Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyetlen cumi, ha megint előjönnek az egészségügyi problémák, mert akkor mehet az edzőkeresés 1 év múlva ismét. De reméljük a legjobbakat, gondolom Meyer konzultált orvosokkal is. Nekem tetszik, h. merészet léptetek, izgalmas csapat lesz a Jags jövőre.
Joey Tribbiani
5 év után kerültek elő ezek a problémák a Floridánál és az Ohio Statenél is.
Én is tökre örülök nektek, megérdemelnétek már egy normális vezetőséget, csapatot.
Az a pár évvel ezelőtti csapat utáni teljes apokalipszis még nekem is fájdalmas, hát még nektek milyen lehet.
tenorx
Már csak egy jó GM-t kéne találni de Baalket vagy Ray Farmart mondogatják mellé. Nem tudom melyiktől hányok jobban...


Hard Knocksba veletek 😁
steelwolf
Az HBO-nál biztos örülnének, de az új vezetőedző lemondhatja erre hivatkozva a dolgot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
BAROMIRA IZGATOTT lettem avval kapcsolatban, hogy mi következik nálunk.
iktriad
Semmi. Nick saban is kapufa, s ment vissza az egyetemre. 😁

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hard Knocksba veletek 😁
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is tökre örülök nektek, megérdemelnétek már egy normális vezetőséget, csapatot.
Az a pár évvel ezelőtti csapat utáni teljes apokalipszis még nekem is fájdalmas, hát még nektek milyen lehet.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Az egyetlen cumi, ha megint előjönnek az egészségügyi problémák, mert akkor mehet az edzőkeresés 1 év múlva ismét. De reméljük a legjobbakat, gondolom Meyer konzultált orvosokkal is. Nekem tetszik, h. merészet léptetek, izgalmas csapat lesz a Jags jövőre.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GM kérdés, Remélem, ha Baalke marad, akkor is max 1 évig.

Ez egy 2018-as cikk a draftjairól. A draftjai alapján sajna system fit GM...
 www.ninersnation.com/2018/8/26/17782830/trent-baalke-draft-picks-49ers


 www.youtube.com/watch?v=A2Tdc9dCvqg
Amadeus
Nos. Albert Breer cikke alapján Meyer elég régóta készül arra, hogy NFL HC legyen. Egyébként ha ez itt nem parasztvakítás, amit Meyer előadott neki, hanem komolyan is gondolja, akkor BAROMIRA IZGATOTT lettem avval kapcsolatban, hogy mi következik nálunk.


Nem mondom, hogy nem kockázatmentes neki adni a kocsikulcsokat, sőt, de eddig tényleg ahová ment,ott nagyon szép sikereket ért el. és most tényleg sok minden adva van neki, hogy megtegye ezt az NFL-ben.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 www.youtube.com/watch?v=A2Tdc9dCvqg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Lawrence annyira jó, mind amennyire mondják, itt is szép nagy ugrás lehet előre.


A Buckeyesból nem biztos, hogy sokan csatlakoznak Meyerhez, de a Florida stáb tagjai (pl. Strong) igen.

Strongról az a hír, hogy közel sem biztos, hogy jönne.
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Sokak szerint az Ohio Statenek, az Alabamának vagy a Clemsonnak sokkal jobb gyakorló létesítményei vannak, mint nekünk.iktriad
Ez nem vélemény, hanem tény, és minden nfl csapattal összevetésben megáll (max a Cowboys-szal nem). De a jax-nél tényleg lehetne jobb is a helyzet, az is nyilvánvaló
r.baggio
Mit szólsz a lehetséges college edzőkhöz (Charlie Strong, Chris Ash, Anthony Weaver) akik csatlakozhatnak a stábjához?
iktriad
Pozíciós edzőnek mind nagy fogás (Stronggal anno még kezet is fogtam! 😊), az oc és a dc személye már érdekesebb lesz amúgy is. Csak ne egy Chip Kelly-féle shurmur kinevezés legyen belőle, mert azt máig nem hevertem ki

