Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz Arthur Smith HC interjú is. Holnap.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao nem kispályázik.
Meyer: Hol lesz a megbeszélés a TIAA Bank Fielden?
Jaguars: Nem ott lesz, Shad a yachtján vár.
Meyer: Melyiken?
Jaguars: Ezen itt.



Egyébként itt Shao-t enyhe hazugságon kapták, mert hétfőn azt mondta, hónapok óta nem beszélt Meyerrel...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Former Ohio State HC Urban Meyer has been assembling a coaching staff, including some assistants from the college ranks, should he decide to become the Jaguars' next HC, per league sources. - Schefter
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó eséllyel Lawrencet válassza a Jags, az lenne a kérdésem, a kiválasztott játékosnak kötelező aláírni a Jagsel vagy azt is mondhatja hogy nem akar a Jagsbe menni hogy müködik ez valaki leírná?
FloresR
A játékost draftoló csapat mindenképpen megszerzi a játékos NFL jogait. A játékos más csapattal nem tárgyalhat, máshová nem írhat alá. De mondhatja, hogy nem akar itt játszani, és akkor két lehetőség van: vagy a Jags eltradeli valahová, vagy a játékos nem játszik az NFL-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
FloresR 178
Jó eséllyel Lawrencet válassza a Jags, az lenne a kérdésem, a kiválasztott játékosnak kötelező aláírni a Jagsel vagy azt is mondhatja hogy nem akar a Jagsbe menni hogy müködik ez valaki leírná?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én is Dabollt vagy Joe Bradyt preferálom (még Saleh kapcsán se húznám nagyon a számat), de Shao úgy tűnik Meyert akarja.
iktriad
Saleh mi baj hogy húznád a szádat ?
VvAlekosz
Semmi baj nincs vele, ahogy írtam, ő is remek lenne. Anno volt itt LB edző pár évig, tehát kvázi visszajönne.
2 kisebb problémája van.
1. Ő egy D guru és most a Jags fő erősségei/playmakerei a támadóoldalon vannak/lesznek.
2. Ugyanazt a rendszert futtatná (igaz sokkal hatékonyabban) mint Wash. Nem ártana egy új koncepció a D-be. Bár én a 4-3at szeretem/preferálom (mert azt ismerem igazán, hisz amióta napra készen követem a csapat dolgait, pár hetet 2009-ben leszámítva mindig 4-3-at vagy Gus idejében 4-2-5-öt védekezett a Jags), most lehet jobban járnánk, ha átváltanánk 3-4-re.
iktriad
Jobban örülnék a 4-3nak mint a 3-4nek. Kicsit tartok attól, hogy találnánk-e 3-4es felállásnál középre nagyon jó NT-t.
dioadam
A tavalyi évet kiülő Al Woods pl NT, és ő elméletileg a mi játékosunk idén emiatt, ha mi is úgy akarjuk.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Én is Dabollt vagy Joe Bradyt preferálom (még Saleh kapcsán se húznám nagyon a számat), de Shao úgy tűnik Meyert akarja.
iktriad
Saleh mi baj hogy húznád a szádat ?
VvAlekosz
Semmi baj nincs vele, ahogy írtam, ő is remek lenne. Anno volt itt LB edző pár évig, tehát kvázi visszajönne.
2 kisebb problémája van.
1. Ő egy D guru és most a Jags fő erősségei/playmakerei a támadóoldalon vannak/lesznek.
2. Ugyanazt a rendszert futtatná (igaz sokkal hatékonyabban) mint Wash. Nem ártana egy új koncepció a D-be. Bár én a 4-3at szeretem/preferálom (mert azt ismerem igazán, hisz amióta napra készen követem a csapat dolgait, pár hetet 2009-ben leszámítva mindig 4-3-at vagy Gus idejében 4-2-5-öt védekezett a Jags), most lehet jobban járnánk, ha átváltanánk 3-4-re.
iktriad
Jobban örülnék a 4-3nak mint a 3-4nek. Kicsit tartok attól, hogy találnánk-e 3-4es felállásnál középre nagyon jó NT-t.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolom jól sikerült az interjú. És a Varjúnak (nagyon remélem, hogy) igaza van QB ügyben.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad, azért Joe Brady-t preferálni Urban Meyer helyett, hát komolyan, mintha a 3 gombóc fagyi helyett az egyet választanád...
r.baggio
Nem helyette, csak Brady valamivel előrébb van nálam. (Daboll meg sokkal.) Ő ugyanis már rendelkezik NFL tapasztalattal is. És egy Teddy Bridgewater vezette támadósorral elérte azt, hogy HC interjúkon merüljön fel a neve.
Plusz Urbannél azért sok a kockázati tényező (a legfőbb az egészségi problémái, plusz sose dolgozott még az NFL-ben - Steve Spurrier, Nick Saban vagy Chip Kelly hiába voltak remek college HC-k, egyből se lett semmi az NFL-ben-, és sokszor kényes dolgokra derült fény az egykori munkahelyein, ahol dolgozott, miután elment onnan, lásd még Hernadez ügyei, az Ohio Staten meg asszem volt valami szexuális zaklatási ügy, amiről tudomása lehetett, de szőnyeg alá slett söpörve, ha minden igaz úgy hogy tudott róla).
Meyer nálam egy high risk, high reward szintű kockázatvállalás, az meg nálunk szinte sose jön be.
De alapvetően nincs bajom azzal, ha ő lesz a HC, sőt.



