Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A jax kajakra el fogja tradelni Fournettet az offseasonban. iktriad
Nem lenne illogikus lépés. Az 1/4 miatt annyit keres, amennyiért Zeke féle számokat kéne hoznia, hogy megérje. Azt is megértem, hogy Coughlinék megpróbálnak a paragrafusokkal játszani, hogy ne kelljen kifizetni neki azt a sok pénzt (vagy jobb kondíciókkal lehessen elcserélni).

Az viszont bevallom nem tetszik, hogy Coughlin a nyilvánosság előtt oltja, karakter-gyilkolja a srácot. Ez övön aluli. Ha úgy járna a szája, mint Ramsey-nek, akkor meg is érteném, de Fournette csendes gyerek, csak egyszer elszállt az agya. Nem ő az egyetlen fiatal akinek eldurrant már a pályán, beleértve akár A.J. Greent is, szóval a legjobbakat is. Szóval rakják ki (cseréljék el), de csinálják normálisan. Főleg ez az FO, amelyiknek bőven van miről elszámolnia ahhoz, hogy kiálljon és a nyilvánosság előtt a saját játékosait oltsa...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
Amúgy egy feltrade a Jetssel? 1/3 + sweeten for 1/7 + Malik Jackson? 🤔
Willis
Ha lehet ne AFC csapatot erősítsünk. Ha fel kell tradelni, én inkább a 49ersszel bizniszelnék Saleh, a DC-jük (ex Jags LB edző) miatt. Mondjuk lehet, hogy akkor ebbe be kell áldozni Telvint...
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
iktriad
Amúgy egy feltrade a Jetssel? 1/3 + sweeten for 1/7 + Malik Jackson? 🤔
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ngakoue: ő is visszaesett, bár a szívem az övé, de a forced fumble-jei nekem hiányoznak. Élesebb (éhesebb) volt tavaly. Remélem, hogy visszatalál korábbi önmagához. Az amúgy a Jags legkisebb baja, hogy a 10 sack/szezonos passrushertől nem jönnek az extrák, de annyira szeretném ha újra a korábbi gamechanger figura lenne belőle. 😊
Húsrágó
Az FF-ek igen, de 29,5 sack 3 év alatt még így is nagyon tetszetős. Jó lenne az offseasonban legalább vele hosszabbítani.

Várhatóan Fournette és a játékos szakszervezete fellebbez Lenny garantált lóvéja kapcsán.
 twitter.com/RapSheet/status/1079697589040267265
Szép kis sárdobálás lehet ebből...

Jaguars to return Doug Marrone as HC.
KeyG
Ennek nem vagyok ellenére, ellenben kordinátorokat és Caldwellt ki kéne baszni. Coughlinnal.
Willis
Új OC jönni fog (csak ne DeFillipo vagy valami más Coughlin span, lásd még McAddo), Prisco bedobta az egykori Jags WR coach Todd Monken nevét, mint olyan OC, aki talán visszavezetné a támadósort 1978-ból 2019-be.
Wash szerintem marad. Hogy ez mennyire jó, azt döntse el mindenki. Szerintem ő alapjában véve jó DC, de idén érezhetően kiismerték a védelmét az NFL-ben. Szóval neki is újítani kéne, ha marad.
Btw Marrone (és Coughlin valamint Caldwell) maradása tegnapi hír.
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!

A második volt, csak az NFL-nél az egyiket TFL-nek írták. A lényeg, hogy ELIT, most már csak belátod
Wyatt
Kb annyira elit, mint Fournette volt idén.
iktriad
Miért elbukjátok az AFC-döntőt? Na látod...
Wyatt
Valami gebasz lehet, mert Sobri és Wyatt accountját is ugyanaz az ember használja. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Jaguars to return Doug Marrone as HC.
KeyG
Ennek nem vagyok ellenére, ellenben kordinátorokat és Caldwellt ki kéne baszni. Coughlinnal.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 160
Jaguars to return Doug Marrone as HC.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!

