Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Tavol alljon tolem, hogy valakit a kulseje alapjan iteljek meg, de miert ilyen qrva nagy es eles vonasu a feje? Lombroso ez alapjan nem sok jot josolna neki 😀
undisputedly
Luck szakállasan konkrétan előember külsejű volt, ez a baltával faragott Trevor fej nem annyira vészes. Gabbert csini volt, de sokra nem mentünk vele, folyton fájt a segge... 😊 no, hát nem lehet mindenki egy Tom Brady...
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tavol alljon tolem, hogy valakit a kulseje alapjan iteljek meg, de miert ilyen qrva nagy es eles vonasu a feje? Lombroso ez alapjan nem sok jot josolna neki 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lájkolom, hogy Trevor ezt lájkolta. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Johnny Foci volt a másik, aki parádés pro dayt hozott le anno.
Amadeus
Emlékszem, még a már azóta elhunyt Bush elnök is kint volt azon a feleségével, Barbarával.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ha már megszólítottál. 😊 JJ más téma.
Csak én láttam úgy, hogy a pro day után nem szakadt ki mindenkiből a hatalmas sóhaj, hogy OK ez a srác a next level.
Csak én láttam úgy hogy egy sor valóban parádéd dobás közt elbújt pár elmegynél több remeknél kevesebb?
Lehet tévedek, hozzáteszem... de mintha ennél láttunk volna már picit meggyőzőbb pro dayt.
Cancel Culture
Konkrétan 1 rossz passza volt a 92-ből, amit eleresztett, Mindenki azt mondta a jelenlévők közül, hogy JOBB volt a Pro Day-en nyújtott teljesítménye, mint amit vártak.

Ha már Cancel Culture. LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

iktriad
Oszinten, ki a f***t erdekel, milyen pro daye volt? Nem tudom, vagod-e, de Jamarcus Russellrol odakat zengettek anno a pro daye utan. Es szinte az osszes, azota mar bust tehetsegrol is. Ez bohockodas, egy iranyitonal foleg.

En egyebkent neztem, es oszinte mondom, az egvilagon semmi sem tortent. Nem baszott el semmit, de extra labdaja sem volt sok. Teljesen atlagos labda volt a tobbsege, amit igazabol gaz, ha egy NFL-szintu kube nem tud megdobni. Szerintem Lorenzo pro daye nem volt se rossz, sem jo. Rendben volt, igy ennyi. Az megint mas teszta, hogy a pro dayen rohogcselve hajigalnak, mig egy meccsen Donald uldozi es dongoli bele oket a foldbe. Kicsit mas erzesekkel jatszik, dobal es gondolkozik utobbi esetben egy jatekos.
Stez
Johnny Foci volt a másik, aki parádés pro dayt hozott le anno.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oszinten, ki a f***t erdekel, milyen pro daye volt? Nem tudom, vagod-e, de Jamarcus Russellrol odakat zengettek anno a pro daye utan. Es szinte az osszes, azota mar bust tehetsegrol is. Ez bohockodas, egy iranyitonal foleg.

Stez
Lásd még: kedvenc Pro Day-es nyilatkozatomat 2:35-nél. És ez a pasas most GM. Nem véletlen, hogy a Raidersnél olyan bajok vannak, amilyenek...
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ha már megszólítottál. 😊 JJ más téma.
Csak én láttam úgy, hogy a pro day után nem szakadt ki mindenkiből a hatalmas sóhaj, hogy OK ez a srác a next level.
Csak én láttam úgy hogy egy sor valóban parádéd dobás közt elbújt pár elmegynél több remeknél kevesebb?
Lehet tévedek, hozzáteszem... de mintha ennél láttunk volna már picit meggyőzőbb pro dayt.
Cancel Culture
Konkrétan 1 rossz passza volt a 92-ből, amit eleresztett, Mindenki azt mondta a jelenlévők közül, hogy JOBB volt a Pro Day-en nyújtott teljesítménye, mint amit vártak.

Ha már Cancel Culture. LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

iktriad
Na ezért kérdeztem JJ-t 😊
Csak a felvételen 2 passz van, ami nem ütemben jön, ha csak nem 2 méter 50 magas receivernek szánta (tudod NFL-ben 2 láb) 😛 . A másik hogy az ilyen balettelőadásokon sok mindent figyelnek, pl a mechanizmust úgymint dobó mozdulatot a mozgás dinamikát, stb. De ezt most felejtsük el, mert nem ez volt a kérdés, hanem hogy hol a lelkesedés?