Nem érzed úgy, hogy Urben Meyer-rel lenne egy Tom Coughlin 2.0 szituáció nálatok? Szerintem ő is ilyen kontroll mániás freak
Willie Parker
Nem ő lesz GM, igaz valószínűleg olyan GM jön, aki neki megfelel. Igaz Shao szerint továbbra is érvényben marad, hogy a GM és a HC is neki jelent, tehát nincs alá-fölé rendelt szerep a két pozíció között.
Amúgy Coughlin, a collegeból jövő edző kurva jó munkát végzett nálunk első időszakában. Sokan elfelejtik, hogy Tom a Boston Collegeból tette át a székhelyét az NFL-be, mint Jax HC(igaz neki volt már NFL segédedzői tapasztalata). A vezetőedzőségével nem is nagyon voltak bajok. Azzal volt baj (2× is), hogy borzasztó GM volt (először cap hellt csinált, másodszor tönkre vágott egy nagyon erős keretet ÉS -szerencsére csak 1 évre- cap hellt csinát).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
iktriad, azért Joe Brady-t preferálni Urban Meyer helyett, hát komolyan, mintha a 3 gombóc fagyi helyett az egyet választanád...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Lehet szavazni J-Rob-ra, mint az év rookieja!



jah a Rooney-rule Bienemyvel megvolt
empty taxi
Meg Raheem Morris-szal.
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
Beki
Jön még más is 😀 😀
 twitter.com/E_Dilla/status/1347499277040431112
Ppistike
Ha Meyer ma igent mondd, Saleh kvázi formalitás lesz, ha egyáltalán megtartják.
iktriad
Pedig jobban járnátok ha a kopasz lenne a befutó szíp testvírem
VvAlekosz
Én is Dabollt vagy Joe Bradyt preferálom (még Saleh kapcsán se húznám nagyon a számat), de Shao úgy tűnik Meyert akarja.
iktriad
Nem érzed úgy, hogy Urben Meyer-rel lenne egy Tom Coughlin 2.0 szituáció nálatok? Szerintem ő is ilyen kontroll mániás freak
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én is Dabollt vagy Joe Bradyt preferálom (még Saleh kapcsán se húznám nagyon a számat), de Shao úgy tűnik Meyert akarja.
iktriad
Saleh mi baj hogy húznád a szádat ?
VvAlekosz
Semmi baj nincs vele, ahogy írtam, ő is remek lenne. Anno volt itt LB edző pár évig, tehát kvázi visszajönne.
2 kisebb problémája van.
1. Ő egy D guru és most a Jags fő erősségei/playmakerei a támadóoldalon vannak/lesznek.
2. Ugyanazt a rendszert futtatná (igaz sokkal hatékonyabban) mint Wash. Nem ártana egy új koncepció a D-be. Bár én a 4-3at szeretem/preferálom (mert azt ismerem igazán, hisz amióta napra készen követem a csapat dolgait, pár hetet 2009-ben leszámítva mindig 4-3-at vagy Gus idejében 4-2-5-öt védekezett a Jags), most lehet jobban járnánk, ha átváltanánk 3-4-re.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Lehet szavazni J-Rob-ra, mint az év rookieja!



