NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy szereztek a top picketekkel egy irányítót, aztán jobbak lesztek, mint tavaly voltatok

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
most mar elarulhatjuk, hogy Moncrief volt a beepitett ember, bomlassza a csapatot. jovore Grant megy a Texans-ba.

viccet felreteve, sztem ott rontott a Jags, hogy a futas mellett dontott. rosszabb vedelmek ellen lehet ezt jatszani, es akkor kontrollalva van az ora, a vedelem nem enged sok pontot, Bortles-nek nem kell meccset nyernie. de sztem a szabalymodositasok miatt ez nem a jo irany volt. es a teljes offseason erre ment, ahogy Peterk irta.
maradt Borszesz, jott OL blokkolni Fournette-nek. azt h ARob-nak nem akartak ACL utan nagy penzt adni, talan meg ertheto is. de egy olyat, amit a Bears adott, siman bevallalhattak volna. helyette Moncrief.

(szinte) az egesz liga meg inkabb passzorientaltabb lett, mint az utobbi evekben. Coughlin-ek sztem itt hibaztak, kb visszafele mentek. es meg igy is vallalhato lenne ez, ha lenne egy McVay, Reid vagy Nagy, aki ugy hivna a jatekokat, meg olyan jatekokat hivna, amit Bortles is meg tud valositani. dobni tud, raadasul mobilis is.
sztem jon egy teljes csere, es en nem tudom, h Coughlint itt tartanam-e. uj GM, HC, edzoi stab. van egy olyan vedelem, amiben siman tobb talent van, mint 25 masik csapateban. az offense-be kell emberanyag is, de alapbol egy kreativ koordinatorral sztem meg Bortles-el sem remenytelen a jovo.
persze ha latnak olyan QB-t a drafton, akiben a franchise jovojet latjak, akkor siman huzzak be, es TC-ben meg pre-ben lejatsszak a kezdohelyet.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
A szezon fontos kérdése hivatalosan is eldőlt (nem lesz playoff 😕 ). Ez sajnos nem meglepetés, csak most már számolgatni sem kell...

Szerintetek melyik az a 2 (maximum 3) poszt, amit azonnal meg kéne oldani a következő szezonig? És ezek közül melyiket érdemes a draftról és melyiket a szabadügynök piacról?

Én a QB, TE és G pozíciókat erősíteném meg. A G pozíciót a piacról, a TE pozíciót draftról próbálnám meg. QB posztra viszont semmi ötletem sincs...
dioadam
Én legszívesebben az egész O-t lecserélném a büdös p.csába!
Stoki
Én is legszívesebben lecserélném az egész O-t, csak nincs annyi draftpickünk meg hely a fizetési sapka alatt, hogy ezt egyszerre, egy offseason alatt letudjuk 😀
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Sacksonville-ből SucksonVille lett

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy lehet egy franchise ENNYIRE ELBASZOTT ÁLLAPOTBAN 1 KIBASZOTT ÉVVEL AZUTÁN, hogy 10 percre (és/vagy egy rossz bírói döntésre) volt a Super Bowltól? És miért van az, hogy a közeljövőnket is sűrű sötét felhők borítják teljes reménytelenséggel megfűszerezve? iktriad
Tökéletes kérdés, erre kell(ene) igen sűrgősen megadni a választ ... amit követnie kellene a személyzetbeli változtatásoknak.

A hiba alapvetően ott volt, hogy elhitte a vezetés, hogy ez a csapat TÉNYLEG csak tíz percnyire van egy superbowltól. A száraz tények úgy néztek ki, hogy a 2017-es Jags megnyert egy olyan divíziót - 10-6-ra, nem 14-2-re vagy hasonló -, amelyikben a 3 rivális csapatból hiányzott Luck, Watson, és a fél szezonban Mariota. Aztán bejutott abba a playoffba, ami az utóbbi 20 év leggyengébb AFC mezőnye volt. Ott pedig hozott két bravúr meccset. Namost a szakmai vezetés úgy gondolta, hogy a csapat igazi arca a két playoff meccs, nem pedig az előtte lejátszott 17 meccs. Ez egy óriási szakmai baki volt. A helyes önértékelés teljesen elcsúszott. (Kb. úgy, mint a 2014-es szezon után a Coltsnál Grigsonnal, aki szintén elhitte, hogy az egy contender csapat és leigazolt egy fél keretnyi vén veteránt - nagy pénzekért -, hogy majd velük. Aztán jött az orra esés, mi meg egy kanál vízben meg tudtuk volna folytani Grigsont.)

