Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Már hogy Beathard fizet 5 misit, hogy itt legyen? Ennek 0 értelmét látom. Az a +1 év Garderhez képest.. (kispadon) hagyjuk már. Ha meg Bajusztrade a cél, akkor valami minőségi veterán kellett volna, tele volt a piac qb fronton. A pénz csak nem lehetett probléma. Aztán majd úgy járunk mint a cinci a nagy sztárqb a kórházi ágyból nézheti, hogy negyedosztályú cserékkel szenved a csapat. Ne legyen igazam...
Ppistike
A mi falunk azért jobb, mint a tavalyi Bengals fal. És évi 2,5 millió egy veterán QB-ért nem egy vészes összeg. Azt meg csak halkan jegyzem meg, nem biztos, hogy olyan nagy tudásbeli difi van a 2 játékos között...
Minshewnál az is probléma, hogy sokak szerint nem biztos, miként viselné, hogy egyértelműen csere, azok után, hogy tavaly meg egyértelmáűen ő volt a kezdő. Ha lehet kapni érte egy vagy kettő körrel magasabb picket, mint ahol draftoltuk, az már nyereség lenne.

Ha már QB-k, tudom a múltban ez nem mindig jött be, de Trevor Lawrence tegnap elkezdte követni instagramon... Laviskát. Na ő tuti nálunk játszik. 😊 Csakúgy, mint remélhetőleg nemsokára Trevor.
iktriad
Hirtelen azt hittem h téged követett be! 🤣🤣
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gotsis alá is írt személyesen.


LOOOOOOOOOOOOOOOOOL @ draft helyezkedés.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új szerződés részletek.

Dorsett (szerencsére baromi olcsó volt)
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1375439371596402691

Gotsis szintén.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1375445596174176265

Beathard már nem annyira.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1375441646255489027

És marad az ERFA státuszban lévő és tavaly év végén a Steelerstől elcsaklizott OL Derwin Gray is.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1375558686786125827
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszajött Josh Jones is. Na őt el lehetett volna engedni. Daniel Thomas sokkal biztatóbb volt nála. Remélem csak csereként/ST játékosként számolunk vele. Felkészül Westbrook vagy Abry Jones? 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Furcsa az egész amúgy kicsit. Nem vagyok annyira benne a csapat ügyeibe, de külső szemlélőként én arra következtetek, hogy Minshew szeretne távozni mindenképp, ezért hoztak már most a helyére egy csere QB-t.
A "nagyobb" kérdés, hogy hova is menne tényleg (és miért cserébe). Bármennyire is ellenszenves volt a Pats sokáig win-win-win szitu lenne mind a 3 félnek egy odacsere a részéről. Bár Cam maradt ott, nem olyan volt a tavalyi játéka és az idei fizetése sem, ami alapján beton biztos lenne a pozíciója.
Aztán lehet tényleg csak draft után talál csapatot Minshew és megy oda ahol lemaradtak a rookiekról.
alatriste
Nem feltétlenül akar távozni, de szerintem mindenkinek jobb, ha megy. De Meyer beszélt vele személyesen és hosszan, és a múlt heti médiainterjúk idején kiemelte hogy tetszik benne, hogy túlbuzog benne a versenyszellem("he is a competition freak"). Szóval nem biztos még, hogy megy, de a Jags kvázi bebiztosította magát a Beathard igazolással. Egyébként Lawrence, Beathard és Minshew simán megférnének egymás mellett a QB szobában megspékelve Lutonnal. Bár jelenleg kis esélyt látok rá, az se kizárt, hogy Minshewt augusztusban/keretszűkítéskor nyomjuk el valahova egy kétségbe esett QB helyzetben lévő csapathoz. De az is lehet, hogy heteken belül elmegy valahova. Én pl. a Panthers és főleg a Pats helyében lehet bepróbálkoznék érte a mai cserék után.

