Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Go Jags...
 twitter.com/1010XLTyler/status/1079421545523617799
 twitter.com/AlfieBCC/status/1079430598572298241

Egy kis összehasonlítás:

Fournette vs Ryan Mathews
Mathews:
26 meccs /380 futás/1,769 yards/13 TD/4.6 YPA - 72 elkapás /600 yard /0 TD

Fournette:
21 meccs/401 futás /1,479 yards/14 TD/3.7 YPA - 58 elkapás /487 yard /2 TD

GULP


Rapapa és az ESPN-esek szerint továbbra is úgy tűnik, hogy Marrone biztonságban van. A Jags ügyekben "mindig pontos" LaCanfora szerint viszont nagy változások jönnek. Valaki a következő napokban nagyot fog tévedni.


Viszont Caldwell helyére van egy jelentkező.
 twitter.com/BCBCouch/status/1079427423693950976
Abrams jelenleg a Giantsnél GM asszisztens. Felőlem bárki lehet, csak NE Lil' Polian.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várható volt, ma Fournette pihen és a Yeldon, Dave Williams, Hyde trió viszi a prímet RB-ben.
 twitter.com/Jaguars/status/1079414309208285184

Azzal, hogy Fournette ma inaktív az idei szezonját így fejezi be. 133 futás, 439 yard (3,3-as átlag) 5 TD. Curtis Enis 2.0.

A Jagsnek egyébként még mindig nincs idén 100 yardos futója. Ami elég gáz egy amúgy futás központúnak épített offensetől. De legalább a passzjáték kompenzálja mindezt. Oh wait...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen meh. Mert kepes szenzacios dolgokra, kozben meg kap vagy 30, drive-megallito sacket, mert ket hetig dajkalgatja a labdat, es/vagy bevarja a hitet akkor is, amikor mar reg szabadulnia kellene tole

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watson meg elég meh kategóriás még mindig.
Wyatt
Tényleg meh...
 www.youtube.com/watch?v=GCd0SXOTeXA


Lambo és Josh Wells -> IR a LB Martrell Spaight elküldve.

Helyettük jöttek az 53-ba Donald Payne vissza IR-ről, a nemrég igazolt HB Dimitri Flowers és TANNER KIBASZOTT LEE a practice aquadból. Lee lehet a csere QB, ha Kessler sérült válla továbbra is rakoncátlankodik vasárnapig.

Bouye nem játszik, Hyde és Hayden játéla kérdéses, Fournette játéka kétséges.

Corey Robinson (ki?) kezd RT-ben és Omameh kezd LG-ben.

Bocsi Titans és Colts fanok, de ebből kurva nagy Jags zakó néz ki.
iktriad
A felsoroltakból igazán a CB-k fájnak leginkább,.. Nem bunkóságból, de eddig sem az O-tól tartott mindenki. Azért jó lenne látni egy Colts féle W6-0 -át, bánom is én, ha nem az offense fog tündökölni. De ha az nem jön össze, egyet azért nagyon szeretnék: segítsétek Watsont a bűvös 63-as elérésében (ha netán meg lesz a 68, az se baj, de nem vagyok telhetetlen, lesz még az idényben ellenfél 😀)
ZsotyA
CB-knél én Meeksben -aki Boyue helyén lesz- nagyon bízom, Hayden meg szerintem játszik. És olyan sok sack Watsonon nem lesz. Csak Calais meg Yannick azok, akik igazán veszélyesek rá, de ők általában 1-1 sacket szoktak hozni meccsenként. Az odavágón 1 sackünk volt rajta, azt is a már Los Angelesben lévő Fowler szerezte.
több mint 5 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Lambo és Josh Wells -> IR a LB Martrell Spaight elküldve.

Helyettük jöttek az 53-ba Donald Payne vissza IR-ről, a nemrég igazolt HB Dimitri Flowers és TANNER KIBASZOTT LEE a practice aquadból. Lee lehet a csere QB, ha Kessler sérült válla továbbra is rakoncátlankodik vasárnapig.