Szóval úgy lehetett egyik évről a másikra ekkorát mélyrepülni, hogy a) ez eleve nem volt (még) egy igazi contender csapat, b) a tavalyi offseasont sikerült úgy lemenedzselni, hogy nem tudok egyetlen egy lépést sem megemlíteni, amire ne a létező legrosszabb osztályzat járna. Egyet sem. Kezdve a Bortles szerződéssel MÉG A FREE AGENCE kezdete ELŐTT! Miért? KI lett volna akivel versengeni kellett volna Bortlesért? És miért kellett megkínálni 3 év, ennyi garantálttal? Tízzel olcsóbban, csak 1 év garantálttal nem írt volna alá? Dehogynem. Sehol máshol nem kapott volna kezdő állást, csak itt. Aztán A-Rob elküldése + Moncrief leigazolása, Marcedes Lewis elküldése + Seferian-Jenkins leigazolása (a körülményeket ne is említsük). Aztán a világ pénzét kifizetni egy guardért, amikor az utóbbi két évtized legjobb belső OL classa jön a draftra. Mindezt azért, hogy majd Fournette-re alapozva működjön az offense. Arra a Fournette-re, aki a) sérülékeny, b) nem egy Gurley, És akkor még tovább költeni (pl. egy maximum so-so slot cornerre 6.5 milliót), majd ezt megtetézve, már az idény folyamán - amikor MÁR LÁTSZOTT a baj - megtetőzni egy Hyde trade-el (hadd vigye a pénzt és picket még tovább). Fele ennyiért el lehetne zavarni egy teljes front office-t...

Remélem, hogy tényleg teljes takarítás jön ezek után. (NE a Polian gyerek, please...) És akkor el lehet kezdeni újragombolni a kabátot. Nem lesz könnyű menet, mert ezzel az ámokfutással a csapat éppen azt vesztette el, ami a legnagyobb erénye volt: az utóbbi néhány év jó draftjai megteremtettek egy fiatal, minőségi, saját nevelésű, tehetséges magot, akikre építkezve csapatot lehetett volna építeni. De el lett herdálva a rengeteg szabad cap, és mire ezt rendbeteszik (1-2 év), addigra a fiatal, tehetsége magból - feltéve, hogy sikerül mindenkit itt tartani - egy tehetséges, de VETERÁN mag lesz. Akik ha jók is lesznek, már sokba fognak kerülni, azaz a mozgástér nem könnyen lesz növelhető.