jah a Rooney-rule Bienemyvel megvolt
empty taxi
Meg Raheem Morris-szal.
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
Beki
Jön még más is 😀 😀
 twitter.com/E_Dilla/status/1347499277040431112
Ppistike
Ha Meyer ma igent mondd, Saleh kvázi formalitás lesz, ha egyáltalán megtartják.
iktriad
Pedig jobban járnátok ha a kopasz lenne a befutó szíp testvírem
VvAlekosz
Én is Dabollt vagy Joe Bradyt preferálom (még Saleh kapcsán se húznám nagyon a számat), de Shao úgy tűnik Meyert akarja.
iktriad
Saleh mi baj hogy húznád a szádat ?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet szavazni J-Rob-ra, mint az év rookieja!



jah a Rooney-rule Bienemyvel megvolt
empty taxi
Meg Raheem Morris-szal.
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
Beki
Jön még más is 😀 😀
 twitter.com/E_Dilla/status/1347499277040431112
Ppistike
Ha Meyer ma igent mondd, Saleh kvázi formalitás lesz, ha egyáltalán megtartják.
iktriad
Pedig jobban járnátok ha a kopasz lenne a befutó szíp testvírem
VvAlekosz
Én is Dabollt vagy Joe Bradyt preferálom (még Saleh kapcsán se húznám nagyon a számat), de Shao úgy tűnik Meyert akarja.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
Beki
Jön még más is 😀 😀
 twitter.com/E_Dilla/status/1347499277040431112
Ppistike
Ha Meyer ma igent mondd, Saleh kvázi formalitás lesz, ha egyáltalán megtartják.
iktriad
Pedig jobban járnátok ha a kopasz lenne a befutó szíp testvírem
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
jah a Rooney-rule Bienemyvel megvolt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
Beki
Jön még más is 😀 😀
 twitter.com/E_Dilla/status/1347499277040431112
Ppistike
Ha Meyer ma igent mondd, Saleh kvázi formalitás lesz, ha egyáltalán megtartják.
iktriad
Rooney-rule sztem pipa, így mehet a bejelentés bármikor.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
Beki
Jön még más is 😀 😀
 twitter.com/E_Dilla/status/1347499277040431112
Ppistike
Ha Meyer ma igent mondd, Saleh kvázi formalitás lesz, ha egyáltalán megtartják.
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
Beki
Jön még más is 😀 😀
saleh alaikum
 twitter.com/E_Dilla/status/1347499277040431112

Szerkesztette: Ppistike
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
Beki
Kb ez lesz:
Akarsz itt HC lenni?
Igen.
Trevor Lawrence a QB-d?
Igen.
Tied az állás.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Meyer érkezik ma egyeztetésre.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albert Breer kiemelten foglalkozott a lehetséges Urban Meyer- Jaguars házassággal mai leveles rovatában.


Dilla szerint szombatra a Jags tudni fogja Meyer válaszát, hogy akarja-e a melót. Ha igen legkorábban vasárnap, legkésőbb kedden bejelentik.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Azért a jövő évi sorsolást elnézve ide még az új szöszi se lesz elég. Nem lesz egy álomhajó.
home: BUF, MIA, ARI, SF, DEN
away: NE, NJ, LAR, SEA, CIN
Én úgy látom a saját ligánk lesz a legkönnyebb 6 meccs 😀
AKi nem elit csapt innen, az mind tankol idén egy nagyot. Talán még a Pats meg a Broncos és felépülés függvényében a bengák... tisztességes névsor az biztos o.O
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beki
Az utolsó akadály is elhárult, hogy draftoljuk.
iktriad
Akkor küldjék is be a cetlit, nem kell az a felesleges bohózat, ami addig tart.
Húsrágó
De jó lenne. De még 113 nap van addig...

Nagyon ajánlom az új Bold Take Pod-ot, ahol Denny Thompson volt a vendég, és nagyon sok szó esett a QB classról, Lawrenceről, ki lenne Trevornak a legideálisabb HC, hogy fest jelenleg a WR helyzetünk (Spoiler: Danny szerint nem Chark és még csak nem is Laviska a legideálisabb 1. számú WR a kereten!), mit/melyik posztra kéne igazolni/draftolni a támadósorba, hogy már 2021-től ütőkepésék legyünk. 90 perc komoly szakmázgatás, tényleg ajánlom, akinek van ideje!!!

Nem Apple-ösöknek:
 podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9kMDNhMzM4L3BvZGNhc3QvcnNz
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Beki
Az utolsó akadály is elhárult, hogy draftoljuk.
iktriad
Akkor küldjék is be a cetlit, nem kell az a felesleges bohózat, ami addig tart.