Mennyire biztos. hogy Lawrencet visszük kevesebb, mint 5 hét múlva? Zach Wilson Pro Dayére csak Bevell ment el. Még Baalke is itthon maradt. Vagy ahogy Albert Breer fogalmazott.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bár a pénz nálunk nem igazán számít Beathard garantáltja nem jó jel Bajusznak.

iktriad
Furcsa az egész amúgy kicsit. Nem vagyok annyira benne a csapat ügyeibe, de külső szemlélőként én arra következtetek, hogy Minshew szeretne távozni mindenképp, ezért hoztak már most a helyére egy csere QB-t.
A "nagyobb" kérdés, hogy hova is menne tényleg (és miért cserébe). Bármennyire is ellenszenves volt a Pats sokáig win-win-win szitu lenne mind a 3 félnek egy odacsere a részéről. Bár Cam maradt ott, nem olyan volt a tavalyi játéka és az idei fizetése sem, ami alapján beton biztos lenne a pozíciója.
Aztán lehet tényleg csak draft után talál csapatot Minshew és megy oda ahol lemaradtak a rookiekról.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár a pénz nálunk nem igazán számít Beathard garantáltja nem jó jel Bajusznak.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Denverbe egy 185 cm magas QB nem lesz elég amíg Elway a döntéshozó. Marad a másik két csapat.
alatriste
Elway elvileg felfelé bukott, van új GM. Spóroltak is némi cap space-t (gyanítom Watsonra).
empty taxi
Tudom, de továbbra is szerintem nagy befolyása van Patonra és az ő döntéseire.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Denverbe egy 185 cm magas QB nem lesz elég amíg Elway a döntéshozó. Marad a másik két csapat.
alatriste
Elway elvileg felfelé bukott, van új GM. Spóroltak is némi cap space-t (gyanítom Watsonra).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha eltrade-eljük Minshew-t akkor remélem olyan helyre kerül, ahol reálisan nézve harcban lehet a kezdőbe kerülésért. Padot melegíteni nálunk is tud, a középső körös cetli meg nem akkor plusz, hogy el kéne fogadni az ajánlatot.
dioadam
Ha tradelenek érte, olyan helyre viszik, ahol lesz reális esélye a kezdőbe jutni (pl. 49ers), igaz nem ő lesz a favorit. de itt se volt az. De ha eltradeljük, hivatalosan is rálép "az új Ryan Fitzpatrick" titulushoz vezető útra. 😊
iktriad
Ha vöröske 1 nem került volna Chicagoba tök jó kis célpont lehetne. Józan paraszti ésszel még most is, de a macik nagyon úgy tűnik elégedettek Andy-vel.
Washington adná még magát de ott az 1.0-ás Fitzmagic fog varázsolni. 😀 Bár Bajusz testközelből nézegethetné a jövőjét, de csere szerepkörre ott van Heinicke már.

Sajnos több helyen szerintem a rosszabb döntést hozták meg, pedig lett volna ráció Gardnerben. Most azt mondom kezdőre való esélye SF-ban, DEN, CAR, NE. Ezekből a Panthers szerintem minőségibb javulásra vágyik. Denverbe egy 185 cm magas QB nem lesz elég amíg Elway a döntéshozó. Marad a másik két csapat.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszahoztuk Gotsist is. Örülök. A kevés pozitív csalódás egyike volt tavaly védelemben. A D-line lassan újra kezd erősséggé válni. Taven Bryannek baromi nehéz lesz bekerülni az 53-ba, ha addig el nem cseréljük/el nem küldjük.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Beathard és Lawrence nem a Jags öltözőjében fognak elöszőr találkozni pár hét múlva.