Viszont szerintem, ha sikerülne egy jó stábot találni, akkor ezt a csapatot - mint rostert - 2-3 éven belül azért vissza lehet hozni, mert bár Ramsey-ék drágák lesznek, de jók, és ha lesz melléjük jó draft, jönnek olcsón a fiatalok, akkor 1-2 év alatt a cap sz***ból is ki lehet keveredni úgy, hogy a csapat minőségre nem épül le (vagy csak elviselhető mértékig). Ezzel ugyan új QB még nem lesz, de azért olyan csapatnak már lehet örömmel szurkolni. És bízni, hogy talán végre sikerül egy irányítót is begyűjteni menet közben. (Egy jó szemű scout GM-el és egy jó felfogású HC/OC-val nem lehetetlen akár középső körökből sem horgászni valakit. Nem könnyű, de nem is lehetetlen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jalen Ramsey egy vilagi csicska.
KeyG
De azért földhöz vernéd a seggedet, ha nálatok játszana....
iktriad
Azért szerettem meg anno 03/04 féle 12 évesen az amerikai focit, mert nem színészkedtek. De az elmúlt 1 hétre írtam ezt. Luck-al való buziskodás, aztán a védelem leszólása, és a színészkedés. Sok játékos sokkal többre vihette volna, ha az arca nagysága helyett, a fejében próbál rendet tartani. Lehet jönni h de mit rakott ki az eset után Luck-kal, de biztos vagyok benne h szólt neki egy jó Jags médiás, h kommunikáld már ezt le normálisan. A tehetsége vitathatatlan, és nem is kérdőjelezem meg, de hány ilyen játékos volt már?
KeyG
Akkor lenne jogos, ha közben szar lenne. Luckos kép meg photoshop? azt hogy hogy tette ki mindegy, a kép is magáért beszél. ha pedig a trash talk zavar, akkor nem tudom eddig milyen sportot néztél.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 160
Jalen Ramsey egy vilagi csicska.
KeyG
De azért földhöz vernéd a seggedet, ha nálatok játszana....
iktriad
Azért szerettem meg anno 03/04 féle 12 évesen az amerikai focit, mert nem színészkedtek. De az elmúlt 1 hétre írtam ezt. Luck-al való buziskodás, aztán a védelem leszólása, és a színészkedés. Sok játékos sokkal többre vihette volna, ha az arca nagysága helyett, a fejében próbál rendet tartani. Lehet jönni h de mit rakott ki az eset után Luck-kal, de biztos vagyok benne h szólt neki egy jó Jags médiás, h kommunikáld már ezt le normálisan. A tehetsége vitathatatlan, és nem is kérdőjelezem meg, de hány ilyen játékos volt már?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Jalen Ramsey egy vilagi csicska.
KeyG
Rossz topik haver. A műesése komolytalan volt, ez igaz, de attól még ő az egyik kedvenc szerintem itt sok embernél, ezért ez itt mellémegy.
Iktriad, te meg engedd el ezt a miért nem Watson-t vagy Mahomes-t húzták ki tavaly, mert nincs értelme minden 3ik hsz-ban leírni. Bíztak Bortles-ben, és ha ebből indulsz ki, akkor jó döntés volt Fournette. Tavaly minden működött, egy negyedre voltunk az SB-től. Várható volt, hogy idénre lesz visszaesés, a Pats elleni után elhittük, hogy inkább feljebb megyünk, de közben meg bedőlt az egész. (Az, hogy ez most az O sérülései, Bortles játéka, Hackett playhívása, túl sok ego és Marrone hibája vagy más ok miatt van az már érdekesebb kérdés.) A tegnapi meccs egészen kritikán aluli volt, az idei szezonból ez a meccs zavar talán a legjobban, és nem azért mert azt hittem, hogy van esély a győzelemre, hanem mert egészen vállalhatatlan volt a játék. Taven Bryant-t sem kell szidni, azért mert az első szezonjában egy olyan védelemben, ahol korábbi pro bowlerek játszanak gimis focista szinten, ott ő sem tud sokat hozzátenni. Ha a 3.-ik évében is ilyen lesz, akkor valóban hiba volt a leigazolása, de egy védő falembert, nehogy már az első 14 meccse után mondjuk sz*rnak. Elment a szezon, ez van, jöhet a draft helyek nézegetése, meg az FA (megszoktuk az elmúlt 12 évben ezt a forgatókönyvet, nem kell meglepődni). Szerintem annyira nem rossz ez a keret, mint itt írjátok páran.
Annyi kérdés maradt még az idei szezonra (a top5ös draftpicken kívül), hogy Marrone megtartja-e az állását vagy sem. Ha 4-12 lesz a vége, és az öltöző teljesen szétesik, akkor nem hiszem, hogy maradna.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
felkeltem
2-22-nél visszafeküdtem
közben 99 yardos futás előtt az volt az érzésem, hogy simán 20 yardot fog onnan futni a csávó, mint kiderült javíthatatlan optimista vagyok. Bontottam egy jó sört, hogy kicsit lenyugodjak.
Moncrief max minden második labdát képes lekapásra váltani, akkor jellemzően 9 yardért, neki nem mondták, hogy 10 yard kel la 1st downhoz, én k.rva messzire elkergetném
Bouye ameddig néztem mindig az elkapótól 2 méterre védekezett, aztán átszaladtak rajta mint óvoda pillangó csoportján a rota vírus, ott kb le is hívtam volna a pályáról, hogy zuhanyzóban szedje a szappant hajnalig.
Telvin Smith... édes f@szom... én annyira szeretném, ha megint jó lenne, de k.rvára nem az.
A O fal sírnivaló.
A védelemet egyetlen ember képes volt szétzilálni. Hogyan nem képesek ezt a feladatot megoldani??? Menjen mindenki a faszba.
Mostantól Kessler csak passzoljon, 0 futás, tök felesleges. Fornetti tud elkapni is, mutassa meg, hátha akkor többet is meg tud tenni a labdával mint 3 yard. És nem csak akkor, amikor meccs után összeszedik a lasztikat...
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A szezon fontos kérdése hivatalosan is eldőlt (nem lesz playoff 😕 ). Ez sajnos nem meglepetés, csak most már számolgatni sem kell...