Bouye nem játszik, Hyde és Hayden játéla kérdéses, Fournette játéka kétséges.

Corey Robinson (ki?) kezd RT-ben és Omameh kezd LG-ben.

Bocsi Titans és Colts fanok, de ebből kurva nagy Jags zakó néz ki.
iktriad
A felsoroltakból igazán a CB-k fájnak leginkább,.. Nem bunkóságból, de eddig sem az O-tól tartott mindenki. Azért jó lenne látni egy Colts féle W6-0 -át, bánom is én, ha nem az offense fog tündökölni. De ha az nem jön össze, egyet azért nagyon szeretnék: segítsétek Watsont a bűvös 63-as elérésében (ha netán meg lesz a 68, az se baj, de nem vagyok telhetetlen, lesz még az idényben ellenfél 😀)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lambo és Josh Wells -> IR a LB Martrell Spaight elküldve.

Helyettük jöttek az 53-ba Donald Payne vissza IR-ről, a nemrég igazolt HB Dimitri Flowers és TANNER KIBASZOTT LEE a practice aquadból. Lee lehet a csere QB, ha Kessler sérült válla továbbra is rakoncátlankodik vasárnapig.

Bouye nem játszik, Hyde és Hayden játéla kérdéses, Fournette játéka kétséges.

Corey Robinson (ki?) kezd RT-ben és Omameh kezd LG-ben.

Bocsi Titans és Colts fanok, de ebből kurva nagy Jags zakó néz ki.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"gyorsabb, mint Watt, robbanékonyabb, mint Donald és majdnem olyan agilis, mint ők"
iktriad
Az ilyen résztulajdonságok szerinti összevetésekről mind az jut eszembe, hogy:
Jobban sakkozom, mint Tyson és jobban boxolok, mint Lékó Péter.
Sobri Jóska
Mondjuk nem árt, ha valamiben hasonlító embereknél a fő dolgoknál hasonlítasz össze valamit, de így legalább semmi értelme nincs a hozzászólásnak, szal ez is valami 😀

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 075 — #NoStress
"gyorsabb, mint Watt, robbanékonyabb, mint Donald és majdnem olyan agilis, mint ők"
iktriad
Az ilyen résztulajdonságok szerinti összevetésekről mind az jut eszembe, hogy:
Jobban sakkozom, mint Tyson és jobban boxolok, mint Lékó Péter.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennek a Bryan gyereknek mondjuk tényleg kurva gyors és dinamikus az első lépése. Csak bullrushon kívül semmi mást nem tud csinálni, azzal meg az NFL falemberek ellen nem sokra lehet menni, ha valaki nem olyan őserő, mint Donald. Tarell Basham-re emlékeztet egy kicsit (aki Ballard eddigi kb. egyetlen bustja eddig). Hozzátéve, hogy Basham edge-nek lett draftolva, Bryan meg 3 tech (ugye?), ahol azért nem karrier killer ha valakinek nincs teljes passrush arzenálja.
peterk2005
Igen 3T, és erre végre Wash is rájött. A szezon első felében strongside end volt Calais mögött, borzalmas produktummal. Azóta DT-ben már nem annyira siralmas, de még így is messze van a jótól(a PFF-nél meg átlag feletti szezon érdemjegye van jelenleg - csak tudnám mire kapta). de ezen a poszton már hozott legalább 2 TFL-t.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennek a Bryan gyereknek mondjuk tényleg kurva gyors és dinamikus az első lépése. Csak bullrushon kívül semmi mást nem tud csinálni, azzal meg az NFL falemberek ellen nem sokra lehet menni, ha valaki nem olyan őserő, mint Donald. Tarell Basham-re emlékeztet egy kicsit (aki Ballard eddigi kb. egyetlen bustja eddig). Hozzátéve, hogy Basham edge-nek lett draftolva, Bryan meg 3 tech (ugye?), ahol azért nem karrier killer ha valakinek nincs teljes passrush arzenálja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 160
Meg szerencse, hogy nem te vagy az edzo/gm 😊 elmondom, hogy nem 5-6 meccsbol all egy karrier altalaban. Persze LEmarnak lehet, hogy annyi lesz, ha nem tanitjak meg passzolni

