Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
iktriad
Állítólag John Lynch szeretné felvenni a 49ers FO-ba.
empty taxi
Ha ez megtörténik, már megy is a telefon nekik Fournette miatt. Majd Saleh rábeszéli őket a dologra. 😊
iktriad
Látod, sose tudni, hogy mikor és honnan érkezik a megmentő. 😀
peterk2005
csak úgy mondom, hogy a Raiders is képben van 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/01/03/report-ryan-grigson-to-meet-with-raiders-about-front-office-role/

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
iktriad
Állítólag John Lynch szeretné felvenni a 49ers FO-ba.
empty taxi
Ha ez megtörténik, már megy is a telefon nekik Fournette miatt. Majd Saleh rábeszéli őket a dologra. 😊
iktriad
Látod, sose tudni, hogy mikor és honnan érkezik a megmentő. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
iktriad
Állítólag John Lynch szeretné felvenni a 49ers FO-ba.
empty taxi
Ha ez megtörténik, már megy is a telefon nekik Fournette miatt. Majd Saleh rábeszéli őket a dologra. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hurrá, minél több f.szság derül ki róla, annál gagyibb lesz érte a trade, még 1-2 story, aztán majd mi fizetünk még, csak vigye el valaki!
Nekem egyébként csak egy nagy bajom van/volt LF-tel...hogy qrva sérülékeny, nem lehet vele számolni, nem nagyon lehetett már rá építeni, (ergo nem volt O) na persze ez se a mi malmunkra hajtja a vizet, visszatérve az első gondolatmenetemre!
Stoki
Nem lehetne elcserélni Őt támadó falemberre valamelyik csapattal? Lehet jobban járnánk, mint az esetleges 4. körrel.
dioadam
Az ötlet nem rossz, csak jó támadó falember ritkáén cserél el az ember, max akkor ha a szerződése túl drága az adott csapatnak, az meg nekünk nem lenne jó adott anyagi helyzetben.
iktriad
Ennyi, sajnos!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
iktriad
Állítólag John Lynch szeretné felvenni a 49ers FO-ba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hurrá, minél több f.szság derül ki róla, annál gagyibb lesz érte a trade, még 1-2 story, aztán majd mi fizetünk még, csak vigye el valaki!
Nekem egyébként csak egy nagy bajom van/volt LF-tel...hogy qrva sérülékeny, nem lehet vele számolni, nem nagyon lehetett már rá építeni, (ergo nem volt O) na persze ez se a mi malmunkra hajtja a vizet, visszatérve az első gondolatmenetemre!
Stoki
Nem lehetne elcserélni Őt támadó falemberre valamelyik csapattal? Lehet jobban járnánk, mint az esetleges 4. körrel.
dioadam
Az ötlet nem rossz, csak jó támadó falembert ritkán cserél el az ember, max akkor ha a szerződése túl drága az adott csapatnak, az meg nekünk nem lenne jó adott anyagi helyzetben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Hurrá, minél több f.szság derül ki róla, annál gagyibb lesz érte a trade, még 1-2 story, aztán majd mi fizetünk még, csak vigye el valaki!
Nekem egyébként csak egy nagy bajom van/volt LF-tel...hogy qrva sérülékeny, nem lehet vele számolni, nem nagyon lehetett már rá építeni, (ergo nem volt O) na persze ez se a mi malmunkra hajtja a vizet, visszatérve az első gondolatmenetemre!
Stoki
Nem lehetne elcserélni Őt támadó falemberre valamelyik csapattal? Lehet jobban járnánk, mint az esetleges 4. körrel.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt értem, hogy Fournette-t kirakjátok a medencétekből, de az mire jó, hogy ennyi gebaszt kommunikáltok/kommunikáltattok róla a beatekkel? Gondolom nem javít a megítélésén.Fast Willie
Itt is az lehet ami nálatok, hogy az öltöző esett szét morálisan. A fontos, veterán játékosok egy része már csomagol, a fiatalok morgolódnak, a defense az offense-re puffog, az offense a defense-re, van aki az állását félti, van aki a haverját akivel csapaton belül nagyon összebarátkozott, stb.

Az öltöző ilyenkor a beatwriterek mézedbödöne. Csak oda kell dugni a játékosok orra alá a mikrofont és ömlik a mormogás, lehet gyártani a tweeteket, clickbaiteket.
peterk2005
Mondjuk DeDe Westbrook kivételével az offenseből senkinek nincs semmi jogalapja morgolódni a D-re, fordítva már annál inkább. És azt se mondanám, hogy teljesen szétesett az öltöző, a Miami meccset simán bukjuk, ha így lett volna, ehhez képest nyertünk a 16. héten.