Szerintetek melyik az a 2 (maximum 3) poszt, amit azonnal meg kéne oldani a következő szezonig? És ezek közül melyiket érdemes a draftról és melyiket a szabadügynök piacról?

Én a QB, TE és G pozíciókat erősíteném meg. A G pozíciót a piacról, a TE pozíciót draftról próbálnám meg. QB posztra viszont semmi ötletem sincs...
dioadam
Én legszívesebben az egész O-t lecserélném a büdös p.csába!
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jalen Ramsey egy vilagi csicska.
KeyG
De azért földhöz vernéd a seggedet, ha nálatok játszana....
iktriad
ennyi
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Ramsey egy vilagi csicska.
KeyG
De azért földhöz vernéd a seggedet, ha nálatok játszana....
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Jalen Ramsey egy vilagi csicska.
KeyG
Ez kva jó. El is tettem aláírásba, engedelmeddel.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 160
Jalen Ramsey egy vilagi csicska.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carlos Hyde tegnap 3 snapet játszott. Megérte idehozni őt egy 5. körös pickért...
 twitter.com/danielrpopper/status/1071038515549478912

Ouch.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1071035480085487617

A varjú majdnem teljes takarítást szeretne szezon után a front officeban és edzői stábban.
 www.bigcatcountry.com/2018/12/7/18130443/jaguars-should-totally-clean-house-after-2018-season

A szezon fontos kérdése hivatalosan is eldőlt (nem lesz playoff 😕 ). Ez sajnos nem meglepetés, csak most már számolgatni sem kell...

Szerintetek melyik az a 2 (maximum 3) poszt, amit azonnal meg kéne oldani a következő szezonig? És ezek közül melyiket érdemes a draftról és melyiket a szabadügynök piacról?

Én a QB, TE és G pozíciókat erősíteném meg. A G pozíciót a piacról, a TE pozíciót draftról próbálnám meg. QB posztra viszont semmi ötletem sincs...
dioadam
QB, WR, OL
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A szezon fontos kérdése hivatalosan is eldőlt (nem lesz playoff 😕 ). Ez sajnos nem meglepetés, csak most már számolgatni sem kell...

Szerintetek melyik az a 2 (maximum 3) poszt, amit azonnal meg kéne oldani a következő szezonig? És ezek közül melyiket érdemes a draftról és melyiket a szabadügynök piacról?

Én a QB, TE és G pozíciókat erősíteném meg. A G pozíciót a piacról, a TE pozíciót draftról próbálnám meg. QB posztra viszont semmi ötletem sincs...
dioadam
itt párral lejjebb pont erről diskuráltunk.
azt pluszban hozzátenném, hogy OC is kell az új QB mellé. utóbbit top5-ben azért már lehet azt akasztani, azt már megszokhattuk, hogy "idén nem jó a QB class, majd jövőre". viszont akkor felesleges az új QB, ha ezt a Bortles féle offenset akarják tovább "tökéletesíteni". egész más támadószisztéma kéne, az már más kérdés, hogy ehhez lettek emberek válogatva eddig - mondjuk westbrook és chark szerintem jó lenne mélyebb passzokra is. ilyesmi TE is kéne. egy közepesnél jobb guardot meg le kéne akasztani a piacról valóban.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
A szezon fontos kérdése hivatalosan is eldőlt (nem lesz playoff 😕 ). Ez sajnos nem meglepetés, csak most már számolgatni sem kell...

