Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ez akkor most páros vagy páratlan hétnek számított? Mert akkor tudom mire számíthatok a vasas meccsen!

Egyébként grat! Bár jövő héten több kell majd a front 7-től Bell ellen. Poz remélem nem sérült meg komolyabban, mert meglátszott az ő hiánya MLB poszton.
Toto21
Páros, de a Titans elbaszta a páratlan heti sorozatunkat.
iktriad
megjegyzem az idei szezonotok alapján a Pats ellen nagyobb esélyetek van egy esetleges konf döntőben mint a Titánok ellen 😉
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez akkor most páros vagy páratlan hétnek számított? Mert akkor tudom mire számíthatok a vasas meccsen!

Egyébként grat! Bár jövő héten több kell majd a front 7-től Bell ellen. Poz remélem nem sérült meg komolyabban, mert meglátszott az ő hiánya MLB poszton.
Toto21
Páros, de a Titans elbaszta a páratlan heti sorozatunkat.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
ez akkor most páros vagy páratlan hétnek számított? Mert akkor tudom mire számíthatok a vasas meccsen!

Egyébként grat! Bár jövő héten több kell majd a front 7-től Bell ellen. Poz remélem nem sérült meg komolyabban, mert meglátszott az ő hiánya MLB poszton.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mai meccs summázása: a D tovàbbra is brutál xtra; Jalen a legjobb (formában lévő) CB a ligában; viszont sokkal több kell az O-tól, nemcsakk BB-től, a WR-ek is "el voltak bújva", és az RB poszttól sem voltunk elájulva; továbbá TT-nek rohadt sok ideje volt, ezt az időt Big Ben máshogy fogja megoldani!
DE ÖRÜLJÜNK!! győztes PO meccs!
Hajrá JAX!!!
Stoki
szerintem ha lett volna normális elkapója TT is jobban meg tudta volna oldani, ahhoz képest milyen pass rusht vártam a Jaxtől ez a teljesítmény elég harmatos volt, ettől függetlenül nyertetek ami szép teljesítmény remélem még egyszer sikerül ebben a szezonban 😉
Cuchulain82
Mi a baj Kelvin Benjaminnal és Charles Clayel?
iktriad
Clay még elment szerintem /ha jól rémlik meg is sérült/, de Benjamin nem volt valami nagy formában, viszont a Jones+Thompson páros valami borzalom volt szerintem
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A Big Ben érában két csapat ellen negatív a mérlege a Heinz-en a "vasasnak": Pats 2-5, Jags 1-4 😊
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mai meccs summázása: a D tovàbbra is brutál xtra; Jalen a legjobb (formában lévő) CB a ligában; viszont sokkal több kell az O-tól, nemcsakk BB-től, a WR-ek is "el voltak bújva", és az RB poszttól sem voltunk elájulva; továbbá TT-nek rohadt sok ideje volt, ezt az időt Big Ben máshogy fogja megoldani!
DE ÖRÜLJÜNK!! győztes PO meccs!
Hajrá JAX!!!
Stoki
szerintem ha lett volna normális elkapója TT is jobban meg tudta volna oldani, ahhoz képest milyen pass rusht vártam a Jaxtől ez a teljesítmény elég harmatos volt, ettől függetlenül nyertetek ami szép teljesítmény remélem még egyszer sikerül ebben a szezonban 😉
Cuchulain82
Azért tűnhetett harmatosnak, mert a Bills o-fal az egyik legjobb passzblokkoló fal a ligában, plusz TT-t nem egyszerű sackelni sem.

Viszont passzolni nem tudott a Bills, Ramseyék mindenhol ott voltak. Meg úgy általában a futást is megfogtuk. A védelemre nem lehet panasz, viszont a támadóoldalon Bortlestől ennél több fog kelleni a Steelers ellen. Lehet esélyünk, de csak akkor, ha lesz egy konstans jó futójáték.
Willis
hát a franc tudja én azért láttam néhány passzt amit a WR, TE ejtett el azok azért meglehettek volna, persze nem mondom hogy TT 300 yard felett passzolt volna ha van egy Anquan Boldinja pl
amíg van nálatok egy olyan franchise futó mint Bortles a futás miatt nem aggódnék, viszont Fournette eddig nagyon gyenge QB-nak tűnik 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jó lesz a Titans-Jaguars AFC döntő 😊
Heisman Trophy
Ámen, bár akkor csúnyán kisértene 1999 emléke.

