Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LaCanfora megint marhaságokat beszél rólunk. Minek kéne nekünk extra cap space egy tavaly kifejezetten jól játszó emberért, akit ráadásul Meyer anno edzett az Ohio Staten?


Viszont úgy tűnik új LT-nk lesz hamarosan.


Ha már instagram, Trevor Lawrence tegnap bekövette A-Rob-ot. Hmmm. Tud valamit, amit mi még nem?

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm....


Mondjuk egyre többen mondják, hogy inkább (az egykori Urban Meyer játékos) Curtis Samuelre lenne szükségünk a sebessége miatt, mint A-Robra. Ha valamelyiket alá tudnánk íratni, az jó lenne.
Meg mellé Jonnu Smitht. Biztos nem kerülne annyiba, mint Henry és jobb TE, mint pl. Ebron.

Jövő hétre nagy mészárlások várhatóan az NFL cap space szűkében lévő csapatainak kereteiben. Mindeközben a Jags aláírathat valakit évi 14 millióért, és még ezután is nekünk lenne a legtöbb pénzünk a sapka alatt a ligában.😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, Chris Claybrooks hogy teljesített tavaly? Csak beállt muszájból, mert nem volt más, vagy van benne lehetőség szerinted?
peterk2005
Jobb volt CB-nek, mint returnernek, aminek draftoltuk. Megfelelő edzőkkel(ha külsü corber poszton marad, akkor ugyanaz lesz a pozíciós edzője, mint tavaly, ha nickel lesz, akkor Ash fogja edzeni) jó kis csere corner lehet belőle.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ik, Chris Claybrooks hogy teljesített tavaly? Csak beállt muszájból, mert nem volt más, vagy van benne lehetőség szerinted?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A szövegkörnyezetből én úgy érzem, hogy Dioadam Cam Robinsonra gondolt, csak elírta. Én amúgy kicsit sem vagyok Cam Robinson fan, és remélem nem rakunk rá taget, kidobott pénz lenne, a szerződéshosszabbítás még inkább. Én minden erővel Trent Williamsre mennék rá.
npetiii
Most már látom én is. Én nem bánom, ha tageljük Cam-et, HA korán jón egy OT ebből a remeknek tűnő OT classból mellé, akit folyamatosan beépítenénk. Williamsnek én is örülnék(jóbban, mint eltradelni egy a 2/1-es Brownért), de az ő esetében is kéne korán jöjjön egy OT prospect már idén, mert fiatalabb nem lesz ő se.
iktriad
Én nagyon fázom az OT drafttól. És ezt az érzést a rossz emlékek táplálják.
Luke Joeckelnél nem tűnt akkor senki jobbnak és teljes melléfogás lett belőle. Azt nem tudom megítélni, hogy tisztán mint prospect Joeckel jobb volt-e mint 2012-ben Matt Kalil (1/4) vagy 2014-s Greg Robinson (1/2) vagy Jake Matthews (1/6), csak hogy a környező éveket hozzávegyük a dologhoz, de valahogy az az érzésem, mintha az OT kiválasztás kicsit még a többi posztnál is nagyon lutri lenne.
Basszus Lane Johnson Joeckel után ment ki és rá mondjuk emlékszem, hogy nem sorolták Joeckel elé mint prospectet. Eric Fisher volt az, akivel úgymond megvívott Joeckel az 1/1 helyért.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Mike DiRocco jól átlátható keret elemzése a piacnyitás előtt.
 www.espn.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/29019/jacksonville-jaguars-free-agency-overview-left-tackle-tight-end-top-priorities
iktriad
Tyler Eifert-et és/vagy James O’Shaughnessy-t nem kéne megtartani? Úgy rémlik, nem voltak rosszak, hozzá tudtak tenni a játékhoz. Ha megnézzük a maradék TE-eket akkor nem vagyok nyugodt...
James Robinson remélem marad (megfelelő összegért), most már viszonylag jó támadófalunk van, nem kéne gyengíteni a fr QB érkezése előtt. Ezt leszámítva nagy mozgás nem feltétlenül kell a támadóknál a draft előtt.
A védelem már összetettebb dolog. Csak abban bízom, hogy nem fizetünk túl senkit csak azért, mert több need is van a védelmen belül.