A második volt, csak az NFL-nél az egyiket TFL-nek írták. A lényeg, hogy ELIT, most már csak belátod
Wyatt
Kb annyira elit, mint Fournette volt idén.
iktriad
Miért elbukjátok az AFC-döntőt? Na látod...

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Khantól ez volt a üzleti nyelvezettel megfogalmazott "utolsó figyelmeztetés".
Bízom a stábban = kijavíthatjátok a hibáitokat, amiket idén elkövetettek. De ha nem hozzátok az eredményeket, akkor hasztalanok vagytok. És a bekezdés végén meg is nevezi, hogy pontosan kiknek kellene javulni véleménye szerint. Azután jön a legjobb mondat: i have the same trust in Tom = sorsotok össze van kötve, Téged is kib@szlak, ha nem léptek előre! Mert "it cannot repeat itself in 2019". Úriember így fogalmazza meg, hogy tele van a f@szom. 😊

Khanra amúgy is jellemző (amennyire ezt innen meg lehet ítélni), hogy kitart az alkalmazottjai mellett. Ez a biztonságérzet segíti kialakulni azt a vállalati kultúrát, amiben mernek kockáztatni a vezetők - ebből kijöhet az is, hogy nagyot gurítanak, meg az is, amit itt láttunk. De ez nem fogja megváltoztatni Khan mentalitását. Ő egy ilyen támogató - mentor felfogású vezető (a vagyona alapján elég sikeres), ilyen is fog maradni. Kiválaszt egy embert és annak az embereiben is ugyanannyira bízik. Kipróbálhatják az ötleteiket a gyakorlatban, segíti, hogy legjobb hatásfokkal tehessék ezt. És ha nem jön be, akkor sem engedi el a kezüket egyből. De nem keverendő ez össze azzal, hogy mindent elnéz nekik. Ha nem jönnek a "nagy gurítások", akkor levonja a következést, hogy rossz döntést hozott a kinevezéssel és korrigálja a hibáját.

Unja már kicsit, hogy nincs lőtávon belül a Superbowl. Tavaly Ő is elhitte, hogy idei szezon végén Atlantában az egyik legjobb páholyból nézheti majd A Meccset, ezért is írta most meg: 2019-ben újra oda kell férni vagy kiderül, hogy rosszul döntöttem akkor, amikor ezt a felsővezetést raktam össze!

Én tuti nem így döntöttem volna, de a vezetői kvalitásai Khannak milliószor jobbak mint nekem...

Fornetti: ki sírna amiatt, ha elcserélnék valahova jó áron? 2. kör Vagy 3. + 6. kör? Pont beleillik a "javítsd ki a hibádat" szemléletbe, ha elengeded és csereértékén draftolsz egy másik futót helyette, aki legalább ennyire képes. Gabbertért is sikerült kapni valamit...

Ngakoue: ő is visszaesett, bár a szívem az övé, de a forced fumble-jei nekem hiányoznak. Élesebb (éhesebb) volt tavaly. Remélem, hogy visszatalál korábbi önmagához. Az amúgy a Jags legkisebb baja, hogy a 10 sack/szezonos passrushertől nem jönnek az extrák, de annyira szeretném ha újra a korábbi gamechanger figura lenne belőle. 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt tartunk most.
 www.1010xl.com/2018/12/30/jaguars-look-stably-dysfunctional-heading-into-2019/

És Fournette garantáltjának megvonása már a Bills meccs után életbe lépett.
 twitter.com/BCBCouch/status/1079586541935177729
Ha érvényben marad, a Jags cap hit nélkül kirakhatja vagy eltradelheti sokkal könnyebben, mint ha garantált lenne a fizuja.
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/12/30/jaguars-reportedly-void-leonard-fournettes-remaining-guarantees/

"Csodásan" indul az offseason....
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jax kajakra el fogja tradelni Fournettet az offseasonban.
 twitter.com/ColePepper/status/1079567565796659202
Lehet a feltradebe be kéne venni...