De most foglalkozzunk azzal, hogy megidézzük 2007-et, amikor 2-szer vertük a Steelerst a Heinz Fielden. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
MÉG MINDIG IGAZ!!!!

iktriad
Szóval Bortles jobb QB mint Dalton.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai meccs summázása: a D tovàbbra is brutál xtra; Jalen a legjobb (formában lévő) CB a ligában; viszont sokkal több kell az O-tól, nemcsakk BB-től, a WR-ek is "el voltak bújva", és az RB poszttól sem voltunk elájulva; továbbá TT-nek rohadt sok ideje volt, ezt az időt Big Ben máshogy fogja megoldani!
DE ÖRÜLJÜNK!! győztes PO meccs!
Hajrá JAX!!!
Stoki
szerintem ha lett volna normális elkapója TT is jobban meg tudta volna oldani, ahhoz képest milyen pass rusht vártam a Jaxtől ez a teljesítmény elég harmatos volt, ettől függetlenül nyertetek ami szép teljesítmény remélem még egyszer sikerül ebben a szezonban 😉
Cuchulain82
Mi a baj Kelvin Benjaminnal és Charles Clayel?
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jó lesz a Titans-Jaguars AFC döntő 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Mai meccs summázása: a D tovàbbra is brutál xtra; Jalen a legjobb (formában lévő) CB a ligában; viszont sokkal több kell az O-tól, nemcsakk BB-től, a WR-ek is "el voltak bújva", és az RB poszttól sem voltunk elájulva; továbbá TT-nek rohadt sok ideje volt, ezt az időt Big Ben máshogy fogja megoldani!
DE ÖRÜLJÜNK!! győztes PO meccs!
Hajrá JAX!!!
Stoki
szerintem ha lett volna normális elkapója TT is jobban meg tudta volna oldani, ahhoz képest milyen pass rusht vártam a Jaxtől ez a teljesítmény elég harmatos volt, ettől függetlenül nyertetek ami szép teljesítmény remélem még egyszer sikerül ebben a szezonban 😉
Cuchulain82
Azért tűnhetett harmatosnak, mert a Bills o-fal az egyik legjobb passzblokkoló fal a ligában, plusz TT-t nem egyszerű sackelni sem.