Az elsöprő workout értékelők nem úgy kezdődnek, hogy "milyen klassz Sanyi, hogy demózta az elkötelezettségét..."
Andrew Lucké úgy kezdődött, hogy "aztabüdöskúrvaélet de jó ez a gyerek...." a 75 yardos bombától meg mindenki összecsuklott, meg a mozgékonyság..."

Én azt hittem, hogy atomvillanás reakciók lesznek.... ez meg ilyen udvarias tapsikolás volt, hogy "ez a gyerek már majdnem jobb, mint az átlag"

Kúrva jó ez a Carranós mém. 😀

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha már megszólítottál. 😊 JJ más téma.
Csak én láttam úgy, hogy a pro day után nem szakadt ki mindenkiből a hatalmas sóhaj, hogy OK ez a srác a next level.
Csak én láttam úgy hogy egy sor valóban parádéd dobás közt elbújt pár elmegynél több remeknél kevesebb?
Lehet tévedek, hozzáteszem... de mintha ennél láttunk volna már picit meggyőzőbb pro dayt.
Cancel Culture
Konkrétan 1 rossz passza volt a 92-ből, amit eleresztett, Mindenki azt mondta a jelenlévők közül, hogy JOBB volt a Pro Day-en nyújtott teljesítménye, mint amit vártak.

Ha már Cancel Culture. LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

iktriad
Oszinten, ki a f***t erdekel, milyen pro daye volt? Nem tudom, vagod-e, de Jamarcus Russellrol odakat zengettek anno a pro daye utan. Es szinte az osszes, azota mar bust tehetsegrol is. Ez bohockodas, egy iranyitonal foleg.

En egyebkent neztem, es oszinte mondom, az egvilagon semmi sem tortent. Nem baszott el semmit, de extra labdaja sem volt sok. Teljesen atlagos labda volt a tobbsege, amit igazabol gaz, ha egy NFL-szintu kube nem tud megdobni. Szerintem Lorenzo pro daye nem volt se rossz, sem jo. Rendben volt, igy ennyi. Az megint mas teszta, hogy a pro dayen rohogcselve hajigalnak, mig egy meccsen Donald uldozi es dongoli bele oket a foldbe. Kicsit mas erzesekkel jatszik, dobal es gondolkozik utobbi esetben egy jatekos.

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Én teljesen leálltam a draft előtti workoutok követésével, és már szinte hányingerem van ezektől a pro day-es dobálgatásoktól. Aki sokat akar belelátni, lelke rajta, de engem olyan szinten nem érdekel, hogy épp kit hájpol fel/tapos a sárba a média, mert shortban, védők nélkül volt az illetőnek két szép/csúnya passza, hogy azt elmondani nem tudom.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már megszólítottál. 😊 JJ más téma.
Csak én láttam úgy, hogy a pro day után nem szakadt ki mindenkiből a hatalmas sóhaj, hogy OK ez a srác a next level.
Csak én láttam úgy hogy egy sor valóban parádéd dobás közt elbújt pár elmegynél több remeknél kevesebb?
Lehet tévedek, hozzáteszem... de mintha ennél láttunk volna már picit meggyőzőbb pro dayt.
Cancel Culture
Konkrétan 1 rossz passza volt a 92-ből, amit eleresztett, Mindenki azt mondta a jelenlévők közül, hogy JOBB volt a Pro Day-en nyújtott teljesítménye, mint amit vártak.

Ha már Cancel Culture. LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ha már megszólítottál. 😊 JJ más téma.
Csak én láttam úgy, hogy a pro day után nem szakadt ki mindenkiből a hatalmas sóhaj, hogy OK ez a srác a next level.
Csak én láttam úgy hogy egy sor valóban parádéd dobás közt elbújt pár elmegynél több remeknél kevesebb?
Lehet tévedek, hozzáteszem... de mintha ennél láttunk volna már picit meggyőzőbb pro dayt.
A cancel culture gyorsan lecsapott, ettől függetlenül persze iszonyat hülye döntés volt ez Meyertől, pláne a korábbi ügyei után. Mondjuk ha az a célja, hogy Sabannál is gyorsabban elveszítse egy nfl csapat öltözőjét, akkor láthatóan rajta van az ügyön
r.baggio
Leírnád a storyt?
Nekem ez kimaradt.
Bazzani
Doyle 21 évig volt erőnléti edző az Iowánál, majd miután számos korábbi színesbőrű játékosa vádolta meg rasszizmussal, egy 1+ milliós golden parachute-tal távozott (közben még azt is túlélte 2011-ben, hogy 13 embert küldött kórházba, annyira széthajtotta őket egy holtszezoni workouton).