Amiket irtam, azok tenyek, ahogyan az is, hogy o veluk szemben nem kesz jatekoskent erkezett a ligaba, ettol fuggetlenul tok jo ertekeket kap mondjuk.
Wyatt
Tud passzolni, majd a NE ellen legkésőbb jövőre bizonyítja. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy itt Mahomes az lenne, ami a Chiefsben lett. Watson meg elég meh kategóriás még mindig. De LJ-t én nem bánnám, aztán majd legfeljebb egy-két év múlva rám cáfol. Bryanre meg szintén akkor térjünk vissza^^
Wyatt
De Mahomes (vagy Watson) így is sokkal jobb lenne, mint ami itt van most a posztjukon, mindezt jóval olcsóbban megtéve, mint a régi-új kezdő QB-nk teszi jelenleg...

És a te érdeked is, hogy Bryan ne legyen bust, mert különben évekig ezzel foglak cikizni. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy itt Mahomes az lenne, ami a Chiefsben lett. Watson meg elég meh kategóriás még mindig. De LJ-t én nem bánnám, aztán majd legfeljebb egy-két év múlva rám cáfol. Bryanre meg szintén akkor térjünk vissza^^

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ettol fuggetlenul tok jo ertekeket kap mondjuk.
Wyatt
Újabb indok, amiért a PFF-s érdemjegyeket (főleg falembereknél) komoly fenntartásokkal kell kezelni. 😊 15 meccsen jegyez össz-vissz 2 TFL-t, sackje nincs, pedig most már az ideális posztján játszik hetek óta. Steal!

Amúgy meg LJ az alatt az 5-6 meccs alatt körön kívülre rakta a csapat Super Bowl győztes MVP-jét, és a pár hete még veszélyben lévő Harbaughnak most akarnak szerződéshosszabbítást adni. Pedig szemben mondjuk Jacksonvillelel Baltimoreban nem inkompetens emberek ülnek a front officeban. Ettől függetlenül lesz persze vele munka, de egyelőre működik a dolog.

És ő továbbra is Coughlin kisebb hibája volt. A nagyobb Mahomes vagy Watson ignorálása volt Curtis Enis akarom mondani Fournette javára. De hát ebben jó a Jags. Húzni egy hatalmas hülyeséget és hagyni hogy a divíziórivális Texans 1 vagy pár pickkel később behúzzon egy W-betűvel kezdődő vezetéknevű igazi franchise playert.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg szerencse, hogy nem te vagy az edzo/gm 😊 elmondom, hogy nem 5-6 meccsbol all egy karrier altalaban. Persze LEmarnak lehet, hogy annyi lesz, ha nem tanitjak meg passzolni

Amiket irtam, azok tenyek, ahogyan az is, hogy o veluk szemben nem kesz jatekoskent erkezett a ligaba, ettol fuggetlenul tok jo ertekeket kap mondjuk.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette nem edzett. lehet vasárnap most ő lesz inaktív, csak hogy körbemenjen a váltóbot a kezdő kaliberű futóink között.

Íme leendő szabadügynökeink listája
Támadók:  www.bigcatcountry.com/2018/12/26/18156250/2019-nfl-free-agency-which-jaguars-players-on-offense-would-you-keep
Védők:  www.bigcatcountry.com/2018/12/27/18158259/2019-nfl-free-agency-which-jaguars-players-on-defense-would-you-keep
(plusz ST-ben ott van még Lambo, aki talán a Top FA-nk lesz a következő offseasonban).