Mi lenne, ha DeDe-nek lenne egy normális QB-ja?
 twitter.com/zach_goodall/status/1079564214598070273

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!
iktriad
 www.youtube.com/watch?v=yCwQgE9NUvI
Sobri Jóska
Nem, én realista vagyok.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1079469980771442688
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 075 — #NoStress
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!
iktriad
 www.youtube.com/watch?v=yCwQgE9NUvI

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!

A második volt, csak az NFL-nél az egyiket TFL-nek írták. A lényeg, hogy ELIT, most már csak belátod
Wyatt
Kb annyira elit, mint Fournette volt idén.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A második volt, csak az NFL-nél az egyiket TFL-nek írták. A lényeg, hogy ELIT, most már csak belátod

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 075 — #NoStress
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval mindhárom QB, akit Coughlin ignorált az elmúlt 2 évben az 1. körben playoffba juttatta a csapatát idén. De nem baj, majd az öreg jövőre biztosan megoldja a problémát ugyanazzal a front office-cal aki ide juttatta a Jaguars-t, ahol most van...
 twitter.com/vitostellino/status/1079498342596517888
Az a srác most játszhatna nálunk egy bizonyos bust RB helyette, de biztos Coughlin döntött jól, amikor Curtis Enis 2.0 mellett döntött.
És ha már Fournette szóba került.
 twitter.com/Call4AMedic/status/1079528114584281088
Because Jaguars I. felvonás.
 twitter.com/tealtalk/status/1079537799324422145
Because Jaguars II. felvonás.
 twitter.com/zach_goodall/status/1079500983313543169
Ramsey nagyon izgalomba jött a mai hírektől.
 twitter.com/JohnOehser/status/1079541446657695744

Legalább Marrone őszinte.
 twitter.com/JohnOehser/status/1079542056064872448
 twitter.com/JohnOehser/status/1079542649047171074
Miatta vagyok a legkevésbé mérges.

Még arra leszek kíváncsi vele mi lesz, most hogy a legnagyobb pártfogoltja még mindig a front office tagja.
 twitter.com/JohnOehser/status/1079542376782278657
De szerintem már ő se fogja megmenteni jövőre. Amúgy kösz mindent Blake. Jó srác vagy, csak kurva szar QB.

Mindig van lejjebb.
 twitter.com/tealtalk/status/1079533458840567808
Az ugye megvan, hogy az elmúlt 4 meccsen a támadósor szerzett összesen 2 TD-t 46 driveból!

De hogy legyen valmi pozitív/vicces a végére.
 twitter.com/danielrpopper/status/1079514107966119937
Yannick 29,5, Calais mióta itt van 25 sacknél jár.

Egy szó mint száz, B.Ú.É.K. kedves Jaguars szurkolótársak, "remek" évnek nézünk elébe. És sajnos egyátalán nem vagyok benne biztos, hogy nem lesz rosszabb, mint az idei borzalom volt....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, a végén Coughlin tényleg eltradeli Fournettet. 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/1079494932749053953
Űtös válasz.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1079495944750665728

Jövő évi ellenfelek - nem lesz egyszerű dolgunk, sőt...
 twitter.com/TDickman89/status/1079487770559684608

