Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
félOFF: "S"-s testű Jaguars szurkolók figyelmét kérném, elsősorban a régóta hozzászólókét.

Rendeltem magamnak Kínából egy Telvin Smith mezt, de a kínai rossz méretet küldött, így lett egy fehér, "S" méretű mezem. Az árát visszakaptam, így én ezzel nem kupeckednék, hanem aki úgy érzi, hogy jó lenne rá és szeretne egy ilyet, annak szívesen odaadom csak jöjjön el érte. Napközben Dózsa György út, este XVII. kerület. Ha kétséges a méret, akkor megmérem a mez szélte-hosszát, de hátha van olyan , aki stabilan "S"-s. 😊
Szóval, akit érdekel a mez, az válaszoljon egyet ide és a részleteket megbeszéljük privátmailben.
Húsrágó
mit mondjak eléggé leszűkítetted a kört....😊
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
félOFF: "S"-s testű Jaguars szurkolók figyelmét kérném, elsősorban a régóta hozzászólókét.

Rendeltem magamnak Kínából egy Telvin Smith mezt, de a kínai rossz méretet küldött, így lett egy fehér, "S" méretű mezem. Az árát visszakaptam, így én ezzel nem kupeckednék, hanem aki úgy érzi, hogy jó lenne rá és szeretne egy ilyet, annak szívesen odaadom csak jöjjön el érte. Napközben Dózsa György út, este XVII. kerület. Ha kétséges a méret, akkor megmérem a mez szélte-hosszát, de hátha van olyan , aki stabilan "S"-s. 😊
Szóval, akit érdekel a mez, az válaszoljon egyet ide és a részleteket megbeszéljük privátmailben.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bills elleni W még egyszer egy igencsak pofás összefoglalóba sűrítve.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Sounds-of-the-Game-Buffalo-Bills/96bd4f70-94e2-4a0d-b1d8-ad73cef7b246
A végén még van egy Coughlin sighting is!

A Varjű ötletei, hogy miként lehetne életet lehelni az offensünkbe
 www.bigcatcountry.com/2018/1/9/16868568/jaguars-offense-has-to-figure-something-out

Deion Sanders szerint ő az 1. ha a swag kerül szóba, de a Jags már nála is a 2. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/950921986833723392

A-Rob update. Már ugrál.
 twitter.com/Thee_AR15/status/950801920645632000

A gameball megérkezett a városházára
 twitter.com/Jaguars/status/950811776374988801

A mentális csatát nyerjük.
Maka
Azért nézd meg, nehogy Iktriad legyen aki ezt kipostolta, mert akkor megtörténhet, hogy korai volt a kijelentés. 😀
peterk2005
Vagyok olyan rutinos, hogy ne tegyek ilyet,

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A mentális csatát nyerjük.
Maka
Azért nézd meg, nehogy Iktriad legyen aki ezt kipostolta, mert akkor megtörténhet, hogy korai volt a kijelentés. 😀
peterk2005
Olyan irányítók ellen akik 5 interceptiont dobtak idén egy meccsen (bárki ellen) a Jags 100%-os (PO-t beleszámolva). Sőt, mindegyiktől szereztek újabb, mérkőzést eldöntő INT-et.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A mentális csatát nyerjük.
Maka
Azért nézd meg, nehogy Iktriad legyen aki ezt kipostolta, mert akkor megtörténhet, hogy korai volt a kijelentés. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
A mentális csatát nyerjük.




Maka
Persze, mert nem tud egy meccsen öt olyan passzt adni, amit bárki elkaphat 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A mentális csatát nyerjük.




https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai olvasnivalók:

Halloran 10 észrevétele a Bills meccsről
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-08/jaguars-takeaways-ten-things-win-over-buffalo

És itt egy sajna elég hosszú lista arról, hogy mit kéne feljavítani a támadóknál 7 nap alatt.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-08/jaguars-offense-has-much-fix-and-quick-fashion
TC, Marrone és Hackett keze tele lesz rendesen a héten.

Bouye figyelmeztette Big Bent (aki érthetően örül, hogy lehetősége van kijavítani az 5 pickes meccset ellenünk), hogy vigyázzon arra, hogy mit kíván.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-08/jaguars-notebook-aj-bouye-looking-forward-re-match-pittsburgh

Yannick pedig bővebben beszélt arról, hogy milyen sértésekkel próbálta őt Incognito felheccelni.
 www.firstcoastnews.com/sports/nfl/jacksonville-jaguars/yannick-ngakoue-addresses-alleged-comment-made-by-bills-guard-richie-incognito/506197882

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Na... eddig elég jól bejöttek a 10k HUF-os meglepetés NFL tippmixeim. Alig várom hogy lássam a pénteken érvényes oddsokat, tessék odatenni magatokat....😊
harras
Neten:

Steleers 1.3, Jaguars 3.85.