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sokak szerint az Ohio Statenek, az Alabamának vagy a Clemsonnak sokkal jobb gyakorló létesítményei vannak, mint nekünk.iktriad
Ez nem vélemény, hanem tény, és minden nfl csapattal összevetésben megáll (max a Cowboys-szal nem). De a jax-nél tényleg lehetne jobb is a helyzet, az is nyilvánvaló
r.baggio
Mit szólsz a lehetséges college edzőkhöz (Charlie Strong, Chris Ash, Anthony Weaver) akik csatlakozhatnak a stábjához?
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Sokak szerint az Ohio Statenek, az Alabamának vagy a Clemsonnak sokkal jobb gyakorló létesítményei vannak, mint nekünk.iktriad
Ez nem vélemény, hanem tény, és minden nfl csapattal összevetésben megáll (max a Cowboys-szal nem). De a jax-nél tényleg lehetne jobb is a helyzet, az is nyilvánvaló
r.baggio
Hja, elég kihasználatlannak tűnnek... 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Sokak szerint az Ohio Statenek, az Alabamának vagy a Clemsonnak sokkal jobb gyakorló létesítményei vannak, mint nekünk.iktriad
Ez nem vélemény, hanem tény, és minden nfl csapattal összevetésben megáll (max a Cowboys-szal nem). De a jax-nél tényleg lehetne jobb is a helyzet, az is nyilvánvaló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tweet áradat II.rész.

Nekem tetszene ez a master plan.


Hát még ha őt haza tudnánk hozni, hogy olyan QB.-ja legyen végre, aki kihasználja a benne lévő potenciált.

Nem olyan rég lájkolt egy BCC-s tweetet, hogy minden lehetőségre (így a hazatérésre hozzánk is nyitott). Se Coughlin, se Bortles nincs már itt.



Ryan O'Halloran megjegyzése a messzi Coloradóból.


Idén tényleg ez lesz nálunk, ha teljes kapacitással mennek majd a meccsek.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Akkor Meyer lesz a májer 😛 (alig vártam, hogy ezt elsüthessem 😀 😉)
dande
Urban legend.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De hol van iktriad ilyenkor? 🤔 ( meg a 2 oldalnyi tweet 😀)
peach
Vigyázz mit kívánsz.

Úgy néz ki az edzői stáb college all-stars lesz.



Állítólag Shao jelentős fejlesztéseket ígért Meyernek a csapat számára. Sokak szerint az Ohio Statenek, az Alabamának vagy a Clemsonnak sokkal jobb gyakorló létesítményei vannak, mint nekünk.


Hát ja.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha már Urbán és a Lúzer FC 😀
 www.youtube.com/watch?v=Elifbnp5W8g&ab_channel=luzerfan

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött.


4-5 órája megvan a hír, iktriad sehol, remélem nem koronás...
gabokocka
elúszott a magömlésben?! 🙀😱
Ventura
Nem, egyesek dolgoznak és olyankor nincsenek online, mert a munkájukra figyelnek. 😉
Én nagyon remélem, hogy Baalke nem marad, csak lenne nála alkalmasabb, még akkor is ha csak dísznek kellene.
Húsrágó
Pedig sajna jó esély van rá így, hogy Meyer érkezik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
4-5 órája megvan a hír, iktriad sehol, remélem nem koronás...
gabokocka
elúszott a magömlésben?! 🙀😱

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
4-5 órája megvan a hír, iktriad sehol, remélem nem koronás...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Én nagyon remélem, hogy Baalke nem marad, csak lenne nála alkalmasabb, még akkor is ha csak dísznek kellene.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Végre történik vmi jó is itten 😊
Ez érdekes projekt lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De hol van iktriad ilyenkor? 🤔 ( meg a 2 oldalnyi tweet 😀)
peach
Gondolom már részegen fekszik 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
De hol van iktriad ilyenkor? 🤔 ( meg a 2 oldalnyi tweet 😀)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Meyer lesz a májer 😛 (alig vártam, hogy ezt elsüthessem 😀 😉)