Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mielőtt elkezditek fogni a fejeteket a sok "másodosztályú" igazolt játékoson, örüljetek, hogy talán más idők kezdenek mostantól fújni felétek:



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg is van az ár: 2022/7, ha Oliver a Ravens kereten lesz idén.


FYI Brownért valószínű egy 6. körös megy majd New Orleansba, ha minden igaz, de ez még nincs megerősítve.

Ez kicsit szemét megjegyzés, de sajna igaz.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Oliver eltradelve a Ravensbe.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes meglátás. És okos, ha ez volt a cél.
 twitter.com/RJ_Writes/status/1372195141834973190
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bejelentettük mind a 11 új igazolást és a Brown cserét (de még mindig nem tudni, mit adtunk érte fel...).

Az alábbi embereket elküldtük:
CB Quenton Meeks
CB Rashaan Melvin
P Cameron Nizialek
CB Josh Nurse
RB Craig Reynolds
DT Dontavius Russell
DT Al Woods
DT Gabe Wright

Még 2 új ember újraigazolva:
TE James O'Shaughnessy - Örülünk Vincent!
K Aldrick Rosas
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ember szíve megszakad

winston
Az enyémet el lehet nyerni egy 2. napos draft pickkel vagy minőségi kezdővel.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az ember szíve megszakad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát gyerekek, csak kapkodom a fejem! Elég szépen tömődnek be a need lyukak, reméljük ki sem hullanak amikor szükség van rájuk!
...és ha mindehhez hozzáveszem, hogy a draft pozícióink is igen előkelők mindenképp biztató a dolog!
TE, LB, OT(?) talán, de ez csak az én véleményem!
Stoki
LB alatt OLB-t értesz gondolom. Mert EDGE rusher kéne még Allen és Chaisson mögé.
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hát gyerekek, csak kapkodom a fejem! Elég szépen tömődnek be a need lyukak, reméljük ki sem hullanak amikor szükség van rájuk!
...és ha mindehhez hozzáveszem, hogy a draft pozícióink is igen előkelők mindenképp biztató a dolog!
TE, LB, OT(?) talán, de ez csak az én véleményem!
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Rashaan Melvin az egyetlen, optout-os éve után ki is lett téve.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Whoa, az a blokk.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu a visszatérésről (Amúgy az új DC, Joe Cullen edzette őt itt mint D-line coach)


Új scoop Dillától:
 twitter.com/E_Dilla/status/1372144463410266115
Ez alapján az egykori Seahawks és Pats TE Jacob Hollister jöhet hamarosan a jagsbe. Ha a másik Grriffin tesó is jön, lassan nálunk lesz megint a fél Seahawks. 😊 Gus Bradley likes this.

És az infói alapján még Samuelről se mondtunk le.
 twitter.com/E_Dilla/status/1372125780470329345

Trevor meg közben egy nagyon csendes legénybúcsút tartott Vegasban.
 www.tmz.com/2021/03/16/trevor-lawrence-clemson-nfl-draft-qb-bachelor-party-wedding-jaguars/

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ok ezért jár a piros pont Baalkeének ls/vagy Meyernek (bár még mindig nem tudni mit adtunk Brownért).

Tomlinson - 2 év, 22 millió

Alualu & Malcom Brown ketten együtt 17 milliót fognak keresni összesen ugyanennyi idő alatt nálunk.

Na ez tényleg "value" igazolás(csere) volt, Trent!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teli stadionnal számolunk idénre. (Meg ha pechünk van, egy londoni meccsre is.)



Nagyjából a hiányposztok be lettek tömve, más kérdés hogy főleg inkább csak közép és alsó-középkategóriás játékosokkal.

A Jones-Chark-Shenault elkapósor valóban jól néz ki. Mondjuk Jonesnál kérdéses hogy mennyi van még a tankjában, mert tavaly is főként amiatt produkált jó számokat, mert rajta kívül nem nagyon volt más egészséges elkapója a lionsnak.
Seda26
Én Collin Johnsont nem hagynám ki a WR-ek közül, az egyik legjobb rookienk volt tavaly. Trevorral még veszélyesebb lesz.