Védőoldalon nincs mit agyalni, szerintem Wilson visszajön, már csak azért is mert ő Tony Khan projekt volt anno. És sok kérője se nagyon lesz. Támadóoldalon szinte az összes csere OL (aki mostanában kezdő) FA lesz, közülük pár majd visszajön (tippre Reed, Shatley, Wellls/Walker). A legérdekesebb kérdés Flowers lesz közülük, hogy adunk-e neki még egy sanszot, mert ahhoz képest, hogy mennyire szörnyű volt Giantsesként, a Jaxben annyira nem volt vészes. Már-már ideális csere OT matéria. Mondjuk a héten Clowney és/vagy Watt fel fogja vele törölni a padlót...
És kíváncsi leszek mi lesz Corey Grant sorsa. Ő is Tony Khan projekt, azért is játszott idén annyiért, amennyit kapott. Kérdés, hogy a lisfranc sérüléséből fel tud-e épülni, mert az karriergyilkos RB-knél, viszont ennek veszélye miatt talán könnyebb és olcsóbb is lehet visszahozni. Yeldon meg (sajna) jövőre valami contender csapatban lesz nagyon jó kis (akár kezdő) RB, míg mi majd tövábbra is Fournettetel szenvedünk a poszton...
,

Istenem, Iktriad tényleg LEmar miatt sír? Azt hittem, hogy a Jaguars idei éve elég szar volt, nem akar magának még továbbiakat
Wyatt
Nem sírok én senki után, de ettől még tény, hogy jelenleg ha a kis lieblingedet meg Lamart nézzük, akkor Coughlin roppant ostobának tűnik (főleg elnézve a jags mostani QB helyzetét és kilátásait), hogy helyette inkább Taven mellett döntött.

De hogy lásd kivel van dolgod, itt a te kis "gyorsabb, mint Watt, robbanékonyabb, mint Donald és majdnem olyan agilis, mint ők" játékosod bemikrofonozva a Phins meccsen. (FYI az idézetben szereplő jellemzés szóról szóra tőled van, nem tőlem)
 www.youtube.com/watch?v=hjleLqSn6ic
Kicsit sokat időzik az oldalvonal mellett a videóban, nem?....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Istenem, Iktriad tényleg LEmar miatt sír? Azt hittem, hogy a Jaguars idei éve elég szar volt, nem akar magának még továbbiakat

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyik QB opció nyárra kilőve. Herbert marad az Oregonon.
Willis
Eléggé visszaesett idén a teljesítménye, szóval szerintem nem olyan rossz dolog, hogy visszament még 1 évre. Ezzel persze még nehezebb lesz a dolgunk a drafton, de nem biztos, hogy olyan rossz, hogy Herbertet megússzuk.


Az ESPN szerint Bortles kezd az utolsó meccsen
bcsarli
Ahogy várni lehetett. Legalább van esélye szépen búcsúzni. Hátha eladja magát valahova, és valaki kipengett neki érte 6,5 milliót évente, azzal is növelve a a salary cap mozgásterünket.

Chark ha minden jól megy játszik a szezonzárón. Ma hosszú idő után újra edzett. Nem edzett Fournette, Lambo, Bouye és Wells. Úgy tűnik Donald Payne aktiválva lesz vasárnapra, szóval Lambo vagy Wells megy majd IR-re addig.

A szombaton felhozott 2 practice suados helyére jött a WR Andre Levrone és a OL Salesi “Leka” Uhatafe. Előbbi a Ravens, utóbbi a Falcons és a Lions játékosa volt, persze páályára egyik se lépett. Az elkapó a Virginiára, a falember a Utahra járt.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lamar Jackson után én se sírok (elfogytak a könnyeim Mahomesra), nem láttam sok Ravens meccset idén, de nekem is négertebow érzésem van vele kapcsolatban. 20 yardos távolságban már akkora homályokat dob, mint Blake tavaly. Persze kitanulhatja, mert a köv szezonban már nem lesz olyan sikeres a futkározása és a kényszer ráviheti.

