Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kezd nagyon lassan betölteni az oldal Iktriad... 😀
Löfli
Hú, mi lesz itt akkor délután/kora este....
iktriad
nem muszáj minden hírt beágyazott tweetben elküldeni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kezd nagyon lassan betölteni az oldal Iktriad... 😀
Löfli
Hú, mi lesz itt akkor délután/kora este....
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kezd nagyon lassan betölteni az oldal Iktriad... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...

Az idézett Shipley cikket NAGYON ajánlom.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Képrejtvény Dillától. Vajon azok az emojik arra reakciók, akiket igazolunk (6 játékos?)


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most akkor legyünk izgatottak?


Vagy ne?

Ok Urban ismeri (ex-Ohio State játékos), és amikor a Colts draftolta, én is azt hittem egy hatalmas steal lesz nekik, de vagy sérült volt, vagy meh volt amikor láttam játszani. Félek Sergio Brown 2.0 lenne belőle nálunk.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Ron Middleton 8 évig volt TE edző...(Ok, a QB helyzet is belejátszik ebbe, de attól még ez nagyon gáz.)
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nekem is irreálisan olcsón jött abban az offseason mockban. És szerintem a Jags inkább Tomlinsont fogja a Giantsből kitömni, ha már a posztról van szó. Ha meg Meyer statement igazolást akar, akar meg Leo Williamst.
iktriad
Tomlinsont én kedvelném, nincs még harminc se, 150 kilós csávó NT-be, nekem ez szerethető. Még bennem a "Dareus hatás" a futás elleni védekezésen. És ha Henry robog, hát én jobban elhiszem, hogy Tomlinsonnak van esélye legalább lecsavarni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cox lenne az új Calais? Nagyon vágysz már egy HOF játékosra Jags mezben. 😊
Húsrágó
Nem én írtam ezt, de minden segítség jól jöhet a D-be, tehát ő is.
iktriad
Coxot a Philly nem fogja odaadni egy 5. és 7. körért. Ennyit akkor adnak egy jó veteránért, ha a nagy szerződését is el akarják tradelni. De Coxét nem lehet, nála majdnem ugyanannyi DM maradna ha eltradelik, amennyi a cap terhe akkor, ha marad. Igaz, Wentznél is ez volt a helyzet, de ő nem akart maradni, és ők is meg akartak szabadulni tőle. 😊

Cox viszont jó és maradni akar. Érte annyit kell adni, hogy a Phillynek megérje lenyelni ugyanazt a pénzt, és lemondani arról, hogy a pályán van. Ez nem 5. és 7. kör azért az ő esetében. Inkább lenne az közel az első körhöz...
peterk2005
Nekem is irreálisan olcsón jött abban az offseason mockban. És szerintem a Jags inkább Tomlinsont fogja a Giantsből kitömni, ha már a posztról van szó. Ha meg Meyer statement igazolást akar, akar meg Leo Williamst.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cox lenne az új Calais? Nagyon vágysz már egy HOF játékosra Jags mezben. 😊
Húsrágó
Nem én írtam ezt, de minden segítség jól jöhet a D-be, tehát ő is.
iktriad
Coxot a Philly nem fogja odaadni egy 5. és 7. körért. Ennyit akkor adnak egy jó veteránért, ha a nagy szerződését is el akarják tradelni. De Coxét nem lehet, nála majdnem ugyanannyi DM maradna ha eltradelik, amennyi a cap terhe akkor, ha marad. Igaz, Wentznél is ez volt a helyzet, de ő nem akart maradni, és ők is meg akartak szabadulni tőle. 😊

Cox viszont jó és maradni akar. Érte annyit kell adni, hogy a Phillynek megérje lenyelni ugyanazt a pénzt, és lemondani arról, hogy a pályán van. Ez nem 5. és 7. kör azért az ő esetében. Inkább lenne az közel az első körhöz...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet a Jaguars twitter kiderítette, ki az a játékos, akire Baalkéék azt mondták a remek "In the hunt" videóban, hogy biztos nem draftolják őt le.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shatley után Tre Herndon is marad nálunk. Ez is jó döntés.

 www.si.com/nfl/jaguars/gm-report/jaguars-re-sign-cornerback-tre-herndon

Örülnék, ha Keelan Cole, Smoot és Sidney Jones is maradna...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeff Lageman kedvenc támadófalembere marad még egy évet. Nagyon jó kis csere C/G.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egészségügyi update Rapapától a leendő kezdő QB-nkkal kapcsolatban.