Így állunk most:
5 újra igazolt (DE Smoot, OT Cam Robinson, G Tyler Shatley, CB Herndon, CB Jones)
11 (régi -)új FA (DL Robertson-Harris, DL Ward, DL Alualu, CB Griffin, S Jenkins, S Ford, WR Jones, WR Agnew, WR Dorsett, TE Manertz, RB Hyde)
1 csere(NT Brown)
(És ha minden igaz, jön Griffin LB ikertesója is, csak ő még nem FA hivatalosan, csak szerdától az, tehát még nem egyezhettünk meg vele.)

Az égető needjeink nagy része már nem annyira nagy lyuk, bár EDGE rusher és főleg TE poszton kéne még ember (mondom, én rámennék Ertzre, ha nem kell sokat adni érte draft pickben). De így is kéne még egy FS, egy speedster WR(Rondale Moore a Purdueról?), egy rookie TE és RB, és minimum 2, de inkább 3 egyelőre csere OL, köztük egy OT, akit lassan, de biztosan beépítünk majd a kezdőbe Cam helyére.
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 163
Így néz ki jelenleg a depth chartunk most + Trevor már be van írva QB-nak (1 megjegyzés, szerintem Jenkins lesz a SS és Wilson a FS, ha nem jön más. pl. Moehrig a TCU-ból a 2. kör elején.)

TE poszton azért lehetne erősíteni (Zach Ertz most kért tradet Philyben. Lehet el kéne hozni, ha nem kerül sokba draft pickben mérve) Meg edge rusher poszton is.
Ja és fingom nincs, hol fog játszani a nem olcsón visszahozott Smoot 3-4-ben.

Hyde elég olcsó volt.
 twitter.com/AlbertBreer/status/1371892482347302916

Chad Johnsonnak nagyon tetszik a Chark - Marvin Jones duó
 twitter.com/ochocinco/status/1371932309050560514

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

iktriad
Nagyjából a hiányposztok be lettek tömve, más kérdés hogy főleg inkább csak közép és alsó-középkategóriás játékosokkal.

A Jones-Chark-Shenault elkapósor valóban jól néz ki. Mondjuk Jonesnál kérdéses hogy mennyi van még a tankjában, mert tavaly is főként amiatt produkált jó számokat, mert rajta kívül nem nagyon volt más egészséges elkapója a lionsnak.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így néz ki jelenleg a depth chartunk most + Trevor már be van írva QB-nak (1 megjegyzés, szerintem Jenkins lesz a SS és Wilson a FS, ha nem jön más. pl. Moehrig a TCU-ból a 2. kör elején.)

TE poszton azért lehetne erősíteni (Zach Ertz most kért tradet Philyben. Lehet el kéne hozni, ha nem kerül sokba draft pickben mérve) Meg edge rusher poszton is.
Ja és fingom nincs, hol fog játszani a nem olcsón visszahozott Smoot 3-4-ben.

Hyde elég olcsó volt.
 twitter.com/AlbertBreer/status/1371892482347302916

Chad Johnsonnak nagyon tetszik a Chark - Marvin Jones duó
 twitter.com/ochocinco/status/1371932309050560514

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marvin Jones és Bevell kapcsolata elég Rosas pardon rózsás volt Detroitban, Keelan Colet vagy Samuelt még így is el tudnám képzelni nálunk. JuJuról suttogank még velünk kapcsolatban, azt inkább kihagynám. Menjen máshova tiktokozni.