Viszont passzolni nem tudott a Bills, Ramseyék mindenhol ott voltak. Meg úgy általában a futást is megfogtuk. A védelemre nem lehet panasz, viszont a támadóoldalon Bortlestől ennél több fog kelleni a Steelers ellen. Lehet esélyünk, de csak akkor, ha lesz egy konstans jó futójáték.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mai meccs summázása: a D tovàbbra is brutál xtra; Jalen a legjobb (formában lévő) CB a ligában; viszont sokkal több kell az O-tól, nemcsakk BB-től, a WR-ek is "el voltak bújva", és az RB poszttól sem voltunk elájulva; továbbá TT-nek rohadt sok ideje volt, ezt az időt Big Ben máshogy fogja megoldani!
DE ÖRÜLJÜNK!! győztes PO meccs!
Hajrá JAX!!!
Stoki
szerintem ha lett volna normális elkapója TT is jobban meg tudta volna oldani, ahhoz képest milyen pass rusht vártam a Jaxtől ez a teljesítmény elég harmatos volt, ettől függetlenül nyertetek ami szép teljesítmény remélem még egyszer sikerül ebben a szezonban 😉
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ja, és megint emberi időben a Jax jövőhéten is! 😊
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mai meccs summázása: a D tovàbbra is brutál xtra; Jalen a legjobb (formában lévő) CB a ligában; viszont sokkal több kell az O-tól, nemcsakk BB-től, a WR-ek is "el voltak bújva", és az RB poszttól sem voltunk elájulva; továbbá TT-nek rohadt sok ideje volt, ezt az időt Big Ben máshogy fogja megoldani!
DE ÖRÜLJÜNK!! győztes PO meccs!
Hajrá JAX!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Mielött mindenki belemélyed a Bortles fikázásba: Minek a mai teljesítménynél jobb QB oda, ahol a véddelem 3 pontot enged?
Majd ha kell, hogy Bortles szétpasszolja az ellen védelmét, akkor kiderül, hogy valójában mit tud. Addig meg tökéletesen hozta első PO meccsét.
Defense win the championships.
Sobri Jóska
Defense és futójáték. Blake meg látjuk, hogy milyen remek futó. Nincs itt semmi gond. TC tudja mit csinál. 😊
iktriad
Pontosan. A Giants 2007-ben se parádéval nyert, hanem azzal, ami annak a csapatnak az erőssége volt, végig brusztolva, küzdve.
Valamint emlékszem én olyan csúcson lévő PeytonManning PO meccsre (majd SB-győzelemre), amikor a WC-körbe 5 FG-t rúgott a Colts, 0 TD, és nyertek. Felesleges olyankor produkáltatni egy irányítót, amikor szükségtelen.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mielött mindenki belemélyed a Bortles fikázásba: Minek a mai teljesítménynél jobb QB oda, ahol a véddelem 3 pontot enged?
Majd ha kell, hogy Bortles szétpasszolja az ellen védelmét, akkor kiderül, hogy valójában mit tud. Addig meg tökéletesen hozta első PO meccsét.
Defense win the championships.
Sobri Jóska
Defense és futójáték. Blake meg látjuk, hogy milyen remek futó. Nincs itt semmi gond. TC tudja mit csinál. 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Mielött mindenki belemélyed a Bortles fikázásba: Minek a mai teljesítménynél jobb QB oda, ahol a védelem 3 pontot enged?
Majd ha kell, hogy Bortles szétpasszolja az ellen védelmét, akkor kiderül, hogy valójában mit tud. Addig meg tökéletesen hozta első PO meccsét.
Defense win the championships.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hátha Bortles megpakolja a baszatáskát, és hoz egy december eleji formát.
Giowa
Vagy Big Ben úgy játszik, mint az 5. héten. És Haley megint lesz akkora fasz, hogy passzoltat, mikor futni kéne.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?
mustaine
Nyerni Pittsburghben, úgy hogy neki oroszlánszerepe van benne.
iktriad
ezt az oroszlánrészt max akkor tudom elképzelni ha valahogy beöltöztetitek Big Ben mezébe, dob pár intet Bouyenak és már meg is van😉
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hátha Bortles megpakolja a baszatáskát, és hoz egy december eleji formát.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még mondja valaki, hogy Blake nem különleges.
 twitter.com/pfref/status/950109583602745344
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
grat a továbbjutáshoz
nincs elérhető szabad QB Floridában? mert Blake csak futónak jó
jövő héten tegyétek oda magatokat a Steelers ellen
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azon gondolkodtam (lehet volt már róla szó), hogy a playoff szereplés vajon befolyásolja-e Bortles sorsát, vagy mindenképp jön új QB. Szerintetek mit kéne csinálnia Bortlesnek a rájátszásban, hogy kapjon egy 4-5 éves szerződést itt?
mustaine
Nyerni Pittsburghben, úgy hogy neki oroszlánszerepe van benne.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Jax Sobri Jóska, iktriad, Matthew99, winston, yooker, Willis, Stoki, ozibozi
Bills Cuchulain82, Amadeus
Sobri Jóska
Nem lehetne, hogy továbbjut mindkettő, a mintacsapatot meg kizárják?
Mikey
Kár lenne a Vasasért! 😊
Studi
Dehogy lenne!
Mikey
hulljon a férgese.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MÉG MINDIG IGAZ!!!!