De tény, a sok távozó morális vezér (Henne, Poz, Lewis, Hurns) hiányát megérezte az öltöző. Új vezető nem került elő, akiknek meg ez lett volna a dolguk, élén Barry Churchel és sajnos Telvinnel, azok Calais kivételével mind kudarcot vallottak. Utólag Hurns és Marcedes elküldése nagy öngól lett ebből a szempontból.


Hurrá, minél több f.szság derül ki róla, annál gagyibb lesz érte a trade, még 1-2 story, aztán majd mi fizetünk még, csak vigye el valaki!
Nekem egyébként csak egy nagy bajom van/volt LF-tel...hogy qrva sérülékeny, nem lehet vele számolni, nem nagyon lehetett már rá építeni, (ergo nem volt O) na persze ez se a mi malmunkra hajtja a vizet, visszatérve az első gondolatmenetemre!
Stoki
Ott még nem tartunk, de ha már kapunk érte egy 4. kört, azt kvázi nyereségnek kell elkönyvelni. Mível viszonylag friss hús, aki (pont a sérülései és a kihagyott meccsei miatt) nincs még leamortizálva megérhet egy számunkra jó picket egy nem túl okos front officetól. A bibi az, hogy egyre kevesebb van ilyenből az NFL-ben. Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hurrá, minél több f.szság derül ki róla, annál gagyibb lesz érte a trade, még 1-2 story, aztán majd mi fizetünk még, csak vigye el valaki!
Nekem egyébként csak egy nagy bajom van/volt LF-tel...hogy qrva sérülékeny, nem lehet vele számolni, nem nagyon lehetett már rá építeni, (ergo nem volt O) na persze ez se a mi malmunkra hajtja a vizet, visszatérve az első gondolatmenetemre!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Azt értem, hogy Fournette-t kirakjátok a medencétekből, de az mire jó, hogy ennyi gebaszt kommunikáltok/kommunikáltattok róla a beatekkel? Gondolom nem javít a megítélésén.Fast Willie
Itt is az lehet ami nálatok, hogy az öltöző esett szét morálisan. A fontos, veterán játékosok egy része már csomagol, a fiatalok morgolódnak, a defense az offense-re puffog, az offense a defense-re, van aki az állását félti, van aki a haverját akivel csapaton belül nagyon összebarátkozott, stb.

Az öltöző ilyenkor a beatwriterek mézedbödöne. Csak oda kell dugni a játékosok orra alá a mikrofont és ömlik a mormogás, lehet gyártani a tweeteket, clickbaiteket.
peterk2005
A beatwriter karaktergyilkol a storyért, amivel kontraproduktív eredményt manifesztál a csapatának😁

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt értem, hogy Fournette-t kirakjátok a medencétekből, de az mire jó, hogy ennyi gebaszt kommunikáltok/kommunikáltattok róla a beatekkel? Gondolom nem javít a megítélésén.Fast Willie
Itt is az lehet ami nálatok, hogy az öltöző esett szét morálisan. A fontos, veterán játékosok egy része már csomagol, a fiatalok morgolódnak, a defense az offense-re puffog, az offense a defense-re, van aki az állását félti, van aki a haverját akivel csapaton belül nagyon összebarátkozott, stb.

Az öltöző ilyenkor a beatwriterek mézedbödöne. Csak oda kell dugni a játékosok orra alá a mikrofont és ömlik a mormogás, lehet gyártani a tweeteket, clickbaiteket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azért ez a Fournette-ügy fáj nekem. Az utolsó pillanatig kitartottam mellette, nagyon kedvelem a játékstílusát amúgy, amikor jól játszik. AP 2.0.
Most meg kiderülnek szebbnél-szebb dolgok emberünkről, hogy mennyire ostoba és fegyelmezetlen. Teljes mértékben Marronénak a stábnak adok igazat, hogy megvonják 4nettől a fizetését (jogszerűen), és padoztatják. Az ilyen mentalitás miatt tartunk ott, ahol, sajnos.

Kicsit szopóka, mert így az értéke a béka segge alatt lesz, és amúgy sem volt magasan. Tökéletes 4. pick investment volt Coughlin részéről, azért ezeket a mentális dolgokat látni kellett volna nála. Plusz ugye az állandó sérülgetések se tesznek hozzá az értékéhez.

Amúgy ik, én akár, így utólag, egy Jamal Adamsnek, Mike Williamsnek vagy egy McCaffreynek jobban örülnék 😊 Persze utóbbi nálunk ugyanúgy I-form inside futásokat nyomna orrba szájba, abban meg Fournette jobb.

Szerkesztette: Willis
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt értem, hogy Fournette-t kirakjátok a medencétekből, de az mire jó, hogy ennyi gebaszt kommunikáltok/kommunikáltattok róla a beatekkel? Gondolom nem javít a megítélésén.
Fast Willie
Mark Long, akitől ezek az infók vannak az AP munkatársa, neki az a dolga, hogy ilyen infókat közöljön a nyilvánossággal.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Azt értem, hogy Fournette-t kirakjátok a medencétekből, de az mire jó, hogy ennyi gebaszt kommunikáltok/kommunikáltattok róla a beatekkel? Gondolom nem javít a megítélésén.