Darabra meglesz a csapat, az már biztos. Mondjuk (szégyen vagy nem) nekem rá kellett guglizni Jihad Wardra és Manhertzre is és utána se értettem, hogy mit adnak majd hozzá az egészhez, de teljes bizalmam Meyerben, csak szóljanak neki, hogy ne igazoljon 60 játékost 4 nap alatt, mert kell majd rosterhely Trevornak is. 😊
Húsrágó
Jihad Wardot anno draftoltam GM Gameben, szóval nekem nem. 😊 Edge rusher kéne még, de 3-4-ben a DL már kvázi ezzel meg is van. Mondjuk Smootnak ebben hol lesz a helye, azt még nem vágom.
Ward rotációban lesz Alualuval pl. Manhertz meg kvázi extra tackle lesz. Blokkoló TE.
12 (régi-)új ember jött és 4-et igazoltunk vissza az elmúlt 1 hétben. A többségnek lesz helye.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Darabra meglesz a csapat, az már biztos. Mondjuk (szégyen vagy nem) nekem rá kellett guglizni Jihad Wardra és Manhertzre is és utána se értettem, hogy mit adnak majd hozzá az egészhez, de teljes bizalmam Meyerben, csak szóljanak neki, hogy ne igazoljon 60 játékost 4 nap alatt, mert kell majd rosterhely Trevornak is. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kap tőlünk új szerződést is.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Marvin Jones a házban.
steelwolf
Úgy látszik szereti a nagymacskás csapatokat. 😀
Gerichill
2 évre 14,5 millió, 9.2 garantálttal.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1371931709206188036

Úgy tűnik mindkét Griffin tesó itt köthet ki.
 twitter.com/CorbinSmithNFL/status/1371868204734148615


Ian Rapoport
@RapSheet
·
1 Min.
Source: The #Saints have traded DL Malcolm Brown to the #Jaguars.
Toto21
Wow.
iktriad
Malcom Brown.
winston
Irj Rapoport-nak, hogy nem tudja a jatekosok neveit. En csak masoltam ^^
Toto21
Tudom, szegényt már patriotsos korszaka óta rosszul írják sokszor. Én nem szólok semmit, pár napja összekevertem Josh Jones-t és John Johnson-t.

Szerkesztette: winston
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Marvin Jones a házban.
steelwolf
Úgy látszik szereti a nagymacskás csapatokat. 😀
Gerichill
2 évre 14,5 millió, 9.2 garantálttal.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1371931709206188036

Úgy tűnik mindkét Griffin tesó itt köthet ki.
 twitter.com/CorbinSmithNFL/status/1371868204734148615


Ian Rapoport
@RapSheet
·
1 Min.
Source: The #Saints have traded DL Malcolm Brown to the #Jaguars.
Toto21
Wow.
iktriad
Malcom Brown.
winston
Irj Rapoport-nak, hogy nem tudja a jatekosok neveit. En csak masoltam ^^
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Marvin Jones a házban.
steelwolf
Úgy látszik szereti a nagymacskás csapatokat. 😀
Gerichill
2 évre 14,5 millió, 9.2 garantálttal.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1371931709206188036

Úgy tűnik mindkét Griffin tesó itt köthet ki.
 twitter.com/CorbinSmithNFL/status/1371868204734148615


Ian Rapoport
@RapSheet
·
1 Min.
Source: The #Saints have traded DL Malcolm Brown to the #Jaguars.
Toto21
Wow.
iktriad
Malcom Brown.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marvin Jones a házban.
steelwolf
Úgy látszik szereti a nagymacskás csapatokat. 😀
Gerichill
2 évre 14,5 millió, 9.2 garantálttal.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1371931709206188036

Úgy tűnik mindkét Griffin tesó itt köthet ki.
 twitter.com/CorbinSmithNFL/status/1371868204734148615


Ian Rapoport
@RapSheet
·
1 Min.
Source: The #Saints have traded DL Malcolm Brown to the #Jaguars.
Toto21
Wow.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Ian Rapoport
@RapSheet
·
1 Min.
Source: The #Saints have traded DL Malcolm Brown to the #Jaguars.
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 525
Marvin Jones a házban.
steelwolf
Úgy látszik szereti a nagymacskás csapatokat. 😀