A draftot meg lehetne BPA alapon csinálni, azzal nem lövünk mellé 😊
dioadam
Eifertnek nem hítuk le az opcióját, így FA. Szerintem igazolunk és korán draftolunk is TE-t(helló, Pat Freiermuth). James O’Shaughnessy-t remélem visszahozzunk, hasznos gyerek. Ls jó lenne, ha Josh Oliver is hadra fogható lenne, ha már egy korai 3. körös pick ment rá.
J-Robnak még 2 éve van a szerződéséből és utána is csak RFA lesz. Nem megy sehova. De mögé kéne majd egy speedster RB-t draftolni és/vagy igazolni.
iktriad
A szövegkörnyezetből én úgy érzem, hogy Dioadam Cam Robinsonra gondolt, csak elírta. Én amúgy kicsit sem vagyok Cam Robinson fan, és remélem nem rakunk rá taget, kidobott pénz lenne, a szerződéshosszabbítás még inkább. Én minden erővel Trent Williamsre mennék rá.
npetiii
Jogos az észrevétel!!
Összecsúsztak a dolgok, bocs érte.
Pontosítok: James Robinson (RB) ha jövőre is jó számokat hozna, akkor meg lehetne kínálni valami értelmes szerződéssel és akkor maradjon nálunk.
A támadófalnál arra gondoltam, hogy az irányító megvédése mellett a futójátékot is hatékonyan tudják segíteni a blokkokkal és úgy tűnik, van hozzá egy jó futónk. Nem tudom, kiknek jár le a támadófalban a szerződése, de ne eresszenek szélnek mindenkit, mert kezd összeállni valami jó a falnál (persze vannak kivételek)
Cam Robinson (OT) eléggé feledhető produkciót nyújtott. Spotrac-en úgy kalkulánlnak, hogy 11,4 M lenne jövőre a fizetése, ez rengeteg pénz lenne. Npetiii véleményével egyetértek, ezért a pénzért jobbat kapunk a piacról.

Off: A jövőben figyelek majd, hogy a reggeli kávé után írjak csak, előtte ne 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szövegkörnyezetből én úgy érzem, hogy Dioadam Cam Robinsonra gondolt, csak elírta. Én amúgy kicsit sem vagyok Cam Robinson fan, és remélem nem rakunk rá taget, kidobott pénz lenne, a szerződéshosszabbítás még inkább. Én minden erővel Trent Williamsre mennék rá.
npetiii
Most már látom én is. Én nem bánom, ha tageljük Cam-et, HA korán jón egy OT ebből a remeknek tűnő OT classból mellé, akit folyamatosan beépítenénk. Williamsnek én is örülnék(jóbban, mint eltradelni egy a 2/1-es Brownért), de az ő esetében is kéne korán jöjjön egy OT prospect már idén, mert fiatalabb nem lesz ő se.
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Mike DiRocco jól átlátható keret elemzése a piacnyitás előtt.
 www.espn.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/29019/jacksonville-jaguars-free-agency-overview-left-tackle-tight-end-top-priorities
iktriad
Tyler Eifert-et és/vagy James O’Shaughnessy-t nem kéne megtartani? Úgy rémlik, nem voltak rosszak, hozzá tudtak tenni a játékhoz. Ha megnézzük a maradék TE-eket akkor nem vagyok nyugodt...
James Robinson remélem marad (megfelelő összegért), most már viszonylag jó támadófalunk van, nem kéne gyengíteni a fr QB érkezése előtt. Ezt leszámítva nagy mozgás nem feltétlenül kell a támadóknál a draft előtt.
A védelem már összetettebb dolog. Csak abban bízom, hogy nem fizetünk túl senkit csak azért, mert több need is van a védelmen belül.

