Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
félOFF: "S"-s testű Jaguars szurkolók figyelmét kérném, elsősorban a régóta hozzászólókét.

Rendeltem magamnak Kínából egy Telvin Smith mezt, de a kínai rossz méretet küldött, így lett egy fehér, "S" méretű mezem. Az árát visszakaptam, így én ezzel nem kupeckednék, hanem aki úgy érzi, hogy jó lenne rá és szeretne egy ilyet, annak szívesen odaadom csak jöjjön el érte. Napközben Dózsa György út, este XVII. kerület. Ha kétséges a méret, akkor megmérem a mez szélte-hosszát, de hátha van olyan , aki stabilan "S"-s. 😊
Szóval, akit érdekel a mez, az válaszoljon egyet ide és a részleteket megbeszéljük privátmailben.
Húsrágó
melyikről rendelted?
mascherano
dhgate
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már Marronenak is megy a swag. (A riporter pittsburghi volt)
 twitter.com/god_hates_jags/status/951217363634049024

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7. vagy 8. héten játszunk az Eaglesszel október végén. Wembley.
Maka
Helyes, utána lehet byera menni.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
101 újságíró szavazata alapján Doug Marrone lett az AFC Év edzője
 twitter.com/Jaguars/status/951145041115992064
És Calais az év AFC védője
 twitter.com/Jaguars/status/951145044253212673

Ma nem edzett se Poz, se Telvin és a Blair Brown megsérült az edzésen (konkrétan mankókkal járkált utána).
Az egészséges LB-ink listája:
1. Myles Jack
2. Donald Payne
3. Lerentee McCray(aki pas rusher De inkább).
Remélem Telvin és Poz felépül vasárnapra. Atz LB-ken kivül Aaron Colvin is hiányzott, még midig a betegségével küzd, ami miatt nem tudta befejezni a meccset.

A Steelersnél Artie Burns sérült le az edzésen.
iktriad
És Tuitt...ami az érzékenyebb veszteség.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
7. vagy 8. héten játszunk az Eaglesszel október végén. Wembley.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdünk mindenkit összedrótozni vasárnapra. Csak 1 ember fog előreláthatólag hiányozni az edzésről. Aki tegnap sérült meg.
 twitter.com/phillip_heilman/status/951477872023269376
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos, hogy az Eagles lesz a 6. ellenfelünk Londonban.
 twitter.com/Jeff_McLane/status/951439100309098496

BCC-s lista, hogy hogy lehet megverni a Steelerst másodszor is a Heinzon.
 www.bigcatcountry.com/2018/1/10/16873486/5-things-the-jaguars-must-do-to-beat-the-steelers

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/grplrnkgzlnyfkpawikx
Marcell Dareus: Jaguars organization 'changed my life'
Marcell Dareus' revenge tale became complete with last weekend's win over his former team. But for the defensive tackle, it's just the beginning of his brightest time in his career -- and he couldn't be more grateful.

😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az egészséges LB-ink listája:
1. Myles Jack
2. Donald Payne
3. Lerentee McCray(aki pas rusher De inkább).
Remélem Telvin és Poz felépül vasárnapra. Atz LB-ken kivül Aaron Colvin is hiányzott, még midig a betegségével küzd, ami miatt nem tudta befejezni a meccset.

A Steelersnél Artie Burns sérült le az edzésen.
iktriad
durva amúgy hogy Myles épp azért csúszott a drafton, mert rizikó volt a sérülékenysége, és azóta 2 év alatt egy meccset sem hagyott ki. :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem is hasonló lehet a probléma. Az összecsinálja magát nem biztos, hogy igaz, lehet, hogy nincs benne semmi félsz, motiváltnak, bátornak érzi magát. De a stressz nem csak félelem formájában jelentkezhet, hanem elmehet a koncentrációja, a szem-kéz koordinációja, stb. Úgy érzi, hogy százon pörög, szólnak a harci dobok, kész a csatára, csak éppen eltűnik a célkereszt, vagy túlságosan felpörög a belső óra.

Lehet, hogy pl. ezért tud clutch futásokat viszont hozni. Mert ezt a képességét nem zavarja meg a stressz úgy, mint az irányzékát vagy a belső óráját.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/View-from-the-O-Zone-He%E2%80%99s-not-stressed/65929ea4-8910-406c-8f2f-90a93a071820