Az 1/7-es pick a mienk, ez betonbiztos. Innen kell majd feltradelni Haskinsért. A Giants előttünk van a mai vereségével, sőt a Bucs is tehát minimum 1,de inkább 2 QB needes csapat van előttünk.
iktriad
Hány helyet kéne feltrade-elni, hogy tutira miénk legyen Haskins? Meg lehet úszni, hogy ne kelljen felmenni 1/1-ig? És ezért mit kéne adni?
dioadam
Top 3. Esetleg a 49ersnél be lehet kopogtatni Malik jacksonnal meg Gipsonnal. Saleh, az ottani DC ugye egykori Jags LB edző, biztos tudná őket használni, főleg Gipsont. Az más kérdés, hogy az ő távozása mennyire gyengítené meg a hátsó alakzatot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Az 1/7-es pick a mienk, ez betonbiztos. Innen kell majd feltradelni Haskinsért. A Giants előttünk van a mai vereségével, sőt a Bucs is tehát minimum 1,de inkább 2 QB needes csapat van előttünk.
iktriad
Hány helyet kéne feltrade-elni, hogy tutira miénk legyen Haskins? Meg lehet úszni, hogy ne kelljen felmenni 1/1-ig? És ezért mit kéne adni?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No comment, hogy Caldwell ezek után is a helyén marad. Tényleg hintsük be sóval a pályánkat.
iktriad
A helyzet nem sokkal sz*rabb, mint két éve nálunk volt Indyben. Tulajdonképpen "csak" egy irányítóval van kevesebb, ami persze rohadt sok, de a Texans bizonyítja, hogy bármikor megtörténhet, hogy eltűnik ez a különbség. Még akkor is, ha HC, GM amúgy mindent megtesz, hogy ne tűnjön, de a sokadik all-int bemákolják. A QB-n kívül - roster minőség, stb. - mi a Pagano / Grigson éra végén sokkal cudarabbul álltunk, és nézd hova jutottunk 2 év alatt (akkor is, ha ma kikapunk).

Szóval most ha új GM jönne, ha a régiek maradnak, úgysincs más út, mint rendbe tenni a capet, vigyázni a meglevő tehetséges fiatalokra (itt tartani lehetőleg mindet!), és minél több további tehetséget igazolni. Ezt csak nem rontja el megint ez a stáb. A QB pick elkefélésén kívül maguk a draftok az utóbbi években egyáltalán nem rosszak. Nem reménytelen, hogy a következő is jó lesz .... ha nem is lesz meg még most az új QB. Aztán majd a következő rezsim jövő évtől majd befejezheti.

(Ki tudja, hosszú távon talán még jól is fog jönni, hogy nem idén kell új HC-t keresnetek. Ebbe a káoszba ami most van, jó jelöltet nem lenne könnyű elcsábítani, nem hiszem, hogy egy olyan jelölt akinek választási lehetősége is van, eljönne egy mozgástér és QB nélküli csapathoz, szinte garantálva a negatív szezont. Viszont egy rendbetett anyagi helyzetű, elöl húzó csapat sokkal vonzóbb lehet mondjuk jövőre. Főleg, ha azzal a pickkel az új HC kihúzhatja magának az új irányítóját.)

A másik verzió, hogy még jobban maguk alá sz*rnak, és akkor jövőre az isten se ment meg senkit az épületben. 😀
peterk2005
Luckkal én is könnyen beszélnék QB-ben. hogy nem sokkal szarabb a helyzet. Hát igenis sokkal szarabb.
 twitter.com/1010XLTyler/status/1079488813540560897
És nálunk nincs Tiváj vagy Reggie Wayne az újonc QB mellé és mivel elég gáznak tűnik az a WR FA piac, nem is nagyon lesz | (nem mintha lenne rá túl sok pénz nálunk....) | . És ami a QB opciókat illeti, nos kb a legkisebb rosszat kéne valahogy megfogni egy olyan franchsienak, amely általában 2 lábbal áll bele a szarba.