A Fischer, Schwartz duó megkörnyékezése mennyire ördögtől való? Lőrinc barátra vigyázni kéne, mint a hímes tojásra...
Stoki
Én hoznék konkurenciát Jawaannak és Cam-nek, de ez csak én vagyok. Egy minőségi swing veterán tackle jöhetne (meg egy viszonylag korai draft pick, aki Cam helyébe léphet jövőre).
iktriad
Cam-el kapcsolatban az a bajom, hogy az rendben van, hogy megnézik, mit tudnak kihozni belőle, de Trevort idén kell megvédeni, hogy ne csapják agyon rookir évében. Nem hiszem, hogy az a terv, hogy majd 2022-ben valaki átvehesse Cam helyét, ha nem válik be, vagy maximum közepes. Ha én lennék a GM (kiesne a Jags az NFL-ből) simán áldoznék most az O-falra, ha van rá lehetőség.

+ tudom, hogy nem hozott nagy számokat, de én ránéznék Jesse James-re is, detroitban nem mutatott sokat, de szerintem elférne a rosteren bőven.

Szerkesztette: winston
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jár a pacsi a PR-osianknak és a videó részlegnek. Plusz ez (is) kvázi arra utal, hogy Lawrence jön 1/1-re. És ez a csapat hivatalos csatornája.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egészségügyi update Rapapától a leendő kezdő QB-nkkal kapcsolatban.


A Fischer, Schwartz duó megkörnyékezése mennyire ördögtől való? Lőrinc barátra vigyázni kéne, mint a hímes tojásra...
Stoki
Én hoznék konkurenciát Jawaannak és Cam-nek, de ez csak én vagyok. Egy minőségi swing veterán tackle jöhetne (meg egy viszonylag korai draft pick, aki Cam helyébe léphet jövőre).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A Fischer, Schwartz duó megkörnyékezése mennyire ördögtől való? Lőrinc barátra vigyázni kéne, mint a hímes tojásra...
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
edit: safetyben látom, hogy Josh Johnson jó nagy szerződést kapna, szóval biztos kezdő lenne. ilyen jó volt? nekem nem tűnt fel, bár bevallom, egy idő után kicsit beleszarósan néztem már a meccseket tavaly.
winston
Szerintem a secondaryben senki sem volt jó tavaly...

Nekem annyi maradt meg a meccsekből, hogy az érdemi részben (kb. Az első 10 perc) a védelemből csak a LB-k tudtak hozzátenni a meccshez, a többiek gyengék voltak.
A garbage time részben a DL mutatott életjeleket, de 20+ pontos hátránynál ezt nem venném mérvadónak.
Na de a secondary esetében még a garbage time-ból sem emlékszem semmi jóra. Pedig igyekszem észrevenni a jót is. Még 1-10es mérlegnél is bíztam benne, hogy nyerünk (akár az 1/1 elveszítése árán is), szóval az optimizmus megvan nálam 😀
dioadam
John Johnson a ramsben játszott tavaly, és az egyik legjobb volt a posztján. A pff-től 85,6-os értékelést kapott. Szóval jó igazolás lenne, ha esetleg ide kerülne.
Seda26
hupsz, osszekevertem Josh Jones-al. igy akkor a safety dolog rendben lenne valoban.
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 163
edit: safetyben látom, hogy Josh Johnson jó nagy szerződést kapna, szóval biztos kezdő lenne. ilyen jó volt? nekem nem tűnt fel, bár bevallom, egy idő után kicsit beleszarósan néztem már a meccseket tavaly.
winston
Szerintem a secondaryben senki sem volt jó tavaly...

Nekem annyi maradt meg a meccsekből, hogy az érdemi részben (kb. Az első 10 perc) a védelemből csak a LB-k tudtak hozzátenni a meccshez, a többiek gyengék voltak.
A garbage time részben a DL mutatott életjeleket, de 20+ pontos hátránynál ezt nem venném mérvadónak.
Na de a secondary esetében még a garbage time-ból sem emlékszem semmi jóra. Pedig igyekszem észrevenni a jót is. Még 1-10es mérlegnél is bíztam benne, hogy nyerünk (akár az 1/1 elveszítése árán is), szóval az optimizmus megvan nálam 😀
dioadam
John Johnson a ramsben játszott tavaly, és az egyik legjobb volt a posztján. A pff-től 85,6-os értékelést kapott. Szóval jó igazolás lenne, ha esetleg ide kerülne.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
edit: safetyben látom, hogy Josh Johnson jó nagy szerződést kapna, szóval biztos kezdő lenne. ilyen jó volt? nekem nem tűnt fel, bár bevallom, egy idő után kicsit beleszarósan néztem már a meccseket tavaly.
winston
Szerintem a secondaryben senki sem volt jó tavaly...