Bortles jobb futó mint Fornetti? Naaah, azért Bortles futásai abból jönnek, hogy: 1) kimenekül a zsebből 2) play-actionnél megtartja a labdát a védők meg mennek a futó irányába, ez kurvára nem ugyanaz, mint amikor a LOS-nél belefutsz pár eszement nagy negróba és még a hátukon fekvő sajátjaid is útban vannak... Az a kérdés, hogy Fornetti fejleszthető-e még (mennyire jól tanul videózások, VR szemüveges gyakorlások alapján) vagy csak egy olyan fal mögött tudna futni, ami mögött (szinte) akárki tud futni... ha a második, akkor rendesen megszívta vele a Jags...
Húsrágó
Lamar azért érdekes, mert amit Coughlin még pár hete is felvázolt támadási koncepcióban, az pontosan az, amit ő meg a Ravens csinál. Tehát ideális lenne. Az, hogy Coughlin sémája mennyire fenntartó (nemigen szvsz) már más kérdés. Ettől függetlenül a manus megmentette Haribó állásást. Remélem Haribo küld egy ajándékkosarat TC-nek(mint ahogy ez kéne tennie BoB-nek és Andy Reidnek Watsonért és Mahomesért)....

Fournettenél meg az is baj, hogy akkor is belerohan a nagy benga DL-ekbe, ha esetleg lenne máshol hely (pl. egy cutbackkel). Blakenek legalább átlagon felül mennek a zone read futások(ha már más nem is a momentum gyilkos megmozdulásokat leszámítva).
Az meg eléggé elmond mindent, hogy mennyire bízik benne jelenleg az edzői stáb, hogy múlt héten Dave Williams (meg Kessler), most meg Hyde (meg Blake) rohangált a meccs vége fele, nem az elméletben 1. számú futónk...
iktriad
En is Bortlesnek adnam az utolso meccset, nekem mint szurkolonak tobbet adna, mint az a 1-2 draft pozicio ami veszelyben van. Nyilvan ez sokadrangu szempont, de szivesen latnam meg.

Lamar Jacksonnal lehet, hogy most 8-7-el allnank, de hosszutavu megoldast en sem latok benne. Aztan majd lehet, hogy ram cafol.

Fournettet nem ekeznem annyira, nincs vele baj szerintem. Csinal szep cutbackeket is, a rossz playeket meg kielemzik tole utolag, mint masnal. Vannak nala jobb futok, de mar kar ugy nezni, hogy “1/4-es futo”. Lehet, hogy lehetett volna jobbat draftolni, de mar mindegy. Jo jatekos, meg kell tartani, epiteni kell ra.

nektek meg Boldog Karacsonyt!
winston
Az ESPN szerint Bortles kezd az utolsó meccsen

több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Egyik QB opció nyárra kilőve. Herbert marad az Oregonon.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lamar Jackson után én se sírok (elfogytak a könnyeim Mahomesra), nem láttam sok Ravens meccset idén, de nekem is négertebow érzésem van vele kapcsolatban. 20 yardos távolságban már akkora homályokat dob, mint Blake tavaly. Persze kitanulhatja, mert a köv szezonban már nem lesz olyan sikeres a futkározása és a kényszer ráviheti.

Bortles jobb futó mint Fornetti? Naaah, azért Bortles futásai abból jönnek, hogy: 1) kimenekül a zsebből 2) play-actionnél megtartja a labdát a védők meg mennek a futó irányába, ez kurvára nem ugyanaz, mint amikor a LOS-nél belefutsz pár eszement nagy negróba és még a hátukon fekvő sajátjaid is útban vannak... Az a kérdés, hogy Fornetti fejleszthető-e még (mennyire jól tanul videózások, VR szemüveges gyakorlások alapján) vagy csak egy olyan fal mögött tudna futni, ami mögött (szinte) akárki tud futni... ha a második, akkor rendesen megszívta vele a Jags...
Húsrágó
Lamar azért érdekes, mert amit Coughlin még pár hete is felvázolt támadási koncepcióban, az pontosan az, amit ő meg a Ravens csinál. Tehát ideális lenne. Az, hogy Coughlin sémája mennyire fenntartó (nemigen szvsz) már más kérdés. Ettől függetlenül a manus megmentette Haribó állásást. Remélem Haribo küld egy ajándékkosarat TC-nek(mint ahogy ez kéne tennie BoB-nek és Andy Reidnek Watsonért és Mahomesért)....

