Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Jaguars owner Shad Khan clarifies his statement on roster control: he was part of the conversation with the GM and the HC on paying players.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az oké, ha Khan addig megtartja a roster controlt, amíg a kövi szezon elkezdődik pl, de ezek szerint egész szezonban övé volt a végső döntés?
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jaguars owner Shad Khan said he had roster control in 2020 and will make sure GM coming in knows he will keep that control for now, at least.

 twitter.com/ESPNdirocco/status/1346121779081842690

De szép.
Bazzani
oh wow, hulye lenne ide jonni barmilyen komoly GM prospect.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jaguars owner Shad Khan said he had roster control in 2020 and will make sure GM coming in knows he will keep that control for now, at least.

 twitter.com/ESPNdirocco/status/1346121779081842690

De szép.

több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Köszi Doug! Remélem jó állása lesz, nekünk meg normális HC jön...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nem vagyok elragadtatva attól a felosztástól, hogy a HC választ magának GM-et. Szervezetileg nem adja magát, a general manager megnevezés nem véletlen. Ha a HC nyer egy-két gyűrűt, akkor utána oké, kapja meg a szuperfőnök szerepet, de újonnan szerződtetett embernél ez szerepzavarokhoz, nem egyértelmű felelősségi körökhöz és bebetonozott álláshoz vezethet.

Khan jobban tenné, ha nem újítgatna, a Couglin féle betesszük harmadiknak hogy mindenbe belekotyogjon se jött be. Ha már nem akarja naponta felügyelni a csapatot, keressen egy olyan embert aki szervezetileg is tudja vinni és a csapatépítéshez is ért, ne a HC idejét vegyék el ezek a feladatok is. Márpedig ha ő a főnök a kettő közül, akkor minimum a felügyelet / ellenőrzés erejéig elveszi.
peterk2005
Ha Meyer jön, akkor ez egy boom or bust tipusú projekt lesz. Az meg tudjuk általában hogy sül el itt... Bár ha Piolit hozná magával, akkor azért talán működhet jól is az a GM-HC kettős. Baalkéval párban már komoly aggályaim lennének.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem vagyok elragadtatva attól a felosztástól, hogy a HC választ magának GM-et. Szervezetileg nem adja magát, a general manager megnevezés nem véletlen. Ha a HC nyer egy-két gyűrűt, akkor utána oké, kapja meg a szuperfőnök szerepet, de újonnan szerződtetett embernél ez szerepzavarokhoz, nem egyértelmű felelősségi körökhöz és bebetonozott álláshoz vezethet.

Khan jobban tenné, ha nem újítgatna, a Couglin féle betesszük harmadiknak hogy mindenbe belekotyogjon se jött be. Ha már nem akarja naponta felügyelni a csapatot, keressen egy olyan embert aki szervezetileg is tudja vinni és a csapatépítéshez is ért, ne a HC idejét vegyék el ezek a feladatok is. Márpedig ha ő a főnök a kettő közül, akkor minimum a felügyelet / ellenőrzés erejéig elveszi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HC előbb meglesz, akkor a GM keresésnél az a feltétel alapból ott van, hogy HC-t nem választhat? Vagy Meyer lesz hibrid HC-GM?
Húsrágó
Ha Meyer lesz a HC, akkor sanszosan ő választhat magának GM-et. Ha más, akkor akár a GM is előbb ki lehet nevezve, mint a HC.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
HC előbb meglesz, akkor a GM keresésnél az a feltétel alapból ott van, hogy HC-t nem választhat? Vagy Meyer lesz hibrid HC-GM?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valamit elértél, amikor a hozzáértőbb arcok így vélekednek rólad egy 1-15-ös szezon után...
iktriad
Pagano ugyanezt elérte nálunk, az öltöző imádta. Emberként érthető is, nagyon rendes, jó arc. De nem bánom, hogy más lett a Colts főedző. Marrone is lehet jó arc, de ha van nála jobb HC, akkor ennyi.

Remélem ha Meyer lesz, az azt jelenti, hogy tényleg minden rendben az egészségével. Az azért mindennél fontosabb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Florio bedobta Scott Pioli nevét. mint Jags GM, ha Meyer lesz a vezetőedző. Pioli és Florio most asszem munkatársak, szóval gondolom első kézből vannak infói. Na az tetszene. Jobban, mint Baalke. Florio szerint Meyer még nem döntötte el, hogy akar-e edzösködni az NFL-ben.


És ha már edzők.


Valamit elértél, amikor a hozzáértőbb arcok így vélekednek rólad egy 1-15-ös szezon után...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone Meyerről és a jövőjéről.

Wow.


A vereséggel az is biztossá vált, hogy minden körben mi draftolhatunk először, kivéve a 6.-ban amit odaadtunk a Titansnek Correáért. "Remek" trade volt, de legalább nem 5. körös ment a levesbe. Fejlődünk...

Hajlok arra, hogy ez igaz. Most azért van tehetség a (főleg a támadó oldalon) a kereten.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szívet átmenthetnénk a 2021-es szezonra, csak SOKKAL több tehetséggel.