És akkor Meyer első nfl-es stábjába felvesz egy ilyen trénert, mert biztos jó ötlet kezdésként az összes fekete focistáddal összeveszni... ha még BB vagy Andy Reid teszi meg, nyilván könyebben átment volna, de akkora össztűz zúdult rájuk így most, hogy két napra rá Doyle le is mondott, sok értelme volt hát az egésznek.
r.baggio

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A cancel culture gyorsan lecsapott, ettől függetlenül persze iszonyat hülye döntés volt ez Meyertől, pláne a korábbi ügyei után. Mondjuk ha az a célja, hogy Sabannál is gyorsabban elveszítse egy nfl csapat öltözőjét, akkor láthatóan rajta van az ügyön
r.baggio
Leírnád a storyt?
Nekem ez kimaradt.
Bazzani
Doyle 21 évig volt erőnléti edző az Iowánál, majd miután számos korábbi színesbőrű játékosa vádolta meg rasszizmussal, egy 1+ milliós golden parachute-tal távozott (közben még azt is túlélte 2011-ben, hogy 13 embert küldött kórházba, annyira széthajtotta őket egy holtszezoni workouton).

És akkor Meyer első nfl-es stábjába felvesz egy ilyen trénert, mert biztos jó ötlet kezdésként az összes fekete focistáddal összeveszni... ha még BB vagy Andy Reid teszi meg, nyilván könyebben átment volna, de akkora össztűz zúdult rájuk így most, hogy két napra rá Doyle le is mondott, sok értelme volt hát az egésznek.
r.baggio
Abban maximálisan egyetértünk, hogy ostoba döntés volt, és Meyer válaszai az edzői stáb bemutatóján Doyle ügyben nálam (is) kicsapták a biztosítékot. De azt se árt megjegyezni, hogy 12 POC (person of color) van a stábjában, többek közt a deklaráltan 2. számú ember a stábban, Charlie Strong.
Rossz/buta döntés volt Meyer részéről ekkora bajt kreálni, de ha más ilyen jellegű ügy nem lesz, 2 hét múlva mindenki elfelejti Doylet.
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
A cancel culture gyorsan lecsapott, ettől függetlenül persze iszonyat hülye döntés volt ez Meyertől, pláne a korábbi ügyei után. Mondjuk ha az a célja, hogy Sabannál is gyorsabban elveszítse egy nfl csapat öltözőjét, akkor láthatóan rajta van az ügyön
r.baggio
Leírnád a storyt?
Nekem ez kimaradt.
Bazzani
Doyle 21 évig volt erőnléti edző az Iowánál, majd miután számos korábbi színesbőrű játékosa vádolta meg rasszizmussal, egy 1+ milliós golden parachute-tal távozott (közben még azt is túlélte 2011-ben, hogy 13 embert küldött kórházba, annyira széthajtotta őket egy holtszezoni workouton).

És akkor Meyer első nfl-es stábjába felvesz egy ilyen trénert, mert biztos jó ötlet kezdésként az összes fekete focistáddal összeveszni... ha még BB vagy Andy Reid teszi meg, nyilván könyebben átment volna, de akkora össztűz zúdult rájuk így most, hogy két napra rá Doyle le is mondott, sok értelme volt hát az egésznek.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A cancel culture gyorsan lecsapott, ettől függetlenül persze iszonyat hülye döntés volt ez Meyertől, pláne a korábbi ügyei után. Mondjuk ha az a célja, hogy Sabannál is gyorsabban elveszítse egy nfl csapat öltözőjét, akkor láthatóan rajta van az ügyön
r.baggio
Leírnád a storyt?
Nekem ez kimaradt.
Bazzani
A csávó elit erőnléti edző volt az Iowán, a legjobban fizetett erőnléti edző volt az NCAA-ben, csak mellé egy "csöppet" rasszista is. Számos színes bőrű ex-játékosa panaszkodott rá emiatt.