iktriad
Akkor ezzel az igazolással (Beathard), csak Trevor kedvére akartak tenni. Én szeretem az ilyet, még úgy is, hogy Minshewt meg imádom. Remélem olyan helyre kerül Minshew, ahol szép meze lesz, mert nekem kell olyan is. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beathard és Lawrence nem a Jags öltözőjében fognak elöszőr találkozni pár hét múlva.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha eltrade-eljük Minshew-t akkor remélem olyan helyre kerül, ahol reálisan nézve harcban lehet a kezdőbe kerülésért. Padot melegíteni nálunk is tud, a középső körös cetli meg nem akkor plusz, hogy el kéne fogadni az ajánlatot.
dioadam
Ha tradelenek érte, olyan helyre viszik, ahol lesz reális esélye a kezdőbe jutni (pl. 49ers), igaz nem ő lesz a favorit. de itt se volt az. De ha eltradeljük, hivatalosan is rálép "az új Ryan Fitzpatrick" titulushoz vezető útra. 😊
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Ha eltrade-eljük Minshew-t akkor remélem olyan helyre kerül, ahol reálisan nézve harcban lehet a kezdőbe kerülésért. Padot melegíteni nálunk is tud, a középső körös cetli meg nem akkor plusz, hogy el kéne fogadni az ajánlatot.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már hogy Beathard fizet 5 misit, hogy itt legyen? Ennek 0 értelmét látom. Az a +1 év Garderhez képest.. (kispadon) hagyjuk már. Ha meg Bajusztrade a cél, akkor valami minőségi veterán kellett volna, tele volt a piac qb fronton. A pénz csak nem lehetett probléma. Aztán majd úgy járunk mint a cinci a nagy sztárqb a kórházi ágyból nézheti, hogy negyedosztályú cserékkel szenved a csapat. Ne legyen igazam...
Ppistike
A mi falunk azért jobb, mint a tavalyi Bengals fal. És évi 2,5 millió egy veterán QB-ért nem egy vészes összeg. Azt meg csak halkan jegyzem meg, nem biztos, hogy olyan nagy tudásbeli difi van a 2 játékos között...
Minshewnál az is probléma, hogy sokak szerint nem biztos, miként viselné, hogy egyértelműen csere, azok után, hogy tavaly meg egyértelmáűen ő volt a kezdő. Ha lehet kapni érte egy vagy kettő körrel magasabb picket, mint ahol draftoltuk, az már nyereség lenne.

Ha már QB-k, tudom a múltban ez nem mindig jött be, de Trevor Lawrence tegnap elkezdte követni instagramon... Laviskát. Na ő tuti nálunk játszik. 😊 Csakúgy, mint remélhetőleg nemsokára Trevor.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Már hogy Beathard fizet 5 misit, hogy itt legyen? Ennek 0 értelmét látom. Az a +1 év Garderhez képest.. (kispadon) hagyjuk már. Ha meg Bajusztrade a cél, akkor valami minőségi veterán kellett volna, tele volt a piac qb fronton. A pénz csak nem lehetett probléma. Aztán majd úgy járunk mint a cinci a nagy sztárqb a kórházi ágyból nézheti, hogy negyedosztályú cserékkel szenved a csapat. Ne legyen igazam...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beathard egész olcsó volt.

Állítólag pont régi kenyéradója, a Niners érdeklődik a legjobban Bajusz íránt.

Shipley 3 meglátása az igazolástól. Luton helye kétséges, Minshew pedig így mehet, ha jó ajánlat jön érte.
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/3-observations-on-the-jaguars-signing-of-c-j-beathard
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igazoltunk QB-t. C.J. Beathard az új Ricky Stanzi? Mindketten az Iowára jártak, és nem valószinű, hogy itt pályára kerülnek.

Vajon Minshew meddig marad még itt?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Robinsonból majdnem kiszaladt, hogy kit draftolunk 1/1-re. (Nem Mac Jonest.)


Ha már Alabama, ma Baalke GM-et játszhatott, ő volt a Crimson Tide Pro Day-én. Tuti arra volt leginkább kíváncsi, hogy van Landon Dickerson ACL-je...

A Broncos ma kirakta a TE Nick Vannett-et. Miért érdekes ez, Ex-Ohio State-s játékos, akit még anno Meyer edzett.