Szerintetek melyik az a 2 (maximum 3) poszt, amit azonnal meg kéne oldani a következő szezonig? És ezek közül melyiket érdemes a draftról és melyiket a szabadügynök piacról?

Én a QB, TE és G pozíciókat erősíteném meg. A G pozíciót a piacról, a TE pozíciót draftról próbálnám meg. QB posztra viszont semmi ötletem sincs...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyilván lesz több need a védelemben is, de oda nem kezdők kellenek. Telvin szerintem marad, meg tőlem Gipson is maradhat, ha nem találunk nála olcsóbban jobbat. Kellenek rotációs játékosok, kellenek future kezdők, de az offensebe kb instant kezdők kellenek, nem is kevés. QB, G, T, TE és lehet hogy WR is.
winston
Marqise Lee, Westbrook és Chark nem rossz kombó, de kell melléjük egy első/második számú WR, inkább sajna első.

Amúgy amiket pl. ma is elejtett/nem kapott el Moncrief, azért is járna egy baromi nagy maflás annak, aki GARANTÁLT 10 milliót hozzá vágott márciusban, szerencsére csak idénre. A-Rob bezzeg nem kellett Coughlinéknak, mert sokat kért. Sok sikert a pótlására...
iktriad
 images.tmz.com/2016/08/24/0824-justin-blackmon-getty-3.jpg

(bocs)
winston
Vajon mit csinál manapság Füves Alkesz?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nyilván lesz több need a védelemben is, de oda nem kezdők kellenek. Telvin szerintem marad, meg tőlem Gipson is maradhat, ha nem találunk nála olcsóbban jobbat. Kellenek rotációs játékosok, kellenek future kezdők, de az offensebe kb instant kezdők kellenek, nem is kevés. QB, G, T, TE és lehet hogy WR is.
winston
Marqise Lee, Westbrook és Chark nem rossz kombó, de kell melléjük egy első/második számú WR, inkább sajna első.

Amúgy amiket pl. ma is elejtett/nem kapott el Moncrief, azért is járna egy baromi nagy maflás annak, aki GARANTÁLT 10 milliót hozzá vágott márciusban, szerencsére csak idénre. A-Rob bezzeg nem kellett Coughlinéknak, mert sokat kért. Sok sikert a pótlására...
iktriad


(bocs)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyilván lesz több need a védelemben is, de oda nem kezdők kellenek. Telvin szerintem marad, meg tőlem Gipson is maradhat, ha nem találunk nála olcsóbban jobbat. Kellenek rotációs játékosok, kellenek future kezdők, de az offensebe kb instant kezdők kellenek, nem is kevés. QB, G, T, TE és lehet hogy WR is.
winston
Marqise Lee, Westbrook és Chark nem rossz kombó, de kell melléjük egy első/második számú WR, inkább sajna első.

Amúgy amiket pl. ma is elejtett/nem kapott el Moncrief, azért is járna egy baromi nagy maflás annak, aki GARANTÁLT 10 milliót hozzá vágott márciusban, szerencsére csak idénre. A-Rob bezzeg nem kellett Coughlinéknak, mert sokat kért. Sok sikert a pótlására...( | Csendben megjegyzem, ha Mahomes vagy Watson rosteren van, lehet sokkal könnyebben itt lehetett volna tartani...) |


Amúgy volt már ilyen szintű szétesésre példa az NFL-ben?

Tavaly nem sok hiányzott a Super Bowl-hoz. Idén 3-1 volt a mérleg a 4. héten, amiből az egyik győzelem a főcsoport-döntő "visszavágóján" jött össze. És ezek után jött a nagy semmi...
dioadam
Nem nagyon emlékszem ilyenre 1 szezon alatt.
iktriad
3 csapat végzett 3-1-es szezonkezdet után 4-12-vel: a '99-es 49ers, a '11-es Bucs, a '12-es Eagles és a '16-os Rams.
Közülük a Niners volt az aki PO-s idény után jutott ide, '98-ban a Divisional körben búcsúztatta őket a később Super Bowlig jutó Falcons.
empty taxi
Wow, ez nem semmi adatvisszakeresés. Köszi szépen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy volt már ilyen szintű szétesésre példa az NFL-ben?

