hogy "Philip Dorsett alacsonyabb nálam!" 😊 😊 😊
Remélem jobb lesz, mint Moncrief volt nálunk. És olcsóbb.

Carlos Hyde is jön, iktriad nehogy már megelőzzelek 😀
Löfli
Visszajön, mert 2018-ban már volt itt pár meccsre. Kidobtunk érte egy 5. köröst az ablakon. Most egész olcsó volt. Biztos a Meyer hatás, mert ex OSU játékos.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
plusz Höri kedvence, Phillip Dorsett is jön


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Carlos Hyde is jön, iktriad nehogy már megelőzzelek 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött a safetynk is, Rayshawn Jenkins a Chargersből. 4 évre érkezik.