Mielőtt...tudom, hogy Bellnél és AB-nél is ugyanez folyik. LeVeonnál szerintem már átestek a ló túloldalára szintén, de ott a GM-ünk nagyon nem akarta idén máshol látni, meg azért ő is truvájkodott rendesen.

Brownnál most sem értem mi folyik, lehet, hogy a Burfict eset utóhatása😁
több mint 5 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Remélem ez azért jobb kedvre derít minden JAGS funt:

Worst to First 2019
 www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjbq4HS-9HfAhXKJ1AKHeSKCXwQzPwBegQIARAC&url=http%3A%2F%2Fwww.nfl.com%2Fnews%2Fstory%2F0ap3000001007058%2Farticle%2Fjaguars-giants-jets-head-worsttofirst-candidates-in-2019&psig=AOvVaw3GOhkDkH94ccJ61RcvcY9T&ust=1546617053762989

Csakazértis GO JAGS!!!
dr_najo
Ööööö 42 perce linkeltem be pontosan ugyanezt (megjegyezve, hogy elnézve a divíziós vetélytársakat, meg a mi pozicióinkat ez eléggé megkérdőjelezhető álláspont),
iktriad
Akkor Te nyertél. 😊
(bocsi, de én csak most bukkantam rá)
Gondoltam ez kicsit feldobja a társaságot...
Csakazértis GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ez azért jobb kedvre derít minden JAGS funt:

Worst to First 2019
 www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjbq4HS-9HfAhXKJ1AKHeSKCXwQzPwBegQIARAC&url=http%3A%2F%2Fwww.nfl.com%2Fnews%2Fstory%2F0ap3000001007058%2Farticle%2Fjaguars-giants-jets-head-worsttofirst-candidates-in-2019&psig=AOvVaw3GOhkDkH94ccJ61RcvcY9T&ust=1546617053762989

Csakazértis GO JAGS!!!
dr_najo
Ööööö 42 perce linkeltem be pontosan ugyanezt (megjegyezve, hogy elnézve a divíziós vetélytársakat, meg a mi pozicióinkat ez eléggé megkérdőjelezhető álláspont),
több mint 5 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Remélem ez azért jobb kedvre derít minden JAGS funt:

Worst to First 2019
 www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjbq4HS-9HfAhXKJ1AKHeSKCXwQzPwBegQIARAC&url=http%3A%2F%2Fwww.nfl.com%2Fnews%2Fstory%2F0ap3000001007058%2Farticle%2Fjaguars-giants-jets-head-worsttofirst-candidates-in-2019&psig=AOvVaw3GOhkDkH94ccJ61RcvcY9T&ust=1546617053762989

Csakazértis GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.bigcatcountry.com/2019/1/3/18166631/leonard-fournette-trade-rumors-jaguars-compensation
Baszki a végén tényleg örülhetünk, ha kapunk egy középső körös picket érte.iktriad
Alapból is sejthető volt, hogy nincs magasabban az értéke.
Beki
Sajnos ez igaz, A belinkelt cikk alatti kommentálók között meg van, aki csak 1. kört fogadna el érte. 😊 Hacsak nincs egy segghülye GM (mint Grigson volt anno a T_Rich csere idején), ki ad 1. kört egy legjobb esetben is max átlagos RB-ért a mai NFL-ben, amikor 3. körben (vagy 3. nap) tudsz találni ilyen futót?
iktriad
AB-re 1-1-ben mehet, ő is problémás Pittsburgben 😊
winston
Sajna a Steelersben pont megvannak RB-ben. Még Bell se kell nekik, nemhogy Fournette.
Lehet Bortles is jobb lenne, hanem kellene a futónak folyamatosan szinkrontolmácsolni, hogy merre hány méter.
Amadeus
Csak Lennynek, a többiekkel nincs ilyen gondja. Amúgy ha a nem éppen agyilag géniusz Bortlesnek kell megmondania, hogy hova kell valakinek állnia, az már önmagában kb valami olyasmi, mintha Görögország adna neked kölcsön. 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Lehet Bortles is jobb lenne, hanem kellene a futónak folyamatosan szinkrontolmácsolni, hogy merre hány méter.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 www.bigcatcountry.com/2019/1/3/18166631/leonard-fournette-trade-rumors-jaguars-compensation
Baszki a végén tényleg örülhetünk, ha kapunk egy középső körös picket érte.iktriad
Alapból is sejthető volt, hogy nincs magasabban az értéke.
Beki
Sajnos ez igaz, A belinkelt cikk alatti kommentálók között meg van, aki csak 1. kört fogadna el érte. 😊 Hacsak nincs egy segghülye GM (mint Grigson volt anno a T_Rich csere idején), ki ad 1. kört egy legjobb esetben is max átlagos RB-ért a mai NFL-ben, amikor 3. körben (vagy 3. nap) tudsz találni ilyen futót?
iktriad
AB-re 1-1-ben mehet, ő is problémás Pittsburgben 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.bigcatcountry.com/2019/1/3/18166631/leonard-fournette-trade-rumors-jaguars-compensation
Baszki a végén tényleg örülhetünk, ha kapunk egy középső körös picket érte.iktriad
Alapból is sejthető volt, hogy nincs magasabban az értéke.
Beki
Sajnos ez igaz, A belinkelt cikk alatti kommentálók között meg van, aki csak 1. kört fogadna el érte. 😊 Hacsak nincs egy segghülye GM (mint Grigson volt anno a T_Rich csere idején), ki ad 1. kört egy legjobb esetben is max átlagos RB-ért a mai NFL-ben, amikor 3. körben (vagy 3. nap) tudsz találni ilyen futót?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.bigcatcountry.com/2019/1/3/18166631/leonard-fournette-trade-rumors-jaguars-compensation
Baszki a végén tényleg örülhetünk, ha kapunk egy középső körös picket érte.iktriad
Alapból is sejthető volt, hogy nincs magasabban az értéke.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gil Brandt szerint a Jags a legesélyesebb a 8 csoport utolsóból, hogy utolsóból első legyen idén.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jagyn8mhj86i95yde4v6
Jaguars, Giants, Jets head worst-to-first candidates in 2019
Gil Brandt ranks all eight last-place teams according to their chances of going from worst to first in the 2019 season. Where do Eli Manning's Giants and Jalen Ramsey's Jaguars sit?