Érdekes, mindeki annyira mondja, hogy Bortles nem stresszel, tűri és lenyeli a kritikát, és ő maga is váltig állítja ezt. A meccsen ez nem látszott. Olyan passzokat nem dobott meg, amiket simán képes lenne. Szerintem pont, hogy összecsinálja magát, ha tétre megy a játék. 5 yardos sima passzokat nem tudott pontosan dobni, nálam ez egyértelműen azt jelzi, hogy megremeg a keze igazi tét, nyomás alatt.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ma nem edzett se Poz, se Telvin és a Blair Brown megsérült az edzésen (konkrétan mankókkal járkált utána).
Az egészséges LB-ink listája:
1. Myles Jack
2. Donald Payne
3. Lerentee McCray(aki pas rusher De inkább).
Remélem Telvin és Poz felépül vasárnapra. Atz LB-ken kivül Aaron Colvin is hiányzott, még midig a betegségével küzd, ami miatt nem tudta befejezni a meccset.
iktriad
Szerintem aki akár 50%-osan is hadra fogható lesz, bevállalja a játékot, nem hiszem, hogy van, aki kihagyna egy PO meccset.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
mit gondoltok arról hogy esetleg érdemes lenne Ivoryt előhúzni a kalapból a Pitts ellen és nem kizárólag Fournettet tolni orrba-szájba!kiválóan helyettesítette a szezonban ( | sőt | ) ez lehetne meglepetés faktor.
nyilván kicsi az esélye de én látnék benne lehetőséget!

amúgy ha nem is ezt de valami meglepetést mindenképpen várok valamelyik csapattól game planben amire nem igazán számít a másik és segíthet eldönteni a meccset
yooker
20+ darab hosszúpassz Big Bentől, 6 int-ért, 3 picksixért?
Ez megfelel a kritériumaidnak, és belefér Haley szemléletébe.
Sobri Jóska
amit súlylökő mozdulattal próbál indítani...
vagy Bell kezébe adják a labdát hogy 200+scrimmage yarddal hozza a meccset (de ez már tényleg csak poén )
több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
félOFF: "S"-s testű Jaguars szurkolók figyelmét kérném, elsősorban a régóta hozzászólókét.

Rendeltem magamnak Kínából egy Telvin Smith mezt, de a kínai rossz méretet küldött, így lett egy fehér, "S" méretű mezem. Az árát visszakaptam, így én ezzel nem kupeckednék, hanem aki úgy érzi, hogy jó lenne rá és szeretne egy ilyet, annak szívesen odaadom csak jöjjön el érte. Napközben Dózsa György út, este XVII. kerület. Ha kétséges a méret, akkor megmérem a mez szélte-hosszát, de hátha van olyan , aki stabilan "S"-s. 😊
Szóval, akit érdekel a mez, az válaszoljon egyet ide és a részleteket megbeszéljük privátmailben.
Húsrágó
melyikről rendelted?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Ha már playoff, akkor illendő lehet egy közös meccsnézést szervezni.
Ha van rá igény, akkor szívesen foglalok valahol. Legutóbb Corvin negyed mellett voltunk, békésszentandrási barátainkkal (Ogre 😀).
Ki jönne?
phylos
Jó gondolat!
Viszont nekem sajnos nagyon bizonytalan lenne, ne számoljatok velem!
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
félOFF: "S"-s testű Jaguars szurkolók figyelmét kérném, elsősorban a régóta hozzászólókét.

Rendeltem magamnak Kínából egy Telvin Smith mezt, de a kínai rossz méretet küldött, így lett egy fehér, "S" méretű mezem. Az árát visszakaptam, így én ezzel nem kupeckednék, hanem aki úgy érzi, hogy jó lenne rá és szeretne egy ilyet, annak szívesen odaadom csak jöjjön el érte. Napközben Dózsa György út, este XVII. kerület. Ha kétséges a méret, akkor megmérem a mez szélte-hosszát, de hátha van olyan , aki stabilan "S"-s. 😊
Szóval, akit érdekel a mez, az válaszoljon egyet ide és a részleteket megbeszéljük privátmailben.
Húsrágó
Én megszavaznám, hogy ezt kapja meg Ik, aki, ha emlékem nem csal, akkor vasággyal együtt 70 kiló.
Maka
A sok kóla miatt (is) sörhasam van. 😊 😊 😊 Amúgy 84 kg körül van a versenysúlyom.
iktriad
Méricske eredménye: hossza vállcsúcstól (legfelső pont, ahol a fekete ujj és a fehér törzsrész összeér) 70 cm, szélte a hónaljnál 56 cm.
Befutók gyorsasági alapon Ik, után Kisvanek, vészterv: Stoki. Posta (illetve semmilyen buzulás) nincs, el kell érte jönni. Iknél a labda, hogy megmondja mennyire jó Smith coverage-e rajta! 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
101 újságíró szavazata alapján Doug Marrone lett az AFC Év edzője
 twitter.com/Jaguars/status/951145041115992064
És Calais az év AFC védője
 twitter.com/Jaguars/status/951145044253212673

Ma nem edzett se Poz, se Telvin és a Blair Brown megsérült az edzésen (konkrétan mankókkal járkált utána).
Az egészséges LB-ink listája:
1. Myles Jack
2. Donald Payne
3. Lerentee McCray(aki pas rusher De inkább).
Remélem Telvin és Poz felépül vasárnapra. Atz LB-ken kivül Aaron Colvin is hiányzott, még midig a betegségével küzd, ami miatt nem tudta befejezni a meccset.