A draftot meg lehetne BPA alapon csinálni, azzal nem lövünk mellé 😊
dioadam
Eifertnek nem hítuk le az opcióját, így FA. Szerintem igazolunk és korán draftolunk is TE-t(helló, Pat Freiermuth). James O’Shaughnessy-t remélem visszahozzunk, hasznos gyerek. Ls jó lenne, ha Josh Oliver is hadra fogható lenne, ha már egy korai 3. körös pick ment rá.
J-Robnak még 2 éve van a szerződéséből és utána is csak RFA lesz. Nem megy sehova. De mögé kéne majd egy speedster RB-t draftolni és/vagy igazolni.
iktriad
A szövegkörnyezetből én úgy érzem, hogy Dioadam Cam Robinsonra gondolt, csak elírta. Én amúgy kicsit sem vagyok Cam Robinson fan, és remélem nem rakunk rá taget, kidobott pénz lenne, a szerződéshosszabbítás még inkább. Én minden erővel Trent Williamsre mennék rá.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike DiRocco jól átlátható keret elemzése a piacnyitás előtt.
 www.espn.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/29019/jacksonville-jaguars-free-agency-overview-left-tackle-tight-end-top-priorities
iktriad
Tyler Eifert-et és/vagy James O’Shaughnessy-t nem kéne megtartani? Úgy rémlik, nem voltak rosszak, hozzá tudtak tenni a játékhoz. Ha megnézzük a maradék TE-eket akkor nem vagyok nyugodt...
James Robinson remélem marad (megfelelő összegért), most már viszonylag jó támadófalunk van, nem kéne gyengíteni a fr QB érkezése előtt. Ezt leszámítva nagy mozgás nem feltétlenül kell a támadóknál a draft előtt.
A védelem már összetettebb dolog. Csak abban bízom, hogy nem fizetünk túl senkit csak azért, mert több need is van a védelmen belül.

A draftot meg lehetne BPA alapon csinálni, azzal nem lövünk mellé 😊
dioadam
Eifertnek nem hítuk le az opcióját, így FA. Szerintem igazolunk és korán draftolunk is TE-t(helló, Pat Freiermuth). James O’Shaughnessy-t remélem visszahozzunk, hasznos gyerek. És jó lenne, ha Josh Oliver is hadra fogható lenne, ha már egy korai 3. körös pick ment rá.
J-Robnak még 2 éve van a szerződéséből és utána is csak RFA lesz. Nem megy sehova. De mögé kéne majd egy speedster RB-t draftolni és/vagy igazolni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Mike DiRocco jól átlátható keret elemzése a piacnyitás előtt.
 www.espn.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/29019/jacksonville-jaguars-free-agency-overview-left-tackle-tight-end-top-priorities
iktriad
Tyler Eifert-et és/vagy James O’Shaughnessy-t nem kéne megtartani? Úgy rémlik, nem voltak rosszak, hozzá tudtak tenni a játékhoz. Ha megnézzük a maradék TE-eket akkor nem vagyok nyugodt...
James Robinson remélem marad (megfelelő összegért), most már viszonylag jó támadófalunk van, nem kéne gyengíteni a fr QB érkezése előtt. Ezt leszámítva nagy mozgás nem feltétlenül kell a támadóknál a draft előtt.
A védelem már összetettebb dolog. Csak abban bízom, hogy nem fizetünk túl senkit csak azért, mert több need is van a védelmen belül.

A draftot meg lehetne BPA alapon csinálni, azzal nem lövünk mellé 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike DiRocco jól átlátható keret elemzése a piacnyitás előtt.
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0225%2Fr819504_1296x729_16-9.jpg
Jacksonville Jaguars free-agency overview: Left tackle, tight end top priorities
The Jaguars enter the offseason with the most cap space in the league. Here's a position-by-position look at where they'll look to spend their money.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
1/25-re draftolsz Vagy átadott a választást és fixen kapsz egy fickót, aki RT-ben pro bowler, akkor a differencia az, hogy pénzben kifizeted a kisebb rizikóját annak, hogy beválik-e választásod az NFL-ben. Ha most elérhető egy tényleg jó játékos, aki fiatal is ráadásul, én megértem hogy szebb út összedraftolni egy erős magot és aztán feldíszíteni pár sztárigazolással, de miközben összedraftolod a magot, aközben hozol sztárt is, az csak gyorsít a folyamaton.
Miami is adott 5 évre 82 milliót Byron Jonesnak, Van Noy 4 évre 51 milla. Meg Ereck Flowers náluk most bejönni látszik, ami szerintem általános döbbenet, ha fogadnom kéne akkor azt mondanám, hogy idén már kevésbé tűnik majd az az évi 10.000.000 jól elköltöttnek. Igen, nem áldozott picket a Phins, de nézzük meg azokat az első körös Jags játékosokat, akik már rendesen meg lehet ítélni az elmúlt tíz évből. Csak azt nézd, hogy kinél lenne jobb választás egy probowler RT!
Húsrágó
Világos, a lényeg, hogy ha igazoltak, nem adtak picket. Persze jól is kell igazolni, C.J. Mosley-t is "csak igazolta" a Jets, és nem jól tették, pedig ő is a jövő nagy játékosának nézett ki. Ezért is nem szabad duplán is beleugrani szerintem. Vagy csak a nagyon tutiba, aki tényleg szinte 100%, hogy visszahozza az árát. Brown tudja fene. RT-ben pro bowler, de LT-ben nem volt az, és van azért rizikó abban, hogy az lesz. Simán pénzért - ha sok van, és most sok van - megérheti így is. De nekem a plusz pick sok. Nézd meg mire ment a Texans Tunsillal, pedig Tunsil nem is lett rossz. Ha feltétlenül kell egy LT, én inkább elhoznám Tremt Wiliamst. Ő szinte tuti pro bowl szint, van benne még 2-3 jó év, nem kell érte picket adni, és még olcsóbb is lenne, mint Brown.