Fournettenél meg az is baj, hogy akkor is belerohan a nagy benga DL-ekbe, ha esetleg lenne máshol hely (pl. egy cutbackkel). Blakenek legalább átlagon felül mennek a zone read futások(ha már más nem is a momentum gyilkos megmozdulásokat leszámítva).
Az meg eléggé elmond mindent, hogy mennyire bízik benne jelenleg az edzői stáb, hogy múlt héten Dave Williams (meg Kessler), most meg Hyde (meg Blake) rohangált a meccs vége fele, nem az elméletben 1. számú futónk...
iktriad
En is Bortlesnek adnam az utolso meccset, nekem mint szurkolonak tobbet adna, mint az a 1-2 draft pozicio ami veszelyben van. Nyilvan ez sokadrangu szempont, de szivesen latnam meg.

Lamar Jacksonnal lehet, hogy most 8-7-el allnank, de hosszutavu megoldast en sem latok benne. Aztan majd lehet, hogy ram cafol.

Fournettet nem ekeznem annyira, nincs vele baj szerintem. Csinal szep cutbackeket is, a rossz playeket meg kielemzik tole utolag, mint masnal. Vannak nala jobb futok, de mar kar ugy nezni, hogy “1/4-es futo”. Lehet, hogy lehetett volna jobbat draftolni, de mar mindegy. Jo jatekos, meg kell tartani, epiteni kell ra.

nektek meg Boldog Karacsonyt!

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lamar Jackson után én se sírok (elfogytak a könnyeim Mahomesra), nem láttam sok Ravens meccset idén, de nekem is négertebow érzésem van vele kapcsolatban. 20 yardos távolságban már akkora homályokat dob, mint Blake tavaly. Persze kitanulhatja, mert a köv szezonban már nem lesz olyan sikeres a futkározása és a kényszer ráviheti.

Bortles jobb futó mint Fornetti? Naaah, azért Bortles futásai abból jönnek, hogy: 1) kimenekül a zsebből 2) play-actionnél megtartja a labdát a védők meg mennek a futó irányába, ez kurvára nem ugyanaz, mint amikor a LOS-nél belefutsz pár eszement nagy negróba és még a hátukon fekvő sajátjaid is útban vannak... Az a kérdés, hogy Fornetti fejleszthető-e még (mennyire jól tanul videózások, VR szemüveges gyakorlások alapján) vagy csak egy olyan fal mögött tudna futni, ami mögött (szinte) akárki tud futni... ha a második, akkor rendesen megszívta vele a Jags...
Húsrágó
Lamar azért érdekes, mert amit Coughlin még pár hete is felvázolt támadási koncepcióban, az pontosan az, amit ő meg a Ravens csinál. Tehát ideális lenne. Az, hogy Coughlin sémája mennyire fenntartó (nemigen szvsz) már más kérdés. Ettől függetlenül a manus megmentette Haribó állásást. Remélem Haribo küld egy ajándékkosarat TC-nek(mint ahogy ez kéne tennie BoB-nek és Andy Reidnek Watsonért és Mahomesért)....

Fournettenél meg az is baj, hogy akkor is belerohan a nagy benga DL-ekbe, ha esetleg lenne máshol hely (pl. egy cutbackkel). Blakenek legalább átlagon felül mennek a zone read futások(ha már más nem is a momentum gyilkos megmozdulásokat leszámítva).
Az meg eléggé elmond mindent, hogy mennyire bízik benne jelenleg az edzői stáb, hogy múlt héten Dave Williams (meg Kessler), most meg Hyde (meg Blake) rohangált a meccs vége fele, nem az elméletben 1. számú futónk...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nálam Blake kapná az utolsó meccset, megadom neki az esélyt, hogy legyen szép a búcsú!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN NFL "MEGSZÁLOTTNAK"!
JAGUÁRAIM, TI pedig legyetek oly kedvesek, és kérjetek a Jézuskától egy QB-t, 1-2 WR-t (lenne több poszt is, csak nem akarom, hogy terjengős legyen), és egy PO-t!!
Igyatok sok sört!
Halleluja!
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Lamar Jackson után én se sírok (elfogytak a könnyeim Mahomesra), nem láttam sok Ravens meccset idén, de nekem is négertebow érzésem van vele kapcsolatban. 20 yardos távolságban már akkora homályokat dob, mint Blake tavaly. Persze kitanulhatja, mert a köv szezonban már nem lesz olyan sikeres a futkározása és a kényszer ráviheti.