A Steelersnél Artie Burns sérült le az edzésen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
mit gondoltok arról hogy esetleg érdemes lenne Ivoryt előhúzni a kalapból a Pitts ellen és nem kizárólag Fournettet tolni orrba-szájba!kiválóan helyettesítette a szezonban ( | sőt | ) ez lehetne meglepetés faktor.
nyilván kicsi az esélye de én látnék benne lehetőséget!

amúgy ha nem is ezt de valami meglepetést mindenképpen várok valamelyik csapattól game planben amire nem igazán számít a másik és segíthet eldönteni a meccset
yooker
20+ darab hosszúpassz Big Bentől, 6 int-ért, 3 picksixért?
Ez megfelel a kritériumaidnak, és belefér Haley szemléletébe.

több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ha már playoff, akkor illendő lehet egy közös meccsnézést szervezni.
Ha van rá igény, akkor szívesen foglalok valahol. Legutóbb Corvin negyed mellett voltunk, békésszentandrási barátainkkal (Ogre 😀).
Ki jönne?
phylos
Nekem Békésszentandrás közelebb lenne 😀 | találkozhattok ogrékkal is, ha van egy szál szigitek. |

több mint 6 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ha már playoff, akkor illendő lehet egy közös meccsnézést szervezni.
Ha van rá igény, akkor szívesen foglalok valahol. Legutóbb Corvin negyed mellett voltunk, békésszentandrási barátainkkal (Ogre 😀).
Ki jönne?

Made... Laid... Paid
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
mit gondoltok arról hogy esetleg érdemes lenne Ivoryt előhúzni a kalapból a Pitts ellen és nem kizárólag Fournettet tolni orrba-szájba!kiválóan helyettesítette a szezonban ( | sőt | ) ez lehetne meglepetés faktor.
nyilván kicsi az esélye de én látnék benne lehetőséget!

amúgy ha nem is ezt de valami meglepetést mindenképpen várok valamelyik csapattól game planben amire nem igazán számít a másik és segíthet eldönteni a meccset
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ha végképp nem kell senkinek én egy tuti S-es vagyok, de elsősorban én is támogatom Ik-et, ha jó rá... 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
félOFF: "S"-s testű Jaguars szurkolók figyelmét kérném, elsősorban a régóta hozzászólókét.

Rendeltem magamnak Kínából egy Telvin Smith mezt, de a kínai rossz méretet küldött, így lett egy fehér, "S" méretű mezem. Az árát visszakaptam, így én ezzel nem kupeckednék, hanem aki úgy érzi, hogy jó lenne rá és szeretne egy ilyet, annak szívesen odaadom csak jöjjön el érte. Napközben Dózsa György út, este XVII. kerület. Ha kétséges a méret, akkor megmérem a mez szélte-hosszát, de hátha van olyan , aki stabilan "S"-s. 😊
Szóval, akit érdekel a mez, az válaszoljon egyet ide és a részleteket megbeszéljük privátmailben.
Húsrágó
Én megszavaznám, hogy ezt kapja meg Ik, aki, ha emlékem nem csal, akkor vasággyal együtt 70 kiló.
Maka
A sok kóla miatt (is) sörhasam van. 😊 😊 😊 Amúgy 84 kg körül van a versenysúlyom.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
félOFF: "S"-s testű Jaguars szurkolók figyelmét kérném, elsősorban a régóta hozzászólókét.

Rendeltem magamnak Kínából egy Telvin Smith mezt, de a kínai rossz méretet küldött, így lett egy fehér, "S" méretű mezem. Az árát visszakaptam, így én ezzel nem kupeckednék, hanem aki úgy érzi, hogy jó lenne rá és szeretne egy ilyet, annak szívesen odaadom csak jöjjön el érte. Napközben Dózsa György út, este XVII. kerület. Ha kétséges a méret, akkor megmérem a mez szélte-hosszát, de hátha van olyan , aki stabilan "S"-s. 😊
Szóval, akit érdekel a mez, az válaszoljon egyet ide és a részleteket megbeszéljük privátmailben.
Húsrágó
Én megszavaznám, hogy ezt kapja meg Ik, aki, ha emlékem nem csal, akkor vasággyal együtt 70 kiló.
Maka
de a köldökéig érne...
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
félOFF: "S"-s testű Jaguars szurkolók figyelmét kérném, elsősorban a régóta hozzászólókét.

Rendeltem magamnak Kínából egy Telvin Smith mezt, de a kínai rossz méretet küldött, így lett egy fehér, "S" méretű mezem. Az árát visszakaptam, így én ezzel nem kupeckednék, hanem aki úgy érzi, hogy jó lenne rá és szeretne egy ilyet, annak szívesen odaadom csak jöjjön el érte. Napközben Dózsa György út, este XVII. kerület. Ha kétséges a méret, akkor megmérem a mez szélte-hosszát, de hátha van olyan , aki stabilan "S"-s. 😊
Szóval, akit érdekel a mez, az válaszoljon egyet ide és a részleteket megbeszéljük privátmailben.
Húsrágó
Én megszavaznám, hogy ezt kapja meg Ik, aki, ha emlékem nem csal, akkor vasággyal együtt 70 kiló.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom