Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone marad a HC jövőre is.
 twitter.com/RapSheet/status/1076846848168640512
Akkor Coughlin is marad. Championship.

Doug nem mondta meg, hogy Blake vagy Cody kezd jövő héten, de szerintem az előbbi, mert a 2. Kessler ültetés egyértelműen a teljesítmény miatt volt.

A mai W-vel 1/9-re mentünk le jövő évi draft pozicióban.

Az QB szempontból problémás, főleg, hogy a Giants (és a Bucs) is elénk került. Mellesleg így jó sansz van arra, hogy úgy végezzünk, mint a tükörszezon (playoff év után nagy elvárások, borzasztó offseason, sérülések és teljes összeomlás, csak akkor volt QB-nk Garrard miatt) 2008-ban (5-11-el),.
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
A szokásos nézhetetlen fos volt, de legalább nyertünk. Rashad Greenenek két elkapása, de csak egy fumble-je volt, szóval van mit ünnepelni.

több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
komolyan Lamar Jackson után megy a sírás? Egy néger Tebow, csak nem imádkozik.
Amadeus
Jobb, mint ami most a poszton van nálunk, szóval igen. Plusz TC az "erős futójáték, play action, masszív D kombóval" akar állítólag nyerni, arra meg ő ideális lenne. Az megint más kérdés, hogy ez meddig fent tartható.
iktriad
Ráadásul a drafton elérhető volt még, amikor a Jags húzott. Még csak feltrade-elni se kellett volna érte...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ma Yeldon nem játszik. Ne keressünk logikát miért.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1076878342316527617
Eddig egyik se nagyon vált be...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1076880328541782017
komolyan Lamar Jackson után megy a sírás? Egy néger Tebow, csak nem imádkozik.
Amadeus
Jobb, mint ami most a poszton van nálunk, szóval igen. Plusz TC az "erős futójáték, play action, masszív D kombóval" akar állítólag nyerni, arra meg ő ideális lenne. Az megint más kérdés, hogy ez meddig fent tartható.
iktriad
Én nem tudom, hogy RG3, Tebow és Kaepernick besülése után még hány példa kell, hogy elfogadják az emberek azt, hogy az NFL-ben nem lehet hosszabb távon sikereket elérni, ha nem tud passzolni az irányítód. Newton is szépen elsüllyedt a középszerben. Ez a LJ is, rakd mellé Bakert, ég és föld.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma Yeldon nem játszik. Ne keressünk logikát miért.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1076878342316527617
Eddig egyik se nagyon vált be...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1076880328541782017
komolyan Lamar Jackson után megy a sírás? Egy néger Tebow, csak nem imádkozik.
Amadeus
Jobb, mint ami most a poszton van nálunk, szóval igen. Plusz TC az "erős futójáték, play action, masszív D kombóval" akar állítólag nyerni, arra meg ő ideális lenne. Az megint más kérdés, hogy ez meddig fent tartható.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
komolyan Lamar Jackson után megy a sírás? Egy néger Tebow, csak nem imádkozik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
majd leigazoljátok flakont.

gedam
Meg a nagy túrót. Flakon majdnem olyan statokat hoz mostanság, mint Bortles, de még drágábban. Nein danke. | Tehát mivel ez egy elbaszott franchise, Coughlin ha marad, megpróbálja majd idehozni. |
több mint 5 éve
gedam 5 805
Köszi Coughlin.
 twitter.com/zach_goodall/status/1076710580088684547
 twitter.com/MadeByTim/status/1076681517026476032
Hát ja.
 www.youtube.com/watch?v=laM2_m-2HGw
iktriad
majd leigazoljátok flakont.

egyébként annyira főisis focit játszik, hogy hárbón kívül csak pár lamar fan hitt abban, hogy ez működhet.
az mondjuk szembeötlő, hogy meccsrő-meccsre jobban dobál, tehát még ott is bőven van fejlődési lehetőség, csak dolgozni kell vele. sokat számít, hogy még csak 21.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Coughlin.
 twitter.com/zach_goodall/status/1076710580088684547
 twitter.com/MadeByTim/status/1076681517026476032
Hát ja.
 www.youtube.com/watch?v=laM2_m-2HGw
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 twitter.com/NoahxThomas/status/1076519729559494657

Parnell is ment IR-re, lehet ő se látjuk már többet játszani Jags mezben.

Ketten jöttek fel a practice squadból: a CB Breon Borders (aki eddig egyszer lépett NFL meccsen pályára, pont a Jags ellen a Bills színeiben januárban a playoff meccsen) és az OL Brandon Thomas, aki eddig még nem került pálíyára az NFL-ben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chark, Lambo és Parnell ezen a héten sem játszik.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi is szerettük volna megszerezni Pharaoh Coopert, de a Cardinals még előbb van a claim listán.
 twitter.com/FieldYates/status/1075734446500970498
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes fejlemény, hogy Marroen azt mondta, nagy az esélye, hogy Donald Payne jön majd vissza IR-ről a héten, mint második lehetséges IR-ről visszatérő játékos, nem pedig ASJ. Ez nem túl jó jel Seferian-Jenkinsnek a kereten maradásra nézve 2019-ben... Sajnos ha a produktumát elnézzünk, nem lenne nagy veszteség, ha ő is menne, de ha megnézzük a többi rosteren lévő TE-t, már érdekesebb a kép.
Jelenleg 52-en vannak kereten Harrison IR-je miatt, ezért nem kell kirakni senkit, hogy Paynet aktiváljuk. Ronnie ma azt mondta nincs nagyobb baja a lábának, nem kell hosszabb időt majd kihagynia.

Chark, Lambo, Parnell és Jarred Wilson nem edzett ma.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2. SZERINTEM a Dareus cutnak több értelme lenne, mert egy run stufferről van szó, aki pass rushban kb. nulla (idén összesen 10 nyomás a hurryket is beleszámítva). Egyrészt sematikusan egy ilyen 4-3 defense-ben a run stuffer nem is kiemelt poszt a 4-es front miatt, másrészt egy ilyen szerepet pl. egy Jonathan Hankins féle játékos negyed annyiért meg tud oldani. A Coltsban (hasonló front séma) pl. Al Woods 2 millióért megoldja úgy ,hogy a Colts run D jobb is idén, mint a Jags run D. Szóval ez nálam nem kötelező, de logikusabb lépés lenne, mint helyette 3 másik játékostól megszabadulni.

peterk2005
Dareus azért tűnik egydimenziós run stuffernek, mert annak használják. Jim Schwartz keze alatt 10 sackes játékos volt és a manus 28 éves, szal még van benne bőven kakaó.

A Foles-os témához: Foles jó, ha van előtte OL. Itt annyira az meg nincs.
empty taxi
A jó fal 40%-a megvan Linderrel meg Norwellel. 😊 Az érdekes kérdés lesz, hogy mit csinálunk a jobb oldallal, mert se Cann, se Parrnell nem valószínű, hogy visszajön. Meg hogy tud-e Cam Robinson szintet lépni LT-ben.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
2. SZERINTEM a Dareus cutnak több értelme lenne, mert egy run stufferről van szó, aki pass rushban kb. nulla (idén összesen 10 nyomás a hurryket is beleszámítva). Egyrészt sematikusan egy ilyen 4-3 defense-ben a run stuffer nem is kiemelt poszt a 4-es front miatt, másrészt egy ilyen szerepet pl. egy Jonathan Hankins féle játékos negyed annyiért meg tud oldani. A Coltsban (hasonló front séma) pl. Al Woods 2 millióért megoldja úgy ,hogy a Colts run D jobb is idén, mint a Jags run D. Szóval ez nálam nem kötelező, de logikusabb lépés lenne, mint helyette 3 másik játékostól megszabadulni.

peterk2005
Dareus azért tűnik egydimenziós run stuffernek, mert annak használják. Jim Schwartz keze alatt 10 sackes játékos volt és a manus 28 éves, szal még van benne bőven kakaó.

A Foles-os témához: Foles jó, ha van előtte OL. Itt annyira az meg nincs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várható volt, Ramsey az egyetlen Pro Bowlerünk
 twitter.com/Jaguars/status/1075193999579787264
(Szvsz, ha sok lesz a lemondás Calais csatlakozhat hozzá).