Tavaly nem sok hiányzott a Super Bowl-hoz. Idén 3-1 volt a mérleg a 4. héten, amiből az egyik győzelem a főcsoport-döntő "visszavágóján" jött össze. És ezek után jött a nagy semmi...
dioadam
Nem nagyon emlékszem ilyenre 1 szezon alatt.


ja, most már hivatalosan is elkezdődött nálunk a draft szezon.
 twitter.com/RapSheet/status/1070900348733321216
1 éve ilyenkor meg még azt néztünk, meglesz-e a héten a playoff...
iktriad
szerintem tavaly ilynekor a kiemelesrol volt mar szo.

a 2. felidore tudtam felkelni, nem nagyon erte meg sajnos.

nagyon kivancsi leszek, hogy mi lesz az offseasonban, ki lesz a qb, plusz az o-falba is kell invesztalni boven. a wr sor ellegge 50-50, hogy egy rendes qb/fal kombo mellett kell-e egy igazi WR1, de elsosorban mindenkepp az offensebe kellene kezdoket szerezni.
winston
Arról is, de még nem volt meg hivatalosan a playoff, az pont a 14. héten lett meg, a divízió 1 héttel később.

És a cutok miatt a D is eléggé meg fog gyengülni, megjegyzem Taven Bryan elég sokat volt fent 3T-ben, és sokszor lepkefing volt ő is a futás ellen és bár 1 vagy 2 felvillanása volt, azért pass rushban sem éppen azt kaptuk, amit Wyatt beígért, pedig most már az ideális posztján játszik. Na már most ha ő marad az egyik kezdő DT, akkor az nem sok jót jelent futás ellen, ha nincs mellé/mögé valaki (megjegyzem Abry Jones is simán cut áldozata lehet, mert 0 dead money keletkezne utána, más kérdés, hogy Dareus és Ankou nem biztos hogy elég NT-ben). Ja és sürgősen kellene egy pass rusher is, mert Calaison, akit 33 éves kor ide vagy oda, meg KELL tartani jövőre meg max. Yannickon kívül semmi nyomásnem jön senkitől. És akkor Telvin meg Gipson esetleges pótlása (főleg az utóbbié) szóba sem került.

Égető needek jelenleg:
Kezdő QB, 1. számú WR, RG, RT(LT?), TE, DE, FS, (és a cutok után DT)
És pénz FA-kre alig lesz a pótlásukra, a draftjaink meg látjuk milyen "jók", amióta TC visszajött. Kb. Westbrook az egyedüli nagy nyereség belőlük eddig, Meg esetleg Ronnie Harrison.
iktriad
Nyilván lesz több need a védelemben is, de oda nem kezdők kellenek. Telvin szerintem marad, meg tőlem Gipson is maradhat, ha nem találunk nála olcsóbban jobbat. Kellenek rotációs játékosok, kellenek future kezdők, de az offensebe kb instant kezdők kellenek, nem is kevés. QB, G, T, TE és lehet hogy WR is.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy volt már ilyen szintű szétesésre példa az NFL-ben?

Tavaly nem sok hiányzott a Super Bowl-hoz. Idén 3-1 volt a mérleg a 4. héten, amiből az egyik győzelem a főcsoport-döntő "visszavágóján" jött össze. És ezek után jött a nagy semmi...
dioadam
Nem nagyon emlékszem ilyenre 1 szezon alatt.



iktriad
4 csapat végzett 3-1-es szezonkezdet után 4-12-vel: a '99-es 49ers, a '11-es Bucs, a '12-es Eagles és a '16-os Rams.
Közülük a Niners volt az aki PO-s idény után jutott ide, '98-ban a Divisional körben búcsúztatta őket a később Super Bowlig jutó Falcons.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy volt már ilyen szintű szétesésre példa az NFL-ben?