7.5 pontos favoritok.
Maka
péntekig lesz a 4-szeres is

egyébként sztem Bortles nem hülye, van abban valami zseniális hogy csak annyit csinál hogy ne rontsa el amire a többiek képesek
harras
sajnos nem mindig jön össze. de ha idén márciusig még háromszor összejön, akkor minden oké egy ideig.
winston
De, eddig minden PO meccsen összejött.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Na... eddig elég jól bejöttek a 10k HUF-os meglepetés NFL tippmixeim. Alig várom hogy lássam a pénteken érvényes oddsokat, tessék odatenni magatokat....😊
harras
Neten:

Steleers 1.3, Jaguars 3.85.

7.5 pontos favoritok.
Maka
péntekig lesz a 4-szeres is

egyébként sztem Bortles nem hülye, van abban valami zseniális hogy csak annyit csinál hogy ne rontsa el amire a többiek képesek
harras
sajnos nem mindig jön össze. de ha idén márciusig még háromszor összejön, akkor minden oké egy ideig.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Na... eddig elég jól bejöttek a 10k HUF-os meglepetés NFL tippmixeim. Alig várom hogy lássam a pénteken érvényes oddsokat, tessék odatenni magatokat....😊
harras
Neten:

Steleers 1.3, Jaguars 3.85.

7.5 pontos favoritok.
Maka
péntekig lesz a 4-szeres is

egyébként sztem Bortles nem hülye, van abban valami zseniális hogy csak annyit csinál hogy ne rontsa el amire a többiek képesek
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Na... eddig elég jól bejöttek a 10k HUF-os meglepetés NFL tippmixeim. Alig várom hogy lássam a pénteken érvényes oddsokat, tessék odatenni magatokat....😊
harras
Neten:

Steleers 1.3, Jaguars 3.85.

7.5 pontos favoritok.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Na... eddig elég jól bejöttek a 10k HUF-os meglepetés NFL tippmixeim. Alig várom hogy lássam a pénteken érvényes oddsokat, tessék odatenni magatokat....😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Komolyan egyik Bills fan sem csapta le a "grat a győzelemhez, na húzzatok a Pit-be" magas labdát??? 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?
mustaine
Nyerni Pittsburghben, úgy hogy neki oroszlánszerepe van benne.
iktriad
"Vót má!" 😊 Volt egy olyan Jags QB, aki egy januári napon a Steelers ellen a PO-ban egy (32 yardos) futással hozott magának össze új szerződést...
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
Átvágom a gordiuszi csomót. Blake marad és jövőre átállunk a triple optionre! Lesz max 4-8 passza/meccs, azt leszámítva csak fut. Eltradeljük majdnem az összes WR-t RB-re, FB-re meg futásblokkolásban remek támadó falemberekre. Ha ezt meglépjük, Baggio átveszi Sobri helyét, mint a legnagyobb Jags fan. 😊
iktriad
vannak nálam hozzáértőbb emberek

 twitter.com/ProFootballTalk/status/950390176399986689


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ellenben Calais Campbellt vagy a támadók közül Marcedes Lewist nagyon kedvelem
Cuchulain82
Marcedes és Ben Koyack is szimpi, de a csapat legjobbja még mindig Myles, akiről elnevezték a várost is.
Stoki
Nekem A-Rob a kedvencem és Ramsey. sőt, Blakeit is bírom, bár meg tudnék kedvelni mást is, ha olyan ember jön, ezen ne múljon. Előbbi kettő remélem megmarad, főleg A-Robért izgulok, Ramsey-t 100%-ra veszem, hogy itt lesz sokáig.
winston
Nekem iktriad.
Számomra ő maga a Jacksonville Jaguars.
Sobri Jóska
Megtisztelsz.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
ellenben Calais Campbellt vagy a támadók közül Marcedes Lewist nagyon kedvelem
Cuchulain82
Marcedes és Ben Koyack is szimpi, de a csapat legjobbja még mindig Myles, akiről elnevezték a várost is.
Stoki
Nekem A-Rob a kedvencem és Ramsey. sőt, Blakeit is bírom, bár meg tudnék kedvelni mást is, ha olyan ember jön, ezen ne múljon. Előbbi kettő remélem megmarad, főleg A-Robért izgulok, Ramsey-t 100%-ra veszem, hogy itt lesz sokáig.
winston
Nekem iktriad.
Számomra ő maga a Jacksonville Jaguars.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ellenben Calais Campbellt vagy a támadók közül Marcedes Lewist nagyon kedvelem
Cuchulain82
Marcedes és Ben Koyack is szimpi, de a csapat legjobbja még mindig Myles, akiről elnevezték a várost is.
Stoki
Nekem A-Rob a kedvencem és Ramsey. sőt, Blakeit is bírom, bár meg tudnék kedvelni mást is, ha olyan ember jön, ezen ne múljon. Előbbi kettő remélem megmarad, főleg A-Robért izgulok, Ramsey-t 100%-ra veszem, hogy itt lesz sokáig.
winston
Szerintem A-Rob marad egy prove it szerződésre(vagy ott van még a franchise tag is) Lee megy, lehet sajna Hurns is (esetleg Hurnst beáldozhatjuk Leeért, de ez a legvalószínűtlenebb szerintem). Az új fiúk(Cole, Westbrook, Mickens) gyorsabbak és olcsóbbak Mustaine nagy kedvencénél, bár nem biztos hogy vannak annyira megbízhatóak és kemények, mint ő. De sajna nem csodálkoznék, ha beáldoznánk egy draft cetliért.