Jalen az első Jaguars védő, akit egymás után több Pro Bowlra is elhívtak Marcus Stroud (2003-05!!!) óta

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seahawks elvitte a RB Bo Scarborought, a Packers meg Allen Lazardot a practice squadból. Mind a kettőről szó volt, hogy fel kéne hozni a héten, hogy megnézzük mit tudnak, főleg Lazard. akit pl. (már hetek óta) meg lehetett volna nézni, szembe mondjuk Greenenel, akinek semmi jövője nincs már a csapatnál.

Jött helyettük az a Dimitri Flowers (FB), aki idén 1 teljes napig volt már a Jagnél októberben, valamint a WR Jordan Veasy, aki eddig a Titansél fordult meg, és a Cal-re járt.
Tegnap jött még az a Christian Kuntz, aki a Duqusnen 3-szoros All-American LB volt, és 2016-ban még Buch Buchanon Award(év FCS védője) finalista is volt. A hivatalos oldalon LB-ként van feltüntetve, de sok helyen LS-ként utalnak rá.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ronnie Harrison -> IR.

"Halló Barry Church? itt Tom Coughlin, Van valami programod a következő 2 vasárnapra? Ha nincs, szeretnéd, hogy legyen?"

Viccet félretéve valószínólég majd Jarred Wilson meg Cody Davis oldja meg a posztot, mint tegnap.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles idegenben verte a Ramset a Phillyvel. Egy jó offensive stábbal Foles szerintem bőven használható QB. Elérhető lesz az idény végén, mert kizárt, hogy a Philly megtartsa 20 millióért, nem fér nekik bele, ha nem akarnak egy csomó fontos embert elengedni.

Ideális bridge QB lehetne, mert borderline jó kezdő matéria. Nem csak Bortlesnél jobb, de annál is, amit REMÉLT a csapat Bortlestől. Bármikor beállítható cserepadról is, és a személyisége is olyan, hogy nem egy primadonna. Ha eljön az ideje hátralép és segíti a fiatal QB-t.

Csak, hát bele fog kerülni kb. 18-20 millióba.
peterk2005
Szavakba foglaltad a titkos vágyamat.
Én már jó ideje Foles idehozataláért drukkolok, csak nem akartam elkiabálni.
Nem primadonna, de amit tud, azt az esetek nagyrészében üzembiztosan hozza.
Bár a drop az drop, akárki dobja, és dropokban túl eredményesek voltunk idén.
Ha nincsenek, akkor sima PO lett volna Bortlessel is.
Sobri Jóska
Tetszik az ötlet, csak túl logikus lenne, tehát a Jags sanszosan nem ezen az úton mozog majd. Egy olyan "'okos" franchise mint a Jags inkább tradel majd Flaccoért vagy Coughlin megpróbálja idehozni Elit...(mindkettő borzalmas ötlet szvsz).


Mellé még ha minden igaz Haskins tegnap azt sugallta, hogy marad még egy évet az Ohio Staten, szóval lehet a Jags által legjobban figyelt QB marad még egy évet az egyetemen.
 twitter.com/TheJCCornell/status/1074501446689804288
És Justin Herbertnek is ezt kéne tennie, ahogy idén játszott...
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/justin-herbert-nfl-draft-profile-2019/
Szinte mindig ez van, amikor szarok vagyunk és QB-t vinnénk, mindig trágya az irányító class a drafton(2003, 2014). Vagy ha nem, akkor meg ordas nagyot mellé lövünk(2011). A Colts kapja be, hogy amikor szarok, mindig az ölükbe hullik egy "generációként egyszer van ilyen" QB 1/1-en.

