Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?
mustaine
Húzni egy Joe Flaccot 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Tartok tőle, hogy nem reális az SB a házunk táján, úgyhogy mindenképp napirenden kéne lennie a QB kérdésnek, csak egyelőre "ne verődjön nagy dobra", mert így játszani nem túl jó, és még ő a kezdő QB-nk, szóval szurkolni kell neki, és minden támogatást megadni!
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?
mustaine
4-5 éves szerződést? Mit kell csinálnia? Megnyerni a Super Bowlt. Csak akkor jöhet szóba ilyen hosszú szerződés 😀
Willis
Én akkor se adnék neki új szerződést, ha SB-t nyertek. De milyen ocsmány dolog már elküldeni egy kezdő QB-t, miután SB-t nyer?
mustaine
Ha SB-t nyerünk vele/miatta idén, akkor kap egy 1 éves prove it szerződést, és ha a következőt megnyeri nekünk, jöhet a franchise tag. Ha abban az évben is végső győzelemig vezet minket, akkor talán elgondolkodhat a vezetőség egy hosszabbításon.
Willis
Az 5. éves opciója az egy éves prove it dealje szerintem. Aztán vagy élnek vele, vagy nem. Kíváncsi leszek ha megis kap új szerződést, akkor mit adnának neki, de tuti olyasmi lenne, amiből 1-2 éven belül jól ki tudna szállni a csapat.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?
mustaine
4-5 éves szerződést? Mit kell csinálnia? Megnyerni a Super Bowlt. Csak akkor jöhet szóba ilyen hosszú szerződés 😀
Willis
Én akkor se adnék neki új szerződést, ha SB-t nyertek. De milyen ocsmány dolog már elküldeni egy kezdő QB-t, miután SB-t nyer?
mustaine
Ha SB-t nyerünk vele/miatta idén, akkor kap egy 1 éves prove it szerződést, és ha a következőt megnyeri nekünk, jöhet a franchise tag. Ha abban az évben is végső győzelemig vezet minket, akkor talán elgondolkodhat a vezetőség egy hosszabbításon.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?
mustaine
4-5 éves szerződést? Mit kell csinálnia? Megnyerni a Super Bowlt. Csak akkor jöhet szóba ilyen hosszú szerződés 😀
Willis
Én akkor se adnék neki új szerződést, ha SB-t nyertek. De milyen ocsmány dolog már elküldeni egy kezdő QB-t, miután SB-t nyer?

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?
mustaine
4-5 éves szerződést? Mit kell csinálnia? Megnyerni a Super Bowlt. Csak akkor jöhet szóba ilyen hosszú szerződés 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hawks, nem jutott be, PO-ra KC drukker lettem, kiestek. Akkor most kirakhatom a Jax-et?
undisputedly
Biztos ami biztos alapon én azért elgondolkodnék rajta,hogy nem-e a Billst kéne kitenni 😀 Ha már bejuttattuk őket,menjenek is tovább.A Jags meg tud bűnrossz meccseket is futni,szal simán előfordulhat a mai meglepetés. 😊
LeviPoki
eddig 2 meccsből 2 meglepetés (legalábbis számomra). remélem ma azért a Jags ezt megszakítja.
winston
És mindkét meccsen a vendégek nyertek...
Én is remélem, hogy megszakad ez a sorozat. Go Jags!!!
dr_najo
Ezért tartják meglepetésnek 😀
Btw, szerintem a Falcons nem meglepetés, én ott kb ezt vártam, azért a PO-rutin sokat segített.

Én nem tudom, ma kinek szurkoljak itt, ha ti nyertek, jön hozzánk a Titans, ti meg megizzaszthatjátok a Steelerst, múltkor egész jól ment ellenük. De ha őket is elkapjátok és belelendültök? 😀 Nehéz kérdés 😊

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Jax Sobri Jóska, iktriad, Matthew99, winston, yooker, Willis, Stoki, ozibozi
Bills Cuchulain82, Amadeus
Sobri Jóska
Nem lehetne, hogy továbbjut mindkettő, a mintacsapatot meg kizárják?
Mikey
Kár lenne a Vasasért! 😊
Studi
Dehogy lenne!
több mint 6 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Jax Sobri Jóska, iktriad, Matthew99, winston, yooker, Willis, Stoki, ozibozi
Bills Cuchulain82, Amadeus
Sobri Jóska
Nem lehetne, hogy továbbjut mindkettő, a mintacsapatot meg kizárják?
Mikey
Kár lenne a Vasasért! 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Jax Sobri Jóska, iktriad, Matthew99, winston, yooker, Willis, Stoki, ozibozi
Bills Cuchulain82, Amadeus
Sobri Jóska
Nem lehetne, hogy továbbjut mindkettő, a mintacsapatot meg kizárják?
több mint 6 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Hawks, nem jutott be, PO-ra KC drukker lettem, kiestek. Akkor most kirakhatom a Jax-et?
undisputedly
Biztos ami biztos alapon én azért elgondolkodnék rajta,hogy nem-e a Billst kéne kitenni 😀 Ha már bejuttattuk őket,menjenek is tovább.A Jags meg tud bűnrossz meccseket is futni,szal simán előfordulhat a mai meglepetés. 😊
LeviPoki
eddig 2 meccsből 2 meglepetés (legalábbis számomra). remélem ma azért a Jags ezt megszakítja.
winston
És mindkét meccsen a vendégek nyertek...
Én is remélem, hogy megszakad ez a sorozat. Go Jags!!!