Nekem annyi maradt meg a meccsekből, hogy az érdemi részben (kb. Az első 10 perc) a védelemből csak a LB-k tudtak hozzátenni a meccshez, a többiek gyengék voltak.
A garbage time részben a DL mutatott életjeleket, de 20+ pontos hátránynál ezt nem venném mérvadónak.
Na de a secondary esetében még a garbage time-ból sem emlékszem semmi jóra. Pedig igyekszem észrevenni a jót is. Még 1-10es mérlegnél is bíztam benne, hogy nyerünk (akár az 1/1 elveszítése árán is), szóval az optimizmus megvan nálam 😀
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Remek ötlet.


Egy érdekes vállalkozás John Shipley egyik munkatársától, Gus Loguetól, hogy ő miként javítana a Jags helyzetén.

Van ami nagyon tetszik benne: Samuel igazolás, Mike Hilton visszahozatala, a secondary újraépítése, a Flecther Cox trade.
Van ami mér nem annyira: A TE poszt rosszabbul néz ki itt, mint tavaly volt, az RB depthtől sem ájulok el, DT posztra lehet elég lehet 2 új ember, ha az nagyon jó. És attól a draft classtól se ájulnék el az 1. kör után. Sőt.

És ha már Curtis Samuel szóba került, Dilla infói szerint már gyűlnek a nevek a jegyzetfüzetbe(az övébe is), hogy kikre pályázunk, nagyon úgy tűnik, hogy az egykori Meyer tanítvány lesz a Jags célpontja, ami az Urban által is hiányolt sebességet hozhatja meg az elkapóink skill setjébe,
iktriad
+ Safety poszt kvázi ignorálása (2. körben egy leendő kezdő?). WR-be pedig Cole még épp nagyon hasznos lenne, vagy egy hozzá hasonló kaliber, miért ne alapon. a napokban történt kivágások még csomó lehetőséget nyitnak, pl a Chiefs egyik tacklejét én elhoznám.

edit: safetyben látom, hogy Josh Johnson jó nagy szerződést kapna, szóval biztos kezdő lenne. ilyen jó volt? nekem nem tűnt fel, bár bevallom, egy idő után kicsit beleszarósan néztem már a meccseket tavaly.

Szerkesztette: winston
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van a Gus Logue féle offseason mock indoklása, benne 53-as keret elemzéssel.
 www.si.com/nfl/jaguars/gm-report/mock-jaguars-2021-offseason-who-do-we-sign-draft-and-trade-for

Shipley kiegészítése.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cox lenne az új Calais? Nagyon vágysz már egy HOF játékosra Jags mezben. 😊
Húsrágó
Nem én írtam ezt, de minden segítség jól jöhet a D-be, tehát ő is.


Ogunjobi NT az azért több mint vicces 😀
Sokszor az ember úgy érezte hogy a 4-3 falba is ő a legkisebb ember nem hogy 3-4-be.
P@trik
Valami 4-3/3-4 hibrid lesz nálunk, előbbiben 3T, utóbbiban DE poszton tudom őt elképzelni inkább.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Remek ötlet.


Egy érdekes vállalkozás John Shipley egyik munkatársától, Gus Loguetól, hogy ő miként javítana a Jags helyzetén.

Van ami nagyon tetszik benne: Samuel igazolás, Mike Hilton visszahozatala, a secondary újraépítése, a Flecther Cox trade.
Van ami mér nem annyira: A TE poszt rosszabbul néz ki itt, mint tavaly volt, az RB depthtől sem ájulok el, DT posztra lehet elég lehet 2 új ember, ha az nagyon jó. És attól a draft classtól se ájulnék el az 1. kör után. Sőt.

És ha már Curtis Samuel szóba került, Dilla infói szerint már gyűlnek a nevek a jegyzetfüzetbe(az övébe is), hogy kikre pályázunk, nagyon úgy tűnik, hogy az egykori Meyer tanítvány lesz a Jags célpontja, ami az Urban által is hiányolt sebességet hozhatja meg az elkapóink skill setjébe,
iktriad
Cox lenne az új Calais? Nagyon vágysz már egy HOF játékosra Jags mezben. 😊
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ogunjobi NT az azért több mint vicces 😀
Sokszor az ember úgy érezte hogy a 4-3 falba is ő a legkisebb ember nem hogy 3-4-be.