Draftok: 2013 óta a 6 első körösből 4 tűnikigencsak bust szagúnak, az 5. szintén kurvagyenge rookie éven van túl mai sack ide vagy oda (egész meccsen csaka már minden mindegy sacknél láttam Bryant egy kurvagyenge O-line ellen). A 2014-es draft classból sikerült elengedni a talán legjobb játékost(A-Rob), egy rohadt nagy needet kreálva ezzel, amit jövőre megint orvosolni kell és sikerült újraigazolni egy borzalmas és egy átlagos játékos horribilis összegekért. (Azt már csak félve teszem hozzá, hogy az amúgy szép steal Telvin játéka idén jelentősen visszaesett, Linder meg hiába a legjobb támadó falemberünk,5 év alatt még egyszer sem játszott 16 meccset...). És lassan a 3 2016-os nagy találattal is el kell kezdeni hosszabbítani.

És mióta Coughlin a góré, a draftjaink még rosszabbak Hozott egy Westbrookot, idén meg Harrison meg a 2 7. körös jónak tűnik. Ezzel szemben alaposan mellélőtt az első körössel, a 2 nagyon magas pass rusher pickjének (Smoot, Bryan) meg van össz-viszz 1 sackje. Amit ma szerzett a garbage timeban Bryan.... És akkor még Cam Robinsoról meg az ő nem kevés kérdőjeles eddigi produktumáról még nem is beszéltem.

És jövőre lesz új QB (ezt több forrás is megerősítette, miszerint a Jags akar egy veteránt meg egy korai QB picket korai pick= értsd Top 10-es, Hogy milyen lesz mindkettő, az már más kérdés...), szóval ha Marronet ki is basszák esetleg TC-ékkel együtt, az új stáb ajándékba megkapja ezt az 1. köröst jövő tavaszról, búcsúajándéknak

Amúgy minden fasza nálunk.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
No comment, hogy Caldwell ezek után is a helyén marad. Tényleg hintsük be sóval a pályánkat.
iktriad
A helyzet nem sokkal sz*rabb, mint két éve nálunk volt Indyben. Tulajdonképpen "csak" egy irányítóval van kevesebb, ami persze rohadt sok, de a Texans bizonyítja, hogy bármikor megtörténhet, hogy eltűnik ez a különbség. Még akkor is, ha HC, GM amúgy mindent megtesz, hogy ne tűnjön, de a sokadik all-int bemákolják. A QB-n kívül - roster minőség, stb. - mi a Pagano / Grigson éra végén sokkal cudarabbul álltunk, és nézd hova jutottunk 2 év alatt (akkor is, ha ma kikapunk).

Szóval most ha új GM jönne, ha a régiek maradnak, úgysincs más út, mint rendbe tenni a capet, vigyázni a meglevő tehetséges fiatalokra (itt tartani lehetőleg mindet!), és minél több további tehetséget igazolni. Ezt csak nem rontja el megint ez a stáb. A QB pick elkefélésén kívül maguk a draftok az utóbbi években egyáltalán nem rosszak. Nem reménytelen, hogy a következő is jó lesz .... ha nem is lesz meg még most az új QB. Aztán majd a következő rezsim jövő évtől majd befejezheti.

(Ki tudja, hosszú távon talán még jól is fog jönni, hogy nem idén kell új HC-t keresnetek. Ebbe a káoszba ami most van, jó jelöltet nem lenne könnyű elcsábítani, nem hiszem, hogy egy olyan jelölt akinek választási lehetősége is van, eljönne egy mozgástér és QB nélküli csapathoz, szinte garantálva a negatív szezont. Viszont egy rendbetett anyagi helyzetű, elöl húzó csapat sokkal vonzóbb lehet mondjuk jövőre. Főleg, ha azzal a pickkel az új HC kihúzhatja magának az új irányítóját.)

A másik verzió, hogy még jobban maguk alá sz*rnak, és akkor jövőre az isten se ment meg senkit az épületben. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Nincs nagyon ideje azoknak, akik maradnak, mert már most is lenne indok kirúgni mindenkit, csak Khan nem fogja ezt a szerintem szükségszerű lépést meghozni.