Kösz mindent Doug, remélem hamarosan kapsz egy jó állást! Megérdemelnéd.

1-15-ös mérleg, 15-s vereség széria új negatív franchise csúcsok.
Lesz itt munka bőven, akárki jön. Trevor önmagában nem váltja majd meg a világot. De pl. Laviskának örülni fog.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lawrence imádni fogja Laviskát.


Nojsz. Remélem ezt azt is jelenti, hogy aláír diszkont áron.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Dilla szerint Meyer évi 12 millió $ körül keres majd nálunk, ha ide ír alá.


na triád fogadjunk egy rekesz kólába.
én azt mondom fields te azt mondod lawrence?
briareos
Ha Lawrence a pick 1 hónapig ő az avatarod Jagses cuccban.
Ha Field, Tua vagy általad meghatározott ember az enyém.
iktriad
ha mást nem is, azt elmondhatjuk Gruden visszatértéről, hogy resetelte a piacot. Gondolom ez is egy minimum 5-6 éves szerződés lesz ekkora fizuval. Érdekes látni, ahogy szépen kezd elmozdulni az NFL az ilyen HC szerződések felé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Dilla szerint Meyer évi 12 millió $ körül keres majd nálunk, ha ide ír alá.


na triád fogadjunk egy rekesz kólába.
én azt mondom fields te azt mondod lawrence?
briareos
Ha Lawrence a pick 1 hónapig ő az avatarod Jagses cuccban.
Ha Field, Tua vagy általad meghatározott ember az enyém.
iktriad
oh hát simán ez engem nem zavar
ez a rész meg sok jó opciót nyit meg 😀


deal

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla szerint Meyer évi 12 millió $ körül keres majd nálunk, ha ide ír alá.


na triád fogadjunk egy rekesz kólába.
én azt mondom fields te azt mondod lawrence?
briareos
Ha Lawrence a pick 1 hónapig ő az avatarod Jagses cuccban.
Ha Field, Tua vagy általad meghatározott ember az enyém.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Menj ki a konyhából, Cowherd!



Nagyon fogok rohogni ha valami csoda folytan megsem ot huzza a JAX....
Kájzerszóze
Anno ő győzte meg Fieldset hogy jöjjön át az OSU hoz, mikor transferelt, nem lepne meg ha esetleg végül ő lenne a kiválasztott.
kapitnono
lawrence v fields jaxnek sztem mindegy hatalmas upgrade mindkettő.

tippre én is fieldset mondanék
briareos
Én Lawrencet.
 www.youtube.com/watch?v=1FYBCSBZVB4

iktriad
na triád fogadjunk egy rekesz kólába.
én azt mondom fields te azt mondod lawrence?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Menj ki a konyhából, Cowherd!



Nagyon fogok rohogni ha valami csoda folytan megsem ot huzza a JAX....
Kájzerszóze
Anno ő győzte meg Fieldset hogy jöjjön át az OSU hoz, mikor transferelt, nem lepne meg ha esetleg végül ő lenne a kiválasztott.
kapitnono
lawrence v fields jaxnek sztem mindegy hatalmas upgrade mindkettő.

tippre én is fieldset mondanék
briareos
Én Lawrencet.
 www.youtube.com/watch?v=1FYBCSBZVB4
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Pont ez a gyanus nekem is... Ennyit a Tank for Trevor temarol... Majd az uj HC megbeszeli a GM-mel a hogyan tovabbot... Elobb HC lesz nem pedig draft.



több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
én örülök h annyira rendbe jött a szíve h újra edzőként dolgozzon...

😀
briareos
Trevor Lawrence jót tesz a szívnek.
iktriad
Nagyon fogok rohogni ha valami csoda folytan megsem ot huzza a JAX....
Kájzerszóze
Anno ő győzte meg Fieldset hogy jöjjön át az OSU hoz, mikor transferelt, nem lepne meg ha esetleg végül ő lenne a kiválasztott.
kapitnono
lawrence v fields jaxnek sztem mindegy hatalmas upgrade mindkettő.

tippre én is fieldset mondanék

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
én örülök h annyira rendbe jött a szíve h újra edzőként dolgozzon...

😀
briareos
Trevor Lawrence jót tesz a szívnek.
iktriad
Nagyon fogok rohogni ha valami csoda folytan megsem ot huzza a JAX....
Kájzerszóze
Anno ő győzte meg Fieldset hogy jöjjön át az OSU hoz, mikor transferelt, nem lepne meg ha esetleg végül ő lenne a kiválasztott.


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
én örülök h annyira rendbe jött a szíve h újra edzőként dolgozzon...

😀
briareos
Trevor Lawrence jót tesz a szívnek.
iktriad
Nagyon fogok rohogni ha valami csoda folytan megsem ot huzza a JAX....



több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
én örülök h annyira rendbe jött a szíve h újra edzőként dolgozzon...

😀
briareos
Trevor Lawrence jót tesz a szívnek.
iktriad
meg h itt nem baszogatják illegal recruiting miatt