Megértem, hogy Meyer elit stábot akar összehozni, de azért észre kéne venni, hogy erre a témára (joggal) már az NFL is nagyon kényes.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Még egy Jaguár bust
 fuzovelkifele.com/2021/02/allen-robinson-barmelyik-csapat-szoba-johet-minden-ajto-nyitott/
VvAlekosz
Ő sose volt az, csak sose volt jó QB-je. Ha visszaigazol ide, akkor végre olyan QB-ja lenne, akit megérdemel. Remélem vagy ő, vagy Golladay itt köt ki (és persze Chark is meg lesz hamarosan hosszabbítva).

Meyer azt mondta, nagyon izgul/ideges amiatt, hogy ebből a draftból a lehető legtöbbet kihozzuk. Szerinte egyszerűen nem hibázhat most a Jags.

Lawrence mellett vigyük 1/25-re a legjobb elérhető védőt, 2/1-re jöjjön Freiermuth 2/13-ra a North Dakota State OT Radunz,
iktriad
Ironia akart lenni
Sorry hogy nem jött át
(Utalva a többi jó és máshol sikereket elért Jags játékosra )
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A cancel culture gyorsan lecsapott, ettől függetlenül persze iszonyat hülye döntés volt ez Meyertől, pláne a korábbi ügyei után. Mondjuk ha az a célja, hogy Sabannál is gyorsabban elveszítse egy nfl csapat öltözőjét, akkor láthatóan rajta van az ügyön
r.baggio
Leírnád a storyt?
Nekem ez kimaradt.

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
A cancel culture gyorsan lecsapott, ettől függetlenül persze iszonyat hülye döntés volt ez Meyertől, pláne a korábbi ügyei után. Mondjuk ha az a célja, hogy Sabannál is gyorsabban elveszítse egy nfl csapat öltözőjét, akkor láthatóan rajta van az ügyön


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/02/12/chris-doyle-resigns-from-jaguars-a-day-after-taking-the-job/

Ez gyors volt...
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Lawrence mellett vigyük 1/25-re a legjobb elérhető védőt, 2/1-re jöjjön Freiermuth 2/13-ra a North Dakota State OT Radunz,
iktriad
Ezt így simán el is fogadnám 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy Jaguár bust
 fuzovelkifele.com/2021/02/allen-robinson-barmelyik-csapat-szoba-johet-minden-ajto-nyitott/
VvAlekosz
Ő sose volt az, csak sose volt jó QB-je. Ha visszaigazol ide, akkor végre olyan QB-ja lenne, akit megérdemel. Remélem vagy ő, vagy Golladay itt köt ki (és persze Chark is meg lesz hamarosan hosszabbítva).

Meyer azt mondta, nagyon izgul/ideges amiatt, hogy ebből a draftból a lehető legtöbbet kihozzuk. Szerinte egyszerűen nem hibázhat most a Jags.

Lawrence mellett vigyük 1/25-re a legjobb elérhető védőt, 2/1-re jöjjön Freiermuth 2/13-ra a North Dakota State OT Radunz,

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék megkapaszkodni, Meyer SZEMÉLYES KÉRÉSÉRE hozta előre Lawrence a Pro Dayét és a műtétjét is.

Akinek a mockjában mostantól nem Lawrence az 1/1-es, az kvázi clickbait. Meyer azt is elmondta, hogy a recruiter még mindig benne van, szeretett volna ma találkozni Lawrence családjával és Trevorral, de ez a COVID miatt nem lehetséges.

Még egy érdekesség, Meyer szerint a Jags O-line jó. A közepe szerintem is, OT poszton azért érdekes kérdések megválaszolása vár még ránk, főleg LT-ben.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Még egy Jaguár bust
 fuzovelkifele.com/2021/02/allen-robinson-barmelyik-csapat-szoba-johet-minden-ajto-nyitott/
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek Yahoo Sportos írás Meyer bemutatkozásáról, mint NFL HC a Clemsoni Pro Dayen.
 sports.yahoo.com/trevor-lawrences-pro-day-was-also-the-nf-ls-first-look-at-urban-meyer-174425133.html


Reméljük Breernek igaza lesz.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, most már előrébb vagyunk vele kapcsolatban 😊)

több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159294074096263&id=68680511262&sfnsn=mo
Kis bekukkantó...

Szerkesztette: Ppistike