Mondjuk az egész attól fűgg leginkább mi lesz QB poszton. Blake noha remek futó, tegnap megint bizonyította, hogy 19 milliót nem biztos, hogy bölcs döntés rá áldozni jövőre. A szóba jövő jobb FA-k mind minimum ennyibe, ha nem többe fájnának és nem hiszem ,hogy újonc Qb-val megyünk neki a szezonnak(bár a draftról jönni fog valaki az első 3, de inkább 2. körben érzésem szerint). Szóval még sok ismeretlenes ez az egyenlet.

De hogy dicsérjem is Blaket:
 twitter.com/AlfieBCC/status/950357205349433344

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ellenben Calais Campbellt vagy a támadók közül Marcedes Lewist nagyon kedvelem
Cuchulain82
Marcedes és Ben Koyack is szimpi, de a csapat legjobbja még mindig Myles, akiről elnevezték a várost is.
Stoki
Nekem A-Rob a kedvencem és Ramsey. sőt, Blakeit is bírom, bár meg tudnék kedvelni mást is, ha olyan ember jön, ezen ne múljon. Előbbi kettő remélem megmarad, főleg A-Robért izgulok, Ramsey-t 100%-ra veszem, hogy itt lesz sokáig.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy, hogyan lett idén a csapat az ügyeletes utálnivaló csapat? Főleg más csapat szurkolóit kérdezném, hogy miért lett ennyire ellenszenves a Jags, vagy már korábban is az volt?
kisvanek4
Én is meglepődtem tegnap a meccs alatti fórumon, amit egy idő után ki is kapcsoltam, mert nem voltam kíváncsi a -részben alaptalan- fikázásokra, amik szinte kivétel nélkül olyan fanoktól jöttek, akiknek csapatai már maximum levezetnek idén... talán erre mondják, hogy savanyú a szőlő...
Stoki
Túl sok ember csapatának jinxeltem el meccseit a múltban,
ellenben Calais Campbellt vagy a támadók közül Marcedes Lewist nagyon kedvelem
Cuchulain82
Marcedes és Ben Koyack is szimpi, de a csapat legjobbja még mindig Myles, akiről elnevezték a várost is.
eaglesmcnabb
Jobban is örülnék neki, mint akiről ténylegesen el van nevezve.... Andrew Jacksont sokan tartják Amerika valaha volt legrosszabb elnökének.

OFF:
Állásinterjú kör....annyira nem bugi...
Helmut Zimmer
Innen is sok sikert.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ellenben Calais Campbellt vagy a támadók közül Marcedes Lewist nagyon kedvelem
Cuchulain82
Marcedes és Ben Koyack is szimpi, de a csapat legjobbja még mindig Myles, akiről elnevezték a várost is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Gratula!

Ha valaki eljut Jacksonvillebe, a Nighthawks nevű bárban keresse a "hungarian chicket".
Nagyon bebasztam, szarok voltunk, ti kevésbé, most elég volt.
Jacksonville geccijó város.

csók.H
Helmut Zimmer
Irigylünk, nem kicsit, nagyon!!!
Stoki
OFF:
Állásinterjú kör....annyira nem bugi...
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Amúgy, hogyan lett idén a csapat az ügyeletes utálnivaló csapat? Főleg más csapat szurkolóit kérdezném, hogy miért lett ennyire ellenszenves a Jags, vagy már korábban is az volt?
kisvanek4
Én is meglepődtem tegnap a meccs alatti fórumon, amit egy idő után ki is kapcsoltam, mert nem voltam kíváncsi a -részben alaptalan- fikázásokra, amik szinte kivétel nélkül olyan fanoktól jöttek, akiknek csapatai már maximum levezetnek idén... talán erre mondják, hogy savanyú a szőlő...
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Gratula!

Ha valaki eljut Jacksonvillebe, a Nighthawks nevű bárban keresse a "hungarian chicket".
Nagyon bebasztam, szarok voltunk, ti kevésbé, most elég volt.
Jacksonville geccijó város.

csók.H
Helmut Zimmer
Irigylünk, nem kicsit, nagyon!!!