Shipley WR-t draftolt nekünk a mockjában 1/25-re. Méghozzá egy elég gyorsat.
 www.si.com/nfl/jaguars/draft/2021-nfl-draft-post-free-agency-1st-round-mock-who-do-the-jaguars-draft
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Conleyval mi volt gond? Lassú? Mondjuk Cole jobban fájt.
Húsrágó
Gondolom túl sok a wr a roosteren... mondjuk én nem látom, hogy 1-2 "hozott anyag" nagyobb hozzáadott érték lenne, mint pl Cole volt. Kicsit túl van már megint tolva a frissítés, pont mint a hype szöszi2 körül. Nálunk ilyenkor szokott érkezni a bukta szezon, bukta emberekkel a kettes vágányra. Mondjuk nekem mindegy, ha idén is láthatom bajuszt jaguáros otthonkában 😊
Ppistike
Én sem látom az upgradet a Cole + Conley <> Jones + Dorsett + Agnew cserében, de rosszabb nem lett a helyzet. Remélem így drafton is még jön valaki. Dede mellőzése is érdekes, kíváncsi lennék, mi áll a nagy zuhanás hátterében.
winston
Conleynak van 3-4 jó meccse/év, de volt olyan is, amikor rajta (is) elment meccs. Nem véletlenül csúfolták őt All Pro WR Chris Conleynak a Bold Take Podban. Mint leader jobban fog hiányozni az öltözőből, mint a pályáról.

WR poszton szerintem fog jönni valaki még korán a drafton (pl. Rondale Moore a Purdueról?). Amúgy Marvin Jones >> Keelan Cole. És én nagyon bírom Keelant. Főleg, hogy Marvin és Agnew jobban ismeri Bevell rendszerét, mint bárki a keretből.
iktriad
Ok, hogy szerinted Marvin Jones >> Keelan Cole, de nekem Cole mezem van a szekrényben... meg ugye Jones életkora >>>> Keelan Cole kora. Mire Trevor belejön, addigra Jones pont "túlérett" lesz.

Conley kapcsán meg valahogy akkor a jobb meccsei maradtak meg nekem.
Húsrágó
Nekem meg MJD mezem van a szekrényben, aztán mégsem tudjuk már a pályára visszacsalni! 😊
Viccet félretéve Cole-t én is sajnálom, Conley-t viszont nem, nálam többnyire súlytalan volt, az új tagok (papíron) veszélyesebbek, és nem mellesleg nagyjából mennyiségben is megvagyunk...remélem minőségben is!
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Conleyval mi volt gond? Lassú? Mondjuk Cole jobban fájt.
Húsrágó
Gondolom túl sok a wr a roosteren... mondjuk én nem látom, hogy 1-2 "hozott anyag" nagyobb hozzáadott érték lenne, mint pl Cole volt. Kicsit túl van már megint tolva a frissítés, pont mint a hype szöszi2 körül. Nálunk ilyenkor szokott érkezni a bukta szezon, bukta emberekkel a kettes vágányra. Mondjuk nekem mindegy, ha idén is láthatom bajuszt jaguáros otthonkában 😊
Ppistike
Én sem látom az upgradet a Cole + Conley <> Jones + Dorsett + Agnew cserében, de rosszabb nem lett a helyzet. Remélem így drafton is még jön valaki. Dede mellőzése is érdekes, kíváncsi lennék, mi áll a nagy zuhanás hátterében.
winston
Conleynak van 3-4 jó meccse/év, de volt olyan is, amikor rajta (is) elment meccs. Nem véletlenül csúfolták őt All Pro WR Chris Conleynak a Bold Take Podban. Mint leader jobban fog hiányozni az öltözőből, mint a pályáról.

WR poszton szerintem fog jönni valaki még korán a drafton (pl. Rondale Moore a Purdueról?). Amúgy Marvin Jones >> Keelan Cole. És én nagyon bírom Keelant. Főleg, hogy Marvin és Agnew jobban ismeri Bevell rendszerét, mint bárki a keretből.
iktriad
Ok, hogy szerinted Marvin Jones >> Keelan Cole, de nekem Cole mezem van a szekrényben... meg ugye Jones életkora >>>> Keelan Cole kora. Mire Trevor belejön, addigra Jones pont "túlérett" lesz.