Amúgy jó esély van rá, hogy a Coughlin által az elmúlt 2 drafton ignorált QB-k közül 3 is beviszi a csapatát idén a playoffba(Watson, Mahomes, Lamar jackson). Nekünk meg itt marad Leonard "generációs RB, 3,4 yard/carry átlaggal" Fournette, meg Taven "az összekukázott UDFA rookie LB Nick DeLucanak előbb lett sackje, mint neki" Bryan. Egy zseni az öreg. És 100%, hogy bár mindenki más ki lesz baszva (lehet még Marrone is), ő nem ennek örömére. Mert megérdemeljük.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 075 — #NoStress
Foles idegenben verte a Ramset a Phillyvel. Egy jó offensive stábbal Foles szerintem bőven használható QB. Elérhető lesz az idény végén, mert kizárt, hogy a Philly megtartsa 20 millióért, nem fér nekik bele, ha nem akarnak egy csomó fontos embert elengedni.

Ideális bridge QB lehetne, mert borderline jó kezdő matéria. Nem csak Bortlesnél jobb, de annál is, amit REMÉLT a csapat Bortlestől. Bármikor beállítható cserepadról is, és a személyisége is olyan, hogy nem egy primadonna. Ha eljön az ideje hátralép és segíti a fiatal QB-t.

Csak, hát bele fog kerülni kb. 18-20 millióba.
peterk2005
Szavakba foglaltad a titkos vágyamat.
Én már jó ideje Foles idehozataláért drukkolok, csak nem akartam elkiabálni.
Nem primadonna, de amit tud, azt az esetek nagyrészében üzembiztosan hozza.
Bár a drop az drop, akárki dobja, és dropokban túl eredményesek voltunk idén.
Ha nincsenek, akkor sima PO lett volna Bortlessel is.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Foles idegenben verte a Ramset a Phillyvel. Egy jó offensive stábbal Foles szerintem bőven használható QB. Elérhető lesz az idény végén, mert kizárt, hogy a Philly megtartsa 20 millióért, nem fér nekik bele, ha nem akarnak egy csomó fontos embert elengedni.

Ideális bridge QB lehetne, mert borderline jó kezdő matéria. Nem csak Bortlesnél jobb, de annál is, amit REMÉLT a csapat Bortlestől. Bármikor beállítható cserepadról is, és a személyisége is olyan, hogy nem egy primadonna. Ha eljön az ideje hátralép és segíti a fiatal QB-t.