És muszáj abban bíznotok, hogy mostantól az erős pickjeitek bejönnek majd, mert ha az FO úgy draftol a jövőben is, ahogy a régi, akkor megette a fene, nem épül jó csapat. 😊 Szóval jelenleg számoljatok úgy, hogy minden első kör egy potenciális impact játékos, aki még az ötödik évében is ár alatt játszhat majd. Lesz aki ezek közül nem válik be, de jelenleg ez a pick értéke. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alex Smitht úgy tűnik kirakja a Washington. Szerintem ideális csere/mentor lenne Trevornak. Remélem még mindig ilyen jóban vannak Meyerrel.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A fizetési sapkával és a szerződésekkel kapcsolatban kérdeznék.

Idén ugye csökken a fizetési sapka, de feltételezem ez majd növekedni fog, ha a hátunk mögött hagyjuk a covidot. Most több csapat nehezebben fog beférni a sapka alá, mert a szerződések fix összegekre vonatkoznak. További gond, hogy ha hirtelen növekszik a sapka, mert mennek vele a fizetések és a korábbi nagy szerződés "csak" átlagos lesz és az arra hajlamos játékos (meg a menedzsere...) új szerződést akarhat.

A kérdésem az lenne, hogy jó ötlet lenne-e, ha a szerződéseknél elterjedne, hogy a mindenkori cap X%-át kapja meg a játékos? Gondolom a szerződésben mindegy, hogy pl. az aláírási bónusz 6 millió $ vagy a cap 3,33%-a és a többi tételt is át lehet alakítani $-ról %-ra. A jobban fizetett játékosoknál lenne talán értelme, a vet.min szerződés nem okoz cap gondot.
Így ha növekszik a cap, akkor a játékos automatikusan nagyobb pénzt kapna és talán nem lenne hiszti az új szerződés miatt. Ha meg csökken a cap, akkor nem a játékosok jóindulatán múlik, hogy hajlandó-e 15 millió helyett "csak" 12-ért játszani, hogy ne essen szét a csapat.
dioadam
A %-os megoldást a mostani CBA nem teszi lehetővé, de már többen felvetették, hogy az újban majd lehessen. Ha jól emlékszem Russell Wilson akar(t) ilyen szerződést.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
A fizetési sapkával és a szerződésekkel kapcsolatban kérdeznék.

Idén ugye csökken a fizetési sapka, de feltételezem ez majd növekedni fog, ha a hátunk mögött hagyjuk a covidot. Most több csapat nehezebben fog beférni a sapka alá, mert a szerződések fix összegekre vonatkoznak. További gond, hogy ha hirtelen növekszik a sapka, mert mennek vele a fizetések és a korábbi nagy szerződés "csak" átlagos lesz és az arra hajlamos játékos (meg a menedzsere...) új szerződést akarhat.

