Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kis Shotty úgy tűnik QB edző is lesz majd nálunk. Luck és Wilson után megkapja Trevor Lawrencet is.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Utóbbi szerintem azt is jelenti, hogy a Rams pickkel/második kör elején rámegyünk Freiermuth-ra.
Maka
Ámen!

Egyébként ő is kitűnő toborzó és játékos kedvenc hírében áll, a twitter bio-ja szerint ő (volt) a Nittany Lions támadó recruiter koordinátora is. #nemigazolunkcsakrecruitolunk

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Utóbbi szerintem azt is jelenti, hogy a Rams pickkel/második kör elején rámegyünk Freiermuth-ra.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brian Schottenheimer is nálunk kötött ki, együtt dolgozik majd Bevell-lel. A 2 legutóbbi Seahawks OC így egy stábban dolgozik majd a Jaguars-nál. Bevelli OC lesz, a kis Shotty a passing game koordinátor.

És az új TE edző is az NCAA-ből teszi át a székhelyét hozzánk.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Urban Meyer egykori játékosai (mint pl. Joey Bosa vagy a Jags egykori DT-je, Michael Bennett) beszélnek arról, milyen lesz majd várhatóan Meyer öltözője a Jagsnél.
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0126%2Fr806722_1296x729_16-9.jpg
Will Jaguars' locker room buy into Urban Meyer? His college players weigh in
The new Jags coach acknowledged he'll need to be a different leader than he was in college. His former players talk about changes he'll need to make.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A héten több NFL szagértő is felvetette a Deshaun Watson -> Jaguars tradet. John Shipley 5 remek pontban összeírta miért baromi rossz ötlet.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/5-reasons-why-a-deshaun-watson-to-the-jaguars-trade-wouldnt-make-sense
iktriad
A goff stafford csere tükrében mennyi lenne watson ellenértéke? Ha nem sérülne meg watson jó pár évig nem az irányítón múlna egy playoff run...
Giowa
Minshewt is belevennénk, akkor a Texans küldhetne Watson mellé pár picket! 😊 😊 😊

Amúgy én személy szerint sajnálom, hogy a Lions Goffolt, mert én nagyon el tudtam volna képzelni ott Minshewt, egy-két évig vadul építkeznek, azalatt játszhatott volna még kezdőként - és végre vehettem volna egy Lions mezt (a szürke tetszik, de már szedek rá gyógyszert 😊 )...
Húsrágó
Amikor feláras volt akkor én megvettem a szürke Stafford mezt 😀 nincs rá gyógyszer 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
A héten több NFL szagértő is felvetette a Deshaun Watson -> Jaguars tradet. John Shipley 5 remek pontban összeírta miért baromi rossz ötlet.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/5-reasons-why-a-deshaun-watson-to-the-jaguars-trade-wouldnt-make-sense
iktriad
kizártnak tartom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb edző a stábban.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Lupoi valóban kitűnő recruiternek számít.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shipley Lupoiról írt össze pár dolgot itt.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/report-jaguars-expected-to-hire-tosh-lupoi-as-defensive-line-coach

Dilla, aki legalább akkora Bama fan, mint Jags szurker szerint nagy játékos kedvenc hírében állt a Crimson Tidenál. És remek recruiter is volt egyben.

Makának igaza lesz, a jags nem draftol/igazol, hanem recruitol idéntől. 😊

Amúgy én személy szerint sajnálom, hogy a Lions Goffolt, mert én nagyon el tudtam volna képzelni ott Minshewt, egy-két évig vadul építkeznek, azalatt játszhatott volna még kezdőként - és végre vehettem volna egy Lions mezt (a szürke tetszik, de már szedek rá gyógyszert 😊 )...
Húsrágó
Van még QB needes csapat dögivel. 6 csapat küldött ajánlatot Detroitba, Szerintem legkésőbb a draft alatt hozzánk is be fog valaki kopogtatni egy 2. napos pickért Minshewért.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A héten több NFL szagértő is felvetette a Deshaun Watson -> Jaguars tradet. John Shipley 5 remek pontban összeírta miért baromi rossz ötlet.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/5-reasons-why-a-deshaun-watson-to-the-jaguars-trade-wouldnt-make-sense
iktriad
A goff stafford csere tükrében mennyi lenne watson ellenértéke? Ha nem sérülne meg watson jó pár évig nem az irányítón múlna egy playoff run...
Giowa
Minshewt is belevennénk, akkor a Texans küldhetne Watson mellé pár picket! 😊 😊 😊