De mivel ez a Jags kinézem, hogy mondjuk jön Flacco és DeFillipo OC-nek. Brrrr mindkettőre.
iktriad
Pont attól tartok, hogy az idő hiánya miatt beleugranak valami drága de sz@r megoldásba (szabadügynökpiac) vagy draftolnak egy irányítót, akitől várják a csodát (ami nem érkezik meg).
Ráadásul ha a fal ugyanilyen gyenge lesz jövőre is, akkor hozhatunk akárkit ide, nem fog tudni jól teljesíteni...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 1/7-es pick a mienk, ez betonbiztos. Innen kell majd feltradelni Haskinsért. A Giants előttünk van a mai vereségével, sőt a Bucs is tehát minimum 1,de inkább 2 QB needes csapat van előttünk.

Ha már Giants - ha Top 5-ben futót draftolsz, az játsszon valahogy így.
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1079469004241031168
Ne úgy, mint a mi Curtis Enis 2.0-ánk. kedves Tom....

Blake (feltehetőleg) utolsó playe, mint jags játékos a pick volt. Ennél szimbolikusabb nem is lehetne a karrierje nálunk.

Ja, és ideje megváltoztatni a logónkat erre.

Mert ha valaki úgy is GM maradhat, hogy elbasz egy egész draft classt, úgy hogy ő választ először vagy másodjára minden körben továbbá bebustol három Top 3-as picket, és a vezetőedző választása egy katasztrófa, tetejébe (állítólag) lebeszéli Watsonról TC-t Bortles javára és elősegíti ezzel a Fournette draftot és MÉG ÍGY IS továbbra is a helyén maradhat, akkor nincs SEMMI reményem arra, hogy jobbra fordulnak nálunk a dolgok jövőre.

Mindenki készüljön fel a legrosszabbra 2019-el kapcsolatban. Remélem nemsokára jön még Coughlin spanja, DeFillippo is OC-nek, csak hogy feltegyünk a foshabot a szartortára.

Én mentem hányni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel a meccsel kínozni lehetett volna. Legalább Bortles mindent megtett, hogy kitegyük az első adandó alkalommal....Az a 6 first down, 3 negyed után 3 súlyos, mint az, hogy a 3 pont onnan volt, hogy a Texans 10 yardosérül indult egy driveunk...

A 5 sack szép volt. Calais az első Jags playa, akinek összejött a 10 sack egymás után kétszer. Ja és Wyatt Bryannek összejött végre az első sack. A liga legszarabb fala ellen. Huhu!

Szerintetek meg lehet oldani a következő szezon kezdetére a QB kérdést?
Mert nekem úgy tűnik, hogy érdemes lehet még 1 évet várni, mert most nincs jó lehetőség (gyenge a draftosztály, szabadügynökre meg nincs pénz).
Nem szeretném, ha a kapkodás miatt olyan irányító jönne, aki nem megoldás.
Addig meg lehetne erősíteni a támadófalat, szerezni Tight endet meg kicsit rendberakni a fizetési sapkát 😀 😀
dioadam
Nincs nagyon ideje azoknak, akik maradnak, mert már most is lenne indok kirúgni mindenkit, csak Khan nem fogja ezt a szerintem szükségszerű lépést meghozni.

De mivel ez a Jags kinézem, hogy mondjuk jön Flacco és DeFillipo OC-nek. Brrrr mindkettőre.

Willis
No comment, hogy Caldwell ezek után is a helyén marad. Tényleg hintsük be sóval a pályánkat.
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Szerintetek meg lehet oldani a következő szezon kezdetére a QB kérdést?
Mert nekem úgy tűnik, hogy érdemes lehet még 1 évet várni, mert most nincs jó lehetőség (gyenge a draftosztály, szabadügynökre meg nincs pénz).
Nem szeretném, ha a kapkodás miatt olyan irányító jönne, aki nem megoldás.
Addig meg lehetne erősíteni a támadófalat, szerezni Tight endet meg kicsit rendberakni a fizetési sapkát 😀 😀