A kérdésem az lenne, hogy jó ötlet lenne-e, ha a szerződéseknél elterjedne, hogy a mindenkori cap X%-át kapja meg a játékos? Gondolom a szerződésben mindegy, hogy pl. az aláírási bónusz 6 millió $ vagy a cap 3,33%-a és a többi tételt is át lehet alakítani $-ról %-ra. A jobban fizetett játékosoknál lenne talán értelme, a vet.min szerződés nem okoz cap gondot.
Így ha növekszik a cap, akkor a játékos automatikusan nagyobb pénzt kapna és talán nem lenne hiszti az új szerződés miatt. Ha meg csökken a cap, akkor nem a játékosok jóindulatán múlik, hogy hajlandó-e 15 millió helyett "csak" 12-ért játszani, hogy ne essen szét a csapat.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
De mindegy, mert LT akar lenni és ha ott nem jó, akkor cseszheted, hogy RT-nek nem lenne rossz. Amúgy meg ne hagyd ki a szintén fontos kérdést, a pénzt. Mert nyilván top LT-pénzben gondolkodik, és ha az nem beválós, akkor marha drága lesz amellé, hogy nem is jó. Egy újonc meg négy évig olcsó ott, és egyáltalán nem kizárt, hogy már első évben jobbat hozhat azon a poszton, ami fontos
Wyatt
Nálunk a támadófal mindkét szélére kell ember, szóval kb. mindegy, hogy LT vagy RT csak jól játszon.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
De mindegy, mert LT akar lenni és ha ott nem jó, akkor cseszheted, hogy RT-nek nem lenne rossz. Amúgy meg ne hagyd ki a szintén fontos kérdést, a pénzt. Mert nyilván top LT-pénzben gondolkodik, és ha az nem beválós, akkor marha drága lesz amellé, hogy nem is jó. Egy újonc meg négy évig olcsó ott, és egyáltalán nem kizárt, hogy már első évben jobbat hozhat azon a poszton, ami fontos
Wyatt

Azt most akkor mi eldöntöttük, hogy LT-ben semmiképpen sem lesz jó és akkor értelemszerűen kuka, mert Ő bizony soha nem megy vissza RT-be?
Ha LT-ben folytatólagosan gyenge lesz, akkor át akar majd menni RT-be hogy mentse a karrierjét. Ami még nem olyan jól fizetett pozi mint az LT, de a fontossága nem sokkal marad, hiszen szinten minden csapat két közel egyformán hatékony passrusherrel dolgozik. Előbb-utóbb pedig simán megközelítheti egymást az LT és az RT fizu.

RT létére LT fizut kapna itt vagy máshol, igen ez további kockázat (top5 LT vs top5 RT átlagos éves fizu esetében
ez 4,5 milliós difi). De Orlando Brown Jr amúgy is ebben a 16-18 milliós ársávban kérne és kapna mint RT, ha 20 millát kapna mint 3. legjobban kereső LT, akkor 2-4 milla a deficit.

David Bakhtiari LT $23,000,000
Laremy Tunsil LT $22,000,000
Lane Johnson RT $18,000,000
Garett Bolles LT $17,000,000
Trenton Brown RT $16,500,000
Taylor Lewan LT $16,000,000
Nate Solder LT $15,500,000
Jack Conklin RT $14,000,000
Ja'Wuan James RT $12,750,000
La'el Collins RT $10,000,000
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De mindegy, mert LT akar lenni és ha ott nem jó, akkor cseszheted, hogy RT-nek nem lenne rossz. Amúgy meg ne hagyd ki a szintén fontos kérdést, a pénzt. Mert nyilván top LT-pénzben gondolkodik, és ha az nem beválós, akkor marha drága lesz amellé, hogy nem is jó. Egy újonc meg négy évig olcsó ott, és egyáltalán nem kizárt, hogy már első évben jobbat hozhat azon a poszton, ami fontos

több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Úgy tűnik Meyerék Brownt akarják. Nem szeretem, ha a Ravensszel bizniszelünk, annak általában lehúzás a vége és mindig mi vagyunk a fasz rosszabbik végén.

Jó lenne az egyik 2. kört, meg valami jövő évi középső körös picket max bedobni érte.

Update: Dilla is megerősítette, hogy a tárgyalások folyamatban vannak.

iktriad
OB Jr jól nyomja, idén lesz 25, elmúlt 2 évben probowler, mi kell még neked? Simán megérné LA picket is. És akkor a draft éjszakáján se kéne sokáig ébren maradni. Ez egy win-win-win csere ha a virrasztás elmaradását is beszámoljuk. Ha első körnél olcsóbban jön, akkor lényegében ajándéka kapjuk bár a második körrel általában jó WR-t tudunk választani ( ARob, HastaLaviska), de ez már a babonák kategóriája.
Húsrágó
Brown jó, de egyrészt RT-ben volt pro bowler, ami nem ugyanaz, mint LT-ként. Másrészt ebbe a csapatba most nem időszerű szerintem trade+vaskos összeget "kidobni" egy ilyen szintű játékosért. Lásd a Dolphins. Ők okosan építkeznek, nincsenek blockbuster trade-ek. Ésszel, 5. / 6. körökért hoznak vagy idősebb, bizonyított, még 1-2-3 évig használható játékosokat, vagy fiatal, máshol nem bevált, de tehetségeseket (Talib, Breida, Shaheen, stb.), akik az átmenetben hasznosak, a fiatal meg ha beválik nyertek, ha nem, nem vesztettek semmit. És draftolnak, draftolnak, draftolnak, plusz pár FA igazolás, benne 1-1 nagyobb, de nem több. Így kell ezt csinálni, amíg ki nem alakul a csapat gerince, identitása, az öltöző saját emberekből. És el nem dől, hogy Tua vagy valaki más. Aztán, ha kész nagyjából a roster, megvan az irányító, a stáb stabil, abba kell / lehet igazolni drágán - pick+pénzt is beáldozva - azt a maradék pár sztárt.
peterk2005
1/25-re draftolsz Vagy átadott a választást és fixen kapsz egy fickót, aki RT-ben pro bowler, akkor a differencia az, hogy pénzben kifizeted a kisebb rizikóját annak, hogy beválik-e választásod az NFL-ben. Ha most elérhető egy tényleg jó játékos, aki fiatal is ráadásul, én megértem hogy szebb út összedraftolni egy erős magot és aztán feldíszíteni pár sztárigazolással, de miközben összedraftolod a magot, aközben hozol sztárt is, az csak gyorsít a folyamaton.
Miami is adott 5 évre 82 milliót Byron Jonesnak, Van Noy 4 évre 51 milla. Meg Ereck Flowers náluk most bejönni látszik, ami szerintem általános döbbenet, ha fogadnom kéne akkor azt mondanám, hogy idén már kevésbé tűnik majd az az évi 10.000.000 jól elköltöttnek. Igen, nem áldozott picket a Phins, de nézzük meg azokat az első körös Jags játékosokat, akik már rendesen meg lehet ítélni az elmúlt tíz évből. Csak azt nézd, hogy kinél lenne jobb választás egy probowler RT!
Gabbert
Blackmon (WR, aki már nincs a ligában)
Joeckel (aki már nincs a ligában)
Bortles
Dante Fowler
Ramsey
Fournetti
Taven Bryan

Az egyik oldalon ott van Ramsey. Fournetti és Fowler már a másik serpenyőből kacsintgatnak szerintem, a többieknél meg egyszerűen nincs is kérdés.
Innen nézve, feláldozva az 1/25-t azért annyira nem nagy a kockázata annak, hogy lemaradunk egy korszakos tehetségről, aki olcsón játszana 5 éven át. És csak Bryan esetében kezdődött az 1/ után kettessel a pick száma, a többieknél jellemzően egyetlen számjegy játszott csak...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2020-as draft class értékelése 6. rész az 5. körösök - két találat?

 www.si.com/nfl/jaguars/news/reviewing-the-jaguars-2020-draft-class-what-did-the-fifth-rounders-show
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy tűnik Meyerék Brownt akarják. Nem szeretem, ha a Ravensszel bizniszelünk, annak általában lehúzás a vége és mindig mi vagyunk a fasz rosszabbik végén.



Jó lenne az egyik 2. kört, meg valami jövő évi középső körös picket max bedobni érte.