Amúgy én személy szerint sajnálom, hogy a Lions Goffolt, mert én nagyon el tudtam volna képzelni ott Minshewt, egy-két évig vadul építkeznek, azalatt játszhatott volna még kezdőként - és végre vehettem volna egy Lions mezt (a szürke tetszik, de már szedek rá gyógyszert 😊 )...
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
A héten több NFL szagértő is felvetette a Deshaun Watson -> Jaguars tradet. John Shipley 5 remek pontban összeírta miért baromi rossz ötlet.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/5-reasons-why-a-deshaun-watson-to-the-jaguars-trade-wouldnt-make-sense
iktriad
A goff stafford csere tükrében mennyi lenne watson ellenértéke? Ha nem sérülne meg watson jó pár évig nem az irányítón múlna egy playoff run...

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Tosh Lupoi lesz a D-Line coach
ő volt anno Saban bagmanje az Alabamánál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt a beszélgetést olvasva még rosszabb fény vetül a Baalke kinevezésre. Ha csak a legkisebb jelét mutatja a szarkavarásnak, ki kell rakni!
 www.si.com/nfl/jaguars/news/q-a-with-all-49ers-on-new-jaguars-general-manager-trent-baalke-his-san-francisco-legacy-and-more
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A héten több NFL szagértő is felvetette a Deshaun Watson -> Jaguars tradet. John Shipley 5 remek pontban összeírta miért baromi rossz ötlet.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/5-reasons-why-a-deshaun-watson-to-the-jaguars-trade-wouldnt-make-sense
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mark Brunell elment a Lionsba QB coachnak. Ami azért is érdekes, mert állítólag nálunk is esélyes volt ugyanerre az állásra.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keenan McCardell a Vikings WR edzője lesz. Jól jártak vele.


Hozzánk meg Zach Orr jöhet LB edző interjúra. (Az amúgy nem Charlie Strong posztja? Bár lehet Orr majd az asszisztense lesz.)


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanjay Lal lett a WR edző. Szóval sajna Keenant nem tartottuk meg. Lal eddigi pályája.

Lal a B terv volt, Meyer el akarta hozni a Broncosból Zach Azzanni-t, aki a Bowling Greenben és a Floridánál is vele volt, de ő végül nem jött.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aaron Wilson szerint Bevell 3 évre írt alá velünk OC-nek!
több mint 3 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
 9gag.com/gag/av5LZDO?

Made... Laid... Paid
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner



Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem gondoltuk volna ezt, mikor nálunk voltak együtt QB-k 2012-ben és 2013-ban (összesített mérleg 6-26...), mi?

Mellettük a Tampában ott lesz Lefty, mint OC, Gabbert (HÁROM Top 10-es Jags pick!!!) és Mickens is.
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azt nem tudom, hogy Joe Cullen rendbeteszi-e a D-t, de az tuti, hogy szezon végére mindenki megtanul dartsozni! 😊

Szerkesztette: Stoki
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lawrence az egykori Jags QB Jordan Palmer irányításával (is) készül az NFL-re.
 jaguarswire.usatoday.com/2021/01/23/trevor-lawrence-preparing-nfl-draft-jaguars-jordan-palmer/
És nem csak a dobásokat illetően készül a profi létre, hanem már igyekszik eltanulni a heti rutint is.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cullen hoz magával 1 embert.


Ha már Cullen, Gus Logue körüljárta mit hozhat ő a konyhára, mint DC.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/if-joe-cullen-is-the-next-jaguars-dc-what-could-we-expect-from-his-defense
És Bevell, mint OC.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/if-darrell-bevell-is-the-next-jaguars-oc-what-could-we-expect-from-his-offense

Szerkesztette: iktriad