Bortles jobb futó mint Fornetti? Naaah, azért Bortles futásai abból jönnek, hogy: 1) kimenekül a zsebből 2) play-actionnél megtartja a labdát a védők meg mennek a futó irányába, ez kurvára nem ugyanaz, mint amikor a LOS-nél belefutsz pár eszement nagy negróba és még a hátukon fekvő sajátjaid is útban vannak... Az a kérdés, hogy Fornetti fejleszthető-e még (mennyire jól tanul videózások, VR szemüveges gyakorlások alapján) vagy csak egy olyan fal mögött tudna futni, ami mögött (szinte) akárki tud futni... ha a második, akkor rendesen megszívta vele a Jags...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Boldog, békés karácsonyt minden Bowl.hu olvasónak, fórumozónak, különösen a Jags drukkereknek!

Komoly kérdés.
 twitter.com/BoldCityCap/status/1076934312119930889
Ebben a szörnyű az, hogy
1. Ez a kérdés egyáltalán felmerül
2. A többség igennel felelt
3. Bortles futóként sokszor látványosan jobban ismeri fel az előtte álló lehetőségeket, mint az 1/4-es "generational back" RB-nk....

Egyébként Fournettet egyre többen hasonlítják ahhoz a Curts Ennishez, akit Coughlin NAGYON szeretett volna draftolni 1998-ban, még a méretek is stimmelnek, csak szerencsékre a Chicago kivitte 1/5-n, és így került Fred hozzánk. Enis megabust lett az NFL-ben, Freddie T meg ha nem lenne az NFL történetének egyik legalulértékeltebb játékosa evör (1 Pro Bowl jutott neki 2007-ben, az is nem alanyi jogon, mindeközben a 18. legtöbb yardot futó RB az NFL történetében és 5. legjobb yard/carry átlaga van a 10000+ yardot futók között!) akkor legitim Hall of Fame jelölt lehetne.
Úgy tűnik sajna tavaly nem voltunk még egyszer ilyen szerencsések.


Ha már Bortles, még Ramsey(!) is méltatta a meccs után.
"Jaguars cornerback Jalen Ramsey, in fact, thought it was more than that.

“That was dope,” Ramsey said. “Everybody gets criticized, especially when you’re having a tough year like this, but Blake … he gets even more. He gets a ton. To see him be able to come in there and lead those guys down the field and add some points … no matter if it’s just three on there, then that’s dope.”"
Blake (megint) azt mondta a meccs utám , ő itt dolgozik, és amíg a Jags számít rá, ő igyekszik kihozni magából a legtöbbet. Ezért szar, hogy nem jó QB, mert amúgy hihetetlenül lehetne neki szurkolni, szimpi srác. Ha legalább akkora primadonna paraszt lenne, mint mondjuk Big Ben, akkor könnyebb lenne utálni.

Kessler is nagyon sportszerűen reagálta le a szitut.
“As a competitor you want to be out there, but at the same time, I told Blake after the game, ‘There’s no one else I’d rather one-two kind of punch a game with.’ Being a competitor, you want to stay out there and finish a game off, but I understood.”
Kíváncsi vagyok Marrone mi mellett dönt QB-ban. Kessler kezdetése ezek után kvázi a minél jobb draft pick felé ácsingózást jelentené. Blakekel talán van egy hangyafasznyival nagyobb esély nyerni Houstonban.
Másképp megfogalmazva:
 twitter.com/vitostellino/status/1076943163661651968

Az okos döntés Kessler lenne. A szentimentális Bortles. Meglátjuk Coughlin és Marrone melyik utat választja.

Szerkesztette: iktriad