Update: Dilla is megerősítette, hogy a tárgyalások folyamatban vannak.

iktriad
OB Jr jól nyomja, idén lesz 25, elmúlt 2 évben probowler, mi kell még neked? Simán megérné LA picket is. És akkor a draft éjszakáján se kéne sokáig ébren maradni. Ez egy win-win-win csere ha a virrasztás elmaradását is beszámoljuk. Ha első körnél olcsóbban jön, akkor lényegében ajándéka kapjuk bár a második körrel általában jó WR-t tudunk választani ( ARob, HastaLaviska), de ez már a babonák kategóriája.
Húsrágó
Brown jó, de egyrészt RT-ben volt pro bowler, ami nem ugyanaz, mint LT-ként. Másrészt ebbe a csapatba most nem időszerű szerintem trade+vaskos összeget "kidobni" egy ilyen szintű játékosért. Lásd a Dolphins. Ők okosan építkeznek, nincsenek blockbuster trade-ek. Ésszel, 5. / 6. körökért hoznak vagy idősebb, bizonyított, még 1-2-3 évig használható játékosokat, vagy fiatal, máshol nem bevált, de tehetségeseket (Talib, Breida, Shaheen, stb.), akik az átmenetben hasznosak, a fiatal meg ha beválik nyertek, ha nem, nem vesztettek semmit. És draftolnak, draftolnak, draftolnak, plusz pár FA igazolás, benne 1-1 nagyobb, de nem több. Így kell ezt csinálni, amíg ki nem alakul a csapat gerince, identitása, az öltöző saját emberekből. És el nem dől, hogy Tua vagy valaki más. Aztán, ha kész nagyjából a roster, megvan az irányító, a stáb stabil, abba kell / lehet igazolni drágán - pick+pénzt is beáldozva - azt a maradék pár sztárt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2020-as draft class értékelése 4. és 5. rész

Davon Hamilton túlteljesítette a várakozásokat.
 www.si.com/nfl/jaguars/gm-report/reviewing-the-jaguars-2020-draft-class-how-did-davon-hamiltons-first-year-unfold

Amit sajna egyelőre nem lehet elmondani a 3 negyedik körösünkről, talán Bartchot kivéve.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/reviewing-the-jaguars-2020-draft-class-how-did-the-fourth-rounders-perform

És mit jelent Eifert elengedése a posztra nézve 2021-ben.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/4-thoughts-on-the-jaguars-te-depth-chart-following-tyler-eiferts-projected-departure
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Úgy tűnik Meyerék Brownt akarják. Nem szeretem, ha a Ravensszel bizniszelünk, annak általában lehúzás a vége és mindig mi vagyunk a fasz rosszabbik végén.



Jó lenne az egyik 2. kört, meg valami jövő évi középső körös picket max bedobni érte.

Update: Dilla is megerősítette, hogy a tárgyalások folyamatban vannak.

iktriad
OB Jr jól nyomja, idén lesz 25, elmúlt 2 évben probowler, mi kell még neked? Simán megérné LA picket is. És akkor a draft éjszakáján se kéne sokáig ébren maradni. Ez egy win-win-win csere ha a virrasztás elmaradását is beszámoljuk. Ha első körnél olcsóbban jön, akkor lényegében ajándéka kapjuk bár a második körrel általában jó WR-t tudunk választani ( ARob, HastaLaviska), de ez már a babonák kategóriája.
Húsrágó
Mint RT. De nálatok LT lenne nem?
Ott azért voltak bajok.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Úgy tűnik Meyerék Brownt akarják. Nem szeretem, ha a Ravensszel bizniszelünk, annak általában lehúzás a vége és mindig mi vagyunk a fasz rosszabbik végén.



Jó lenne az egyik 2. kört, meg valami jövő évi középső körös picket max bedobni érte.

Update: Dilla is megerősítette, hogy a tárgyalások folyamatban vannak.

iktriad
OB Jr jól nyomja, idén lesz 25, elmúlt 2 évben probowler, mi kell még neked? Simán megérné LA picket is. És akkor a draft éjszakáján se kéne sokáig ébren maradni. Ez egy win-win-win csere ha a virrasztás elmaradását is beszámoljuk. Ha első körnél olcsóbban jön, akkor lényegében ajándéka kapjuk bár a második körrel általában jó WR-t tudunk választani ( ARob, HastaLaviska), de ez már a babonák kategóriája.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Meyerék Brownt akarják. Nem szeretem, ha a Ravensszel bizniszelünk, annak általában lehúzás a vége és mindig mi vagyunk a fasz rosszabbik végén.



Jó lenne az egyik 2. kört, meg valami jövő évi középső körös picket max bedobni érte.

Update: Dilla is megerősítette, hogy a tárgyalások folyamatban vannak.


Szerkesztette: iktriad