Csak, hát bele fog kerülni kb. 18-20 millióba.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nézem az nfl.com-os leírást, abból nekem nem derült ki, hogyan jött össze TD. Azt látom, hogy az extra pontot berúgta a fickó, de se a támadóknál, se a védőknél, se a visszahordóknál nincs TD. Más oldalon nézve viszont puntreturn TD azért akadt egy. Egyre kevésbé szeretem ezt az új összefoglalót, amit az nfl.com csinál...
Húsrágó
Itt van DeDe szép punt return TD-je.
 twitter.com/Jaguars/status/1074384919810301952
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Nézem az nfl.com-os leírást, abból nekem nem derült ki, hogyan jött össze TD. Azt látom, hogy az extra pontot berúgta a fickó, de se a támadóknál, se a védőknél, se a visszahordóknál nincs TD. Más oldalon nézve viszont puntreturn TD azért akadt egy. Egyre kevésbé szeretem ezt az új összefoglalót, amit az nfl.com csinál...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Colts drukkerek. Mindig Tolsztoji terjedelemben válaszolnak mindenre. kivéve Stezt, aki meg tőmondatokban.
iktriad
MI egyet írunk, de hosszan, Stez napi 20-at is, de abból 19-nek semmi értelme 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A salary cap pokol elmarad - Szakértői verzió csak hogy peterk2005 is nyugodjon le | a picsába | tőle. 😊
 www.bigcatcountry.com/2018/12/14/18141416/jaguars-salary-cap-issues-are-greatly-exaggerated
iktriad
1. Ennek a cikknek a szerzője TÖBB cutot jósol be, mint amennyit pár posttal korábban jósoltam. 😀 😀 A nevek egyébként pontosan ugyanazok.
2. SZERINTEM a Dareus cutnak több értelme lenne, mert egy run stufferről van szó, aki pass rushban kb. nulla (idén összesen 10 nyomás a hurryket is beleszámítva). Egyrészt sematikusan egy ilyen 4-3 defense-ben a run stuffer nem is kiemelt poszt a 4-es front miatt, másrészt egy ilyen szerepet pl. egy Jonathan Hankins féle játékos negyed annyiért meg tud oldani. A Coltsban (hasonló front séma) pl. Al Woods 2 millióért megoldja úgy ,hogy a Colts run D jobb is idén, mint a Jags run D. Szóval ez nálam nem kötelező, de logikusabb lépés lenne, mint helyette 3 másik játékostól megszabadulni.
3. Számoljunk cikkíró szerint. Ha MIND a 8 játékost elküldi a csapat, akiket a cikkíró felsorolt, akkor lesz 38.5-millió, szintén a cikkíró szerint. Számoljunk gyorsan: ebből a 38 millióból kell(ene) kb. 10 millió a draftra (top5-ben kb. ennyi a draft), meg kell tartani 5-8 milliót az idényre. Azaz körülbelül 20-23 milliónál tartunk. Ebből a 20-23 millióból kéne hosszabbítani vagy Jack-el, vagy Ngakogue-vel, mert 2020-ban mindkettő FA lesz és elveszíti a csapat legalább az egyiket (mert csak egy játékost lehet tagelni). És a maradékból - mennyi is lesz az? 10? 15? - kellene pótolni 8-10 kezdőt. Olyan kezdőt, amilyent, de kezdőt (a kivágottak között volt 6, plusz a lejárók között néhány, pl. Moncrief). Plusz még pótolni ugyanennyi cserét is. Ez szerintem nem "picit szoros, de ügyesen simán gurulunk tovább" szitu, ez nehéz helyzet. Ha akarod, ne hívd cap hellnek, nem a titulus a lényeg.
4. Szóval _szerintem_ a cikkíró csak addig jutott, hogy fejben kreált 38 millió cap space-t, aztán letette a tollat, hogy kész. Nem kész, mert költségek is lesznek. Hogy mennyi, az fent kb. megbecsülhető, de tudok mondani létező példát is. Ballard az utóbbi két évben kb. 40 játékost cserélt le, és úgy is elköltött kb. 40-40 milliót CSAK az FA piacon, hogy teljesen bezárta a pénztárcát, és csak ilyen Al Woods féléket igazolt 1-2 millióért. Ha itt nem is kell 20-at évente lecserélni, de ha a 8 felsoroltakat, és a lejáró szerződésűeket összeszámolod, nincs olyan messze a szám a 20-tól...

(Nem az idegeidet akarom borzolni ezekkel, hanem tájékoztatni szeretnék. Az utóbbi években belefolytam egy GM menedzser játékba, és a cap menedzsment lett a "mániám" offseasonban. Elolvastam mindent a témáról ami elérhető, trendektől, GM-ek gyakorlatáig (ki mit hogyan szeret intézni), stb. És persze a szabályokról, elköltött összegekről, mennyibe kerül egy rebuld induló fázisban, befejező fázísban, mennyi egy "all in", atb. Előre modellezem a csapatok offseason aktivitását, aztán összehasonlítom a modellt a történésekkel .... azért, hogy tanuljak. 😊
Persze nem modellezek minden csapatot, mert a Jets féle 100+ millás cap space-ű, vagy a Rams féle, szintén - tavaly még - óriási mozgástérrel rendelkezőket lehetetlen modellezni, akkora a mozgástér. Nem érdemes rászánni az időt. De a szorosabb, vagy érdekesebb cap helyzeteket igen. Jags, Philly, Denver, Vikings, Dallas, stb. Szóval nem kötekedni jöttem, hanem ahogy mindig is, próbálok informatív lenni. Nyilván nem vagyok az orákulum, nyilván tévedhetek, de elég sok időt szántam a dologra ahhoz, hogy a véleményemet megalapozottnak érezzem. Ha idegesít szólj, és abbahagyom. Nem azért, mert problémát látnék abban, ha leírom a véleményemet, de az a helyzet, hogy amikor ide írok, akkor elsősorban Neked írok, mint a hazai fő-fő Jags drukkernek. Ha téged nem érdekel vagy zavar, akkor fölösleges körmölnöm. 😊 )
peterk2005
Colts drukkerek. Mindig Tolsztoji terjedelemben válaszolnak mindenre. kivéve Stezt, aki meg tőmondatokban.