Tavaly nem sok hiányzott a Super Bowl-hoz. Idén 3-1 volt a mérleg a 4. héten, amiből az egyik győzelem a főcsoport-döntő "visszavágóján" jött össze. És ezek után jött a nagy semmi...
dioadam
Nem nagyon emlékszem ilyenre 1 szezon alatt.


ja, most már hivatalosan is elkezdődött nálunk a draft szezon.
 twitter.com/RapSheet/status/1070900348733321216
1 éve ilyenkor meg még azt néztünk, meglesz-e a héten a playoff...
iktriad
szerintem tavaly ilynekor a kiemelesrol volt mar szo.

a 2. felidore tudtam felkelni, nem nagyon erte meg sajnos.

nagyon kivancsi leszek, hogy mi lesz az offseasonban, ki lesz a qb, plusz az o-falba is kell invesztalni boven. a wr sor ellegge 50-50, hogy egy rendes qb/fal kombo mellett kell-e egy igazi WR1, de elsosorban mindenkepp az offensebe kellene kezdoket szerezni.
winston
Arról is, de még nem volt meg hivatalosan a playoff, az pont a 14. héten lett meg, a divízió 1 héttel később.

És a cutok miatt a D is eléggé meg fog gyengülni, megjegyzem Taven Bryan elég sokat volt fent 3T-ben, és sokszor lepkefing volt ő is a futás ellen és bár 1 vagy 2 felvillanása volt, azért pass rushban sem éppen azt kaptuk, amit Wyatt beígért, pedig most már az ideális posztján játszik. Na már most ha ő marad az egyik kezdő DT, akkor az nem sok jót jelent futás ellen, ha nincs mellé/mögé valaki (megjegyzem Abry Jones is simán cut áldozata lehet, mert 0 dead money keletkezne utána, más kérdés, hogy Dareus és Ankou nem biztos hogy elég NT-ben). Ja és sürgősen kellene egy pass rusher is, mert Calaison, akit 33 éves kor ide vagy oda, meg KELL tartani jövőre meg max. Yannickon kívül semmi nyomásnem jön senkitől. És akkor Telvin meg Gipson esetleges pótlása (főleg az utóbbié) szóba sem került.

Égető needek jelenleg:
Kezdő QB, 1. számú WR, RG, RT(LT?), TE, DE, FS, (és a cutok után DT)
És pénz FA-kre alig lesz a pótlásukra, a draftjaink meg látjuk milyen "jók", amióta TC visszajött. Kb. Westbrook az egyedüli nagy nyereség belőlük eddig, Meg esetleg Ronnie Harrison.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy volt már ilyen szintű szétesésre példa az NFL-ben?

Tavaly nem sok hiányzott a Super Bowl-hoz. Idén 3-1 volt a mérleg a 4. héten, amiből az egyik győzelem a főcsoport-döntő "visszavágóján" jött össze. És ezek után jött a nagy semmi...
dioadam
Nem nagyon emlékszem ilyenre 1 szezon alatt.


ja, most már hivatalosan is elkezdődött nálunk a draft szezon.
 twitter.com/RapSheet/status/1070900348733321216
1 éve ilyenkor meg még azt néztünk, meglesz-e a héten a playoff...
iktriad
szerintem tavaly ilynekor a kiemelesrol volt mar szo.

a 2. felidore tudtam felkelni, nem nagyon erte meg sajnos.

nagyon kivancsi leszek, hogy mi lesz az offseasonban, ki lesz a qb, plusz az o-falba is kell invesztalni boven. a wr sor ellegge 50-50, hogy egy rendes qb/fal kombo mellett kell-e egy igazi WR1, de elsosorban mindenkepp az offensebe kellene kezdoket szerezni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy volt már ilyen szintű szétesésre példa az NFL-ben?

Tavaly nem sok hiányzott a Super Bowl-hoz. Idén 3-1 volt a mérleg a 4. héten, amiből az egyik győzelem a főcsoport-döntő "visszavágóján" jött össze. És ezek után jött a nagy semmi...
dioadam
Nem nagyon emlékszem ilyenre 1 szezon alatt.


ja, most már hivatalosan is elkezdődött nálunk a draft szezon.
 twitter.com/RapSheet/status/1070900348733321216
1 éve ilyenkor meg még azt néztünk, meglesz-e a héten a playoff...

Szerkesztette: iktriad