Dr NaJó
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hawks, nem jutott be, PO-ra KC drukker lettem, kiestek. Akkor most kirakhatom a Jax-et?
undisputedly
Biztos ami biztos alapon én azért elgondolkodnék rajta,hogy nem-e a Billst kéne kitenni 😀 Ha már bejuttattuk őket,menjenek is tovább.A Jags meg tud bűnrossz meccseket is futni,szal simán előfordulhat a mai meglepetés. 😊
LeviPoki
eddig 2 meccsből 2 meglepetés (legalábbis számomra). remélem ma azért a Jags ezt megszakítja.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a 4 szimpatikus AFC csapatból 2 PO-ba jutott, és pont egymást kapták... legalább az egyik biztosan megy egy kört.
És szerintem a Jax. (bár Tyrodot sosem lehet leírni, ezt nem elfelejteni!!)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hawks, nem jutott be, PO-ra KC drukker lettem, kiestek. Akkor most kirakhatom a Jax-et?
undisputedly
Biztos ami biztos alapon én azért elgondolkodnék rajta,hogy nem-e a Billst kéne kitenni 😀 Ha már bejuttattuk őket,menjenek is tovább.A Jags meg tud bűnrossz meccseket is futni,szal simán előfordulhat a mai meglepetés. 😊
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Jax Sobri Jóska, iktriad, Matthew99, winston, yooker, Willis, Stoki, ozibozi
Bills Cuchulain82, Amadeus
Sobri Jóska
Engem a jax-hez, Daltont a Billshez

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 937 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hawks, nem jutott be, PO-ra KC drukker lettem, kiestek. Akkor most kirakhatom a Jax-et?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Jax Sobri Jóska, iktriad, Matthew99, winston, yooker, Willis, Stoki, ozibozi
Bills Cuchulain82, Amadeus
Sobri Jóska
Tuti Bills, mert a Jacksonville-nek szurkolok. Bocsi srácok. 😕
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Shady McCoy vállalja ma a Billsben a játékot.
 twitter.com/AdamSchefter/status/949810278396583936
Kíváncsi leszek milyen állapotban lesz, és hogy tényleg készültünk-e rá a héten.


Posztonkénti összehasonlítás a Bills és a jags között. 1 területet nyert a Bills.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-05/jaguars-game-day-how-jaguars-bills-match-position

Halloran 18 pontja a Jags - Bills meccs elé
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-06/jaguars-insider-offense-should-be-attack-mode-early-vs-buffalo


Tippek nem csak az FTU szakaitól - összesen 1 tipp van a Bills W-re, és még a hírhedt Jags hater Jason LaCanfora is ránk tippelt.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-05/times-union-staff-national-media-make-bills-jaguars-predictions

És egy remek írás Adam Stitestól, hogy miért is a jags a legizgalmasabb csapat idén a PO-ban
 www.sbnation.com/2018/1/5/16781498/jacksonville-jaguars-nfl-playoffs-2017-attitude-defense-blake-bortles

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit elkalandozva a meccstől:

Alex Smith-t igazoltan árulja a Chiefs. Jövőre 17 millát fog keresni. Reid papa nagyon akarhatja már Mahomes-t pályán látni, ha ilyen korán, ilyen nyíltan kimondták. Szerintem bele kellene vágni. nem kérhetnek olyan sokat. Bortlesnél ezerszer jobb megoldás lenne, és még olcsóbb is.
peterk2005
Sok minden múlik azon, hogy Blake hogy játszik holnap. Nem hiába híja halloran a 19 millió dolláros meccsnek a Bills ellenit.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-05/19-million-game-blake-bortles-2018-role-jaguars-could-be-line-vs-buffalo
Shao Khan a héten egyébként dicsérte Blaket, szóval a tuulajdonos egyelőre mögötte áll. A kérdés, hogy TC hogy látja a szitut.

Plusz már egy 5. körös picket elpasszoltunk, sok draft cetlit szerintem már nem akarunk feladni, mert cap spaceünk elég kevés van, tehát mostantól a draft lesz a fő hely, ahonnan tudunk emberekt hozni.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit elkalandozva a meccstől:

Alex Smith-t igazoltan árulja a Chiefs. Jövőre 17 millát fog keresni. Reid papa nagyon akarhatja már Mahomes-t pályán látni, ha ilyen korán, ilyen nyíltan kimondták. Szerintem bele kellene vágni. nem kérhetnek olyan sokat. Bortlesnél ezerszer jobb megoldás lenne, és még olcsóbb is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
James O'Shaughnessy játéka is kérdéses, neki is valamilyen betegsége van.

Hány fok van Floridában ?! 😊
Helmut Zimmer
A Billsnek meleg lesz. Túl meleg.
Sobri Jóska
Nem sok. A héten gondban lettünk volna, ha nem lenne meg a fedett edzőközpont. Soha életemben nem láttam még Jags riportereket téli nagy kabátban(!!!) bejelentkezni Jacksonvilleből. Ezen a héten ez is megtörtént.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-a-Minute-Calm-and-collected/154e1581-8ae3-4bf2-959b-cde981165742

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jajjmár ne csináljátok 10 éve sajnáljuk egymást a Little leagueban,
Nehogymár egy kaszton kívüli Seattle szurkoló, és egy leltárból kimaradt Pats szurkoló csinálja a feszkót.

Holnap meccs lesz!!!
Helmut Zimmer
Ik már befeszült, azért ilyen néma. És tiszteletből a többi tőzsgyökeres is kussol. A bandwagonban meg zajlik a buli. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Jax vs. Bills.
Még fel se dolgozták az agyak, hogy ez a párosítás a PO-ban történik.
Sobri Jóska
puff neki