Conley kapcsán meg valahogy akkor a jobb meccsei maradtak meg nekem.
Húsrágó
Conley-val nekem is. Biztos félrenéztem, mikor rajta ment el meccs, simán a mellőzése tűnt fel. Na de Dede?
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Conleyval mi volt gond? Lassú? Mondjuk Cole jobban fájt.
Húsrágó
Gondolom túl sok a wr a roosteren... mondjuk én nem látom, hogy 1-2 "hozott anyag" nagyobb hozzáadott érték lenne, mint pl Cole volt. Kicsit túl van már megint tolva a frissítés, pont mint a hype szöszi2 körül. Nálunk ilyenkor szokott érkezni a bukta szezon, bukta emberekkel a kettes vágányra. Mondjuk nekem mindegy, ha idén is láthatom bajuszt jaguáros otthonkában 😊
Ppistike
Én sem látom az upgradet a Cole + Conley <> Jones + Dorsett + Agnew cserében, de rosszabb nem lett a helyzet. Remélem így drafton is még jön valaki. Dede mellőzése is érdekes, kíváncsi lennék, mi áll a nagy zuhanás hátterében.
winston
Conleynak van 3-4 jó meccse/év, de volt olyan is, amikor rajta (is) elment meccs. Nem véletlenül csúfolták őt All Pro WR Chris Conleynak a Bold Take Podban. Mint leader jobban fog hiányozni az öltözőből, mint a pályáról.

WR poszton szerintem fog jönni valaki még korán a drafton (pl. Rondale Moore a Purdueról?). Amúgy Marvin Jones >> Keelan Cole. És én nagyon bírom Keelant. Főleg, hogy Marvin és Agnew jobban ismeri Bevell rendszerét, mint bárki a keretből.
iktriad
Ok, hogy szerinted Marvin Jones >> Keelan Cole, de nekem Cole mezem van a szekrényben... meg ugye Jones életkora >>>> Keelan Cole kora. Mire Trevor belejön, addigra Jones pont "túlérett" lesz.

Conley kapcsán meg valahogy akkor a jobb meccsei maradtak meg nekem.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Conleyval mi volt gond? Lassú? Mondjuk Cole jobban fájt.
Húsrágó
Gondolom túl sok a wr a roosteren... mondjuk én nem látom, hogy 1-2 "hozott anyag" nagyobb hozzáadott érték lenne, mint pl Cole volt. Kicsit túl van már megint tolva a frissítés, pont mint a hype szöszi2 körül. Nálunk ilyenkor szokott érkezni a bukta szezon, bukta emberekkel a kettes vágányra. Mondjuk nekem mindegy, ha idén is láthatom bajuszt jaguáros otthonkában 😊
Ppistike
Én sem látom az upgradet a Cole + Conley <> Jones + Dorsett + Agnew cserében, de rosszabb nem lett a helyzet. Remélem így drafton is még jön valaki. Dede mellőzése is érdekes, kíváncsi lennék, mi áll a nagy zuhanás hátterében.
winston
Conleynak van 3-4 jó meccse/év, de volt olyan is, amikor rajta (is) elment meccs. Nem véletlenül csúfolták őt All Pro WR Chris Conleynak a Bold Take Podban. Mint leader jobban fog hiányozni az öltözőből, mint a pályáról.

WR poszton szerintem fog jönni valaki még korán a drafton (pl. Rondale Moore a Purdueról?). Amúgy Marvin Jones >> Keelan Cole. És én nagyon bírom Keelant. Főleg, hogy Marvin és Agnew jobban ismeri Bevell rendszerét, mint bárki a keretből.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Conleyval mi volt gond? Lassú? Mondjuk Cole jobban fájt.
Húsrágó
Gondolom túl sok a wr a roosteren... mondjuk én nem látom, hogy 1-2 "hozott anyag" nagyobb hozzáadott érték lenne, mint pl Cole volt. Kicsit túl van már megint tolva a frissítés, pont mint a hype szöszi2 körül. Nálunk ilyenkor szokott érkezni a bukta szezon, bukta emberekkel a kettes vágányra. Mondjuk nekem mindegy, ha idén is láthatom bajuszt jaguáros otthonkában 😊
Ppistike
Én sem látom az upgradet a Cole + Conley <> Jones + Dorsett + Agnew cserében, de rosszabb nem lett a helyzet. Remélem így drafton is még jön valaki. Dede mellőzése is érdekes, kíváncsi lennék, mi áll a nagy zuhanás hátterében.