Elnézve, hogy a Colts hogyan építkezik, illetve nekik és a Texansnak mennyi cap space áll rendelkezésére tavasszal (szemben a mienkkel) ezzel én erősen vitatkoznék..


Na, ez ha igaz, már sokkal nagyobb probléma. Ez az igazi értékcsökkentő dolog.
kristóf17
A meetingekre későn érkezés, bealvás miatt (is) kapta anno Marronetól az egy meccses eltiltását a Bengals ellen a rookie évében. Szóval az a rész 100%, hogy igaz.
Plusz idén saját maga mondta az év vége felé, hogy nincs ideális súlyban (ezt egyesek a válaszának tartják arra, hogy a Jags megvonta/meg akarja vonni a garantált kifejezést a szerződéséből a Bills meccs után).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Na, ez ha igaz, már sokkal nagyobb probléma. Ez az igazi értékcsökkentő dolog.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, minden bántás nélkül. Békélj meg azzal, hogy Leonard jött azon a drafton. Ennél jóval rosszabb húzások is voltak már, mint, hogy heti legalább kétszer leírd ezt az összehasonlítós dolgot valamelyik jó pickkel. Kevesebb lehangolódás, ha elengeded 😊 Egyébként meg gyanítom lehetne belőle legalább/minimum egy átlagos (4-es yrd/carry átlag feletti futót kihozni egy olyan csapatban, ahol nem a futásra figyelnek leginkább, hanem mondjuk egy Luck dobálgat a levegőben. Fikció, de tavaly nem tűnt ám olyan szarnak. (Oké, 3.9 volt az a számTavaly pl. CMC nem tűnt egy 3rd down backnek. Idénre olyan coachingot kapott a csapata, hogy parádés, pedig nincs alternatívája, vagy csak nem használnak ilyet. Szóval fordulhat még itt a kocka bárhogyan. Bár ezek szerint már nem nálatok fog ez fordulni. Mindenesetre már fölös ezen enni magadat ennyit, erre akartam kilyukadni 😊
kristóf17
Igazad van, csak a QB problémáink és az akkor orrunk előtt lévő lehetőség(ek) hogy ezeket orvosoljuk miatt különösen fájdalmas a dolog. Plusz ezzel akarom azt a tévképzetet eloszlatni, miszerint a jó Coughlin se éppen az a tévedhetetlen géniusz, mint aminek itt egyesek gondolják.

Amúgy egyre durvább dolgok derülnek ki Fournetteről.
According to Long, Founette had a long history of being late to meetings, sleeping through meetings and playing on his phone. In fact, much of his rookie season he didn’t seem to know the playbook and quarterback Blake Bortles constantly had to tell him where to line up and what was going on on the play. Couple that with the talk that he kind of sandbagged rehabbing his injuries this season, which made his return take even longer.
 www.bigcatcountry.com/2019/1/3/18166631/leonard-fournette-trade-rumors-jaguars-compensation
Baszki a végén tényleg örülhetünk, ha kapunk egy középső körös picket érte.

Szerkesztette: iktriad